Benim Tatlı Yalanım

Benim Tatlı Yalanım
Dizi Türü:Aşk
Yapımcı:O3 Medya
Yönetmen:Barış Erçetin, Cihan Vural
Senarist:
Oyuncular:Furkan Palalı ->
Aslı Bekiroğlu ->
Lavinya Ünlüer ->
Kanal:Star TV
Link:https://startv.com.tr/dizi/ben
Puan:
5.9 / 10 | Oy: 273 | Yorum: 237

Oy Ver

5.9
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Benim Tatlı Yalanım Oyuncuları

Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu, Lavinya Ünlüer

Benim Tatlı Yalanım Özeti

Başrollerinde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in yer aldığı Benim Tatlı Yalanım Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Yapımcılığını O3 Medya’nın yaptığı dizinin yönetmenliğini ise Barış Erçetin ve Cihan Vural yapıyor.

Benim Tatlı Yalanım Yorumları

<< önceki 86 yorumu göster
Benim Tatlı Yalanım Yorum bayram nedeniyle geçen hafta yeni bölüm yayınlanmadıyeni bölümü sabırsızlıkla bekledik.benim tatlı yalanım,perşembe akşamlarımızın sahibi olmuş.akşamki bölüm hiç anlamadan çabucak bitti.suna ve nejat'ın davranışlarında ahlakı bozacak hiç bir şey göremiyorum.bundan korkan yukarıdaki yorumcu,sevgimizi göstermekten korkmayalım.anne babasının birbirini sevdiğini gören çocuk kendini güvende hisseder,mutlu olur.asıl korkmamız gereken şiddet,yalan,küfür,sevgisizlik vs.

23-08-2019 09:41 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dün akşam bölüm çok güzel di kıskançlıklar vb ama lütfen uzatmadan olsun şu haneden bizide kurtarın biz arkadaşca dostça devam edilsin istiyoruz. sevgi saygı dostlukların örneklerinin artarak verilmesine çok ihtiyacımız var şiddet dizilerinden yorulduk.
nejat ve serkan arkadaşlığı esprileri çok güzel serkanin telefonu bardağa bırakması burcuyla diyalogları didismeleri çok güzeldi.
dizide hande de arkadaşça olsa dahada güzelleşecek.

23-08-2019 14:35 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bu diziyi takip ediyoruz yalnız bu şuna artık ask olduğunu soylesin bide hande herşeye karışmasın sunada söylesin artık hande bulmuş benim kimliği biliyor desin susmasin artık tolga da. karışmasın artık yeni gelmiş karışmasın sunada söylesin nejada biliyo hande diye

23-08-2019 14:50 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum furkan palalı çok güzel şiir okuyor bir edebiyat programı yapsada kendisinden şiirler dinlesek isabetli olur gerçekten dizide bu konu ele alınabilir insanların edebiyata kitap okumaya teşviki acısından da yönlendirici olur.

24-08-2019 12:02 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bence nejat ile suna yakışıyorlar.

24-08-2019 13:15 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum nejat ve sunanın saç renkleri sanki koyulaştı ikisinede açık sarı renk daha çok yakışıyor saçlarının tonu koyulasmasa daha güzel olurlar.

24-08-2019 17:36 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum fragmanı izledik handenin şantajı çok saçma sunanın buna boyun eymesi yanlış suna handeye boyun eyerse dizi çekilmez sunanın handeye rest çekmesi nejata gerçekleri anlatması gerekir. yoksa dizi çekilmez. biz stres istemiyoruz. aciz bir suna nejat istemiyoruz. handenin gerçek yüzünü ortaya çıkarıp diziden biran önce gönderin yoksa stresle dizi izleyemeyiz bizi bu diziye çeken sevgi saygı arkadaşlık tabii handesiz saniye burcu ayşe rafet serkan hayri nejat suna pervin şevket teyzeleriyle mahallelilerle birlikte bizlere sevgi saygı sadakat merhamet yardımlaşma vb. duyguları vererek devam edilirse çok daha güzel olacak. fragman moralimizi bozdu. biz diziyi moral için güzellikleri için izliyoruz. lütfen uzatmadan suna işine dönsün biz nejat kayra suna üçlüsünü istiyoruz. bir bölüm dahi ayrı olmamalılar. 

25-08-2019 00:13 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum senetler bir kez olsun şaşırtıp mutlu mutlu bu filmi sürdürsün suna’yı illa ezik birşekikde yansıtmak zorunda değilsiniz zengin kadın fakir kadını yener sonra fakir kadın zengin kadının elinden sevgilisini alır yine buuuyu bu diziyi surf güldürüyor diye izliyordum ama artık izlemicem

25-08-2019 11:45 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum senaristlere uyari - yalanci kahramanlik, yalanci tarih, abuk sabuk komplo. iftira ve entrika dizilerinden gina geldi. lutfen o yollara sapmayin - hande ve tolga'yi o yollara fazla saptirmayin.

25-08-2019 18:47 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum handenin oyunlarından bıktık gerçek yüzü uzamadan biran önce ortaya çıksın biz dostluk arkadaşlık istiyoruz birbirinin kuyusunu kazmayan insanlar onların güzel hikayeleri üzerine mutluluklar izlemek istiyoruz aylinin başka bir evliliği olsun daha önceki bölümlerde yanında küçük bir çocukla görmüşler demişlerdi o nedenle gelmesin şu anki mutlu ortamı bozmasın. suna nejat gerçeği şevket beye anlatsınlar o iyi bir insan anlayışla karşılar başka hikayelerle devam edilebilir. serkan burcu saniye hayri rafet ayşe hande tolga pervin şevket teyze de pozitif bir kişilik mahalleli kadro güzel bu kadar güzel insan var burdan çok hikayeler çıkar değerlerimize uygun sevgi saygı dostluk yardımlaşma nejat şiiri çok güzel okuyor kayra arkadaşları derken çook güzel pozitif hikayelerle yola devam edilir.

25-08-2019 23:42 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylini daha önceki bölümlerde yanında küçük bir çocukla görmüşler demişlerdi başkasıyla evli olsun onun eşi nejati ve kayrayı bilmediği için gelmesin şu anki mutlu ortamı bozmasın.

handenin oyunlarından bıktık. gerçek yüzü uzamadan biran önce ortaya çıksın biz dostluk arkadaşlık kazansın  istiyoruz.
suna nejat gerçeği şevket beye anlatsınlar o iyi bir insan anlayışla karşılar başka hikayelerle devam edilsin.
serkan burcu saniye hayri rafet ayşe hande tolga pervin şevket teyze  mahallelilerle birlikte değerlerimize uygun sevgi saygı dostluk yardımlaşma vb. konularla ayrıca nejat şiiri çok güzel okuyor kayra arkadaşları.. yeni hikayelerle yola devam edilir. bu hafta yayın akışında akşam tekrarı yok. rica etsek akşam tekrarlarını yayınlasanız.

27-08-2019 00:48 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum iyi bi film en güzel oynayan sunadır

27-08-2019 07:53 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum 00 48 aylin eşi ve çocuğunu nasıl bilmiycek saçma

27-08-2019 13:55 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin ortaya çıkarsa kayra için anne ve babasıyla ilgili
büyük hayal kırıklığı olacak zaten nejat arıyor şu ana kadar ulaşamadı küçük bir çocukla görülmüş büyük ihtimalle kendi çocuğudur. başka bir aile kurmuş gibi görünüyor. kayrayı isteseydi başta bırakmazdı. çocuğu olduğunu yeni eşine söyler kayrayla bağlantısını koparmazdı. bizim üçlümüz  ayrilmasinlarda ister gelsin ister gelmesin. bizler dizideki uyum bozulmadan devam etsin istiyoruz.
nejat çok iyi bir insan kızı için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir kişi aramaya devam ediyor. aylin buna layık görünmüyor.

27-08-2019 18:48 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum küçük bir çocukla nasıl görülmüş dizide öyle birşey yok

28-08-2019 12:14 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum nejat ilk bolumlerde kayranin yas günü öncesinde aylini bulmak için  telefonla bir bayanla konuşurken karşıdaki bayan aylini  bir çocukla görmüşler dedi. ve nejat o kişiden ayline ulaşmasını kayra için rica etti. dergiye çıkmak istemesi vb. aylin ulaşmak amaçlı olduğunu sunaya da söyledi.

28-08-2019 15:28 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum nejat ilk bolumlerde kayranin yas günü öncesinde aylini bulmak için  telefonla bir bayanla konuşurken karşıdaki bayan aylini  bir çocukla görmüşler dedi. ve nejat o kişiden ayline ulaşmasını kayra için rica etti. dergiye çıkmak istemesi vb. aylin ulaşmak amaçlı olduğunu sunaya da söyledi.

28-08-2019 16:24 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizinin akşam ve gün içi tekrarlarının yayınlanmasını rica ediyoruz. bu hafta yayın akışında yoktu.

29-08-2019 10:43 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum nejatta artık gözünü accsin anlasın handenin kötü biri olduğunu helede tolgada çekilsin aradan anlatsın suna nejata hande böyle yaptı bu yüzd. desin of
sinir oldum kaç bölümdür anlatsın sunada pasif kalıyor nejata karşı anlatsın

29-08-2019 20:57 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum elektriklerimiz kesk kesinti var herhalde izleyemiyoruz yarın gündüz aksam ve haftasonu tekrarlarını istiyoruz.

29-08-2019 21:25 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum suna cok kötü rol yapiyor.hic inandırıcı ve samimi degil.filmi berbat ediyor.baska bir oyuncu tercih edilseydi daha çok izlenebilirdi.

29-08-2019 23:52 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum evde tv tek mecburen takılmaya çalışıyorum. böyle basit bir senaryoyu izlemek ızdırap verici.

30-08-2019 00:09 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bence handenin oyununu berrin anlayip bozacak :-) mantiken dusunursek sirkete nejat kizinin adini vermis (tersi bayagi acayip olurdu bence :-)). ve sirket kurulusu gercek aylin gittikten sonra olmus. ondan dolayi serkan ve hande aylini bilmiyorlar.

