Şahane Hayatım

Şahane Hayatım
Dizi Türü:Dram, Aksiyon
Yapımcı:Kerem Çatay
Yönetmen:Çağrı Bayrak
Senarist:Meriç Acemi
Oyuncular:Hilal Altınbilek -> Şeben Gümüşçü
Onur Tuna -> Mesut Öztürkmen
Yiğit Özşener -> Onur Gümüşçü
Kanal:Fox TV
Link:https://fox.com.tr/Sahane-Haya
Puan:
6.3 / 10 | Oy: 60 | Yorum: 3

Oy Ver

6.3
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Şahane Hayatım Oyuncuları

Hilal Altınbilek (Şeben Gümüşçü), Onur Tuna (Mesut Öztürkmen), Yiğit Özşener (Onur Gümüşçü), Serkan Keskin (Niyazi Adalı), Nesrin Cavadzade (Melisa Özsoy), Sumru Yavrucuk (Aysel Gümüşçü), Gökçe Eyüboğlu (Didem Özcan)

Şahane Hayatım Özeti

Hayatın zorlu yollarından geçmiş, bu yolda yürürken herşeyi göze almış ve yapmış, tam hakettiği hayata kavuştum derken kirli geçmişi ayağına dolaşan Şebnem'in entrika dolu hayatını konu alan dizi, Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu gibi birbirinden başarılı isimleri bir araya getiriyor.

Şahane Hayatım Yorumları

Şahane Hayatım Yorum dizide tüm anne rolündeki kadınlar genç ve güzel görünmek adına yüz estetiği yaptırmış ama olmamış. sırf genç görünebilmek adına özellikle sumru yavrucuk gibi karakter oyuncusu olan sevilen bir oyuncuya bazı giysileri de hiç yakıştıramadık. örneğin kırmızı dar paça pantolon ceket takım çok basit durmuş. zaten bu kırmızı takım genç de olsa herkeste aynı durur. oysaki siyah ya da lacivert pantolon üzerine kırmızı ceket çok daha hoş ve klas olurdu. hele ki sarı saçları ile felaket olmuş. keza polis memuru mesut'un annesi rolündeki kadının yüz estetiği acilen düzeltilmeli çok kötü olmuş! kadının yüzünde müthiş bir orantısızlık oluşmuş. bir gözü aşağıda, diğeri yukarıda. korku filmi aktrisleri gibi! keşke böyle şeylere hiç gerek duyulmasa, doğallık her zaman güzeldir. herkes prototip zaten, erkekler de kadınlar da. bu bir hastalık haline geldi. bari aklı başında bildiğimiz oyuncular bu tuzağa düşmesin!

16-02-2024 13:55 !! ++

Şahane Hayatım Yorum artık şunu öğrenelim! hiç mi yabancı filmlerde görmüyorsunuz? özellikle anne baba oğul ve kız gibi karakterler seçilirken birbirlerine benzeyen oyuncular olmasına özen gösteriliyor. yıllardır hollywood sinemasında buna dikkat edilir. ama bizde hayır, kesinlikle buna bakılmıyor, bu yüzden de ortaya çok komik görüntüler çıkıyor! sırf birilerine rol vermek için yapmayın bunu! dizinin kalitesini bozuyorsunuz farkında değilsiniz. mesut rolündeki oyuncu 1,95 boyunda ve çok yakışıklı açık renkli gözlü bir adam, ama annesi 1.40 ve onunla uzaktan yakından ilgisi yok. üstelik onları bir de kol kola görüntülüyorsunuz. yapmayın bu komikliği! eğer ille de o kadın oyuncuya rol vermek istiyorsanız, başka bir rol verin. ona rol vermeyin demiyoruz ama bu rol hiç ama hiç olmamış! ayrıca bu oyuncunun yüzü keşke dizi çekilmeden önce düzeltilseymiş, çok daha iyi olurmuş.
özellikle erkek çocuklar anneye çok benzerler. bakın çevrenize erkek çocuklarla anneleri birbirlerinin kopyası gibidirler. bu genenik olarak da kanıtlanmış bir gerçektir. kızlar da babaya benzerler. bunlara dikkat edin lütfen! ama kimse kusura bakmasın lütfen, bu defaki gerçekten çok tuhaf, özellikle kol kola pozları çok şahane!

15-03-2024 14:14 !! ++

Şahane Hayatım Yorum demir’in babası çok sevimsiz çok büyük oynuyor diziden gönderin gitsin reyting düşürür başka işe yaramaz havayı çok bozdu çok nemrut suratlı hiç sevmedik

03-04-2024 23:20 !! ++

Yorum Yaz


:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2024 YazarOkur Dizi.