Bahar

Bahar
Dizi Türü:Aile, Komedi
Yapımcı:MF Yapım
Yönetmen:Neslihan Yeşilyurt
Senarist:Ayça Üzüm
Oyuncular:Demet Evgar -> Bahar Yavuzoğlu
Buğra Gülsoy -> Evren Yalkın
Mehmet Yılmaz Ak -> Timur Yavuzoğlu
Kanal:Show TV
Link:https://showtv.com.tr/dizi/tan
Puan:
7.3 / 10 | Oy: 63 | Yorum: 5

Oy Ver

7.3
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Bahar Oyuncuları

Demet Evgar (Bahar Yavuzoğlu), Buğra Gülsoy (Evren Yalkın), Mehmet Yılmaz Ak (Timur Yavuzoğlu), Hatice Aslan (Nevra Yavuzoğlu), Ecem Özkaya (Rengin Çevik), Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp

Bahar Özeti

Tıp fakültesini başarıyla bitirip, tam hayallerine kavuştuğunu sandığı anda ailesi için hepsini bir kenara bırakan, iki çocuk annesi Bahar'ın, talihsiz bir şekilde ölümle burun buruna gelmesiyle hayata yeniden gelişini anlatan dizi aslında bir Kore dizisi uyarlaması. Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya gibi isimleri bir araya getiren dizi, adeta sesi bastırılmış milyonlarca kadının sesi oluyor.

Bahar Yorumları

Bahar Yorum 11.bolum vasat geldi onceki bolumler gibi cekici degildi toplasan 20 dk konu yoktu.surekli eski hatiralardan goruntuler ile doldurulmustu.

01-05-2024 23:46 !! ++

Bahar Yorum umay'i seyran'a benzetiyorlarmis hic alakasi yok hic benzemiyorlar.umay icin seyran gibi guzel ve basarili bir oyuncuya benzetilmek pozitif bir katkidir.seyran(afra) medyanin bununla ilgili sorusuna kendine yakisir alcakgonullu ve olgun bir yanit verdi.umayda benzetilmeye kendi yasina uygun komik bir yanit verdi keske hic konusmasaydi gerek yoktu .

05-05-2024 23:26 !! ++

Bahar Yorum dizi ilk bolumlerdeki gibi degil vasat geliyor.1 hafta oynamadi yoklugunu hissetmedik.

18-05-2024 15:46 !! ++

Bahar Yorum timurla evren kardeşler bence ve yengesi bahara aşık iyice sacmaladilar sürekli bahar timurun boşanmasi çok bunaltıcı her bölüm aynı hiç ilgi çekici degil

28-05-2024 22:43 !! ++

Bahar Yorum yorum neden silindi? hoşa gitmedi galiba, zülfiyara mı dokunuldu? herkes her şeyi aynı şekilde aynı düşünmek durumunda değil, keza yorumlar da öyle. zaten bu filmi sonlandırdık. diğre birçok dizi de olduğu gibi ilişkiler iç içe hal aldı, ayıp yahu. hadi bu yorumu da silin.
filmi seyretmeyeceğimiz için ilk ve son yorum. rezalet !!!

29-05-2024 01:13 !! ++

Yorum Yaz


:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2024 YazarOkur Dizi.