30-08-2019 00:34 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum türk dizilerinin kökten televizyonlardan kaldırılması gerek.
senarist olduğunu sananlar evlerinde otursunlar, yabancı dizileri izlesinler. dizi nasıl yazılırmış önce öğrensinler. sonra bu senaryo sandıklarını yabancı bir eleştirmene göndersinler 1000 üzerinden 5 alırlarsa türkiye'de ben senaristim diye ortaya çıksınlar

30-08-2019 00:36 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bu bölüm sonu itici oldu ikinci bir erkenci kus istemiyoruz kayranin tabiriyle iğrenç diyelim. sunaya sarı saç yakışıyor dip boyası gelmiş derlerya biraz sarartın koyu saç kahverengi göz makyajı yakışmıyor hande çok çirkin bir karakter izleyiciyi diziden uzaklaştırıyor. bu gidişle diziyi bırakıcağız. biz dipdibe burun buruna istemiyoruz. düzeyli saygı ölçüsünde olsun istiyoruz. şimdiye kadar mesafeli idi aynı şekilde devam edilmesi gerekir. bu bölüm saniye hayri rafet pervin hikayesi güzeldi

30-08-2019 02:48 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi gittikçe berbat bi hal almaya başladı
burcu niye melis e kızdı melis doğruyu söyledi burcu serkan in peşinde ve çok net beli serkan çağırıyor burcu zip diye atlıyor hangi kadın bunu yapar anca aşık olan yada adam i elde etmeye çalışan...

suna ya gelince çok isteksiz oynuyor bu oyuncuya daha fazla şımarık roller yakışıyor ...

nejat a gelince her sahnesi inandırıcı çok iyi bir oyuncu ...

senaryo ya gelince çok berbat bunun tatlı yal an ile alakası kalmadı hiç bir çocuk bu yalan i kaldıramaz annesi annesi değil annesi terk etmiş baba sahte anne buluyor bu çocuk bunu kaldıramaz bunu herkez bilir ...

suna in annesine gelince hiç bi kadin eşine öfkelenip üç çocuğunu bırakıp gitmez çocuklarını da alır gider ha gitti diyelim o çocukların üzerinde o yada kadar hep gizli bi eli olurdu ama bu çocuklar olmuş 30 anne ortaya çıkıyor bu yasa kadar ne yapmış nasıl dayanmış şimdi hayatlarına dokunuyor bunca zaman nerdeydi ...
hiç bir çocuk bunu affetmez
her ne olursa olsun anne uzaktan çocuklarına hep yardım etmeliydi en azından ortaya çıktığında bunları söyleyebilmeliydi bu ne diyebilir babanız iftira attı bende dardım sizleri de gözüm görmedi gittim bunu mu diyecek yuh artık...

hande ye gelince aylın yokken çocuğa bakan nejat a arkadaşlık yapan kişi ne oluyor da birden böyle kötü biri oluyor kayra ya bunca zaman bakan hande idi ...

aylın e gelince bu nasıl bir anne kızını bırakıyor gidiyor ne arıyor ne soruyor ve kendi hayatını kurup çocuğu oluyor nasıl çocuğuna sarılıyor kızını bırakıp gitmiş bi kadin hiç mi suçluluk duygusu yokcok saçma bide zenginler hepsi ...
konu çok saçma dizi in ...

30-08-2019 02:50 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum ne yazik ki turkiyede senarist oldugunu zannedenlerden bin kat fazlasi dizi kritigi yapabilecegini zannedenler var

30-08-2019 10:12 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum gerçek aylin kim olacak ?

30-08-2019 17:46 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bu bölüm sonu itici oldu ikinci bir erkenci kus istemiyoruz kayranin tabiriyle iğrenç diyelim. sunaya sarı saç yakışıyor dip boyası gelmiş derlerya biraz sarartın koyu saç kahverengi göz makyajı yakışmıyor hande çok çirkin bir karakter izleyiciyi diziden uzaklaştırıyor. bu gidişle diziyi bırakıcağız. biz dipdibe burun buruna istemiyoruz. düzeyli saygı ölçüsünde olsun istiyoruz. şimdiye kadar mesafeli idi aynı şekilde devam edilmesi gerekir. bu bölüm saniye hayri rafet pervin hikayesi güzeldi.

31-08-2019 10:10 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum sayin senaristler gercekten hande tolga entrikalari can skmaya basladi. bir an once onlari bir gemiye bindirip kuzey buz denizinde batirin :-) veya kayra babasina `hande abla anneme is bulacakti, ama bulamadi ve ben onu artik sevmiyorum` desin

31-08-2019 12:52 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum yeni sezon geliyor bir aile hikayesi geçen sezon tutarlı kaliteden ödün vermeden devam etti ve nihayet az kaldı tekrar izleyicilerle olacak bekliyoruz.


entrikalar insanlara itici geliyor hande karakteri ara bozucu olmasa arkadaşca olsa dizi daha güzel olur
başta bizi çeken arkadaşlık düzeyli sevgi saygı idi ama hande melis tolga hikayeleri abartılı bir şekilde diziye girince dizi ilk tadini kaybetti. önceleri kaçırmasak izlesek diyorduk.
şimdi izlesekte izlemesekte olur durumundayız heyecanını entrikalarla kaçırdınız.
izleyiciyi şişirdiniz herşey dozunda olmalı uzayınca kabak tadı veriyor erkenci kus gibi.son bölüm son sahne olmamalıydı. dizimiz kalitesini düşürmeden devam etsin isteriz.
tutarlı bir hikaye yazılırsa uzun süre devam edebilir. ikinci bir aile hikayesi dizisi olabilir. düzeyli kaliteden ödün vermeden devam diyoruz.

01-09-2019 00:50 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum handeyle tolga ruh eşi senaristler bunları birbirlerine yapsınlar

01-09-2019 09:44 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi erkenci kuşa benzemeye başladı neyseki sezon dizileri başlıyor her günün bir dizisi var ve final göründü demektir.

02-09-2019 11:43 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bu dizinin orta malı "suna" kod adlı bir kadın. yani bir meta, yani sadece cinsel bir meta, erkekler bu "suna" kodlu iki erkek arasındaki dişi cins için paylaşım paktı imzalıyor. sonra da kadın neden ayaklar altında diye, kadına neden şiddet var diye, 14 yaşındaki kızı nasıl 9 kişi tecavüz eder diye, neden 9 aylık bebeği tecavüz ederek öldürüyorlar diye, bize ne oluyor diye soruyor toplum.

05-09-2019 22:57 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi bitiyor mu kimseler yorum yazmamış.

06-09-2019 15:09 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aslı bekiroğlu (suna'nın) sade görüntüsü, yaşadığı yere uygun giyimi çok gerçekçi..genelde başrol oyuncuları köylü kızını bile canlandırırken ful makyajlı ve abartılı derecede güzel giyimli oluyor yani hiç gerçekçi olmuyor. bu yüzden hoşumuza gitti. sıcak bir aile dizisi. her perşembeyi bekler olduk. oyuncular çok iyi..gerçekten oynuyorlar.. öyle ki rafet'in annesiyle konuşurken ki duygu yoğunluğu bize de geçti. o'nunla ağladık..saniye'nin annesiyle karşılaşma anı keza öyle çok duyguluydu ve fazlasıyla bize geçti.kısaca her şey herkes çok iyi. serkan ve burcu karakterini de unutmamak lazım. ama hande karakteri hayır..lütfen o kadar kötü olmasın ve entrika girmesin diziye. yani biz samimi, duygusal ve sıcak olsun istiyoruz dizimizi

06-09-2019 15:33 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bence dizinin konusunu unuttunuz siz. konu nejat ve suna aşkı değildi!
küçük bir kıza söylenen bir yalandı. sizce de kayranın gerçeği öğrenme vakti gelmedi mi? peki ya gerçek aylin? onunla ilgili sahneler görmeliyiz. nerede ne yapıyor bir öğrenmeyelim mi?
gerçek aylin geldiğinde nejat bey kayraya ne anlatacak nasıl bir açıklama yapacak acaba? böylesine acımasızca onu kandırdı peki şimdi ne olacak? ayrıca aylin bunları neden terk etti? bu soruların cevaplarını istiyoruz.

07-09-2019 22:21 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum çok severek izlediğim bir dizi , gerçek aylin kim acaba ? bence artık kayranin gerçeği öğrenmesi lazım

Özlem🌸 • 08-09-2019 09:39 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin konusunu kayrayi babasından ayırmadan çözün çocuğu bırakan anne sahip çıkan baba kayrayi ve nejati yıpratmayacak şekilde bir çözüm bulun tabiiki bir çocuk annesiz olmaz burda bırakan anne şimdi çıkıpta minicik çocuğa ben senin annenim seni bırakmıştım şimdi geldim benimle beraber yaşamalısın demesi için uygun bir yaş mı bunları çocuğun pskolojisini altüst etmeden çözmek gerek bu durumda nejat suna olayini kayraya nasıl anlatacaksiniz çocuk sunayı anne biliyor pat aylin geliyor çok karmaşık kayrayi altüst edecek bir konu bunun zamana yayılarak çözümlenmesi gerekir.
yada aylinin gönüllü olarak velayet istemeden aradan çekilmesi kendisini ilerde çocuk biraz daha büyüdüğünde tanıtması gerekiyor.

09-09-2019 22:09 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum çok begenerek izliyorum. çok güzel bir dizi basarilarinizin devamini dilerim.

12-09-2019 21:53 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi bitince fragmanı neden vermiyorsunuz diğer diziler hemen veriyorlar asıl şimdi vermelisiniz. yeni sezon dizileri başladı.

12-09-2019 23:55 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum şimdi kayra aylin ve nejat arasında mı kalacak.. aylin çocuğunu kaybetti kayrayı istemiyordu ama başka çocuğu olmayınca bu kez onu mu isteyecek ve çocuk kayra kendisini istemeyen bir anneye mi kavuşacak... sunayla ilişkisi nasıl bağlanacak...
sunanın babası herşeyi öğrenmek üzere ... aylin sessiz sakin boşanıp gidecekti keşke bebek kaybetme hikayesi yazılmasaydı bizde onu hiç gormeden o hikaye orda kapansaydı

13-09-2019 13:16 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum rafet'in soyledigi `buyurun cenaze namazina` kelimelere senaristlere mi soylendi :-)

14-09-2019 18:46 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum senaryisu son derece gerçekci yalan dolan yanlıs anlamalardan uzak kötü karakterin olması gerektiği gibi kendine gelişi kısacası her ayrıntı sonderece doğal izlenmesi ve aevilmeside bu yüzden bence tebrikler tüm ekibe

15-09-2019 12:39 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum hadi gercek aylini rifata yapin :-) hande & tolga oluyor gibi

20-09-2019 00:38 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi bitiminde fragman verilmiyor bir çok dizi bitiminde veriyor. sizden de geciktirmeden vermenizi rica ediyoruz.

