Benim Tatlı Yalanım

Benim Tatlı Yalanım
Dizi Türü:Aşk
Yapımcı:O3 Medya
Yönetmen:Barış Erçetin, Cihan Vural
Senarist:
Oyuncular:Furkan Palalı ->
Aslı Bekiroğlu ->
Lavinya Ünlüer ->
Kanal:Star TV
Link:https://startv.com.tr/dizi/ben
Puan:
5.3 / 10 | Oy: 873 | Yorum: 317
Benim Tatlı Yalanım Rating
30-11-2019102.61
23-11-2019102.64
16-11-2019102.68
09-11-2019112.40
Oy Dağılımı
Düzenle: AnketYarışmaTest
En İyi Diziler Tüm Diziler
Takip Listeme Ekle

Oy Ver

5.3
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Benim Tatlı Yalanım Oyuncuları

Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu, Lavinya Ünlüer

Benim Tatlı Yalanım Özeti

Başrollerinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in yer aldığı Benim Tatlı Yalanım Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Yapımcılığını O3 Medya’nın yaptığı dizinin yönetmenliğini ise Barış Erçetin ve Cihan Vural yapıyor.

Benim Tatlı Yalanım Yorumları

<< önceki 167 yorumu göster
Benim Tatlı Yalanım Yorum insallah bitmez bence guzel bi dizi uzatilsin

12-10-2019 23:14 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum hande'nin hesaplarini berrin bozar :-)

13-10-2019 00:19 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum diziyi izledik sonunda fragman verilir düşüncesiyle yarım saat reklamı da izledik ama başka dizi başladı bizde kanalı kapattık bir veriyor bir vermiyorsunuz bu çok yanlış bir çok dizi dizi sonunda bir sonraki bölümden ya ön izleme ya da fragman veriyor. biz haftaya cumartesi izleyemeyeceğiz aynı bölüm tekrarını pazar öğleye kadar verebilirmisiniz öğleden sonra izleyemeyeceğiz. verirseniz teşekkür ederiz. ayrica hafta içi aksam on onbir gibi de ikinci tekrarlari olursa güzel olur. birinci tekrarı akşam izleyemeyeler için pazar günü tekrar tekrar izlemek isteyenler içinde hafta ici akşam ikinci kuşakta teşekkürler.

13-10-2019 00:25 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum güzel bir aile dizisi sezonda devam etmeli vurdulu kırdılı entrikalı dizilerden yorulduk biz mahalle kültürünü aile bağlarını kuvvetlendirecek diziler istiyoruz birbirinin kuyusunu kazan değil sevgiyi saygıyı arttıracak diziler istiyoruz. konular genişletilerek espriler arttırılarak devam etmeli.

13-10-2019 09:53 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylinin bir daha çocuğu olmayacağı için kayranın peşine düştüğü ortaya çıksın
berrin hanımda çocuklarına gerçeği anlatsın

13-10-2019 15:09 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum güzelim diziyi çirkinleştirmek için yazarlar ellerinden geleni yapıyorlar. ençok tutulan dizilerin içinde kin ve aşırı nefretin olmadığı temiz aile dizileri ve insanı gülümseten diziler olduğunun farkında değiller. ekranlar birbirinin kuyusunu kazanlar birbirlerinden nefret edenlerle dolu benim tatlı yalanıma yazık etmeyin tebessüm ederek izlemek istiyoruz diziyi güzel yönleriylede uzatabilirsiniz. yoksa beceriksizsinizde kolayamı kaçıyorsunuz.

13-10-2019 17:00 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum evet nejat ve kayra aylinin hamile olup bebek kaybettiğini bilmeli nejat basına bütün yaşadıklarını anlatan bir açıklama yapmalı o zaman herkes masumiyetini görüp iş hayatına tekrar daha güçlü devam eder ve insanlar handenin gerçek yüzünü görüp alınan ödül iade edilip yollarına devam edilir aylin de handenin gerçek yüzünü görerek kızına daha fazla olumsuz duruma düşmeden kayra daha fazla üzülmeden yollarına sağlıklı bir şekilde devam ederler.

13-10-2019 17:31 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum handeyi bir bayan olarak anlıyorum aşık oldu aşk ve savaşta herşey mubahtır diğip yanlış bir karar verdi tolgayla konuşurken doğruyu anladı nejat çok fevri davrandı aşık oldu tamam bir hataydı ama sunanın babasına birşey söylemeyerek hatasını düzelti bazen aşık olduğumuz için hata yapabiliriz sırp kendisine aşık oldu diye ortaklığı bitirmesi çok saçma nejat burda hata yapıyor hande demeliydiki evet sana aşık olduğum için bir hata yaptım sanki aşık olup hata yaptım diye ortaklığı bitirmen çok saçma sana aşık olmak büyük bir hataymış ortaklığı sen diğil ben bitiriyorum sen benim aşkıma değmezmişsin deseydi keşke

14-10-2019 03:35 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylinin nejat ve kayrayı terk ettiği sahne bence çok acıklıydı. yazık ya küçücük kızıyla nejatı yapayalnız bırakıp gitmiş. başta hasta filan gibi bir şey uyduracak oldunuz ama son bölüm bundan vazgeçtiniz. son bölümde normal bir insan gibi davranıyordu. bir önceki bölüm daha başarılıydı. kayra daha küçücük bir çocuk çok çabuk atlattı bu travmayı çok çabuk kendine geldi bu biraz saçmaydı. ayrıca nejat kayraya afrika olayının yalan olduğunu söylediğinde bence kayra o zaman annesinin nerede olduğunu falan çok sormalıydı neden gitmiş olabileceğini merak etmeliydi. ayrıca madem öğrendi atlının annesi olduğunu da öğrensin artık. nejat belli ki bugüne kadar harika bir baba olmuş ancak bu yalanla kayrayı fena sarstı bence. hoş gerçi az yansıttınız kayra hemen kendine geldi ama bence o isyanın bir devamı olur diye düşünüyorum.
diziyi çok izlemiyordum aylın geldiğinden beri ayrıntısız izliyorum bu yüzden şu berrin hanım olayını anlamadım
o niye terk edip gitmiş çocuklarını bence aylın kadar suçlu.
ayline de pes doğrusu. bence uydurduğunuz öykü olmadı. yani neden gittiğini anladık da gittikten sonraki maceraları biraz daha farklı olmalıydı. hiç mi sevmemiş kayrayı? bence gittikten sonra hep tedavi görmüş yapayalnız yaşamış filan olmalıydı. fabiona olayı aylini tamamen suçlu yaptı. ayrıca aylın ilk geldiğinde nejatın sinirlerinden bahsediyordu o zamanlar çok sinirli olduğunu söylüyordu. ama 16 bölümde hiç bir suçun yoktu gitmemle alakalı diyor. allah aşkına dizinin konusu zaten aylin di. aylın yok diye suna bu yalanın içine girdi. nasıl olur da aylın olayını bu kadar geçiştirirsiniz? resmen senarist bizi aptal yerine koyuyor.
tamam bazen her şey harikayken de bir insan çıkar gider öyle öyküler vardır belki ama o zaman aylın niye nejata sinirliydin dedi yahu!

14-10-2019 23:30 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum fragmanı izledik güzel bir bölüm olacak gibi dizinin yeni hikayelerle esprilerininde artırılarak devam etmesini istiyoruz.
bu cumartesi izleyemeyeceğiz pazar günü öğleden önce tekrarını verirseniz izlemek istiyoruz.

15-10-2019 15:56 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bu bölümün fragmanlarını izledik çok güzel bir bölüm dizi güzel düzeyli tutarlı bir dizi sezon boyunca devam etmesini istiyoruz lütfen yeni pozitif hikayelerle yapıcı entrikasız esprili hoş bir şekilde devam etsin isteriz. bizim olumlu hikayelere ihtiyacımız var entrika şiddet olumsuzluklardan yorulduk. lütfen olumlu hikayelerle yola devam edilsin ekip uyumlu her zaman uyum yakalanamiyor. sezon boyunca devam diyoruz.
bu cumartesi günü izleyemiyoruz pazar günü öğle 12.30 kuşağında tekrarını verirseniz izlemek istiyoruz sonraki kuşakta izleyemeyeceğiz teşekkür ederiz

18-10-2019 00:44 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum cok güzel romantik komedi dizisi lütfen gergin anlässlich yasanmasin diziyi stressli entrika galone sokmayin
cok uyumlu biraz esprili cok severek izliyorum diziyi bozmayin
cok uyumlu biraz esprili cok severek izliyorum diziyi bozmayin
lütfen izleyicileri dikkate alin
mutluluklar görmek istiyoruz insanlarin mutlu dizileri görmeye ihtiyaci var
dram veya entrikalar degil

18-10-2019 03:47 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dorder ceyrek altin hazirlayin :-) berrin ve sevket de evlenecekler. boylece cocuklara ayrilma nedenlerini aciklamaya gerek kalmayacak. diziyi uzatmak icin bu yonde goturebilirler..

18-10-2019 10:45 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum kimsede ayline altı yıl nasıl yok olduysan şimdide öyle yok ol demiyor altı yıl önce akın nerdeydi desinler artık

18-10-2019 13:09 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum pazar günü tekrarını öğle 12.30 kuşağında tekrarını verirseniz izlemek istiyoruz sonraki kuşakta izleyemeyeceğiz teşekkür ederiz

18-10-2019 13:35 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bence berrin hanım iftiraya uğradı berrin hanımın ailesi şevket beyi damat olarak istemedikleri için bir adamla anlaşma yapıp berrin hanımı tuzağa düşürdüler aldattı gibi görünmesini sağladılar şevket bey gördüklerini yanlış anlayıp berrin hanımın kendisini aldattığını zannetti eski türk filminden alıntı işte sizce ne olmuş olabilir

19-10-2019 12:20 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum fragmanda verilen sunanın mutlu sevinçli olması gereken bir sahnede keyifsiz isteksiz mahmur bir görüntüsü var. bu sahnenin heyecanını kaçırmış mutluluk yarım kalmış bu tıp ruh hallerinde çekim yapılmasa daha iyi olur dizinin sahnelerin inanirligini heyecanını kaybettiriyor.

19-10-2019 13:41 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum hande ve aylin yaptıkları çok sacma aylin artık cıksın diziden
seyredilmez hale geldi dizi

19-10-2019 23:39 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum benım tatlı yalanım bırleştıler eskı eğlenceli sahneler bızı güldürecek. ve bır yandan eskı esın planları hanife'nin oyunları heyecan katacak ve eskı ask sunanın annesı ve babası dıxının ağirliği dızı eskı heyecanına donüyor
benım tatlı yalanım bırleştıler eskı eğlenceli sahneler bızı güldürecek. ve bır yandan eskı esın planları hanife'nin oyunları heyecan katacak ve eskı ask sunanın annesı ve babası dıxının ağirliği dızı eskı heyecanına donüyor

20-10-2019 00:23 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi iyice karışacağa benziyor. hande aylin basın gerilimli bölümler bizi bekliyor gibi.
bir dizinin izlenmesi için illa entrika gerilim vb. olması mantığından vazgeçilse bir çok karakter var onlarada hikayeler yazılarak genişletilerek olumlu bir şekilde devam edilebilir.
aylin konusuda kimseyi üzmeden medeni bir şekilde herkes için huzurlu bir şekilde yoluna girebilir.
handenin de yaptıklarından pişman olarak arkadaşca dostça ahi ahlakı mantığıyla insanlara olumlu yapıcı örnekler sunularak devam edilebilir biz gerilimli dizilerden çok yorulduk.
huzurla mutlulukla izlemek istiyoruz.
dizi aile dizisi kayra olduğu için çocuklarla izliyoruz çocuklarımızın olumsuz örnekler izlemelerini istemeyiz.
aylinin bebek düşürdüğünü nejatin ve kayranin bilmesi gerekiyor.
kayra babası ve sunayla yaşayıp ilerde annesiyle de görüşebilir.
ama simdi değil bu kadar hızlı olmamalı o çocuğun ruh halini düşünmek gerekiyor. hayatının birden bu kadar hızlı değişmesi yıllarca anne özlemi çekip sonra iki tane anne biri üzülmesin diye kendini feda etmiş bir kişi.
diğeri bırakıp giden sonra bebeğini kaybedince bir kızı olduğunu hatırlayan hastalıklı bir anne bu çocuk bu kadar şeyi nasıl kaldırır.
o bir çocuk ne kadar olgun olursa olsun bir çocuk. diziyi ilk bölümden itibaren izliyoruz. bizlere ailenin arkadaşlığın önemini örf adetlerimize uygun olarak vurgulayarak sezon boyuncada devam etmeli...

