Maviye Sürgün

Maviye Sürgün
Dizi Türü:Aşk, Aksiyon, Dram
Yapımcı:Saner Ayar
Yönetmen:Nezaket Coşkun
Senarist:Barış Erdoğan, İlker Arslan, Murat Dişli
Oyuncular:Caner Cindoruk -> Ali Tarhun
Damla Sönmez -> Defne Boz
Serkan Altunorak -> Ozan Adar
Kanal:Show TV
Link:https://showtv.com.tr/dizi/tan
Puan:
6.5 / 10 | Oy: 38 | Yorum: 10

Oy Ver

6.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Maviye Sürgün Oyuncuları

Caner Cindoruk (Ali Tarhun), Damla Sönmez (Defne Boz), Serkan Altunorak (Ozan Adar), Bülent Şakrak (Hasan Yel), Ayça Erturan (Zehra Uncu), Ruhi Sarı, Gökşen Ateş, Hakan Salınmış

Maviye Sürgün Özeti

Bir SAT komandosu olan Ali'nin eşinin ölümünün ardından yaşadığı zor zamanlarda, denizden kurtardığı Defne'nin hayatına girmesiyle değişen hikayesi ve Defne'nin peşini bırakmayan geçmişinin ortaya çıkmasıyla gelişen olayların anlatıldığı macera ve duygu dolu dizi, birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı güzlü kadrosuyla şimdiden dikkatleri üzerine çekiyor.

Maviye Sürgün Yorumları

Maviye Sürgün Yorum güzel manzaralarindan dolayı izlemek istedik ama oyuncuların ses tonları öyle kötü ki izlemek mümkün değil

11-07-2023 08:00 !! ++

Maviye Sürgün Yorum marmaris,selimiye'yi çok sevdiğim için izliyorum ama mantık hataları çok fazla var.çantadaki 2 külçe altının peşinde herkes.bir de yabancı rikardo vardı;ozan'ın iş ortağı.yahu 20 milyon tl bugün nedir ki?adamın yatı o kadar eder.ayrıca gemicilik işleri var.bir gemi ne kadar haberi var mı yapımcıların?adam da o kadar para var ki,ksabayı satın almaya çalışıyor.ama 20 milyonluk 2 külçenin etrafında dönüyor olaylar:)
son olarak ta..rütbe takıntısı var sanırım dizi sektörünün.koskoca adamları yüzbaşı yapıyorlar.binbaşı ya da yarbay olmalıydı.

11-07-2023 15:32 !! ++

Maviye Sürgün Yorum bu ne saçmalık nebiçim bankaymış kimin para çektiği hesap hareketinde görülmüyor? yok artık

17-07-2023 21:12 !! ++

Maviye Sürgün Yorum konusu diğer yaz dizilerine göre değişik.umarım final yapmaz.çekim yapılan yer,çok güzel.çekimler kışın yapılmış sanırım.gününü neden değiştirdiler ki?

17-08-2023 16:18 !! ++

Maviye Sürgün Yorum sırf manzara için katlanıyorum yoksa karısının toprağı kurumadan denizden kurtardığı dodolandırıcı aşık olan küçücük çocuğunu emanet eden bir asker olamaz dizi baştan sona mantıksızlıklarla dolu seneristini merak edip baktım o da genç bir erkek hiç şaşırmadım.

24-08-2023 12:22 !! ++

Maviye Sürgün Yorum final kararına çok sevindim çok saçmalık vardı . tatile gidemediğim için denix manzara görme ümidi ile izlemeye başlamıştım tam bir hayal kırıklığıydı .

03-09-2023 22:17 !! ++

Maviye Sürgün Yorum bu kadar saçma bir final olamaz herşey askıda kaldı,bu kadar zaman izledigime pişman oldum ,seyirciye çok büyük terbiyesizlik yapıldı

07-09-2023 00:35 !! ++

Maviye Sürgün Yorum final çok acele yapılmış bir şey, çok şey açık çözülmemiş halde kaldı. nasıl bir final bu, hayal kırıcı yazık olsun beh@

07-09-2023 13:13 !! ++

Maviye Sürgün Yorum bu ne biçim final? hiç bu diziye yakıştı mı? apar topar bir şeyler uydurup bitirdiniz. her şey havada kaldı. seyirci muhayyilesi de bir yere kadar.. güzel bir diziydi, bir kaç bölüm daha devam edebilir, her şey yerli yerine oturduktan sonra bitebilirdi. finali ile seyirciyi hiçe sayan bir dizi olarak aklımda kalacak.
denizin bebeği ne oldu?
murat'ın hastalığı ne oldu?
ali aklandı mi?
salih amca öğrendiklerinden sonra ne yaptı?
ozan'ın yaptıkları ortaya çıktı mı?
murat ile azra ne oldu?
zehra ile başçavuş ne oldu?
bunları hiç bilemedik.

08-09-2023 15:52 !! ++

Maviye Sürgün Yorum insanlar la resmen dalga geçtiniz nasıl bir final oldu ya şoklardayız rezalet

08-09-2023 23:41 !! ++

Yorum Yaz


:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Dizi.