20-09-2019 00:44 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum diziyi ilk bölümden itibaren izliyoruz. sizden bir ricamız olacak biz kimsenin nasıl giyinecegine karışmayız özel hayatında istediği gibi giyinirler. fakat dizileri bizler aileler olarak izliyoruz. anne baba çocuk büyük anne büyük  babalar birlikte izliyoruz birbirimizden utanmadan izlemek istiyoruz. lütfen bayanları giydirirken bizleri de düşünün biz sizin özel hayatınıza bir şey demiyoruz ama sizler bizlere izlememiz için diziler yapıyorsunuz ama sizlerde  bizlere saygı göstererek bayanların kıyafetlerinde süper mini ve göğüs dekolteli kıyafetler konusunda imtinalı davranın o dizileri bizler izlesinler diye yapıyorsunuz bizler ailelerimizle birbirimizden utanmadan kanal değiştirmeden izlemek istiyoruz. bazıları izleme diyecekler ama bu diziler herkes izlesin diye yapılıyorsa o zaman herkese göre hareket edilmesi gerekir. biz kimsenin özeline bir şey demiyoruz. o onun özelidir özelinde istediği gibi giyinir hareket eder ama bu topluma maloluyorsa bizlerinde dikkate alınması gerekir. teşekkür ederiz.

22-09-2019 01:20 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum günü cumartesi olmuş

22-09-2019 14:27 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum cumartesi de izleriz bir aile hikayesi vardı zapingleyerek ikisini de takip etmeye çalışırız keşke pazar günü olsaymış
kaliteli bir dizi. ekip güzel senaryonun biraz daha kuvvetlendirilip değişik mahalledekilerede hikayeler yazılarak genişletilerek devam etse güzel olur
simdi de tekrarını izliyoruz hercaiyle zapingleyerek biraz biraz takip ediyoruz
oyuncu uyumu güzel olmuş rollerine çok uyumlular.

22-09-2019 16:43 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum ne güzel hala utanma duygusunu taşıyan
insanlarımız var. tebrik ederiz.
bu konudaki peygamber efendimizin  hadis-i şerifleri " Îman yetmiş küsür şubedir, haya da imandan bir şubedir" (müslim, iman, 57, 58); "utanma duygusu insana hayır getirir (vakar ve sekinet kazandırır)" (müslim, iman, 60, 61).
arkadaşımız herkese saygılı bir şekilde duygularını ifade ederek kimseyi incitmeyecek şekilde yazmışlar. teşekkür ederiz.

24-09-2019 13:07 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum 01 20 kimsenin kıyafetine karışmaya hakkı'nız yok üstelik dizidekiler gayet güzel giyiniyorlar beyenmiyorsanız diziyi izlemeyin kimse sizin istediğiniz gibi girmek zorunda diğil

25-09-2019 21:38 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum cumartesi bir aile hikayesi dizisi var geçen yıldan beri takip ediyoruz iki guzel dizi aynı gune geldi.
bu dizide senaryo tıkanmaya başladı zorlanmaya başladılar erkenci kuşa benzemeye başladı sürekli burun buruna
olmaya başladılar finali yakın görünüyor. oysaki diğer oyuncularada hikayeler yazılıp farklı konularla genişletilebilir sürekli iki kişiye odaklamadan devam edilebilirdi. can ve sanem gibi bıktırmaya başladılar.surekli aynı tekrarlara giriyorlar. neyseki alternatifler başladı diğer arkadaşların dedikleri gibi bizlerde o dizilere geçeriz.

26-09-2019 09:46 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum sezonla birlikte yeni diziler başladı bu dizinin finali de yakındır

26-09-2019 19:50 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylinin o şekilde çıkması çok kötü oldu keşke hasta olduğu için tedavi görmesi ve o acıya çocuğu ve eşinin görmemesi için fedakarlık yapan kadın olsaydı

27-09-2019 09:11 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum icim sisti. yok aylin geri gelmiş.. yık çok pismanmis. karnındaki bebeği kaybetmese boşanaçaktı. sacmaladiniz iyice... final yapın artık...

28-09-2019 23:22 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum cumartesi akşamları bir aile hikayesi izliyorduk ama bu akşam diziden ona geçemedik onunda tekrarlarını izleriz artık nejat bu olayı arkadaşlarını kaybetmeden atlatsın handeye suna meselesinden dolayı kızmıştık ama ekip güzel kayrada sunayi bulacam diye yanlışa neden olmadan uclumuz ayrılmadan mutlulukları devam etsin. aylin konusunu da uclumuz bozulmadan çözüme ulaştırırsanız.

28-09-2019 23:54 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bizim aile bağlarını kuvvetlendirecek dizilere ihtiyacımız var dizi mahallelilerede hikayeler yazılarak genişletilerek olumlu örneklerle devam edebilir ekip uyumlu o zaman hikaye tıkanmaz uzun soluklu olur sezon boyunca devam eder. şu ana kadar güzeldi birara sanki tıkanıyor gibi oldu ama aşıldı. hande problemi çözüldü. olumlu arkadaşlık yardımlaşma vb konularla devamı izleyiciyi diziye çekecektir. akşam başka izlediğimiz dizimiz vardı fakat diziden o diziye geçip o nu izlemedik.

29-09-2019 14:21 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum maalesef senaryo cok zayıf. daha iyi bir senaryo olması lazım, karakterler daha derin olmalı. ana karakterler dışındakiler tamamen sığ, onların hayatlarına ait detaylar senaryoyu zenginleştirir. nejat'i sakal olduğundan yaşlı gösteriyor, suna şirin ama oyunculuk konusunda kendini geliştirmeye ihtiyacı var. şevket baba karakteri maalesef pek olmamış, oyuncu iyi ama 43-44 yaşında bir insanı 70 küsür yaşında bir ayağı çukurda gibi göstermek hic hic olmamış.

29-09-2019 15:56 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum ne ağladılar yahu
içim şişti
bu dizi romantik komedi değilmiydi , eğlenmek için seyrediyorduk konusu saptı sanki

ayas • 29-09-2019 23:16 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum ama şu an yayında olan bir çok diziden daha güzel

30-09-2019 01:11 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum ilk bölümden beri seyrediyoruz ekip uyumlu. yeni gününde de seyrediyoruz. yalnız fragmanlarını geç veriyorlar.
fragman verilmiş izledik aylin suna ve nejat i dinliyordu. biz ikinci bir hande olayı istemiyoruz.
aylin tercihini yapmış başka biriyle birlikte olmuş hamile kalmış başkasıyla evlenebilmek için boşanmakta olan ve kızının velayetini istemeyen bir bayan.
 şimdi bebeğini kaybedip başka çocuğu olmayacağını öğrenince kayrayi hatırlayan bir bayan mazeret olarak ben korktum da gittim vb.      bahanelerle gelip nejatin mutluluğuna gölge düşürmesin...
 gitsin kimle evleniyorduysa o nunla evlensin. kayrayla görüşsünler ama kayra babası ve sunayla birlikteliklerine devam ederek hayatlarına devam etmeliler.
bütün bunları kayranın  bilmesi gerekiyor sunanın ona nasıl annelik yaptığını sahip çıktığını  öz anneden farksız olduğunu annesi sahip çıkmadığı için onun mutluluğu için bu şekilde hayatlarına dahil olduğunu bilmeli.
ve babasıyla sunanın evlenmesini sağlamalı suna kayra nejat olarak araya kimseler girmeden
devam edilirse dizi çok güzel olacaktır. mutlu güzel hikayelerle yolumuza devam diyoruz.

30-09-2019 21:12 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum ilk bölümden beri seyrediyoruz ekip uyumlu. yeni gününde de seyrediyoruz.
bu bölümün fragmanını izledik.
aylin suna ve nejati dinliyordu. biz ikinci bir hande olayı istemiyoruz.
aylin tercihini yapmış başka biriyle birlikte olmuş hamile kalmış başkasıyla evlenebilmek için boşanmakta olan ve kızının velayetini istemeyen bir bayan.
şimdi bebeğini kaybedip başka çocuğu olmayacağını öğrenince kayrayi hatırlayan bir bayan!
mazeret olarak ben korktum da gittim vb. bahanelerle gelip nejatin mutluluğuna gölge düşürmesin...
gitsin kimle evleniyorduysa o nunla evlensin. kayrayla görüşsünler ama kayra babası ve sunayla birlikteliklerine devam ederek hayatlarına devam etmeliler.
bütün bunları kayranın bilmesi gerekiyor sunanın ona nasıl annelik yaptığını sahip çıktığını  öz anneden farksız olduğunu annesi sahip çıkmadığı için onun mutluluğu için bu şekilde hayatlarına dahil olduğunu bilmeli.
ve babasıyla sunanın evlenmesini sağlamalı suna kayra nejat olarak araya kimseler girmeden
devam edilirse dizi çok güzel olacaktır. mutlu güzel hikayelerle yolumuza devam diyoruz.

