Şahane Hayatım

Şahane Hayatım
Dizi Türü:Dram, Aksiyon
Yapımcı:Kerem Çatay
Yönetmen:Çağrı Bayrak
Senarist:Meriç Acemi
Oyuncular:Hilal Altınbilek -> Şeben Gümüşçü
Onur Tuna -> Mesut Öztürkmen
Yiğit Özşener -> Onur Gümüşçü
Kanal:Fox TV
Link:https://fox.com.tr/Sahane-Haya
Puan:
5.8 / 10 | Oy: 111 | Yorum: 11

Oy Ver

5.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Şahane Hayatım Oyuncuları

Hilal Altınbilek (Şeben Gümüşçü), Onur Tuna (Mesut Öztürkmen), Yiğit Özşener (Onur Gümüşçü), Serkan Keskin (Niyazi Adalı), Nesrin Cavadzade (Melisa Özsoy), Sumru Yavrucuk (Aysel Gümüşçü), Gökçe Eyüboğlu (Didem Özcan)

Şahane Hayatım Özeti

Hayatın zorlu yollarından geçmiş, bu yolda yürürken herşeyi göze almış ve yapmış, tam hakettiği hayata kavuştum derken kirli geçmişi ayağına dolaşan Şebnem'in entrika dolu hayatını konu alan dizi, Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu gibi birbirinden başarılı isimleri bir araya getiriyor.

Şahane Hayatım Yorumları

Şahane Hayatım Yorum dizide tüm anne rolündeki kadınlar genç ve güzel görünmek adına yüz estetiği yaptırmış ama olmamış. sırf genç görünebilmek adına özellikle sumru yavrucuk gibi karakter oyuncusu olan sevilen bir oyuncuya bazı giysileri de hiç yakıştıramadık. örneğin kırmızı dar paça pantolon ceket takım çok basit durmuş. zaten bu kırmızı takım genç de olsa herkeste aynı durur. oysaki siyah ya da lacivert pantolon üzerine kırmızı ceket çok daha hoş ve klas olurdu. hele ki sarı saçları ile felaket olmuş. keza polis memuru mesut'un annesi rolündeki kadının yüz estetiği acilen düzeltilmeli çok kötü olmuş! kadının yüzünde müthiş bir orantısızlık oluşmuş. bir gözü aşağıda, diğeri yukarıda. korku filmi aktrisleri gibi! keşke böyle şeylere hiç gerek duyulmasa, doğallık her zaman güzeldir. herkes prototip zaten, erkekler de kadınlar da. bu bir hastalık haline geldi. bari aklı başında bildiğimiz oyuncular bu tuzağa düşmesin!

16-02-2024 13:55 !! ++

Şahane Hayatım Yorum artık şunu öğrenelim! hiç mi yabancı filmlerde görmüyorsunuz? özellikle anne baba oğul ve kız gibi karakterler seçilirken birbirlerine benzeyen oyuncular olmasına özen gösteriliyor. yıllardır hollywood sinemasında buna dikkat edilir. ama bizde hayır, kesinlikle buna bakılmıyor, bu yüzden de ortaya çok komik görüntüler çıkıyor! sırf birilerine rol vermek için yapmayın bunu! dizinin kalitesini bozuyorsunuz farkında değilsiniz. mesut rolündeki oyuncu 1,95 boyunda ve çok yakışıklı açık renkli gözlü bir adam, ama annesi 1.40 ve onunla uzaktan yakından ilgisi yok. üstelik onları bir de kol kola görüntülüyorsunuz. yapmayın bu komikliği! eğer ille de o kadın oyuncuya rol vermek istiyorsanız, başka bir rol verin. ona rol vermeyin demiyoruz ama bu rol hiç ama hiç olmamış! ayrıca bu oyuncunun yüzü keşke dizi çekilmeden önce düzeltilseymiş, çok daha iyi olurmuş.
özellikle erkek çocuklar anneye çok benzerler. bakın çevrenize erkek çocuklarla anneleri birbirlerinin kopyası gibidirler. bu genenik olarak da kanıtlanmış bir gerçektir. kızlar da babaya benzerler. bunlara dikkat edin lütfen! ama kimse kusura bakmasın lütfen, bu defaki gerçekten çok tuhaf, özellikle kol kola pozları çok şahane!

