Sandık Kokusu

Sandık Kokusu
Dizi Türü:Aile, Dram
Yapımcı:O3 Medya
Yönetmen:Nezaket Coşkun
Senarist:Melis Civelek, Zeynep Gür
Oyuncular:Özge Özpirinççi -> Karsu Çelik
Demet Akbağ -> Filiz Çelik
Metin Akdülger -> Atilla Başkaya
Kanal:Show TV
Link:https://showtv.com.tr/dizi/tan
Puan:
6.4 / 10 | Oy: 130 | Yorum: 20

Oy Ver

6.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Sandık Kokusu Oyuncuları

Özge Özpirinççi (Karsu Çelik), Demet Akbağ (Filiz Çelik), Metin Akdülger (Atilla Başkaya), Necip Memili (Reha Özkan), Seda Türkmen (Lale)

Sandık Kokusu Özeti

Evladının talihsiz bir şekilde kaybolmasıyla bütün hayatı alt üst olan bir annenin, sonrasında verdiği mücadele ve ayakta kalma çabasını anlatan dizi, annelik konusunu bir kez daha ele alıyor. Demet Akbağ, Özge Özpirinççi, Necip Memili, Metin Akdülger gibi oyuncuları bir araya getiren dizi bu güçlü kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Sandık Kokusu Yorumları

Sandık Kokusu Yorum güzel bir dizi severek izliyoruz

30-03-2024 00:21 !! ++

Sandık Kokusu Yorum karsı nin saçları çok güzel olmuş ama kırmızı ruju biraz fazla duruyo.

03-04-2024 21:19 !! ++

Sandık Kokusu Yorum karsu doğal halinle çok daha güzelsin

04-04-2024 08:37 !! ++

Sandık Kokusu Yorum uğur yücel geldikten sonra dizi dizilikten çıktı sıra gecesi çiğ köfte filan oldu dizi önceleri daha iyiydi

12-04-2024 15:18 !! ++

Sandık Kokusu Yorum bayan baş rol oyuncusu ve konusunun rezalet olması sebebiyle seyretmiyoruz. kadın isimli diziyi de özge isimli oyuncu sebebiyle bırakmıştık, o dizinin sonunu dahi izlememiştik; son derece donuk yüz ifadesi, üzüntü, sevinç gibi birçok duygu ve davranış biçimini seyirciye aktaramıyor, yüz mimik ve ifade başarısız. herkes objektif bir izlesin, çok kolay görülür. ayrıca erkek oyuncu da çok başarısız, nitekim birkaç bölümden sonra bıraktık, annenin kocasıyla evlenen kız ve de mafya konulu çok kötü konulu dizi film. ilk bölümleri de her zaman beğendiğimiz demet akbağ için izlemiştik.

21-04-2024 13:16 !! ++

Sandık Kokusu Yorum ancak konusu çok kötü, ayrıca bayan ve bay başrol oyuncuları başarısız olması sebebiyle bıraktık, bizim gibi çok kişi de diziyi yarıda bıraktı.
bu filmi ilk başta demet akbağ için izledik, ancak konu ve başrol oyuncular seb.ebiyle 3. bölümde bıraktık, neden devam eder, anlaşılmaz

09-05-2024 00:18 !! ++

Sandık Kokusu Yorum atilla bu kadar yakışıklı olmak zorunda mısın

10-05-2024 13:50 !! ++

Sandık Kokusu Yorum diziyi mafya dizisine cevirdiniz.karsu da atillayla sürekli kavga edip durmasın,anlayış, hoşgörü yok,en ufak şeyde kavga sıktı artık.evleri niye satiyolar,mahkeme ne karar verirse onu yapsınlar.

15-05-2024 21:24 !! ++

Sandık Kokusu Yorum atilla karakteri diziden ayrılmayalım çok başarılı bir oyuncu.tum kadro sahane .sadece senaryo biraz daha ailelere pozitif yonde dokunmali.severek izliyoruz.
metin akdulger mükemmeldi.. ayrılırsa dizi 2.sezonda seyredilmez.kadrosu şahaneydi.neden hep drama gidiliyor ! ekmek teknesi, perihan abla ne kadar güzeldi.dizide gulumsetecek olaylar baslamisti bu kadar kaosta nefesti!!! ama aglatmak en kolayı. yazik yazik !!!