01-10-2019 15:29 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum ilk bölümden beri seyrediyoruz ekip uyumlu. yeni gününde de seyrediyoruz.
bu bölümün fragmanını izledik.
aylin suna ve nejati dinliyordu. biz ikinci bir hande olayı istemiyoruz.
aylin tercihini yapmış başka biriyle birlikte olmuş hamile kalmış başkasıyla evlenebilmek için boşanmakta olan ve kızının velayetini istemeyen bir bayan.
şimdi bebeğini kaybedip başka çocuğu olmayacağını öğrenince kayrayi hatırlayan bir bayan!
mazeret olarak ben korktum da gittim vb. bahanelerle gelip nejatin mutluluğuna gölge düşürmesin...
gitsin kimle evleniyorduysa o nunla evlensin. kayrayla görüşsünler ama kayra babası ve sunayla birlikteliklerine devam ederek hayatlarına devam etmeliler.
bütün bunları kayranın bilmesi gerekiyor sunanın ona nasıl annelik yaptığını sahip çıktığını  öz anneden farksız olduğunu annesi sahip çıkmadığı için onun mutluluğu için bu şekilde hayatlarına dahil olduğunu bilmeli.
ve babasıyla sunanın evlenmesini sağlamalı suna kayra nejat olarak araya kimseler girmeden
devam edilirse dizi çok güzel olacaktır. mutlu güzel hikayelerle yolumuza devam diyoruz.
gelsin cumartesi kayra nejat suna üçlüsünü istiyoruz.
gelsin cumartesi kayra suna üçlüsünü istiyoruz.

03-10-2019 00:12 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum mesajlarımız siliniyor aylin geldi ve geldiği gibi geri gitsin evin içine girmiş bile eğer tekrar geri dönme hikayeleri olacaksa bizim için final olmuştur bizde bir aile hikayesi dizisine geri döneriz

03-10-2019 22:34 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum ikinci fragmanı izledik aylin kızıyla görüşebilir. ama kayranin düzenini bozmadan olmalı nejatin yakasından düşsün kabahatiyle otursun velayeti vermek isterken evlenmek üzere hamile bir kadın degilmiydi hangi sıfatla burda evleneceği adam nerde kim miş çıksın
bir de o nu görelim de tam olsun. evlensin kanuni hakkı neyse kayranin da olurunu alarak görüşsün. dizinin tadını kaçırmasın. ikinci kadın erkek hikayeleri bizi diziden uzaklaştırıyor.

05-10-2019 00:08 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin ikinci bir hande olayı ya da diziye sonradan girmiş ara bozucu kişi değil aslında. aylin en başından beri vardı
kayrayı hak etmiyor aslında aylin. ama pişman olduysa da en sağlıklısı bence kayranın artık gerçeği öğrenmesi. bence kayra öğrendiğinde ayline düşman kesilmesin. sonuçta suna gelip aylın olduğunda onu çok iyi karşılamıştı falan. ben aylın ve kayranın arasına sunanın girmesini pek istemem doğrusu. suna nejat ve kayra mutlu sonu yapıp aylini silmeyin diziden. suna ve nejat okay de yani kayrayı aylinden ayırmayın diye düşünüyorum. aylın acayip bencil ve duygusuzmuş ama neticede geri döndü ve kayrayı her şeye rağmen elbette sunadan daha çok düşünür. suna 3 ay boyunca kayraya daha kızım diye seslenmesi. bal arım diyor sadece. kayranın yerinde olan bir çocuk bunu garipserdi diye düşünüyorum. ama bunun aksine aylın belki geleli iki gün de olsa bencil bir insan da olsa kayraya fragmanda kızım diyor.

05-10-2019 22:56 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum severek izliyorduk.sacmaladilar .bu kadarı da fazla .benim için bitmiştir .

05-10-2019 23:51 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum uuufki uuufff
uuufki uuufff biz ne bekliyorduk ne oldu aylinin cezası suna ya mı! kesilecek bu tepki ayline olmalıydı...
aylin şimdiden numaralara başladı iki gün sonra eve geri dönerse bu dizi izlenmez aşık olmadığı evlenmediği adamdan hamile kalmış gelmiş şimdi ajitasyonla nejat mı yamanacak o zaman klask diğer dizilere benzer yolunu şaşırır. gitsin nişanlısıyla evlensin kayranin da bu olayı kolay atlatmasını sağlayın suna ona annesinden daha çok anne oldu.

05-10-2019 23:55 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum yaw arkadaş bir konuyu da çeke çeke çeke sündürmeyin. allah kahretsin nedir bu ya aylin bir bölümde 7 defa ah of ay diye sürünmez kardeşim. kaleminiz kırılsın
gerçek aylin gitmiş başkasıyla 5 sene yatmış, hamile kalmış, hala telefonda sevgilim diyor ama senaristin kırılası kalemi hala nejat'a yazıyor. bir erkek buldun ya illa ki iki kadın olmalı değil mi? türklerin sex açlığı başka bir senaryoya izin vermiyor. iki adam bir kadın için birbirini yer veya iki kadın bir adam için savaşır. kırın şu kozalarınızı dışarıya bir bakın dışarıda her gördüğün çift bir kenarda seks yapmıyor lanet olsun

06-10-2019 01:53 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bütün çocuklar kendi öz anne babalarıyla mutlu yaşamalı temennimiz budur.
hiç bir anne hiç bir baba evladından ayrı kalmamalı istemeyiz.
dizideki üzücü bir hikaye...burda ki hikaye de aylin normal değil hayattan ne istediğini bilemeyen hasta bir insan...
aylin pskolojisi bozuk bir kişi problemli bir insan.
tedavi olmalı hasta hasta nejatla evlenmiş çocuk sahibi olmuş ve bırakıp gitmiş.
beş sene ortalarda görünmemiş bu arada tedavisine yardımcı olan kişiyle nişanlanmış ondan hamile kalmış onunla evlenmeye karar verip kendi çocuğundan ve velayetinden vazgeçmiş çocuğunu hayatından ikinci kez silmiş bir kişilik.
bebeğini kaybedip bir daha çocuk sahibi olamayacağını öğrenince kayra
diye bir kızı olduğunu hatırlayan hastalıklı! bir anne bu kişi ne kadar anne...
ne kadar anne olabilir... beş yıl seni arayan adama cevap verme! çocuğunu arayıp sorma!
çocuksuz kalınca da hatırla...
aylin şu anda da yine pskolojik rahatsız normal değil... travmalarda ajitasyona başvurup nejati da kayrayi da mahveder iki gün sonra başka bahanelerle yine terkeder.
lütfen bütün bunları kayranın bilmesi gerekiyor.
yoksa çok şey eksk kalır beş yıl boyunca babasının neler yaşadığını hem anne hem baba olmaya çalıştığını her şeyi bilmeli ve babasının hayrinin sunanın çevrelerindeki arkadaşlarının onun mutluluğu için nasıl çabaladıklarını görmeli onlarla mutlu bir hayata devam etmeli.

06-10-2019 11:11 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylın gerçekten sorunlu bir karakter. ama öyle nejat ve sunanın arasına girmek gibi bir niyeti yok. genelde seyirciler öyle düşünüp öyle yorum yapmış ama durum bu değil. durum şu ki aylinin nejat ve suna ile ilgili hiçbir planı yok. aylın baştan beri problemli bir tip. ruh sağlığı iyi değil. nejata gönderdiği sesli mesajda çocukluğunu filan her şeyi anlatıyor. kız hasta yani. tedavi de gördüğünü söyledi. kötü biri değil. sadece hasta. nejat belli ki suna ile yeni bir hayat kuracak. ama aylın ve kayranın bir şansı daha olabilir. evet aylın bebeği ölünce kayranın kıymetini anlıyor falan. ama kayrayı arayıp sormaması onu sevmediğinden değil hasta olduğundan. bu onu haklı çıkarmaz nejata yaşattığı acıyı telafi etmez belki ama kayrayı ikinci kez terk etmesin. tekrar pskolojik tedaviye başlasın. ve kayrayı bırakmasın
yaz tatili boyunca ilk iki bölüm haricinde diğer bölümlerle ilgili çok bilgim yok. ama aylın geldiğinden beri dizi kaliteli bir hal aldı. final yapmayın. aylini de kötü biri yapmayın. kayradan tekrar ayırmayın

06-10-2019 17:52 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum benım tatlı yalanım şaşırtıyor bır yazlık dızı kaliteli olmaya basladı teğmenının turku soylemesı sunanın askını kayra ya alıştırarak hayranın duygusal durumunu bozmadan işlemelerı çok guzel

07-10-2019 01:48 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum sezon boyunca devam diyoruz. izlemeye devam.

08-10-2019 15:02 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum belkide aylin hastayım diye yalan söylüyordur anlattığı olay doğru olsa evlenmekten ve çocuk yapmaktan uzak dururdu birde başkasından hamile kalmış aldırmamış bile aylin doğru söylüyorsa kendisinden nefret etmesinden korktuğu için evlenmez ve çocuk doğurmazdı hadi evlendi diyelim nefret edilen bir anne olmamak için çocuğu aldırırdı bence aylin yalan söylüyor nejat acıyıp onunla evliliğini sürdürsün yada kayrayı göstersin diye farkındaysanız suna'ya nejat'a gerçeği söylemediğin için sağol demişti aylinden hertürlü numara beklenir birde sunanın annesinin sırrı çıksa tam olucak

08-10-2019 21:13 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin değişik bir karakter ya. kayrayı terk ediyor velayetini hiçbir şekilde istemiyor başka bir bebeğin ölümüne üzülüyor ama kayraya asla üzülmüyor. sırf nejat ile sunanın salak aşk sahnelerini izleyelim diye aylini geçiştirmeyin. gitmesiyle ilgili daha orijinal olmalıydınız. kızına kötü davranmaktan korkup kaçmış ama onu terk edip gitmiş. bu çok anlamsız. nejata aşık ama fransalıya aşık değil. ama fransalının yanına gidecrk ve onun oğluna bakacak. bu çok saçma. kesinlikle aylin ciddi şekilde hasta.

09-10-2019 21:34 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum benım tatlı yalanım hande yı düzeltsen ask duzıde guzel heyecan oluşturdu ve suna nın askı kayra ile sınanacak bakalım ne olacak heyecanla bekliyoruz fınal yapmasın eski eğlenceli halelerine donecektır

10-10-2019 00:50 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum ikinci fragmanı izledik oyuncuları tebrik ederiz yaşıyarak oynuyorlar çok güzel bir fragman üçlümüz ayrılmadan devam diyoruz

10-10-2019 20:26 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum suna ve nejat aşkı aşırı itici. doğal değiller ne biliyim. aylin ve nejatın geçmiş sahnelerini gösterdiniz orada muhteşem bir uyum var. ama yanlış anlaşılmasın tabi ki aylinin bunca yaptığı şeyden sonra nejat aylın aşkından bahsetmiyorum.
aylin de zaten belli ki nejatı da kayrayı da istemiyor. hayattaki tek çocuğu kayra diye bir anda kayra kıymete bindi hepsi bu. acımasızlık bu aylin kayrayı hak etmiyor.
ama sunaya da hiç ısınamıyorum. kayraya karşı çok yapmacık. gerçi son sahnede öyle değildi orada baya iyidi kayraya gerçekten kızıymış gibi davrandı.
yine de zavallı kayra az da olsa aylinle vakit geçirsin. bu bölümde aylin kayra sahneleri bekliyorum

12-10-2019 10:24 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum tolga'yla hande sevgili olsunlar

12-10-2019 12:36 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum romantik komedi olarak başlayan film saçma bir gerilim filmine döndü. bundan sonra iptal...