20-10-2019 00:48 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum gülşah filminden alıntı resmen
suna nejat'a aylinin bir daha çocuğu olmuyacağı için kayranın peşine düştüğünü söylese keşke

20-10-2019 10:58 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum berrin suna'nin annesi oldugunu kayra cozecek :-)

20-10-2019 15:04 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum berrin aylinin bir daha çocuğu olmadığı için kayrayı istediğini öğrenip nejat'a söylese keşke

21-10-2019 15:53 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum yakında güvercin dizisi başlayacakmış dizide sen anlat karadenizde oynayan olumsuz bir karakter olan vedat varmış haberi okuyunca şimdiden diziyi izlememe kararı aldık çok olumsuz bir rolü var di adamı görünce hemen oynadığı o rol akla geliyor kesinlikle izlememe kararı aldık. dizilerde oyuncu lar ve uyum senaryo cok onemli bir cok diziyi oyuncu uyumu nedeniyle izlemedik.
espriler diziye renk katıyor entrikalardan uzak huzurla devam diyoruz. lütfen şu aylin de hande de ya düzelsinler ya da diziden çıksınlar biz huzurla gerilmeden izlemek istiyoruz. kanallar fazlasıyla gerilim dizileriyle dolu.
ve fragman geldi.
allah' ın emri peygamberimizin kavliyle oğlumuz nejata kızımız sunayı istiyoruz...veee tuzlu acılı kahvemiz içiliyooor...

22-10-2019 01:30 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum benim tatlı yalanın bir numara hakanla burcu yıkılıyor çok güzel

22-10-2019 01:51 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizinin örf adetlerimize uygun olarak devam etmesini istiyoruz çocuklarla izliyoruz çok burun buruna olmadan erkenci kuşa benzemeden devam etsin isteriz. o nedenle o diziyi bırakmıştık. bu dizide o na benzemesin seksenler dizisi gibi aile dizisi olsun ki herkes izlesin.

22-10-2019 07:06 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum örf adetlere göre diğil modern çağa uygun diziler yapılsın

22-10-2019 16:06 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bu bölümün fragmanını izledik çok renkli bir bölüm olacağa benziyor sırada hayrinin hikayesi var acaba çözmesi gereken konu nedir. merakla bekleniyor.

22-10-2019 23:14 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum berrin hanımın sunanın annesi olduğunu artık herkez öğrensin

23-10-2019 09:07 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum berrin hanımla şevket beyin sırrıda haylinin sırrıda aylinin yalanlarında ortaya çıksın

25-10-2019 02:44 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum suna nejat'a aylinin bir daha çocuk sahibi olamıycağı için kayranın peşine düştüğünü söylesin nejat'ta suna'ya berrin hanımın sunanın annesi olduğunu söylesin sır kalmasın ortada

25-10-2019 15:14 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum evet aylinin bebek düşürdüğünü kayranin ve nejatin bilmesi lazımdı bilmezse onlara büyük haksızlık olur aylin sonradan gelip hazıra lap diye konmamalı büyük haksızlık olur kayra hemen kabullenmemeli biraz ders alması lazım. armut piş ağzıma düş olamaz.

25-10-2019 21:43 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum kiralik asktan sinanin villasi da meydana cikti :-)

26-10-2019 23:26 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylinin ne nejat ne de kayra umrunda değildi. bebeğini düşürdü ve kayranın peşine düştü. tamam anladık kayra hayattaki tek çocuğu diye kayranın peşinde ve fransaya da bu yüzden gitmiyor.
peki nedir bu değişim? birdenbire triplere girdi. intikam almak istermiş gibi bir hali var ama neyin intikamı ortada alacağı bir intikam yok. ne bu hırs? sırf aylini hande ile aynı kefeye koymak için çabalıyorsunuz ama aynı kefede değiller. aynı şey olmamalı. bu konuda ilerlemeyi kesin artık. evet aylin kayra ve nejatı terk etti bebeğini düşürmeseydi boşanıp geri dönecek ve kayrayı umursamadan yeni hayatına dönecekti. tüm bunlar acımasızca. ama madem geri döndü adam gibi geri dönsün. nejat belli öfkeli ona. ama nejat suna ile yeni bir hayat kuracak. kayra kendisini bu hayatta yalnız hissetmez mi? suna ona iyi davranıyor ayline de ılımlı davranmaya çalışıyor filan. kayra için şu aşamada suna daha mantıklı geliyor. fakat ayline bir şans vermeli. 6 yıl kaybettiler ama bundan sonrası için aylinin bir şansı olmalı diye düşünüyorum. kayra ve aylinin bir şansı olmalı.
ayrıca kayra aylın konusunda aşırı ruhsuz davrandı. neymiş efendim ayline kızmıyormuş ama sunayı tercih ediyormuş. burada kayranın tepkisi aşırı saçma. aylinin neden gittiğini sormalı ayline. öfkesini göstermeli. normal bir çocuk böyle yapar. kayra resmen aylın sana kızgın değilim ama yeni bir hayat kuruyoruz güle güle değilim mesajı veriyor. bu mesajı nejatın vermesini anlıyorum da kayranın böyle bir şey düşünmesi tuhaf saçma. 3 ayda sunaya ne kadar alışmış olabilir. suna iyi biri ama kayraya bir ebeveyn gibi davranmıyor. bir abla bir teyze yakın bir akraba gibi davranıyor. kayranın bu yakın akrabalık tavırlarını bu kadar benimsemiş olması gerçek ayline hiçbir şey sormayacak kadar benimsemiş olması aşırı saçma.

27-10-2019 00:15 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum su an seyredıyoruz duzıyı rağfetım gercek annesı olduğunu bölmeden ağlaması sozlerı bızde ağladık dızı daha heyacanli bu bolum ve nejat ve suna aşkını tehdıtler bekliyor bır tanda hande bir yanda aylin sahada guzelleştı fakat hıç ayrılmadan suna askı için savaşsın

27-10-2019 00:15 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin ve handenin gerçek yüzleri artık ortaya çıksın.
handenin yardımcısı hala neden şirkette duruyor burcu onun hafiyelik yaptığını gormeli handenin sağ kolu olduğunu hepsi bile bile şirkette nasıl işine devam ediyor. ekmek yediği yere ihanet eden bir kişilik.
aylinin düşük yaptığı bir daha bebeği olmayacağı bu nedenle kayranin peşine düştüğü ortaya çıkmalı
o zaman nejati haklılığı kuvvetlenir kayra kendisini terkeden yıllarca arayıp sormayan başkasından hamile kalan velayetini istemeyen bir anneyi değil babasını ister.
ve babasının haklılığını daha çok görüp kavrar aylin hatasının farkedip idrak eder.
kayra suna ve babasının hayrinin kendisine ne kadar sahip çıktıklarını
sunanın ailesinin de o nu nekadar sevdiklerini gerçek bir ailesi olduklarını görerek babasında kalmalı.
nejat mağdur olan çocuğuna hem annelik hem babalık yapmış onun yokluğunu hissettirmemeye çalışmış bir insan
yalan söylediyse de bu çocuğun üzülmemesi için söylenmiş
terkeden kişi her şekilde haksız durumda hastalık lı biri kliniğe yatmalı ona çocuk verilirmi hem terketmiş çocuğun en ihtiyaç duyduğu dönemde bırakmış şimdi çocuk büyümüş gel o benim kızım de oh ne ala..

yıllarca ortada görünme başkasıyla birlikte ol hamile kal evlenmeye kalk sonra çocuğunun velayetinden vazgeç bebeğini kaybedip bir daha çocuğu olmayacağını öğrenince terkettigin çocuk kıymete binsin büyük haksızlık.

27-10-2019 01:33 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin ve handenin gerçek yüzleri artık ortaya çıksın.

handenin yardımcısı hala neden şirkette duruyor burcu onun hafiyelik yaptığını gormeli handenin sağ kolu olduğunu hepsi bile bile şirkette nasıl işine devam ediyor. ekmek yediği yere ihanet eden bir kişilik.

aylinin düşük yaptığı bir daha bebeği olmayacağı bu nedenle kayranin peşine düştüğü ortaya çıkmalı

o zaman nejatin haklılığı kuvvetlenir kayra kendisini terkeden yıllarca arayıp sormayan başkasından hamile kalan velayetini istemeyen bir anneyi değil babasını ister.

ve babasının haklılığını daha çok görüp kavrar aylin hatasının farkedip idrak eder.

kayra suna ve babasının hayrinin kendisine ne kadar sahip çıktıklarını
sunanın ailesinin de o nu nekadar sevdiklerini gerçek bir ailesi olduklarını görerek babasında kalmalı.

nejat mağdur olan çocuğuna hem annelik hem babalık yapmış annesinin yokluğunu hissettirmemeye çalışmış bir insan
yalan söylediyse de bu çocuğun üzülmemesi için söylenmiş

terkeden kişi her şekilde haksız durumda hastalık lı biri kliniğe yatmalı ona çocuk verilirmi
hem terketmiş çocuğun en ihtiyaç duyduğu dönemde bırakmış şimdi çocuk büyümüş gel o benim kızım de oh ne ala..

yıllarca ortada görünme başkasıyla birlikte ol hamile kal evlenmeye kalk sonra çocuğunun velayetinden vazgeç bebeğini kaybedip bir daha çocuğu olmayacağını öğrenince terkettigin çocuk kıymete binsin büyük haksızlık.

27-10-2019 07:42 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum sunanın elbisesine takıldım biraz. sanki kovboy filmlerinde batıya göç zamanı at arabasıyla göç eden kadınların elbisesi gibi. hatta saç şekilleri bile aynı. bari nejata da kovboy kıyafeti giydirselerdi.

27-10-2019 13:10 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizinin 26. bölümde biteceğini duyduk. ve üzüldük tutarlı bir hikayeyle devam eden ender dizilerden biriydi. aslında dizideki diğer karakterlere de hikayeler yazılarak devam edilebilir. bizim aile olmanın arkadaşlığın dostluğun iyilikleri güzelliklerin anlatıldığı dizilere ihtiyacımız var. ekranlar entrika mafya vb. dizilerle dolu artık gına geldi. lütfen mahallenin muhtarları seksenler dizileri mantığıyla diziler yapılsın yapıcı diziler istiyoruz. vurdulu kırdılı entrikalı cinayet li diziler istemiyoruz. huzurla mutlulukla izlemek istiyoruz. ilgili bütün kanal ve yapımcıların notlarımızı dikkate almalarını rica ediyoruz.