15-03-2024 14:14 !! ++

Şahane Hayatım Yorum demir’in babası çok sevimsiz çok büyük oynuyor diziden gönderin gitsin reyting düşürür başka işe yaramaz havayı çok bozdu çok nemrut suratlı hiç sevmedik

03-04-2024 23:20 !! ++

Şahane Hayatım Yorum ula arkadaş bir kac bolum izleyim dedim,ictikleri alkollü içecek,bayanlarin giydikleri kilot sutyen sanki.
nefret ettim bu diziyi yapan adi karaktersizlekden.

05-05-2024 12:49 !! ++

Şahane Hayatım Yorum melisa cok komik..sevdim..

05-05-2024 14:02 !! ++

Şahane Hayatım Yorum yani olmaz bu kadarda mesut polis herseyi hesaba katmali didem gibi icini kiskanclik bürümüs sebnem gibi olmak icin her kurnazliga bas vuracagini hesaba katmasi gerekirken hepside uyudu didemde istedigine ulasti ben böyle senaryoyu yazani yapana ne diyelimki insallah final olur deriz.bu kadar sacmalik yeterli.

13-05-2024 22:41 !! ++

Şahane Hayatım Yorum niyasinin rolü de çok saçma. şebnem onu öldürdü hayalet olarak geliyor onunla konuşuyor arkadaş gibi, gerçekten gereksiz bir rol.

17-05-2024 16:36 !! ++

Şahane Hayatım Yorum şebnem karakteri çok olumlu çok sevilesi ama dizinin kadınlarının her an bohem bir partiye katılmak üzereler gibi giyinmeleri hiç hoş değil tabi kimseye şuraya kadar aç şuraya kadar kapat diyemeyiz yani ölçü verilemez ama genel kabullerin dışına çıkmak bu kadar alışılagelmiş olmamalı yani doğallık yani giyimde doğaçlama...

20-05-2024 02:49 !! ++

Şahane Hayatım Yorum çağrı hocam özelikle rahat sizedoyorum kusarabakma şblem emesuyayapolankupasyspan dyğdemdir uyuşturucu madde siylealakasiyoktur
öncelikle demiri öltürüren dlydemdenşupeli ve ceza alınmasına ramen özelikle
belalidqvasidosyalari kapanxinveseblemmesuttu serbest birqmasinitalepediyorumhemen biraklirsin

29-05-2024 21:34 !! ++

Şahane Hayatım Yorum dizi çok kötü bir şekilde bitti, 1 sene sonra 5 sene sonra diye saçmaladılar, 5 sene sonra ortada hiç kimse yok şebnemden başka, sonra bölümde herkesi beraber göstermeleri lazımdı, şebnem bu dizide konuştuğu zaman ağzını burnunu her an oynattım duruyordu, mimikleri hiç de hoş değildi. güzel başlayan bir dizi körü şekilde bitti çünkü birden 5 sene sonra yazdı ve ortada yalnız
şebnem katmıştı sonra mesut geldi ve final.😂
ben bu diziye melisa için bakıyordum, çok güzel oynadı rolünü,mesut, aysel, onur hepsi de iyi oyuncular ama konusu bir tuhaf bitti, onlar olmadan bitti.

06-06-2024 06:54 !! ++

Şahane Hayatım Yorum olmadi olmadi coook sacma bir sekilde final oldu...o 5 senede neler oldu kisa kisa gösterilmesi gerekirdi ,acikcasi hic yakismadi bu sekilde final bastan sagma olmus hic beyenmedim, nedense bizim diziler olsun filmler olsun güzel son yapilamiyor biraz daha üstünde durmaniz gerek cünki böyle alalede bir final yakismadi.

06-06-2024 10:10 !! ++

Yorum Yaz


:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2024 YazarOkur Dizi.