12-10-2019 22:47 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum cok basit bir dizi hic beyenmedim

12-10-2019 23:14 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum insallah bitmez bence guzel bi dizi uzatilsin

12-10-2019 23:14 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum hande'nin hesaplarini berrin bozar :-)

13-10-2019 00:19 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum diziyi izledik sonunda fragman verilir düşüncesiyle yarım saat reklamı da izledik ama başka dizi başladı bizde kanalı kapattık bir veriyor bir vermiyorsunuz bu çok yanlış bir çok dizi dizi sonunda bir sonraki bölümden ya ön izleme ya da fragman veriyor. biz haftaya cumartesi izleyemeyeceğiz aynı bölüm tekrarını pazar öğleye kadar verebilirmisiniz öğleden sonra izleyemeyeceğiz. verirseniz teşekkür ederiz. ayrica hafta içi aksam on onbir gibi de ikinci tekrarlari olursa güzel olur. birinci tekrarı akşam izleyemeyeler için pazar günü tekrar tekrar izlemek isteyenler içinde hafta ici akşam ikinci kuşakta teşekkürler.

13-10-2019 00:25 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum güzel bir aile dizisi sezonda devam etmeli vurdulu kırdılı entrikalı dizilerden yorulduk biz mahalle kültürünü aile bağlarını kuvvetlendirecek diziler istiyoruz birbirinin kuyusunu kazan değil sevgiyi saygıyı arttıracak diziler istiyoruz. konular genişletilerek espriler arttırılarak devam etmeli.

13-10-2019 09:53 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylinin bir daha çocuğu olmayacağı için kayranın peşine düştüğü ortaya çıksın
berrin hanımda çocuklarına gerçeği anlatsın

13-10-2019 15:09 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum güzelim diziyi çirkinleştirmek için yazarlar ellerinden geleni yapıyorlar. ençok tutulan dizilerin içinde kin ve aşırı nefretin olmadığı temiz aile dizileri ve insanı gülümseten diziler olduğunun farkında değiller. ekranlar birbirinin kuyusunu kazanlar birbirlerinden nefret edenlerle dolu benim tatlı yalanıma yazık etmeyin tebessüm ederek izlemek istiyoruz diziyi güzel yönleriylede uzatabilirsiniz. yoksa beceriksizsinizde kolayamı kaçıyorsunuz.

13-10-2019 17:00 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum evet nejat ve kayra aylinin hamile olup bebek kaybettiğini bilmeli nejat basına bütün yaşadıklarını anlatan bir açıklama yapmalı o zaman herkes masumiyetini görüp iş hayatına tekrar daha güçlü devam eder ve insanlar handenin gerçek yüzünü görüp alınan ödül iade edilip yollarına devam edilir aylin de handenin gerçek yüzünü görerek kızına daha fazla olumsuz duruma düşmeden kayra daha fazla üzülmeden yollarına sağlıklı bir şekilde devam ederler.

13-10-2019 17:31 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum handeyi bir bayan olarak anlıyorum aşık oldu aşk ve savaşta herşey mubahtır diğip yanlış bir karar verdi tolgayla konuşurken doğruyu anladı nejat çok fevri davrandı aşık oldu tamam bir hataydı ama sunanın babasına birşey söylemeyerek hatasını düzelti bazen aşık olduğumuz için hata yapabiliriz sırp kendisine aşık oldu diye ortaklığı bitirmesi çok saçma nejat burda hata yapıyor hande demeliydiki evet sana aşık olduğum için bir hata yaptım sanki aşık olup hata yaptım diye ortaklığı bitirmen çok saçma sana aşık olmak büyük bir hataymış ortaklığı sen diğil ben bitiriyorum sen benim aşkıma değmezmişsin deseydi keşke

14-10-2019 03:35 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylinin nejat ve kayrayı terk ettiği sahne bence çok acıklıydı. yazık ya küçücük kızıyla nejatı yapayalnız bırakıp gitmiş. başta hasta filan gibi bir şey uyduracak oldunuz ama son bölüm bundan vazgeçtiniz. son bölümde normal bir insan gibi davranıyordu. bir önceki bölüm daha başarılıydı. kayra daha küçücük bir çocuk çok çabuk atlattı bu travmayı çok çabuk kendine geldi bu biraz saçmaydı. ayrıca nejat kayraya afrika olayının yalan olduğunu söylediğinde bence kayra o zaman annesinin nerede olduğunu falan çok sormalıydı neden gitmiş olabileceğini merak etmeliydi. ayrıca madem öğrendi atlının annesi olduğunu da öğrensin artık. nejat belli ki bugüne kadar harika bir baba olmuş ancak bu yalanla kayrayı fena sarstı bence. hoş gerçi az yansıttınız kayra hemen kendine geldi ama bence o isyanın bir devamı olur diye düşünüyorum.
diziyi çok izlemiyordum aylın geldiğinden beri ayrıntısız izliyorum bu yüzden şu berrin hanım olayını anlamadım
o niye terk edip gitmiş çocuklarını bence aylın kadar suçlu.
ayline de pes doğrusu. bence uydurduğunuz öykü olmadı. yani neden gittiğini anladık da gittikten sonraki maceraları biraz daha farklı olmalıydı. hiç mi sevmemiş kayrayı? bence gittikten sonra hep tedavi görmüş yapayalnız yaşamış filan olmalıydı. fabiona olayı aylini tamamen suçlu yaptı. ayrıca aylın ilk geldiğinde nejatın sinirlerinden bahsediyordu o zamanlar çok sinirli olduğunu söylüyordu. ama 16 bölümde hiç bir suçun yoktu gitmemle alakalı diyor. allah aşkına dizinin konusu zaten aylin di. aylın yok diye suna bu yalanın içine girdi. nasıl olur da aylın olayını bu kadar geçiştirirsiniz? resmen senarist bizi aptal yerine koyuyor.
tamam bazen her şey harikayken de bir insan çıkar gider öyle öyküler vardır belki ama o zaman aylın niye nejata sinirliydin dedi yahu!

14-10-2019 23:30 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum fragmanı izledik güzel bir bölüm olacak gibi dizinin yeni hikayelerle esprilerininde artırılarak devam etmesini istiyoruz.
bu cumartesi izleyemeyeceğiz pazar günü öğleden önce tekrarını verirseniz izlemek istiyoruz.

15-10-2019 15:56 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bu bölümün fragmanlarını izledik çok güzel bir bölüm dizi güzel düzeyli tutarlı bir dizi sezon boyunca devam etmesini istiyoruz lütfen yeni pozitif hikayelerle yapıcı entrikasız esprili hoş bir şekilde devam etsin isteriz. bizim olumlu hikayelere ihtiyacımız var entrika şiddet olumsuzluklardan yorulduk. lütfen olumlu hikayelerle yola devam edilsin ekip uyumlu her zaman uyum yakalanamiyor. sezon boyunca devam diyoruz.
bu cumartesi günü izleyemiyoruz pazar günü öğle 12.30 kuşağında tekrarını verirseniz izlemek istiyoruz sonraki kuşakta izleyemeyeceğiz teşekkür ederiz

18-10-2019 00:44 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum cok güzel romantik komedi dizisi lütfen gergin anlässlich yasanmasin diziyi stressli entrika galone sokmayin
cok uyumlu biraz esprili cok severek izliyorum diziyi bozmayin
cok uyumlu biraz esprili cok severek izliyorum diziyi bozmayin
lütfen izleyicileri dikkate alin
mutluluklar görmek istiyoruz insanlarin mutlu dizileri görmeye ihtiyaci var
dram veya entrikalar degil

18-10-2019 03:47 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dorder ceyrek altin hazirlayin :-) berrin ve sevket de evlenecekler. boylece cocuklara ayrilma nedenlerini aciklamaya gerek kalmayacak. diziyi uzatmak icin bu yonde goturebilirler..

18-10-2019 10:45 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum kimsede ayline altı yıl nasıl yok olduysan şimdide öyle yok ol demiyor altı yıl önce akın nerdeydi desinler artık

18-10-2019 13:09 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum pazar günü tekrarını öğle 12.30 kuşağında tekrarını verirseniz izlemek istiyoruz sonraki kuşakta izleyemeyeceğiz teşekkür ederiz

18-10-2019 13:35 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bence berrin hanım iftiraya uğradı berrin hanımın ailesi şevket beyi damat olarak istemedikleri için bir adamla anlaşma yapıp berrin hanımı tuzağa düşürdüler aldattı gibi görünmesini sağladılar şevket bey gördüklerini yanlış anlayıp berrin hanımın kendisini aldattığını zannetti eski türk filminden alıntı işte sizce ne olmuş olabilir

19-10-2019 12:20 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum fragmanda verilen sunanın mutlu sevinçli olması gereken bir sahnede keyifsiz isteksiz mahmur bir görüntüsü var. bu sahnenin heyecanını kaçırmış mutluluk yarım kalmış bu tıp ruh hallerinde çekim yapılmasa daha iyi olur dizinin sahnelerin inanirligini heyecanını kaybettiriyor.