27-10-2019 13:40 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum okadar güzel romantik sürpriz içinde sunanın ayağının topallamasi saçma olmuş. ve gerçekler ortaya çıkmışsa aylin'in bebek düşürdüğü için gelmesini de öğrenmesi gerek nejatin

27-10-2019 16:03 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum suna nejat'a aylinin bir daha çocuğu olmadığı için kayraya yaklaştığını söylesin berrin hanımda çocuklarına anneleri olduğunu söylesin artık

27-10-2019 16:49 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum kayra dizinin devamini belli etti. cocuklar berrinin anneleri ogrenecek ama acik vermeyecekler. hatta belki nejatla birlikte berrin ile sevketin `evlenmesini` tesvik ederler. boylece handenin hazrladigi planlari tamamen suya dusururler.

27-10-2019 18:15 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum kayra çok tatlı

28-10-2019 05:10 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum sunayı oynayan aslı bekiroğlu dizinden bir operasyon geçirmesi nedeniyle topallayarak oynamak zorunda kaldı. güzel bir bölümdü özellikle kayra gayet iyi oynadı tebrik ediyorum. annesin aylin abla olduğunu anlamasına rağmen suna annesinden başka anne istemediği sahne.
aslı bekiroğluna ayrıca geçmiş olsun diliyorum.

28-10-2019 15:37 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin ve nejat uzlaşmalı bence. çünkü böyle çok sıkıcı oluyor. aylin madem çocuğunu istiyor madem aklını başına topladı. o zaman nejata o güveni vermeli. nejat da haklı kızına hem annelik hem babalık yaptı yıllarca aylinin yerini de doldurmaya çalıştı. yetmedi mektuplar yazdı güya aylın yazmış gibi davrandı kayraya. bence aylin kendine gelsin. yıllarca canlarını yaktı zaten. devam etmesin kötülüğe. anladık hastaydı. ama iyileştikten sonra yeni bir aile kurmaya çalıştı aylın hanım. kayra ona olan öfkesini belli etsin biraz. sunanın bohçası yerine bu konu hakkında kafa yorar normal bir çocuk. tuhaf bir fragman yayınlamışsınız. suna kayraya ne emek verdi de böyle kıymetli? aylın suçlu onu savunmuyorum. ama kayra küçük bir çocuk babasının evleneceği bir kadın sadece suna. kayrayla ne ilgisi var? ayrıca suna en başından beri nejattan hoşlanıyordu. tüm bunlara kayra için değil nejat için katlandı. nejat kızı için bir yalan söylemek zorunda kaldı. başta sunadan hoşlanmıyordu. bu sonradan oldu. ama suna her şeyi en başından beri nejat için yaptı.
kayra aylın yerine suna demek yerine herkes yerine babamı seçiyorum demeli. çünkü sadece babası onu gerçekten korur

29-10-2019 10:08 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum fragmanda nejat mahkemede zor durumdaydı zor duruma düşmesi gereken aylin olmalı çocuğu bırakıp giden annesiz bırakan o; sahip çıkan her şekilde kızıyla ilgilenen hayatini feda eden nejat; nejatin mağdur olmasi aylinin haklı duruma gelmesi çok saçma başkasıyla evlenmek için kızının velayetini umursamadan vermeye çalışan oydu şimdi hangi yüzle istiyor ve nasıl haklı çıktı çok ilginç bir durum.

29-10-2019 23:00 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum kayraya çok üzüldük nerden çıkardınız aylini bir ara bakamadık başka kanala çevirdik.

02-11-2019 22:12 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi muhteşem .ama aylin karakterinden,hande karakterinden nefret ediyorum .insanların canını sıkıyor ,keyifle izlediğimiz dizide sürekli can sıkıyor moral bozuyor .bu karakterler yüzünden .yolda görsem bu karakteri oynayanlara selam bile vermemem.milyon verseler bu karakterleri oynamam.

02-11-2019 23:51 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum o mahkeme sahnesi neydi öyle? aylın gerçekten hastasın sen kayra ve aylinin bir şansı olabilir diye düşünmüştüm başta ama nejata attığı bu iftiralar gerçekten çok çirkin. bölüm boyunca nejatın gözleri her dolduğunda aklıma aylinin parkta nejat ve kayrayı terk ettiği sahne geliyor. nejatı dondurma bahanesiyle gönderen aylin onları terk edip gitti. nejat döndüğünde salıncaktaki küçük kızının gösterdiği notu okumuştu. oradaki yüz ifadesi vardı bu bölüm boyunca. ufacık kızına hem anne hem baba oldu nejat. ben suna falan bilmem. suna da hiç samimi gelmiyor bana. aylin desen zaten varlığı bir ders yokluğu ayrı bir dert. bu dizi çaresiz baba kızın her şeye rağmen ayakta duruşunu anlatıyor benim için. o salıncakta terk ediş sahnesi aklıma geldikçe içim titriyor.

02-11-2019 23:54 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum ailece,arkadaslarla zevkle izledigimiz bu diziyi de çekilmez hale getirdiniz bu son bölümle..boyle abuk bir dava ve dosysı da ilktir herhalde..sacmalıgın bu kadari da fazla..diziyi resmen harcadinız..diger bazi dizilerden farki kalmadı..tadı da kalmadı.. izlemek çekilmeź hsle geldi...seyirciyi bu kadar hafife almamak gerekir..

03-11-2019 00:10 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum haksızlıklara dayanamıyoruz dizilerde neden suçlular galip masumlar mağdur oluyorlar. bir kötü hande var di şimdi bir de aylin çıktı lütfen bu diziyi severek izledik hande ve aylini ya duzeltin ya da diziden çıkartın çok çirkin karakterler. biz aylinin gerçek yüzünün çıkmasını pskolojik tedavi gördüğü çocuk düşürdüğü başkasıyla evlenmek üzere olduğu vb. bütün gerçeklerin ortaya çıkıp kayranin bunları bilmesi ve nasıl bir aylin olduğunu görmesini istiyoruz. birde diziye olumlu güzel hikayeler yazılarak genişletilerek sezonda devam etmesini istiyoruz. oyuncular çok uyumlu senaryo konular bir çok diziden çok çok güzel devam etmesi gereken bir dizi.

03-11-2019 00:21 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum haksızlıklara dayanamıyoruz dizilerde neden suçlular galip masumlar mağdur oluyorlar. bir kötü hande var di şimdi bir de aylin çıktı lütfen bu diziyi severek izledik hande ve aylini ya duzeltin ya da diziden çıkartın çok çirkin karakterler. biz aylinin gerçek yüzünün çıkmasını pskolojik tedavi gördüğü çocuk düşürdüğü başkasıyla evlenmek üzere olduğu vb. bütün gerçeklerin ortaya çıkıp kayranin bunları bilmesi ve nasıl bir aylin olduğunu görmesini istiyoruz. birde diziye olumlu güzel hikayeler yazılarak genişletilerek sezonda devam etmesini istiyoruz. oyuncular çok uyumlu senaryo konular bir çok diziden çok çok güzel devam etmesi gereken bir dizi.

03-11-2019 07:01 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin bence böyle bir hal almamalıydı. sırf diziyi uzatmak için aylin ve hande ortaklığı başlattınız. aylin hemen geri adım atsın. ayrıca derdi ne onu da çözemedik. neden onları terk ettiği için hiç suçluluk duymuyor? kayrayı seviyor aylin belli. ama nejata duyduğu öfkeyi anlayamadım yani. saçma bence senarist diziyi uzatmak için aylini şeytan haline getirmek de ne biliyim yani.
aylin adam olsun yeter artık. çok sıkıcı böyle.

03-11-2019 10:33 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum severek izlediğim bu dizide son zamanlarda iki kötü karekterin yalan dolanla, istediklerini alıp, diğer insanları mutsuz etmelerini görüyoruz. binlerce insanın izleyip örnek aldığı bu dizide, sevginin, emeğin, doğruluğun, iyiliğin güzelliğini, kötülerin de kazdıkları kuyularda yok olmalarını işlerseniz, bu sevgisiz dünyaya kırıntı kadar da olsa sevginin güzelliğini insanlara gösterebilirsiniz. kötülük değil, iyilik, sevgi, emek, doğruluk, kazansın. belki o zaman reytinglerinizi de yükselir.

03-11-2019 13:59 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizideki uyum çok güzel ekip birbirini tamamlıyor. rolleri o kadar yaşayarak oynuyorlarki akşam bir ara nejat ve kayranin o hallerine dayanamadık. yaşıyorlar. yalnız öpüşme sahneleri istemiyoruz. aile çocuk dizisi çocuklarla izliyoruz. kayra ve nejat ve ekip rollerini çok güzel oynuyorlar. diziyi hande ve aylin karakterleri bozuyor.
lütfen şu aylin ve hande konusunu bizim
çekirdek ailemize zarar vermeden çözün aylinin gerçek yüzü cabuk ortaya çıksın şu handeye de bir çözüm bulun herkesin hayatını alt-üst ediyor. kendi kurduğu tuzaklar tersine dönsün. yaptıgı yanlışları görsün. birde bu dizi sezonda devam etmeli. fragmanlarını dizi bitiminde verseniz bazan veriyor bazan vermiyorsunuz.

03-11-2019 15:12 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum diziler içinde senaryosu ve işleyişi düzgün olarak devam eden bir dizi konular açıklamalarıyla izleyiciye sunuluyor uzatılıp sündürmeden bıktırmadan sonuçlanıyor inşaallah aylin ve hande konusuda aynı şekilde kısa sürede izleyiciyi mutlu edecek şekilde sonuçlanır uzun süreli bir dizi olmasını isteriz. sezonda devam edecek konular yazılarak devam edilmeli. izleyici entrikalı vurdulu kırdılı gayrimesru vb. konulu dizilerden bıktı yoruldu .sıcak olumlu hikayeler istiyoruz. insanları birliğe beraberliğe aile arkadaş dostluğa yönlendirecek diziler istiyoruz.

07-11-2019 13:49 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum oh ne ala ...çocuğunu terk et git...5 yıl arama , sorma...sonra bir daha anne olamayacağını anlayınca geri dön...hoop pp hakim velayeti anneye veriyor...hangi hakim böyle bir kadının söylediklerine inanır ve çocuğu anneye verir...iyice sacmaladiniz...en kısa zamanda diziden hande ve aylin karakterlerini cikartmazsaniz daha da izlenmez siniz...güzelim dizinin içine ettiniz...final yapın artık...
bu dizi benim icin bu aksam bitmistir. izleyiciyi kale almayan bir diziyi daha fazla seyredemem.. biz hande ve ayliniı istemedikce siz zorla seyrettirmeye çalışıyorsunuz... o zaman biz de diziyi s eyretmeyiz... kendiniz yazar kendiniz izlersiniz...

09-11-2019 23:48 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum diziyi izliyoruz handenin geri dönmesi aylinin sunayı gitmesi yönünde ikna etme yönündeki şantaj söylemi çok yanlış bu şekilde bu dizi izlenmez biz entrika gerilim istemiyoruz diğer dizilere benzetmeye başladınız. çok yanlış bir gidiş o zaman bizde gerilimsiz programlara kayarız biz bu diziyi huzurla izlemek istiyoruz.
entrikasız senaryo yazmak o kadar mi zor.

09-11-2019 23:51 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum benim tatli yalanim ve afilli askin senaristi ayni mi bir iki degisklikle ik i dizi cekmis oluyor degilse hangisi digerini taklit ediyor? isten atilan elemanin ceo olarak dondugu sahnede cekilmis oldu.bari birini izleyeyim nasilsa ayni tur iki dizide vakit kaybi

09-11-2019 23:55 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin ne hakla sunaya gitmesi gerektiğini söyleyebilir. kendi başkasından hamile kalıp evlenmeye kalkmadı mı sunayı gitmeye zorlamaya hiç bir hakki yok onu başkasıyla evlenme çocuk yapma planları yapmadan düşünmeliydi çocuğunu kaybedip başka çocuğu olmayacağını öğrenince şimdi kızı kıymete mı bindi bütün bunları kayra nejat ve hakim bilmeli o zaman hakim çocuğu babaya verecektir kayra babası ve sunayla mutlu.