17-05-2024 19:21 !! ++

Sandık Kokusu Yorum son bölüm sıkıcı ve dayanılmaz derecede saçmaladılar insanın seyredesi gelmiyor

22-05-2024 23:18 !! ++

Sandık Kokusu Yorum dizideki iki başrol oyuncunun arasinda oluşan gerginlik için ( çekim yorgunlukları sebebiyle olmuştur.inanilmaz değerli iki oyuncu)son günlerde tum yazılanlar da çok üzücü ! dilerim yapimcilar bu gerginliği çözer ve dizi daha da güzelleserek yoluna devam eder."aile "bütünlüğü de vurgulanarak insanları gülümsetecek şekilde devam ederse de mükemmel olur..olaylar dram değil de komediye dönüşürse bu donem için insanlara da inanilmaz pozitif etki eder..inşallah tüm yorumlar dikkate alınarak.. kadro muhteşem.. saglikla başarılar daim olsun..

24-05-2024 18:08 !! ++

Sandık Kokusu Yorum reha gibi kötü birine " hayvan bile denmez hayvana hakaret olur, ilk insan o" diyerek adem (a.s) 'a saygısızlık yapılmasını şiddetle kınıyorum.

25-05-2024 14:09 !! ++

Sandık Kokusu Yorum bence şu anda televizyon kanalları içindeki en güzel dizi. hiç değilse konusu normal. alışık oluğumuz bir konu ve oyuncu kadrosu çok güçlü. dizide her şey ölçüsünde ve dozunda. hiç bir konuda hiç bir aşırılık yok. ama benim asıl yazmamın nedeni metin akdülger'in oyunculuğunu gerçekten ve içtenlikle tebrik etmek için. onun oyunculuğunu izlerken john malcovich'i izler gibiyim. hem tipi benziyor hem de oyunculuğu tek kelime ile süper. böyle iyi ve kaliteli oyuncularımız varken acaba neden hep aynı kişileri, jön olarak izledik bugüne kadar diye insan sormadan edemiyor. yani hep önde olan ve hemen her dizide, hemen her reklamda boy gösteren aynı oyuncuları izlemekten bıktık. biraz da bu oyuncu kazansa nasıl olur acaba? çünkü fazlasıyla beğenilen bir oyuncu ve bunu fazlasıyla hakediyor. umarım karsu'nun da aklı başına gelir artık da dizi mutlu sonla biter ve çocuklarına kavuşur ve içinin çirkinliği yüzüne vurmuş kocası da ve diğer kötüler de belasını bulur.

26-05-2024 18:28 !! ++

Sandık Kokusu Yorum bu dizi atilla’sız olmaz...lütfen geri gelsin...

28-05-2024 23:57 !! ++

Sandık Kokusu Yorum atillanın gitmesi dizinin reytingini düşürür. başrol giderse dizi final yapmalı

29-05-2024 21:59 !! ++

Sandık Kokusu Yorum atillanin gitmesi iyi olmadı, dizi atilla ile anlam kazanıyordu.. tekrar dizide yer almasını istiyoruz..

29-05-2024 23:59 !! ++

Sandık Kokusu Yorum atilla geri gelsin atilla olayinca hiç iyi olmadı

30-05-2024 20:49 !! ++

Sandık Kokusu Yorum atilla ve cevdet karakterleri evet gerçekten diziye inanilmaz renk katiyordu .."kitapci" yok oldu ! kadın dizisine lütfen çevirmeyin.. kıvanç karakteri her dizide var zaten !her bölümünü severek izlediğimiz( dr.' a vs.onlar gibi olanlara verilen zarif dersler mükemmeldi)! birbirinden değerli oyuncuların oynadigi bu diziyi toparlayın.aslinda içinden o kadar çok hikaye çıkabilir ki gülmeye muhtaç olduğumuz şu günlerde.. !

31-05-2024 10:48 !! ++

Sandık Kokusu Yorum birileri çocuğu kıskanmıştır mutlaka! taş koymuştur! ve bunun kim olduğu o kadar belli ki! eğer gerçekten gittiyse artık izlemeye gerek de yok! bir diziyi götüren oyuncuyu yok etmek hiç akıl karı değil! bindikleri dalı kesmişler! geçmiş olsun!

01-06-2024 17:18 !! ++

Sandık Kokusu Yorum atilla geri dönsün onsuz tadı yok filmin .cok yakışıyordu filme.bekliyoruz umuyoruz döneceğinı..baska atilla istemiyoruz.
kitapçımız geri dönsün o ikili atilla ile çok hava katiyordu diziye..

06-06-2024 20:13 !! ++

Sandık Kokusu Yorum sandık kokusunda giren can karakteri deniz'i büyüten balikçıyı oynayan değil mi

15-06-2024 17:37 !! ++

Yorum Yaz


:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2024 YazarOkur Dizi.