19-10-2019 13:41 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum hande ve aylin yaptıkları çok sacma aylin artık cıksın diziden
seyredilmez hale geldi dizi

19-10-2019 23:39 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum benım tatlı yalanım bırleştıler eskı eğlenceli sahneler bızı güldürecek. ve bır yandan eskı esın planları hanife'nin oyunları heyecan katacak ve eskı ask sunanın annesı ve babası dıxının ağirliği dızı eskı heyecanına donüyor
benım tatlı yalanım bırleştıler eskı eğlenceli sahneler bızı güldürecek. ve bır yandan eskı esın planları hanife'nin oyunları heyecan katacak ve eskı ask sunanın annesı ve babası dıxının ağirliği dızı eskı heyecanına donüyor

20-10-2019 00:23 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi iyice karışacağa benziyor. hande aylin basın gerilimli bölümler bizi bekliyor gibi.
bir dizinin izlenmesi için illa entrika gerilim vb. olması mantığından vazgeçilse bir çok karakter var onlarada hikayeler yazılarak genişletilerek olumlu bir şekilde devam edilebilir.
aylin konusuda kimseyi üzmeden medeni bir şekilde herkes için huzurlu bir şekilde yoluna girebilir.
handenin de yaptıklarından pişman olarak arkadaşca dostça ahi ahlakı mantığıyla insanlara olumlu yapıcı örnekler sunularak devam edilebilir biz gerilimli dizilerden çok yorulduk.
huzurla mutlulukla izlemek istiyoruz.
dizi aile dizisi kayra olduğu için çocuklarla izliyoruz çocuklarımızın olumsuz örnekler izlemelerini istemeyiz.
aylinin bebek düşürdüğünü nejatin ve kayranin bilmesi gerekiyor.
kayra babası ve sunayla yaşayıp ilerde annesiyle de görüşebilir.
ama simdi değil bu kadar hızlı olmamalı o çocuğun ruh halini düşünmek gerekiyor. hayatının birden bu kadar hızlı değişmesi yıllarca anne özlemi çekip sonra iki tane anne biri üzülmesin diye kendini feda etmiş bir kişi.
diğeri bırakıp giden sonra bebeğini kaybedince bir kızı olduğunu hatırlayan hastalıklı bir anne bu çocuk bu kadar şeyi nasıl kaldırır.
o bir çocuk ne kadar olgun olursa olsun bir çocuk. diziyi ilk bölümden itibaren izliyoruz. bizlere ailenin arkadaşlığın önemini örf adetlerimize uygun olarak vurgulayarak sezon boyuncada devam etmeli...

20-10-2019 00:48 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum gülşah filminden alıntı resmen
suna nejat'a aylinin bir daha çocuğu olmuyacağı için kayranın peşine düştüğünü söylese keşke

20-10-2019 10:58 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum berrin suna'nin annesi oldugunu kayra cozecek :-)

20-10-2019 15:04 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum berrin aylinin bir daha çocuğu olmadığı için kayrayı istediğini öğrenip nejat'a söylese keşke

21-10-2019 15:53 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum yakında güvercin dizisi başlayacakmış dizide sen anlat karadenizde oynayan olumsuz bir karakter olan vedat varmış haberi okuyunca şimdiden diziyi izlememe kararı aldık çok olumsuz bir rolü var di adamı görünce hemen oynadığı o rol akla geliyor kesinlikle izlememe kararı aldık. dizilerde oyuncu lar ve uyum senaryo cok onemli bir cok diziyi oyuncu uyumu nedeniyle izlemedik.
espriler diziye renk katıyor entrikalardan uzak huzurla devam diyoruz. lütfen şu aylin de hande de ya düzelsinler ya da diziden çıksınlar biz huzurla gerilmeden izlemek istiyoruz. kanallar fazlasıyla gerilim dizileriyle dolu.
ve fragman geldi.
allah' ın emri peygamberimizin kavliyle oğlumuz nejata kızımız sunayı istiyoruz...veee tuzlu acılı kahvemiz içiliyooor...

22-10-2019 01:30 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum benim tatlı yalanın bir numara hakanla burcu yıkılıyor çok güzel

22-10-2019 01:51 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizinin örf adetlerimize uygun olarak devam etmesini istiyoruz çocuklarla izliyoruz çok burun buruna olmadan erkenci kuşa benzemeden devam etsin isteriz. o nedenle o diziyi bırakmıştık. bu dizide o na benzemesin seksenler dizisi gibi aile dizisi olsun ki herkes izlesin.

22-10-2019 07:06 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum örf adetlere göre diğil modern çağa uygun diziler yapılsın

22-10-2019 16:06 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bu bölümün fragmanını izledik çok renkli bir bölüm olacağa benziyor sırada hayrinin hikayesi var acaba çözmesi gereken konu nedir. merakla bekleniyor.

22-10-2019 23:14 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum berrin hanımın sunanın annesi olduğunu artık herkez öğrensin

23-10-2019 09:07 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum berrin hanımla şevket beyin sırrıda haylinin sırrıda aylinin yalanlarında ortaya çıksın

25-10-2019 02:44 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum suna nejat'a aylinin bir daha çocuk sahibi olamıycağı için kayranın peşine düştüğünü söylesin nejat'ta suna'ya berrin hanımın sunanın annesi olduğunu söylesin sır kalmasın ortada

25-10-2019 15:14 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum evet aylinin bebek düşürdüğünü kayranin ve nejatin bilmesi lazımdı bilmezse onlara büyük haksızlık olur aylin sonradan gelip hazıra lap diye konmamalı büyük haksızlık olur kayra hemen kabullenmemeli biraz ders alması lazım. armut piş ağzıma düş olamaz.

25-10-2019 21:43 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum kiralik asktan sinanin villasi da meydana cikti :-)

26-10-2019 23:26 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylinin ne nejat ne de kayra umrunda değildi. bebeğini düşürdü ve kayranın peşine düştü. tamam anladık kayra hayattaki tek çocuğu diye kayranın peşinde ve fransaya da bu yüzden gitmiyor.
peki nedir bu değişim? birdenbire triplere girdi. intikam almak istermiş gibi bir hali var ama neyin intikamı ortada alacağı bir intikam yok. ne bu hırs? sırf aylini hande ile aynı kefeye koymak için çabalıyorsunuz ama aynı kefede değiller. aynı şey olmamalı. bu konuda ilerlemeyi kesin artık. evet aylin kayra ve nejatı terk etti bebeğini düşürmeseydi boşanıp geri dönecek ve kayrayı umursamadan yeni hayatına dönecekti. tüm bunlar acımasızca. ama madem geri döndü adam gibi geri dönsün. nejat belli öfkeli ona. ama nejat suna ile yeni bir hayat kuracak. kayra kendisini bu hayatta yalnız hissetmez mi? suna ona iyi davranıyor ayline de ılımlı davranmaya çalışıyor filan. kayra için şu aşamada suna daha mantıklı geliyor. fakat ayline bir şans vermeli. 6 yıl kaybettiler ama bundan sonrası için aylinin bir şansı olmalı diye düşünüyorum. kayra ve aylinin bir şansı olmalı.
ayrıca kayra aylın konusunda aşırı ruhsuz davrandı. neymiş efendim ayline kızmıyormuş ama sunayı tercih ediyormuş. burada kayranın tepkisi aşırı saçma. aylinin neden gittiğini sormalı ayline. öfkesini göstermeli. normal bir çocuk böyle yapar. kayra resmen aylın sana kızgın değilim ama yeni bir hayat kuruyoruz güle güle değilim mesajı veriyor. bu mesajı nejatın vermesini anlıyorum da kayranın böyle bir şey düşünmesi tuhaf saçma. 3 ayda sunaya ne kadar alışmış olabilir. suna iyi biri ama kayraya bir ebeveyn gibi davranmıyor. bir abla bir teyze yakın bir akraba gibi davranıyor. kayranın bu yakın akrabalık tavırlarını bu kadar benimsemiş olması gerçek ayline hiçbir şey sormayacak kadar benimsemiş olması aşırı saçma.

27-10-2019 00:15 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum su an seyredıyoruz duzıyı rağfetım gercek annesı olduğunu bölmeden ağlaması sozlerı bızde ağladık dızı daha heyacanli bu bolum ve nejat ve suna aşkını tehdıtler bekliyor bır tanda hande bir yanda aylin sahada guzelleştı fakat hıç ayrılmadan suna askı için savaşsın

27-10-2019 00:15 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin ve handenin gerçek yüzleri artık ortaya çıksın.
handenin yardımcısı hala neden şirkette duruyor burcu onun hafiyelik yaptığını gormeli handenin sağ kolu olduğunu hepsi bile bile şirkette nasıl işine devam ediyor. ekmek yediği yere ihanet eden bir kişilik.
aylinin düşük yaptığı bir daha bebeği olmayacağı bu nedenle kayranin peşine düştüğü ortaya çıkmalı
o zaman nejati haklılığı kuvvetlenir kayra kendisini terkeden yıllarca arayıp sormayan başkasından hamile kalan velayetini istemeyen bir anneyi değil babasını ister.
ve babasının haklılığını daha çok görüp kavrar aylin hatasının farkedip idrak eder.
kayra suna ve babasının hayrinin kendisine ne kadar sahip çıktıklarını
sunanın ailesinin de o nu nekadar sevdiklerini gerçek bir ailesi olduklarını görerek babasında kalmalı.
nejat mağdur olan çocuğuna hem annelik hem babalık yapmış onun yokluğunu hissettirmemeye çalışmış bir insan
yalan söylediyse de bu çocuğun üzülmemesi için söylenmiş
terkeden kişi her şekilde haksız durumda hastalık lı biri kliniğe yatmalı ona çocuk verilirmi hem terketmiş çocuğun en ihtiyaç duyduğu dönemde bırakmış şimdi çocuk büyümüş gel o benim kızım de oh ne ala..

yıllarca ortada görünme başkasıyla birlikte ol hamile kal evlenmeye kalk sonra çocuğunun velayetinden vazgeç bebeğini kaybedip bir daha çocuğu olmayacağını öğrenince terkettigin çocuk kıymete binsin büyük haksızlık.