10-11-2019 00:05 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bu dizi mi afili aşktan kopya çekıyor yoksa o dizi mi bunlardan...pes yanii pes..dön başa tekrara..berbat etti 2 kötü kadin güzelim dizileri..gelecek de geçmiş gibi devam edecek herzaman ki gibi..bizlere de boooşşşver deyip sadece final bölümünü izlemek yeterli olacak...

10-11-2019 00:11 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum handenin ve aylinin bir an önce diziden çıkmaları gerekirken kök salmaya başlamaları artı arsız hırsız ev sahibini evden kovarmış misali bir durum olması çok sinir bozucu
biz gerilmek istemiyoruz gitsinler derken yerleştiriyorsunuz yeni ceo hikayesi afilideki gibi olmuş ordada gitti derken geri dönen biri olmuştu çok itici bir durum.
aylin gelmiş sunaya sen git diyor bu kadarıda çok çok çok saçma buna ne denir. hikaye bu şekilde devam edemez biz açıkçası izlemeyiz.

10-11-2019 00:30 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum lütfen artık şu hsndeyle ayline dersini bildirin sakın sunayı nejattan uzaklsştırmayın suna saf olmasın bunların entrikaları sıktı artık çocuklarımızla seyrediyoruz böyle kötü örnek hande çıngıraklı yılan gibi devsm ederse seyretmeyi birakacağız

10-11-2019 01:38 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum abi her şey güzel gidiyor derken handenin sigo olması ayının sunaya git demesi ne saçma oldu ya şimdi sunada kayranın iyiliği için gitmeye kalkar falan filan nejattan saklar dizide çok sınır bozucu olmaya başlar yeter artık bu 2 kadın çok sınır bozucu olmaya başladı

10-11-2019 04:11 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi güzeldi sonra saçmalamaya başladı koskoca holding bir handenin entrikalarylamı yıkıyor senarist saçmalamış sunanın annesini kızıyla tehdit ediyor zirveye handeyi taşıyor böyle saçmalık olmaz

10-11-2019 11:28 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum şuna ve nejati ayırmadan lütfen kızını geri almayı seyredelim

10-11-2019 14:28 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum biraz mantık nejat araştırmadan koskaca şirketin yüzde 51 veriyor yok artık bu sadece dizilerde oluyo galiba ne saçma diziyi yazarken biraz gerçekçi olun artık diziyi izlenmez hale getiriyorsunuz son zamanlarda çok saçmaladınız

10-11-2019 16:14 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi çok güzel oyuncular oynamıyor yaşıyorlar. espriler... nejat ve kayra burcu ve serkan diyalogları çok yerinde nejat ve kayra oynamıyor yaşıyorlar. hande ve aylin olmasa dizi harika onları görünce insanın bakası gelmiyor. enise pervin baba rafet saniye hayri suna konuların açıklamalarıyla uzatılmadan yorumlanıp sunulması izleyicide soru işareti bırakmaması yerinde umarız aylin ve hande konularıda aynı şekilde izleyiciyi yormadan biran önce çözümlenir biz olumlu örnekler izlemek istiyoruz. entrikasız gerilimsiz huzurla mutlulukla devam edilsin istiyoruz. başka olumlu hikayeler olsun devam etsin diyoruz.

10-11-2019 16:45 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum cumartesi çok yoğun duygulu bir bölüm izleyiciyi bekliyor. rafetin tepkisi çok büyük gibi görünüyor evet zor bir durum yıllarca annesiz büyümüşler o ekskliği
o özlemi yaşamıslar kolay değil ama şu an anneleri karşılarında ve hasta kırgınlıkları bir yana bırakıp o na moral olmalılar. evet çok zor ama anı mutlu yaşamak için baba ve annelerinin kendilerinin mutlulukları için bir-birlerine kavuşmuşken değilmi zehir etmeden mutlu bir yuvada yaşamalılar. zaten anne ve babalarıda yıllarca acı çekmişler.kolay olmamış başkalarına bakmamış birbirlerini beklemişler. çocuklara düşen affetmek anın tadına varmak. çok çok güzelsiniz ...


bu sezon starda izledigimiz benim tatlı yalanım ve cocuk var.
yeni diziler geliyor ama bu iki diziyi izliyoruz güvercinde
sak tan vedat karakteri var onu görünce bakasımiz gelmedi ordaki rolü çok olumsuzdu nefese çok eziyet eden bir karakterdi ve tipi aynı değişmemiş görünce o dizi akla geliyor insan korkuyor. bakamayiz. simdiden net...
sefir dizisi konu işleyiş ve günü uygun olursa izleyebiliriz. persembe pazar olabilir.

11-11-2019 18:31 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi şimdiye kadar oynayan en güzel dizilerden çok kaliteli bir dizi düzeyli oyuncular uyumlular rollerini yaşayarak oynuyorlar.

lütfen sezonda devam edilsin
bizim üçlümüz ayrılmadan problemleri çözülerek
aylin ve handenin gerçek yüzleri ortaya çıkarak yeni olumlu hikayelerle devam edilsin.

çok dizi var ama; izleyici artık entrika dram gerilim gayrimesrular içeren dizilerden bıktı. kötü karakterlerden kötüyü kötülükleri çağrıştıran kişiliklerden hikayelerden bıktı.

huzurla izleyeceğimiz  izlerken mutlu olacağımız birlik beraberlik arkadaşlık dostluk maneviyat yardımlaşma sevgi saygı sadakat doğruluklar iyilikler ahlâkî değerlerimizi vb. duyguları uyandıracak arttıracak hikayeler istiyoruz.
yazılacak çok çok olumlu hikayeler var ekibimiz uygun böyle bir ekiple o güzel hikayelerle yola çok sezonlarda devam edilebilir.

13-11-2019 15:41 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum şu an diziyi izliyoruz reklam arasına girdi bir ses duyduk hercaide ki miranin sesi gibi geldi şaşırdık starda ne alaka dedik meğer yeni dizi güvercin fragmanı imiş şaşırdık kopya gibi geldi adam konuşması ve tıp olarak çok benziyor sonra nefese eziyet eden vedati gördük daha da şaşırdık biz tutmadık bize hitap etmedi... hep aynı şeyler vurmalar kirmalar agalar beyler neyseki pazarmış
o gece eğlence programları var moral bozmaya gerek duymuyoruz. komedi dizileri olumlu dizilere ihtiyacımız var.

16-11-2019 22:42 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bu suna sonsuza kadar topal mı olacak. başka rol yapamıyor mu acaba bir düşme ile sakat oldu

16-11-2019 23:31 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin in sunaya şantajı konusunu kapatın suna ve nejat evlensin suna birakir giderse cok sacma ve basit olur bu gune kadar duzeyli ve tutarli gitti bundan sonrada sirt sirta vererek yollarina devam etmeliler.

16-11-2019 23:41 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizideki favori karakterlerim burcu, serkan ve enise teyze :-)
ama şu kadın kıskançlıkları, hasetliklrri ve entrikalarıyla sürekli her güzel şeyin içine edilmesi sıktı gerçekten... şurda romantik, sevgi dolu, eğlenceli, tatlı hryecanlı diye izlediğimiz tek dizi iken, artık bağladığınız dram çok sıktı gerçekten!... artık keyifle bir güzel aşk ve aile ilişkileri dizisi izliyebilir miyiz???
tüm diziler bitbirinin kopyası olmak zorunda değil!...

16-11-2019 23:58 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum lütfen sunaya yanlış yaptırmayın izlenmez birde bir şeyler doğru yolunda gitsin yazık etmeyin izlediğimiz bir dizimiz var bizi soğutmayın suna nejattan hiç bir şeyi saklamamalı kimse birbirinden bir şey saklamamalı lütfen bıktık bu tıp senaryolardan bir de bir şeyi bozmadan düzgün yapın bıktık bu tıp senaryolardan yorulduk böyle yaparsanız diziye yazık olur.

17-11-2019 00:08 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bu diziyi yazan,yöneten rezalet bir yönetmenler ülkesi.insanların aklı ile dalga geçmeyin.bu diziyi severek izliyorduk ama bu günden sonra artık seyretmeyeceğiz.öyle saçmaladınız ki diziyi izleyen insanların aklı ile dalga geçmeyi bırakın.

17-11-2019 00:33 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum sayın 13-11/ 15:41'e aynen katılıyorum. gerçekten büyük bir beğeniyle izliyoruz. cumartesi akşamı için de iyi. oyuncu kadrosu ve tüm ekibe çok teşekkür ederiz. devam devam !!

17-11-2019 01:19 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum şimdi dizinin tekrarını izliyoruz nejat rolünü çok güzel oynuyor yaşıyor. izleyici suna ve nejatin evlenmesini beklerken siz ayırıyorsunuz.
nejat daha önce aylin tarafından terkedilmiş şimdi de sunaya aynı şeyi yaptırıyorsunuz .
bu çok fazla değil mi nedeni ne olursa olsun sunanin bu konuyu nejatla açıkça konuşması birlikte güven kaybına uğramadan çözülmesi gerekirdi şu an ekranlarda izlediğimiz tek dizi diyebiliriz
vuslat dizisi ve bu diziyi izliyoruz.
ve dünkü bölümde izleyiciyi hayal kırıklığına uğrattınız.
lütfen sonraki bölümde nejat ve sunanın evlendiğini görelim bir olmanın aile olmanın birlikten kuvvet doğarın herşeyi çözebileceğini izlemek istiyoruz.
hayrinin bir çocuğu olduğunu öğrendik bu saniye için de çok ağır olacak hayrinin bir ailesi olduğu ve ayrı yaşadığını öğrenmek çok ağır olmayacak mı aynı şeyleri kendileri yaşarken bir çocuğun babasından ayrı yaşadığını ve bu adamında evlenmeyi düşündüğü adam olması saniye için de çok ağır olacak...
dizi ilk başladığında daha pembeydi espriler güleryüzlü insanlar daha pozitifti şimdi ise ağırlaştı ekranlarda ağır konular çok biz dizinin daha pozitif hikayelerle yola devam etmesini istiyoruz.
kanalda izlediğimiz tek dizi diyebiliriz. daha pozitif hikayelerle sezonda devam etmeli vurdulu kırdılı entrikalı dizilerden gına geldi o tıp dizileri istemiyoruz.
bizlere değerlerimize uygun diziler yapılsın istiyoruz. vuslat dizisini izliyoruz salih baba ve dizi içerisinde verilen özlü sözler mesajları çok güzel anlamlı.
diziler toplumu çok çok etkiliyor son yıllarda toplumda olumsuz örneklerini hep birlikte yaşıyoruz. senaryolar yazılırken çok düşünülmeli insanlara olumlu yapıcı örnekler verilmeli...
dizinin yakında biteceği söyleniyor.
bu dizi devam etmesi gereken dizilerden bitmesi gerekenler vurdulu kırdılı entrikalı diziler olmalı insanlara topluma çok zarar veriyorlar...

17-11-2019 16:09 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum seyredenlerinde aklı olduğunu bilin iki şantajcı kadın ve hep kazanan onlar bu kadar basit senaryo olmaz son bölümden sonra izlemeyi bıraktım filme baş roller yön vermeli mutluluk mutluluk iyilik iyilikde bir şeyler yapabilmek bu kadar acizlik olmaz

17-11-2019 16:41 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum diziyi seyrediyoruz güzel bir dizi neden sarhoş sahneleri yazıyorsunuz gençleri yanlışa ozendiriyorsunuz içkinin zararları malum siz iyi bir şeymiş gibi özendirmeye çalışıyorsunuz. içki haramdır siz ne kadar pembe göstermeye calissanizda bu yanlışı doğru göstermeye çalışmayın lütfen iyi örnekler verin dizilerde sürekli öpüşme sahneleri ellerinde içki bardakları gayrimesrular olumsuzluklardan bıktık artık. sizi farklisiniz diye izliyorduk sizde o dizilere benzemeye başladınız...

21-11-2019 12:02 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum sunaya kacinci santaj yeter ya suna bu kadar santajla yürütemezsiniz
oyuncular diziye yön versin bu kadarda olmaz yani
bir hande kacinci santaji uyguluyor ve hep hande kazaniyor simdide aylin ortaya cikti santajlara devam ve geride kalsin oyuncularin hepsi salak hic fark etmiyorlar
ve seyirciler zaten salak ne sunarsak izliyorlar düsüncesindesiniz senaryoyu yazanlar
cok güzel bir diziydi. cok espriler görürdük. simdi bambaska boyuta getirdiniz devamli entrikalar ve hep kötülük yapcam kazaniyor
böyle olmazki. aylin yaptigi tuzaklarin nejata ve sunaya karsi cezasini ödemeli. aylin bunds zamandan sonra kayrayi da nejatida da sunayida rahat birakmali kötülük yapmasina izin vermesin basrol oyuncular
bu diziye bakmtimi insanin ici acimiyordu. ama maalesef simdi insanin icini karartiyor onun icin biraktim izlemeyi aylin kayrayi hiiic haketmiyor

21-11-2019 20:11 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum handeyi anlıyorum aşık oldu yanlış yaptı nejat çok uzattı asıl kötü olan aylin önce terk et git sonra çocuğun olmadı diye kayranın peşine düş keşke mahkeme çocuğu nejat'a verseydi kayra annesinin bir daha çocuğu olmuycağı için kendisini istediğini artık öğrensin bencil aylin cezasını bulsun

21-11-2019 21:21 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum abi bu ne ya bence aylın bir kendine gelsin özür dilesin filan. bu nasıl bir ego ya. terk edip gitmiş anladık hastaymış hoş gerçi bu bir bahane olamaz kaçması her şeye rağmen şart değildi ama bari kaçtın niye gidip sevgili yapıp üstüne bir de çocuk yapıyorsun? işte buradan sonra aylın felan savunulamaz. sırf çocuğu olmayacak bir daha diye kayranın peşinde ya bu çok üzücü. kayrayı gerçekten sevsin. yani hatasını anlasın filan.
şu sunayı da iyilik meleği yaptınız iyice. ya suna ve nejat çok itici. okay aylin pis aylin kötüüü. ben de aynını düşünüyorum. ama kayra ve aylinin bir şansı olsun. gerçek bir şansı olsun. entrikalı ağlamalı filan değil. ben sunayı istiyorum diye anırmasın kayra. abi tm babasını istemekte haklı. nejat da kızını vermemekte haklı. ama suna nedir ya. kayranın suna ile iletişimi çok saçma. hayır yani gerçeği öğrendi ve sunaya tekrar bağlandı. bu çok saçma. ayline karşı azıcık sempati duysun be. daha çok küçük kin tutacak bir yaşta değil. suna da suna suna da suna kayra bu şekilde çok itici oluyor biliniz.
ama şu aylin de adam olsun. kayrayı oyunsuz yalansız görmek istesin. ayline anne desin kayra. aylin nejat ve salak sunayla dost olsun. lütfen hanenin oyunlarını aylin bozsun ve dost olsunlar. ne bu abi ya parkta terk edip git sonra yıllar sonra gel yine manyak manyak saçmala aylin hanım biraz ileri gidiyor artık

22-11-2019 22:32 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum artık hande ve aylın 'ın yaptığı kötülükleri olduğu sahneleri izlemek istemiyoruz artık onlar kazanmasın bıktık onlardan nejat-kayra ve suna üçlüsünün mutlu olduğu güldüğü sahneleri daha çok görmek istiyoruz ve lütfen nejat-suna evlenmeden ve kayra nın kardeşi olmadan onların dört kişilik aile olduğu bölümleri biraz daha uzatmadan lütfen bitirmeyin en azından böyle bir sonla bitsin biz dizi severler olarak bizi böyle bir sonla mutlu edin ya
zaten bütün severek izlediğim diziler çok çabuk bitiyor bari bu bitmesin kiralık aşk kadar uzun olsun

23-11-2019 01:23 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum diziyi baştan beri izliyoruz ama bu bölüm hiç hoş değil di sunaya yaptırdığınız çok çirkindi bir çocuğun pskolojisini altüst yapmadan diziyi uzatabilirdiniz diziyi uzatmak için böyle bir senaryo yazmanız ne derece doğru bizleri de çok üzdünüz. sevmedik sevemedik çok yanlış bir yol... o çocuğu dizide olsa bu şekilde zorla birine anne dedirtmeniz bunu isteyerek zaman içinde sağlayan bir hikaye yazmanızı tercih ederdik. bu hikâye çok olumsuz oldu.

23-11-2019 23:49 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum nejat ve suna kötü günlerde hep birbirlerine destek oldu aylın 'ın gelip onları mutsuz etme hakkı yok ah kayra suna annenin sana o sözleri neden söylediğini bilsen acaba aylın e anne der miydin o çok sevdiğin suna annenin senden uzaklaştırmak istediğini bilsen o aylın i gördükçe boğmak istiyorum bir insan bunu nasıl yapar sen bırakıp git ondan sonra gel hayatlarını mahvet hayri nın dediği gibi keske 40-50 yada daha fazla bölüm olsa
istediğin oldu aylın kayra sana anne dedi ama seni sevdiği için değil senin tehditin yüzünden suna öyle konuşmak zorunda kaldığı için ve üzüldüğü için keşke seni sevdiği için söylemiş olsaydı ama ne acı ki öyle değil umarım nejat sunadan vazgeçmez ve aylın e evlenmez onun gerçek yüzünü suna yla ikisinin acı çekmesinin sebebinin o olduğunu öğrenir
istediğin oldu aylın kayra sana anne dedi ama seni sevdiği için değil senin tehditin yüzünden suna öyle konuşmak zorunda kaldığı için ve üzüldüğü için keşke seni sevdiği için söylemiş olsaydı ama ne acı ki öyle değil umarım nejat sunadan vazgeçmez ve aylın e evlenmez onun gerçek yüzünü görür suna yla ikisinin acı çekmesinin sebebinin o olduğunu öğrenir

24-11-2019 00:09 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum suna yı bu bölümde tanıyamadım.nereye gitti sevgi dolu anne,suna saçmaladı iyice neden bu kadar entrika,neden hep birşeyler saklanıyor, nejat ve kayra nın suçu ne? senaristler diziyi izlemeyelim diye mi uğraşıyor acaba,aylin anne değil önce terket sonra suçlu değilmiş gibi üste çık lütfen bu saçmalıkları düzeltin yoksa cidden izlemeyecegiz artık bu diziyi

24-11-2019 00:16 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum artık şu suna'nın ayağını düzeltin ya, gerçekten kaç bölüm oldu sanki alçıda ve sürekli bastonla ... saçmalık sıktı artık uzadıkça uzadı iyileşsin artık.😊

25-11-2019 01:55 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum diziyi baştan beri izliyoruz ama bu bölüm hiç hoş değil di sunaya yaptırdığınız çok yanlıştı. bir çocuğun pskolojisini altüst ettiniz. bunu yapmadan diziyi uzatabilirdiniz diziyi uzatmak için böyle bir senaryo yazmanız ne derece doğru bizleri de çok üzdünüz. sevmedik sevemedik çok yanlış bir davranış...
o çocuğa dizide olsa bu şekilde zorla birine anne dedirtmeniz bunu isteyerek zaman içinde sağlayan bir hikaye yazmanızı tercih ederdik. bu hikâye çok olumsuz oldu. kus barış ve sürekli santajlar basitlestiriyor. gerçekçi olmalıki inandırıcı olsun biri bitiyor biri başlıyor o zaman izlemek istemiyor izleyici. hikayeler bir bütün olmalı baştan sona tamamlayıcı olmalıki izlensin.

25-11-2019 08:15 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum nejatla suna ve kayra görmek istiyoruz güzel diziyi
mahveddiniz. aylin de kim oluyor önce birak git sonra gel kayrayi almak icin kötülükleri yap . suna hicbir kötülügü hakedmiyor. sunada artik normal yürüsün, yeter ya kac bölümdür bastonlarla geziyor sunaya neden bunu yaptiniz kayradan uzaklastiriyonuz kayranin pisolojisiyle oynuyonuz
dizi seyredilmesin diye mi ugrasiyonu , ama bunu basardinz
sevdigim bir diziyi mahveddiniz
bravo senarist
biz bu diziyi tatil komedi olarak seviyorduk suna ve nejat ve kayra üclüsü cok güzel ve tatli gidiyor tam bir insanin ruhunu dinlendiren bir diziydi mahveddiniz yok aylinin intrikalari ne bu aylin cekilsin bunlarin hayatindan nejat da gözlerini acsin salak salak aylinin oyunlarina gelmedin
senaristler linden geleni yapiyonuz dizi sevilmesin diye biz kötülük doku siz seyretmek istemiyoruz aylini hic sevmiyoruz
böyle giderse hic bakmiycam ve ozaman insallah final yaparsiniz am ass suna nejat ve kayra üclüsü oldumu bir araya geldimi dizi esprili ve eglenceli gecers hiiic bizmedin

26-11-2019 04:14 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum çok yanlis oldu
suna gerçekten öyle davranabilir mi kayra ya? tamam terk etti onlarin iyiligi için onu anladik ama kayra ya öyle davranmasinin özürü yok
bu çocuk nasil anlayacak bunlari
sonradan açiklasalar bile ayni sekilde güvenemez
bu dizide sade yasantilari olan insanlarin bile hayatinda olabilecek önemli sasirtici olaylari görüyorduk
kimse çok mükemmel kimse akil hastasi kimse asiri zengin kimse asiri fakir kimse çok egitimsiz degildi
herkesi kusurlariyla insan olarak görüyorduk hatta aylin in gitmesinin bile açiklamasi vardi
öyle devam ederse izlenir yoksa böyle kliseler kötü oluyor

26-11-2019 15:52 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum yeni basladı diiz ve ilerşltyyen bolumlerde dahad a heyecanli olacak belli zaten yakışlı bir oyuncu ve uyumlu sakin yeri gelince hırslı bir karakter ferhat ve cansu dere alışılmısın otesinde hep seyrretttiğmiz karakterlerden biraz daha farklı ailesıne olan kalıpları düşkünlüğü ve bir yanda askı guzel olacak giibi bu arada bir kadın tarihi eser kacakcısı ve guçlu alışılmısın dişinda guzel ve heyecanli olacak gibi ö ve şirinin mutlluluk arayışları devamli kapalı kutularda yasadiği için deiğer bir tarafı

28-11-2019 12:22 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum abi ne sunaymış. tamam aylın kötü biri ama suna da niye bu kadar önemli. kayrayı tanıyalı kaç ay oluyor burada? kayranın aylini kabullenmesi gerek artık.
ayrıca aylın hasta bu oldukça belli. hasta olması elbette yaptıklarını affedilir hale getirmez. ama yine de kayra ile sahneleri olmalı.