27-10-2019 01:33 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin ve handenin gerçek yüzleri artık ortaya çıksın.

handenin yardımcısı hala neden şirkette duruyor burcu onun hafiyelik yaptığını gormeli handenin sağ kolu olduğunu hepsi bile bile şirkette nasıl işine devam ediyor. ekmek yediği yere ihanet eden bir kişilik.

aylinin düşük yaptığı bir daha bebeği olmayacağı bu nedenle kayranin peşine düştüğü ortaya çıkmalı

o zaman nejatin haklılığı kuvvetlenir kayra kendisini terkeden yıllarca arayıp sormayan başkasından hamile kalan velayetini istemeyen bir anneyi değil babasını ister.

ve babasının haklılığını daha çok görüp kavrar aylin hatasının farkedip idrak eder.

kayra suna ve babasının hayrinin kendisine ne kadar sahip çıktıklarını
sunanın ailesinin de o nu nekadar sevdiklerini gerçek bir ailesi olduklarını görerek babasında kalmalı.

nejat mağdur olan çocuğuna hem annelik hem babalık yapmış annesinin yokluğunu hissettirmemeye çalışmış bir insan
yalan söylediyse de bu çocuğun üzülmemesi için söylenmiş

terkeden kişi her şekilde haksız durumda hastalık lı biri kliniğe yatmalı ona çocuk verilirmi
hem terketmiş çocuğun en ihtiyaç duyduğu dönemde bırakmış şimdi çocuk büyümüş gel o benim kızım de oh ne ala..

yıllarca ortada görünme başkasıyla birlikte ol hamile kal evlenmeye kalk sonra çocuğunun velayetinden vazgeç bebeğini kaybedip bir daha çocuğu olmayacağını öğrenince terkettigin çocuk kıymete binsin büyük haksızlık.

27-10-2019 07:42 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum sunanın elbisesine takıldım biraz. sanki kovboy filmlerinde batıya göç zamanı at arabasıyla göç eden kadınların elbisesi gibi. hatta saç şekilleri bile aynı. bari nejata da kovboy kıyafeti giydirselerdi.

27-10-2019 13:10 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizinin 26. bölümde biteceğini duyduk. ve üzüldük tutarlı bir hikayeyle devam eden ender dizilerden biriydi. aslında dizideki diğer karakterlere de hikayeler yazılarak devam edilebilir. bizim aile olmanın arkadaşlığın dostluğun iyilikleri güzelliklerin anlatıldığı dizilere ihtiyacımız var. ekranlar entrika mafya vb. dizilerle dolu artık gına geldi. lütfen mahallenin muhtarları seksenler dizileri mantığıyla diziler yapılsın yapıcı diziler istiyoruz. vurdulu kırdılı entrikalı cinayet li diziler istemiyoruz. huzurla mutlulukla izlemek istiyoruz. ilgili bütün kanal ve yapımcıların notlarımızı dikkate almalarını rica ediyoruz.

27-10-2019 13:40 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum okadar güzel romantik sürpriz içinde sunanın ayağının topallamasi saçma olmuş. ve gerçekler ortaya çıkmışsa aylin'in bebek düşürdüğü için gelmesini de öğrenmesi gerek nejatin

27-10-2019 16:03 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum suna nejat'a aylinin bir daha çocuğu olmadığı için kayraya yaklaştığını söylesin berrin hanımda çocuklarına anneleri olduğunu söylesin artık

27-10-2019 16:49 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum kayra dizinin devamini belli etti. cocuklar berrinin anneleri ogrenecek ama acik vermeyecekler. hatta belki nejatla birlikte berrin ile sevketin `evlenmesini` tesvik ederler. boylece handenin hazrladigi planlari tamamen suya dusururler.

27-10-2019 18:15 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum kayra çok tatlı

28-10-2019 05:10 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum sunayı oynayan aslı bekiroğlu dizinden bir operasyon geçirmesi nedeniyle topallayarak oynamak zorunda kaldı. güzel bir bölümdü özellikle kayra gayet iyi oynadı tebrik ediyorum. annesin aylin abla olduğunu anlamasına rağmen suna annesinden başka anne istemediği sahne.
aslı bekiroğluna ayrıca geçmiş olsun diliyorum.

28-10-2019 15:37 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin ve nejat uzlaşmalı bence. çünkü böyle çok sıkıcı oluyor. aylin madem çocuğunu istiyor madem aklını başına topladı. o zaman nejata o güveni vermeli. nejat da haklı kızına hem annelik hem babalık yaptı yıllarca aylinin yerini de doldurmaya çalıştı. yetmedi mektuplar yazdı güya aylın yazmış gibi davrandı kayraya. bence aylin kendine gelsin. yıllarca canlarını yaktı zaten. devam etmesin kötülüğe. anladık hastaydı. ama iyileştikten sonra yeni bir aile kurmaya çalıştı aylın hanım. kayra ona olan öfkesini belli etsin biraz. sunanın bohçası yerine bu konu hakkında kafa yorar normal bir çocuk. tuhaf bir fragman yayınlamışsınız. suna kayraya ne emek verdi de böyle kıymetli? aylın suçlu onu savunmuyorum. ama kayra küçük bir çocuk babasının evleneceği bir kadın sadece suna. kayrayla ne ilgisi var? ayrıca suna en başından beri nejattan hoşlanıyordu. tüm bunlara kayra için değil nejat için katlandı. nejat kızı için bir yalan söylemek zorunda kaldı. başta sunadan hoşlanmıyordu. bu sonradan oldu. ama suna her şeyi en başından beri nejat için yaptı.
kayra aylın yerine suna demek yerine herkes yerine babamı seçiyorum demeli. çünkü sadece babası onu gerçekten korur

29-10-2019 10:08 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum fragmanda nejat mahkemede zor durumdaydı zor duruma düşmesi gereken aylin olmalı çocuğu bırakıp giden annesiz bırakan o; sahip çıkan her şekilde kızıyla ilgilenen hayatini feda eden nejat; nejatin mağdur olmasi aylinin haklı duruma gelmesi çok saçma başkasıyla evlenmek için kızının velayetini umursamadan vermeye çalışan oydu şimdi hangi yüzle istiyor ve nasıl haklı çıktı çok ilginç bir durum.

29-10-2019 23:00 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum kayraya çok üzüldük nerden çıkardınız aylini bir ara bakamadık başka kanala çevirdik.

02-11-2019 22:12 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi muhteşem .ama aylin karakterinden,hande karakterinden nefret ediyorum .insanların canını sıkıyor ,keyifle izlediğimiz dizide sürekli can sıkıyor moral bozuyor .bu karakterler yüzünden .yolda görsem bu karakteri oynayanlara selam bile vermemem.milyon verseler bu karakterleri oynamam.

02-11-2019 23:51 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum o mahkeme sahnesi neydi öyle? aylın gerçekten hastasın sen kayra ve aylinin bir şansı olabilir diye düşünmüştüm başta ama nejata attığı bu iftiralar gerçekten çok çirkin. bölüm boyunca nejatın gözleri her dolduğunda aklıma aylinin parkta nejat ve kayrayı terk ettiği sahne geliyor. nejatı dondurma bahanesiyle gönderen aylin onları terk edip gitti. nejat döndüğünde salıncaktaki küçük kızının gösterdiği notu okumuştu. oradaki yüz ifadesi vardı bu bölüm boyunca. ufacık kızına hem anne hem baba oldu nejat. ben suna falan bilmem. suna da hiç samimi gelmiyor bana. aylin desen zaten varlığı bir ders yokluğu ayrı bir dert. bu dizi çaresiz baba kızın her şeye rağmen ayakta duruşunu anlatıyor benim için. o salıncakta terk ediş sahnesi aklıma geldikçe içim titriyor.

02-11-2019 23:54 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum ailece,arkadaslarla zevkle izledigimiz bu diziyi de çekilmez hale getirdiniz bu son bölümle..boyle abuk bir dava ve dosysı da ilktir herhalde..sacmalıgın bu kadari da fazla..diziyi resmen harcadinız..diger bazi dizilerden farki kalmadı..tadı da kalmadı.. izlemek çekilmeź hsle geldi...seyirciyi bu kadar hafife almamak gerekir..

03-11-2019 00:10 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum haksızlıklara dayanamıyoruz dizilerde neden suçlular galip masumlar mağdur oluyorlar. bir kötü hande var di şimdi bir de aylin çıktı lütfen bu diziyi severek izledik hande ve aylini ya duzeltin ya da diziden çıkartın çok çirkin karakterler. biz aylinin gerçek yüzünün çıkmasını pskolojik tedavi gördüğü çocuk düşürdüğü başkasıyla evlenmek üzere olduğu vb. bütün gerçeklerin ortaya çıkıp kayranin bunları bilmesi ve nasıl bir aylin olduğunu görmesini istiyoruz. birde diziye olumlu güzel hikayeler yazılarak genişletilerek sezonda devam etmesini istiyoruz. oyuncular çok uyumlu senaryo konular bir çok diziden çok çok güzel devam etmesi gereken bir dizi.

03-11-2019 00:21 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum haksızlıklara dayanamıyoruz dizilerde neden suçlular galip masumlar mağdur oluyorlar. bir kötü hande var di şimdi bir de aylin çıktı lütfen bu diziyi severek izledik hande ve aylini ya duzeltin ya da diziden çıkartın çok çirkin karakterler. biz aylinin gerçek yüzünün çıkmasını pskolojik tedavi gördüğü çocuk düşürdüğü başkasıyla evlenmek üzere olduğu vb. bütün gerçeklerin ortaya çıkıp kayranin bunları bilmesi ve nasıl bir aylin olduğunu görmesini istiyoruz. birde diziye olumlu güzel hikayeler yazılarak genişletilerek sezonda devam etmesini istiyoruz. oyuncular çok uyumlu senaryo konular bir çok diziden çok çok güzel devam etmesi gereken bir dizi.

03-11-2019 07:01 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin bence böyle bir hal almamalıydı. sırf diziyi uzatmak için aylin ve hande ortaklığı başlattınız. aylin hemen geri adım atsın. ayrıca derdi ne onu da çözemedik. neden onları terk ettiği için hiç suçluluk duymuyor? kayrayı seviyor aylin belli. ama nejata duyduğu öfkeyi anlayamadım yani. saçma bence senarist diziyi uzatmak için aylini şeytan haline getirmek de ne biliyim yani.
aylin adam olsun yeter artık. çok sıkıcı böyle.

03-11-2019 10:33 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum severek izlediğim bu dizide son zamanlarda iki kötü karekterin yalan dolanla, istediklerini alıp, diğer insanları mutsuz etmelerini görüyoruz. binlerce insanın izleyip örnek aldığı bu dizide, sevginin, emeğin, doğruluğun, iyiliğin güzelliğini, kötülerin de kazdıkları kuyularda yok olmalarını işlerseniz, bu sevgisiz dünyaya kırıntı kadar da olsa sevginin güzelliğini insanlara gösterebilirsiniz. kötülük değil, iyilik, sevgi, emek, doğruluk, kazansın. belki o zaman reytinglerinizi de yükselir.

03-11-2019 13:59 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizideki uyum çok güzel ekip birbirini tamamlıyor. rolleri o kadar yaşayarak oynuyorlarki akşam bir ara nejat ve kayranin o hallerine dayanamadık. yaşıyorlar. yalnız öpüşme sahneleri istemiyoruz. aile çocuk dizisi çocuklarla izliyoruz. kayra ve nejat ve ekip rollerini çok güzel oynuyorlar. diziyi hande ve aylin karakterleri bozuyor.
lütfen şu aylin ve hande konusunu bizim
çekirdek ailemize zarar vermeden çözün aylinin gerçek yüzü cabuk ortaya çıksın şu handeye de bir çözüm bulun herkesin hayatını alt-üst ediyor. kendi kurduğu tuzaklar tersine dönsün. yaptıgı yanlışları görsün. birde bu dizi sezonda devam etmeli. fragmanlarını dizi bitiminde verseniz bazan veriyor bazan vermiyorsunuz.

03-11-2019 15:12 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum diziler içinde senaryosu ve işleyişi düzgün olarak devam eden bir dizi konular açıklamalarıyla izleyiciye sunuluyor uzatılıp sündürmeden bıktırmadan sonuçlanıyor inşaallah aylin ve hande konusuda aynı şekilde kısa sürede izleyiciyi mutlu edecek şekilde sonuçlanır uzun süreli bir dizi olmasını isteriz. sezonda devam edecek konular yazılarak devam edilmeli. izleyici entrikalı vurdulu kırdılı gayrimesru vb. konulu dizilerden bıktı yoruldu .sıcak olumlu hikayeler istiyoruz. insanları birliğe beraberliğe aile arkadaş dostluğa yönlendirecek diziler istiyoruz.

07-11-2019 13:49 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum oh ne ala ...çocuğunu terk et git...5 yıl arama , sorma...sonra bir daha anne olamayacağını anlayınca geri dön...hoop pp hakim velayeti anneye veriyor...hangi hakim böyle bir kadının söylediklerine inanır ve çocuğu anneye verir...iyice sacmaladiniz...en kısa zamanda diziden hande ve aylin karakterlerini cikartmazsaniz daha da izlenmez siniz...güzelim dizinin içine ettiniz...final yapın artık...
bu dizi benim icin bu aksam bitmistir. izleyiciyi kale almayan bir diziyi daha fazla seyredemem.. biz hande ve ayliniı istemedikce siz zorla seyrettirmeye çalışıyorsunuz... o zaman biz de diziyi s eyretmeyiz... kendiniz yazar kendiniz izlersiniz...

09-11-2019 23:48 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum diziyi izliyoruz handenin geri dönmesi aylinin sunayı gitmesi yönünde ikna etme yönündeki şantaj söylemi çok yanlış bu şekilde bu dizi izlenmez biz entrika gerilim istemiyoruz diğer dizilere benzetmeye başladınız. çok yanlış bir gidiş o zaman bizde gerilimsiz programlara kayarız biz bu diziyi huzurla izlemek istiyoruz.
entrikasız senaryo yazmak o kadar mi zor.

09-11-2019 23:51 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum benim tatli yalanim ve afilli askin senaristi ayni mi bir iki degisklikle ik i dizi cekmis oluyor degilse hangisi digerini taklit ediyor? isten atilan elemanin ceo olarak dondugu sahnede cekilmis oldu.bari birini izleyeyim nasilsa ayni tur iki dizide vakit kaybi

09-11-2019 23:55 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum aylin ne hakla sunaya gitmesi gerektiğini söyleyebilir. kendi başkasından hamile kalıp evlenmeye kalkmadı mı sunayı gitmeye zorlamaya hiç bir hakki yok onu başkasıyla evlenme çocuk yapma planları yapmadan düşünmeliydi çocuğunu kaybedip başka çocuğu olmayacağını öğrenince şimdi kızı kıymete mı bindi bütün bunları kayra nejat ve hakim bilmeli o zaman hakim çocuğu babaya verecektir kayra babası ve sunayla mutlu.

10-11-2019 00:05 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum bu dizi mi afili aşktan kopya çekıyor yoksa o dizi mi bunlardan...pes yanii pes..dön başa tekrara..berbat etti 2 kötü kadin güzelim dizileri..gelecek de geçmiş gibi devam edecek herzaman ki gibi..bizlere de boooşşşver deyip sadece final bölümünü izlemek yeterli olacak...

10-11-2019 00:11 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum handenin ve aylinin bir an önce diziden çıkmaları gerekirken kök salmaya başlamaları artı arsız hırsız ev sahibini evden kovarmış misali bir durum olması çok sinir bozucu
biz gerilmek istemiyoruz gitsinler derken yerleştiriyorsunuz yeni ceo hikayesi afilideki gibi olmuş ordada gitti derken geri dönen biri olmuştu çok itici bir durum.
aylin gelmiş sunaya sen git diyor bu kadarıda çok çok çok saçma buna ne denir. hikaye bu şekilde devam edemez biz açıkçası izlemeyiz.

10-11-2019 00:30 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum lütfen artık şu hsndeyle ayline dersini bildirin sakın sunayı nejattan uzaklsştırmayın suna saf olmasın bunların entrikaları sıktı artık çocuklarımızla seyrediyoruz böyle kötü örnek hande çıngıraklı yılan gibi devsm ederse seyretmeyi birakacağız

10-11-2019 01:38 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum abi her şey güzel gidiyor derken handenin sigo olması ayının sunaya git demesi ne saçma oldu ya şimdi sunada kayranın iyiliği için gitmeye kalkar falan filan nejattan saklar dizide çok sınır bozucu olmaya başlar yeter artık bu 2 kadın çok sınır bozucu olmaya başladı

10-11-2019 04:11 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi güzeldi sonra saçmalamaya başladı koskoca holding bir handenin entrikalarylamı yıkıyor senarist saçmalamış sunanın annesini kızıyla tehdit ediyor zirveye handeyi taşıyor böyle saçmalık olmaz

10-11-2019 11:28 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum şuna ve nejati ayırmadan lütfen kızını geri almayı seyredelim

10-11-2019 14:28 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum biraz mantık nejat araştırmadan koskaca şirketin yüzde 51 veriyor yok artık bu sadece dizilerde oluyo galiba ne saçma diziyi yazarken biraz gerçekçi olun artık diziyi izlenmez hale getiriyorsunuz son zamanlarda çok saçmaladınız

10-11-2019 16:14 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi çok güzel oyuncular oynamıyor yaşıyorlar. espriler... nejat ve kayra burcu ve serkan diyalogları çok yerinde nejat ve kayra oynamıyor yaşıyorlar. hande ve aylin olmasa dizi harika onları görünce insanın bakası gelmiyor. enise pervin baba rafet saniye hayri suna konuların açıklamalarıyla uzatılmadan yorumlanıp sunulması izleyicide soru işareti bırakmaması yerinde umarız aylin ve hande konularıda aynı şekilde izleyiciyi yormadan biran önce çözümlenir biz olumlu örnekler izlemek istiyoruz. entrikasız gerilimsiz huzurla mutlulukla devam edilsin istiyoruz. başka olumlu hikayeler olsun devam etsin diyoruz.

10-11-2019 16:45 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum cumartesi çok yoğun duygulu bir bölüm izleyiciyi bekliyor. rafetin tepkisi çok büyük gibi görünüyor evet zor bir durum yıllarca annesiz büyümüşler o ekskliği
o özlemi yaşamıslar kolay değil ama şu an anneleri karşılarında ve hasta kırgınlıkları bir yana bırakıp o na moral olmalılar. evet çok zor ama anı mutlu yaşamak için baba ve annelerinin kendilerinin mutlulukları için bir-birlerine kavuşmuşken değilmi zehir etmeden mutlu bir yuvada yaşamalılar. zaten anne ve babalarıda yıllarca acı çekmişler.kolay olmamış başkalarına bakmamış birbirlerini beklemişler. çocuklara düşen affetmek anın tadına varmak. çok çok güzelsiniz ...


bu sezon starda izledigimiz benim tatlı yalanım ve cocuk var.
yeni diziler geliyor ama bu iki diziyi izliyoruz güvercinde
sak tan vedat karakteri var onu görünce bakasımiz gelmedi ordaki rolü çok olumsuzdu nefese çok eziyet eden bir karakterdi ve tipi aynı değişmemiş görünce o dizi akla geliyor insan korkuyor. bakamayiz. simdiden net...
sefir dizisi konu işleyiş ve günü uygun olursa izleyebiliriz. persembe pazar olabilir.

11-11-2019 18:31 !! ++

Benim Tatlı Yalanım Yorum dizi şimdiye kadar oynayan en güzel dizilerden çok kaliteli bir dizi düzeyli oyuncular uyumlular rollerini yaşayarak oynuyorlar.

lütfen sezonda devam edilsin
bizim üçlümüz ayrılmadan problemleri çözülerek
aylin ve handenin gerçek yüzleri ortaya çıkarak yeni olumlu hikayelerle devam edilsin.

çok dizi var ama; izleyici artık entrika dram gerilim gayrimesrular içeren dizilerden bıktı. kötü karakterlerden kötüyü kötülükleri çağrıştıran kişiliklerden hikayelerden bıktı.

huzurla izleyeceğimiz  izlerken mutlu olacağımız birlik beraberlik arkadaşlık dostluk maneviyat yardımlaşma sevgi saygı sadakat doğruluklar iyilikler ahlâkî değerlerimizi vb. duyguları uyandıracak arttıracak hikayeler istiyoruz.
yazılacak çok çok olumlu hikayeler var ekibimiz uygun böyle bir ekiple o güzel hikayelerle yola çok sezonlarda devam edilebilir.

13-11-2019 15:41 !! ++

Yorum Yaz


:: Anket ::
:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2019 YazarOkur Dizi.