29-11-2019 16:51 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum malesef olumsuz nerdeyse tüm yorumlara katılıyorum, bu kadar güzel başlayan bir dizi nasıl bu hale geldi.. daha önce dikkat edin eğlenceli olduğu zaman entrika olmadan, dram olmadan çok daha güzel reytinglerde de öndeydi niye acaba bizim yazdıklarımıza kulak vermiyorsunuz özellikle son 3 bölüm gerçekten seyretmedim baştan sondan netten baktım ki herşey yoluna girerse devam ederim neşeli bir "kuzey yıldızı" var.. zaten konu malesef ki türk kültürüne uzaktı hadi eğlenceli diye başladık hoştuda yoksa ben eşime kızayım çocuklarımı bırakayım gideyim yok öyle bir dünya, sonra hanım 1 yaşında kızını parkta bırakıp gidecek bulunamayacak neymiş gelecek boşanma için çünkü hamile çünkü nişanlı eee sonra çocuk düşecek ilk çocuğa bakılacak eski ilişki bozulacak yıllar geçmemiş çocuğuna annelik yapılacak yaaa gerçekten de bu kadar mı bizleri içi boş görüyorsunuz keşke bu kadroya başka dizi yapılsaymış
artık birilerinin bunları okuyup gerçekten senarist eğitim almışmı bilemiyorum ama eğlence kategorisindeki bir diziye ağır dram yaptıramaz yapılırsada yapanı getirsinler fragman bile hala dram dram diye bağırıyor bu hafta yine başka kapı diyorsunuz yani.. e seçim bizim sizde haklısınızzz

29-11-2019 17:12 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum heyoo işte bu sonunda suna gerçeği söyledi aferin senaristler biz dizi severleri duydunuz yani umarım artık suna-nejat-kayra üçlüsünün mutlu sahnelerini daha çok görelim ve aylın diziden çıksın çocuklar şevket beyle barışsın tekrar bir aile olarak aynı evde kalsınlar birde serkan-burcu ikilisi sevgili olsun
ayrıca aylın e oyun oynamaları güzel olacak bence doğrusunu nejat kayra ya anlatsın suna annesinin aylın yüzünden ona o sözleri söylediğini ve gitmesini onun istedigini bilsin

30-11-2019 23:55 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum diziyi izliyoruz reklam aralarında sürekli güvercin fragmanı bıktık izlemiyoruz efendim. şak dizisinde o karakterden nefese yaptıklarından sonra iyi rolündede olsa biz bakmıyoruz aynı senaryoları izlemek istemiyoruz. görmemek için kanal değiştirmeyi tercih ediyoruz.
bu sezon benim tatli yalanim ve çocuk dizisi izliyoruz.

30-11-2019 23:55 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum o sacmaliklari yazan senaristi insallah kovmuslardir :-)

01-12-2019 00:17 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum ne olursa olsun hayri evliydi belki formalite ama bence yine de saniye affetmesin. saçma yani olucak iş değil.
aylın meselesi de aşırı karışık ya. nereden baksan olmuyor. her şeye rağmen aylinden nefret de edemiyorum ege kökenliyle ilgili bir şey sanırım bu.

01-12-2019 11:15 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum sanaryo insan karakteri gibi birşey bence çeşit çeşit ve olduğu gibi kabul edilmeli
ama başrol oyunculuğu seçiciliği gerektirir ; suna ya başrol yakışmıyor belki olabilecek potansiyel var ama daha değil özellikle o mızırdanırken ağlatken ki ses tınlamaları genizden konuşmaları inandırıcısızlığı için çalışması lazım bence

01-12-2019 13:56 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum evet ses çok önemli konuşmalar bazan anlaşılmıyor. sempatik ama başrolde başka bir bayan olabilirdi aylin haricinde suna karakteri ekibe uygun olabilir fakat nejatla yakışmıyor nejatin yanına başka bir bayan olmalıydı. ve sunanın son sahnedeki saçı hiç yakışmıyor bukleli düz hali daha iyi.
sunanın sesi tok bazı sahnelerde kalın oluyor kısık sesle konusuncada kelimeler karmakarışık oluyor. sempatik komedilere ve evin kızı rollerine uygun bir karakter.
dizide güzel bir ekip uyumu yakalanmış. nejat kayra rollerini çok gerçekçi yapıyorlar.

01-12-2019 16:34 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylinin kayrayı hiç umursamayışı çok acı ya. önce terk edip gitmiş sonra da sırf bir daha çocuğu olmayacak diye kayranın peşinde. daha doğrusu yine söz konusu kayra olamıyor tek derdi nejatla yeniden başlamak. kayra aylın gibi bir ruhsuzu da suna gibi bir salağı da hak etmiyor. ayrıca ben sunanın samimiyetine inanmıyorum. en başından beri nejatın peşindeydi bu suna. kayra filan derdi değil. kayrayı sadece kabulleniyor bir de biraz kendine benzetiyor.
keşke aylın o hastalığı atlatsa da kayra gerçekten seçilse
hoş gerçi babası onu gerçekten çok seviyor ama ayline ihtiyacı var saçma sapan bir sunaya değil. nejat aylini affedemeyebilir neticede terk etmiş başkasıyla evlenecekti filan. ama kayraya bunu fazla yansıtmamalı yine de.
öyle suna nejat kayra veee mutlu sonla da milleti kandırmayın. işte aylın tekrar terk eder ve iyilik meleği suna hemen yardımına koşar gibi bir klişe yapacağınızı hepimiz biliyoruz.
bence aylın ve kayra sahnelerini arttırın çünkü suna bir yabancı ve aylın kayranın gerçek annesi.

02-12-2019 22:43 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi bitince fragmanı neden vermiyorsunuz yarım saat reklamı da izledik ama vermediniz dizi bitiyor mu baba diziden ayrılıyormuş devam edecekse ekibin tam olması gerekir aylin gidebilir. yeni hikayeler yazılarak devam edilmeli. biz dizinin pembe hallerini esprilerini nesesinin
devam etmesini istiyoruz dram istemiyoruz

08-12-2019 00:39 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aynen biz neseli esprili pembe hayat dolu dizinin devam etmesini istiyoruz
nolur bir daha kötülükler sokmayin diziye
lütfen uzatmayin artik
nejat sunayla evlensin
diziye tekrar bakmaya basladik nejatin esprili halleri sunaya cok güzel ask dolu halleri
böyle güzel giderse izliycez herseyi uzatmadan devam edin. nejat sunayla evlensin cok uzatmayin bu evlenmeyi

08-12-2019 05:34 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin hasta anladık. ama bu kayrayı onun elinden çekip almaları anlamına gelmez. dizide şu an aylinin annesi nejat suna filan sanırım hepsi bir olacak. tamam aylın çok fazla hata yaptı ama kayrayı çok seviyor. ayrıca kayraya öyle çok kötü de davranmıyor sürekli öpüyor sarılıyır şevkat gösteriyor. kötü davranmıyor. bir iki kere kızdıysa da bunu hastalığına bağlamak zorunda değilsiniz. başlarım sunaya ya. tamam suna ve nejat evlensin ne yapıyırsa yapsınlar. ama kayrayı aylinden almaya çalışmasınlar
ege kökenli gittikten sonra diziniz final olacak arkadaşlar şahsen ben izlemem

08-12-2019 14:04 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum kayranin sadece velayeti aylinden alınacak babasının yanında büyümüş babasıyla aynı evde olmuş bir bütün olmuş velayetin babada olması çocuğun pskolojisi acısından daha uygun alışmış olduğu ortam bu aylinle görüşmesine engel değil ve nejat onu annesinden koparacak bir baba değil son derece iyi bir baba kendini kızına adamış bir kişi bizi diziye çeken dizideki saflıklar masum temiz kişilikler biz bu nedenle ilk bölümden itibaren izliyoruz. sezon boyuncada olumlu hikayelerle devam etsin tabiiki aile olarak çoluk çocuk olarak izliyoruz mahremiyete uygun olarak devam edilsin bizim aile değerlerimize sevgi saygı sadakat kurallarına dikkat edilerek yapılan dizilere ihtiyacımız var diziler toplum hayatını çok etkiliyor şiddet entrika cinayetler istemiyoruz son zamanlarda bu tip olaylar toplumda çoğaldı bunlarda dizilerin etkisi büyük lütfen senaryolar yazılırken dikkat edilsin iyiliklerin güzelliklerin çoğalması adına hikayeler yazılsın. baba şevket beyinde dizi yayınlandığı süre dizide olması gerekiyor çünkü bir aile bir ekip olarak devam edilmeli bizlerin istemediği olumsuz karakterler olumsuzluklar olmadan devam etmeli.

08-12-2019 15:11 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum kayranin sadece velayeti aylinden alınacak babasının yanında büyümüş babasıyla aynı evde olmuş bir bütün olmuş velayetin babada olması çocuğun pskolojisi acısından daha uygun alışmış olduğu ortam bu aylinle görüşmesine engel değil ve nejat onu annesinden koparacak bir baba değil son derece iyi bir baba kendini kızına adamış bir kişi bizi diziye çeken dizideki saflıklar masum temiz kişilikler biz bu nedenle ilk bölümden itibaren izliyoruz. sezon boyuncada olumlu hikayelerle devam etsin tabiiki aile olarak çoluk çocuk olarak izliyoruz mahremiyete uygun olarak devam edilsin bizim aile değerlerimize sevgi saygı sadakat kurallarına dikkat edilerek yapılan dizilere ihtiyacımız var diziler toplum hayatını çok etkiliyor şiddet entrika cinayetler istemiyoruz son zamanlarda bu tip olaylar toplumda çoğaldı bunlarda dizilerin etkisi büyük lütfen senaryolar yazılırken dikkat edilsin iyiliklerin güzelliklerin çoğalması adına hikayeler yazılsın. baba şevket beyinde dizi yayınlandığı süre dizide olması gerekiyor çünkü bir aile bir ekip olarak devam edilmeli bizlerin istemediği olumsuz karakterler olumsuzluklar olmadan devam etmeli.

09-12-2019 08:21 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum fragmanları çok geç veriyorsunuz...

09-12-2019 21:51 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum son yıllarda izlediğimiz kaliteli dizilerden fragman çok pozitif olmuş biz bu pozitifliği sevdik entrikasız olumlu hikayelerle devam edilsin diyoruz.

10-12-2019 23:49 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylinin ne yaşadığını gösterin artık. annesi madem nejatla işbirliği yapacak kadar aylinin hasta olduğunu düşünüyor o halde aylinin geçmişi hakkında daha fazla bilgi vermelisiniz. suna nejat ve aylinin annesi işbirliği yapıp iyi bir takım olacaklar ve aylin büyük ihtimalle gidecek. sunanın annesi babası salak saniye burcu sahneleri aşırı saçma ve samimiyetsiz ve ön planda. aylın meselesi nedir onu merak ediyorum. çekip gitmiş nejat affetmiyır okey ona bir şey diyemem ama bu onu kayra ile sınamaları gerektiğini göstermez

13-12-2019 16:18 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum diziden bazı oyuncuların ayrılacağı söyleniyor aylin hande asistanı haricinde ekip birbirini tamamlıyor bir aile sıcaklığı içindeler dizi devam ettiği sürece ekibin tam olması gerekli izleyici bu aileyi sevdi bizler mahallenin muhtarları bizimkiler seksenler mantığıyla diziler olsun istiyoruz. toplum olarak o dizileri çok sevdik ve özledik.
entrika dizilerinden bıktık.
bize aile değerlerimize ahlaki kurallara uygun sevgi saygı sadakat arkadaşlık birlik beraberlik duygularını arttıracak diziler yapılsın istiyoruz.
mafya ihanet cinayet entrika dizileri istemiyoruz. gına geldi.

14-12-2019 13:05 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum velayet davalarında hakimler çocukları patoloğ eşliğinde dinliyorlar, sevgili yönetmen ve senaristler buzul çağındamı yaşıyorsunuz,. ilaki acıtasyon yapacaksanız yapın ama doğru dürüst yapın,

14-12-2019 23:43 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum sunanin başka çizmesi yok sanirim çizmesinden dizi boyunca kusmak geldi ailece

14-12-2019 23:49 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum diziyi ilk bölümden itibaren izliyoruz kaliteli dizilerden ekip uyumu konusu işleyişi güzel
oyuncular rollerine uygun ve benimseyerek oynuyorlar nejat ve kayra hakkını çok çok veriyorlar yaşıyorlar.
biz şevket bey ve pervin hanımın diziden ayrılmalarını istemiyoruz. dizinin sezonda bütün ekip oyuncularıyla devam etmesini istiyoruz. çok dizi var ama her dizi dizi değil mafyalar agalar beyler entrikalar ihanetler cinayetler gayrimesrular dramlar bıktık usandık biraz pembelikler izlediğinizde oyuncuları gördüğünüzde içinizi açacak güzellikler iyilikler
istiyoruz çokmu şey istiyoruz. lütfen sezon boyunca pozitif yapıcı hikayelerle devam edin. oyuncular çok uyumlu şimdi saniye enise burcu hande de düzeldi sonra rafet hayri serkan ve pervin hanım iyileşip şevket beyle dönsünler yeni yeni hikayelerle devam edilsin. bir çok dizi başladı ve bitti ilgimizi çekmedi bu diziyi ilk bölümden itibaren izliyoruz ve tv de izliyoruz tekrarlarını dahi izliyoruz. yalniz düğün sahneleri çok kısa geçildi. daha uzun olabilirdi.

15-12-2019 00:29 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bu son bölümde nejat yine döktürdü. süper bir oyunculuğu var. kendini ifade etmesi de iyi oldu. ayline eğer gerçekleri bilseydi neden gittiğini bilseydi hayatını onu bulmaya adayacağını filan söylemesi iyi oldu. aylın böylece hatasını bir güzel anladı bence. ege kökenli harika bir oyuncu oynamıyor yaşıyor diziden ayrılmasına üzüldüm. umarım ilerleyen bölümlerde bu defa nejata düşman değil dost olarak kayrayı görmek ister. kimseyi üzmeden. ama sanırım diziden ayrıldı.
nejat bile aylın konusunda daha düşünceli davrandı onu terk etmesine rağmen başkasından çocuk yapmasına rağmen.
ama kayra olayı saçmaydı. yani küçücük bir çocuk neden aylın konusunda daha duygusal davranmadı. sunayı benimsemiş anladık da yine de aylin e karşı bu kadar duyarsız olmamalıydı

15-12-2019 10:46 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum ilk bölümünden itibaren tekrarlarını da izlediğimiz dizilerden bir ara biraz sıkmıştı ama son üç bölüm telafi etti keşke anne ve baba diziden ayrılmasalardı birbirlerini tamamlıyorlardı ekip uyumluydu. bundan sonra daha daha olumlu hikayelerle arkadaşlık sevgi saygı sadakat mahremiyete uygun şekilde birlik beraberlik dayanışma vb. konularda hikayelerle sezonda devam edilmesini isteriz. nejat ve kayra karakterleri rollerini çok çok çok güzel oynuyorlar yaşıyorlar. devam etmesi gereken dizilerden cumartesi akşamları dizisi oldu. önceki gününde de olsa biz izliyorduk.
bu gün dizinin 28. bölümde final yapacağı duyuldu.
çoook üzüldük kaliteli düzgün bir senaryosu vardı. konular sundurulmeden detayına kadar açıklanarak veriliyordu.
bu gibi dizilerin devam etmesi gerekir.
ekranlar ağalı beyli mafyali entrikalı dizilerle dolu bıktırdılar yerine başlayacak dizileri izlemeyeceğiz protesto ediyoruz bizim aile dizilerine ihtiyacımız var.
kanalda izlediğimiz tek diziydi artık bu sezon başka kanallardayız.
furkan palalıyi tebrik ediyor başka dizilerde izlemek üzere diyoruz.
mesela kuruluş osman dizisine çok yakışır rolünü oynamıyor yaşıyor.

16-12-2019 17:33 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum ailecek izlediğimiz şahane konulu bir diziydi. aylin karakterinin diziye katılmasıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşadık. güzel bir diziyi insana izlerken sıkıntı ve üzüntü veren bir hale çevirdiniz. güzel mutlu ve eğlenceli bir şey kalmadı..bu tamamen kişisel fikrim

16-12-2019 19:58 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum kanalda izlediğimiz tek diziydi artık bu kanali izlemeyeceğiz güzelim aile dizisine yazık ediyorlar ağalı beyli entrikalı dizileri de biz izlemiyoruz artık bu kanal bizim için yok bu sezon başka kanalları izleyeceğiz.

16-12-2019 22:48 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum su kanalin dizi islerine bakanlar, televizyonun icadindan once bile yok olmus tore, hikaye, yalanci tarih, mafya, silah vs. konular ilgi cek-mez, ce-ke-mez.

17-12-2019 08:15 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizinin fragmanını verdiler. çoook güzel bir fragman yaa böyle güzel bir diziye nasıl kıyılır. biz pozitif şeyler izlemek mutlu olmak istiyoruz.
ekranlar agalar beyler entrikalar ihanetler cinayetler gayrimesrular mafyalarla dolu bıktık usandık yeter artık gına geldi.
bizde o dizileri izlemiyoruz. bakmıyoruz. bize aile dizileri olumlu örnekler olacak diziler yapın. dram dram dram yetti bıktırdılar istemiyoruz.

bizler nejat yılmaz ailesini çok sevmiştik oyuncular çok uyumlulardı. boyle uyum her dizide olmuyor. konular sundurulmeden sonuclaniyordu. ajitasyon yoktu. çok samimi gerçekçi bir dizi olmuştu. reyting kurbanı yapılıyor her şey reyting değil seyircide düşünülmeli bitmesi gereken diziler devam ederken bu dizi bitiriliyor yazık ettiniz bizleri üzdünüz.

17-12-2019 18:02 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi başta ilgi çekmişti sonrasında entrikalar dram izleyiciyi diziden uzaklaştırdı ama bu vesileyle furkan palalınin oyunculuğuyla tanisildi dizideki karakteri oynamadı yaşadı bütünleşti artık başka projelerde izlemek üzere...
kuruluş osman dizisine çok yakışır o dizide görmek isteriz.

20-12-2019 23:40 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum deli her bölümünü beğenerek izlediğim dizinin finali yaklaştı. niye bitiriyorsunuz. madem c. tesi az izleniyor bari zamanını değiştirseydiniz ya. haftanın 7 günü eski bölümlerini bile izleyip keyif alıyordum ama sonunun geldiğini bilince artık keyif kaçtı

21-12-2019 15:19 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum sunanın ev temizliğini saçmaladığını görünce dizi iyiki bitiyor dedirtti çok çok abartılı hareketler kurtuluyoruz...

21-12-2019 21:25 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bir dizinin final kararı aldığı duyulunca insanlar o diziden uzaklaşır sadece müdavimleri izler bu dizide de bunu görüyoruz. biz çok nadir final bölümü izleriz duyumu aldıktan sonra devam etmeyecek olan bir diziyi izlemenin anlamı olmuyor ki ama reyting uğruna güzel aile dizilerinin bitmeside üzücü bir aile hikayesi benim tatli yalanim ve geçmişte bir çok dizi reytinge harcandilar inşaallah bundan sonra yerine entrika mafya vb. diziler başlamaz komedi türü dizilere ihtiyaç var.

22-12-2019 11:16 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin diziden bu şekilde çıkmamalıydı. gerçi final yapıyorsunuz artık reyting ihtiyacınız yok yorumları da dikkate almayacaksınız. kayra ergenlik çağında bir kız olsa tavrı normal. ama daha altı yasında ve aylinle ilişkisi daha iyi olmalıydı. küçük bir çocuk sonuçta. bence finalde aylın de olsun diziden ayrılmamalıydı böyle. çok saçmaydı bence

22-12-2019 14:36 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bu dizi sayesinde, kadınların neden zengin adamlala evlendiklerini anladım...evlenince nasılsa bosansak da malların yarısı benim diye düşünüyorlar...hoop pp p birden bire kıskanç, simarik, kadınlara donusuyorlar... nasılsa malların yarısı onların..kocaya eşli sevgi ve şefkat göstermeye gerek duymuyorlar...tıpkı suna gibi...iyice simardi. kayra bile ondan daha olgun ...final yapın artık, konu bulamadikca, sacmaladiniz...

22-12-2019 15:32 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizide baba ve kızı karakterlerini çoook sevmiştik onların birbirlerine duydukları derin sevgilerini çok çok özleyeceğiz keşke başka bir dizide tekrar baba kızı oynasalar çok gerçekçi oynuyorlar daha doğrusu yaşıyorlar. onları görünce insanın içini mutluluk kaplıyor bu diziyle ikiside kendilerini ispatladılar.

22-12-2019 17:56 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bir dizinin devamı senaryoyla alakalı dizimiz başta çok güzeldi fakat sonra entrikalar ikinci kadın erkek senaryoları izleyiciye itici geldi ve dizinin bitmesine vesile oldu. bu başka senaristlerede örnek olmalı konu çok önemli uzatmak için sonradan yama yapmaya çalışınca sırıtıyor ve izleyici bu yamalardan çok çok sıkıldı olan güzelim dizilere ve izleyiciye oluyor sevilen diziler bitmek zorunda kalıyor. dizi= konu + ekip uyumu + oyuncu performansı... bu dizide ana konudan sapma sonucu bu sona erdi neyse...
biz kayra ve nejati tanımış olduk inşallah onları başka dizilerde yine baba kız olarak izlemek isteriz.

23-12-2019 13:25 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum anladık suna hamile. böyle davranma hakkı mı oluyor? adam evrak kaybetmiş, i san biraz yardımcı olur beraber arar filan. sanki işi gücü var. boş gezenin boş kalfası. nejat bu kadar alttan almasın. ya da dönsün baba evine şımarık.

23-12-2019 19:40 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin ve kayranın ayrılışı üzdü. elbette haklı kayra öfkesinde ama sunayı aşırı benimsemesi bence normal değil ve itici. sanki ona yıllardır suna bakmış gibi davranması aşırı saçma. bence de final yapın
dizide en kaliteli sahneler nejat kayra aylin sahneleriydi. gerek geçmişlerini gösteren yıllar gerek aylinin kayrayı nejata bırakmaya karar verip onlara veda ettiği ve diziden maalesef ayrıldığı sahne falan. aylın suçluydu hem de çok. gidip başkasından çocuk yaptı eğer çocuğu ölmeseydi kayra umrunda olmayacaktı. ama suna da niye bu kadar kıymetli kayra için gerçekten inanılmaz. umarım nejatı yine böyle kaliteli bir rolde başka bir projede tekrar görebiliriz. ve tabi ki kayrayı. küçücük yaşına rağmen resmen oynamadı yaşadı. furkan palalı zamanında çok saçma dizilerde oynamıştı. ama bu diziyle değeri fark edildi. hep böyle projelerde olmasını dileriz tabi kendi tercihi ama böyle olgun roller yakışıyor ona.

23-12-2019 19:47 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum hamilelikte duygu değişimi oluyor bunu çocuğu doğuran her kadın bilir

23-12-2019 23:43 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum ya niye güzelim diziyi final yapıyorsunuz tamda dizi güzelleşmeye başlamışken neden ya neden final oluyor bari 35 bölüm olsaydı suna-nejat ve kayra nın mutlu sahnelerini biraz daha görseydik yaz dizisi diye bu kadar çabuk final yapmayın inşallah başka bir kanalda devam eder umarım başka kanal diziyi kanalında kaldığı yerden tekrar yayınlar adını sen koy dizisi gibi
bir bu diziyi seviyordum birde elimi birakma ve her yerde sen dizilerini ama hepsi final oldu neden benim sevdiğim beğendiğim ve güzel olan diziler bitiyor,harcanıyor ya hangi dizi sevse,begenilse ve sevilse çabuk final olup bitiyor kiralık aşk dizisinde de öyle olmuştu birde mutlu güzel sahneler çok olması gerekirken dram ve üzüntülü sahneler daha çok oluyor
izleyiciler entrika,dram,kavga,silahli,mafyali ve kötü insanların kazandığı dizileri degil komedi ve çok güzel mutluluk sahnelerinin fazla olduğu diziler istiyor ama öyle dizilerde malasef çabuk final oluyor

24-12-2019 21:31 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum final fragmanı verildi...
üzücü olan bitmesi gereken diziler devam ederken aile dizileri bitiriliyor.
furkan palalı ve kayrayi en yakın zamanda tekrar baba kız olarak izlemek istiyoruz.
çok güzeldiler. en yakın zamanda görüşmek üzere...

24-12-2019 21:51 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bu diziyi furkan palalı için izlemiştik rolünü yaşayarak oynadı kayrayla gerçek baba kız oldular.
suna yakışmıyordu sevememistik...

bize çok yakındılar onları görünce içimiz aydınlanıyordu
tekrar başka dizilerde yine baba kız olarak izlemek isteriz.
dizinin bitmesi bizleri üzdü ilk bölümden beri tekrarlarını dahi izlediğimiz bir diziydi. furkan palalı 'yi tekrar bu şekilde aile dizilerinde görmek isteriz. rolünün hakkını vererek yaşayarak oynuyor.

25-12-2019 18:31 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi bu hafta finalde devam etmesini istiyoruz aile dizisi kalmadı diğer diziler entrika mafya ihanet cinayet ağalar beyler vb. biz izlediğimiz zaman mutlu olmak istiyoruz nejat ve kayra ya çook alışmıştık onların yer aldığı yeni bir dizi olsun istiyoruz yeni hikayelerle yepyeni bir dizi furkan ve kayrali bir dizi istiyoruz.

26-12-2019 17:44 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum suna'da çok iyi oyuncu

26-12-2019 19:12 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizinin ikinci fragmanı verildi çok güzel bu diziye yazık ediyorsunuz. kaliteli güzel bir diziydi. biz furkan palalı ve kayrayı çok sevmiştik. gerçek baba kız gibiydiler. bu sezon artık bu kanala veda ediyoruz. izleyici artık gerilim dizileri istemiyor. furkani en yakın zamanda başka dizilerde izlemek üzere diyoruz.

27-12-2019 10:24 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum ne kadar güzel aile dizisi varsa ve insanların izlediği zaman mutlu olacağı dizi varsa hepsini final yaptınız her yerde sen,elimi bırakma ve şimdi de bu dizi bıktık artık entika,mafya,cinayet,silah,intikam gibi dizilerden kaç senelerden beri öyle dizileri istemiyoruz artık keşke bir kanal yazın başlayan güzel ve izleyicilerin sevip hemen bitmesini istemediği ve erken final kararı alan dizilerin hepsini alıp kaldığı yerden daha fazla bölüm yayınlayarak tekrar başlatsa ne güzel olur geriye sadece mucize doktor ve çocuk kaldı ama o da son 3-4 bölüm saçmaladı
yaz dizisi diye niye hemen bitiyorsunuz 40-50 bölüm olmuyor

27-12-2019 16:44 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi bitiriliyor pazar günleri tekrarı oluyordu bu pazar günü akışında tekrarı yok biz pazar günü tekrarının verilmesini rica ediyoruz. lütfen pazar günü tekrarını yayınlayınız. mesajlarımızın dikkate alınması temennisiyle... nejat ve kayrayla başka dizilerde görüşmek üzere...diyor ve bekliyoruz.

27-12-2019 19:20 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizimiz bitiyor final bölümü tekrarlarını da istiyoruz. bitmesi gereken diziler devam ederken bu dizi bitirildi aile dizisi kalmadı... biz furkan palalı ve kayra yı tekrar izlemek istiyoruz. çok sevildiler.
diziyi furkan palalı için izlemiştik rolünü yaşayarak oynadı kayrayla gerçek baba kız oldular. ailemizden gibiydiler.
suna yakışmıyordu sevememistik...
ailenin kızı rollerine uyan bir karakter
nejatla sevgili rolü olmamıştı.

furkan palalı ve kayra bize çok yakındılar onları görünce içimiz aydınlanıyordu.
tekrar başka dizilerde yine baba kız olarak izlemek isteriz.
dizinin bitmesi bizleri üzdü.
ilk bölümden beri tekrarlarını izlediğimiz kaliteli bir diziydi.
furkan palalı 'yi tekrar bu şekilde aile dizilerinde görmek isteriz. rolünün hakkını vererek yaşayarak oynadılar.


şu anda dizi yayınlanıyor.
böyle güzel kaliteli bir dizi neden bitirilir nejati ve kayrayı çook sevmiştik nasıl baba olunur örneğini yaşayarak izleyiciye aktarmıştı .
çok güzel baba kız izlemiştik lütfen diziyi bitirmeyin.
yeni senaryolarla devam edebilirsiniz.

28-12-2019 20:26 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum çok güzel bir diziydi bitmemeliydi. izleyiciyi dikkate almadınız biz devam etmesini istiyorduk. güzelim aile dizisini bitirdiniz
artık bu kanal bizim için yok diğer dizilerini de izlemiyorduk. başka kanalları izleyeceğiz.

29-12-2019 00:36 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi bitmesin çok güzeldi ya 😟

29-12-2019 01:52 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum evet çok güzel diziydi ama malesef bitirdiler ve geriye izlenecek aile dizisi pek kalmadı daha fazla bölüm olmalıydı oyuncular çok iyidi hepsini çok sevmiştik önce her yerde sen sonra elimi bırakma ve şimdi de bu dizi neden güzel ve bu kadar çok sevilen diziler bitiriliyor daha doğrusu izleyince mutlu olup eğlendiğimiz keyif aldığımız diziler bitiriliyor

29-12-2019 11:35 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum konu itibariyle çok güzel bir diziydi, bilhassa baba ve kız ikilisi çok başarılıydı, suna isimli oyuncu pek uymasa da çok başarılı, çok güzel, sürükleyici bir oyundu, hafızalarda güzel bir biçimde kalacak ve zamanında sonuçlandırılmış bir dizi. bazı diziler hem konu olarak hem de uzatılarak saçmalandırılmıştır. bu dizi zamanında bitirilmiştir, tüm ekibe sonsuz teşekkürler.

29-12-2019 12:46 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum çok güzel kaliteli bir diziydi. nejatin baba nasıl olunur hikayesini çok çok sevmiştik nejat ve kayra ailemizin bir parçası olmuştu ikisinide çok özleyeceğiz. inşaallah yakın zamanda ekranlarda izlemek isteriz.
furkan palalı kuruluş osman dizisine çok yakışır rolünün hakkını veriyor.

29-12-2019 17:47 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum benim tatlı yalanım dizisi final oldu ama tekrar bitmemiş gibi devam etmeli aile dizisi olarak izlenmeye devam edilecektir.

29-12-2019 22:01 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin olayı yeterince açıklayıcı olmadı maalesef. çocukken sevgi görmemiş bu yüzden problemler yaşamış anladık da bir çocuğu terk edip başka bir çocuk yapmak neyin nesi peki? eğer bebeği ölmeseydi katranın yüzüne bile bakmadan boşanıp direkt gidecekti fransasına. sonra kayrayı bırakmamaya karar verdi ama bu defa kayra onu istemedi üzücüydü bu durum. suna çok yapmacıktı son birkaç bölümdür hoş hep öyleydi. aslında kayraya aylinden daha fazla emek vermişti ama yine de aylinin finalde olmayışı biraz tuhaf değil miydi. dizi final oldu ama en çok merak edeceğimiz şey kayra ve aylin ileride ne olacak? tekrar karşılaşacaklar mı mesela filan yani. suna iyi bir oyuncu değildi yapmacıktı ama işte aylinden iyidi.
her neyse bu dizide en çok nejat ve kayra hatırlanacak onların baba kız sahneleri öylesine gerçekçiydi ki asla unutulmayacak çünkü seyircinin içine işledi. furkan palalı kesinlikle döktürdü bu dizide.

29-12-2019 22:40 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi bitti son bölümde bazı örneklemeler verildi.
belli bir yasa gelmiş ve kimseyle buseleşmemiş kişilere akıl veren sahneler vardı.
iyi ki !!!  bitmiş dedirtti.  !!!
buse iki evli kişinin özelidir ve evlenmeden önce başka kişiler le olmaması gereken bir mahremiyetidir.
şimdilerde bu özeli kaale almamanın sonunda sokaklarda poşetlerde farklı şekillerde gayr-ı meşru bebekler bulunuyor.
yada evlenmeden bebek bekleyip sonrasında evleniliyor bunlar anormal davranışlar olmuyor mu!!!
adaba uygun olan evlenilir ve bu özeller evlilik evlilik esnasında evli kişiler arasında yaşanır ve evlatları da anne babalarıyla yuvalarında dünyaya gelir.
dizi ve filmlerde verilen örnekler insanlara evlilik öncesi değil evlendikten sonra mahremiyet ölçüsünde olmalı özelini başkalarıyla paylaşırsan ne özeli ne kıymeti değeri kalır.

dizi için uzulenlere  iyiki bitmiş dedirtti. 

neden seksenler bizimkiler vb. aile mahremiyetine uygun diziler yapılmıyor hep gayrimesrular olumsuzlukların aşılandığı vurdulu kırdılı entrikalı diziler yapılıyor toplumdaki olumsuz dejenerasyonda bu dizi ve filmlerin payı çok fazla sonrada neden toplum böyle deniliyor sürekli olumsuz aykırı konular ekranlarda sokakta bunun yansıması reyting için yapılanlar sonucu sonra suçlu aranıyor neden kadın    cinayetleri aileler icinde evlatlar anneler-babalar arasinda toplumda vb.
şiddetler cinayetler işleniyor bunlar reyting kurbanları olmasınlar

 o hikayeleri yazanlar nelere neden olduklarının farkına varsalar.
birazda olumlu hikayeler yazsalar nasıl birlik olunur nasıl iyilik yapılır nasıl topluma birlik bütünlük sevgi saygı sadakat (çeteler mafyalar kavgalar değil)  doğrular guzellikler anlatılır sunuluru anlatsalar.

topluma verilen zarar nasıl telafi edilir. buna çare olsalar.

dizilerde olumsuz hikayeleri yazanlar bu hikayeler nedeniyle yaşanılan her olumsuz olayda!
pay sahibi olduklarının farkında olsalar !!!
her yapılan olumsuz davranışta
onların da bu günahlara ortak olduklarını bilseler!!!

olumsuz hikayeleri
yazarlar mı acaba sanmıyorum yazmazlar.

çünkü
yıkılan bir hayat
bir ümit
işlenilen bir cinayet
yapılan bir ihanet vb. olumsuzluğa kimse vesile olmak istemez.

ama bu tip olaylarda dizilerin ve filmlerin büyük etkisi var ve bu olumsuz hikayelere artık birileri olumlu hikayelerle olumlu örneklerle son vermeli.

her şey reyting değil reyting için bir toplumun geleceği yok edilmemeli.

02-01-2020 11:21 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizinin son bölüm tekrarlarını da izliyoruz star tv ve euro stardaki tekrarlarını izledik şimdi de euro stardaki tekrarını izliyoruz.

04-01-2020 21:42 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum yayın akışında gece sabah beşte akşamları ikinci dizi film kuşağında verseniz bizler izlemek isteriz.

06-01-2020 22:59 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum yaa çok güzel bi film di furkan palalı aslı bekir oğlu lavinya ünlüer ya çok güzel bence hemen devam etsin ve hiç bitmesin
yaa çok güzel

30-01-2020 22:32 !! ++

Yorum Yaz


:: Anket ::
:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2024 YazarOkur Dizi.