Kızıl Goncalar

Kızıl Goncalar
Dizi Türü:Dram, Aksiyon
Yapımcı:Faruk Turgut
Yönetmen:Ömür Atay
Senarist:Şükrü Necati Şahin
Oyuncular:Özcan Deniz -> Levent
Özgü Namal -> Meryem
Mert Yazıcıoğlu -> Cüneyd Güneş
Kanal:Fox TV
Link:https://fox.com.tr/Kizil-Gonca
Puan:
5.9 / 10 | Oy: 122 | Yorum: 13

Oy Ver

5.9
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Kızıl Goncalar Oyuncuları

Özcan Deniz (Levent), Özgü Namal (Meryem), Mert Yazıcıoğlu (Cüneyd Güneş), Erkan Avcı (Sadi Hüdayi Güneş), Hazal Türesan (Beste), Mert Turak (Naim), Selen Öztürk (Hasna), Şerif Erol (Suavi), Duygu Sarışın (Hande), Tuğrul Tülek (Seçkin)

Kızıl Goncalar Özeti

Bir yanda Faniler tarikatı içinde yer alan bir anne, diğer tarafta Atatürkçülüğü ile bilinen bir psikiyatr ve ikisinin yıllar öncesine dayanan sırları... Özcan Deniz, Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı gibi isimleri bir araya getiren dizi, cesur konusu gereği oldukça dikkat ve tepki çekmeye devam ediyor.

Kızıl Goncalar Yorumları

Kızıl Goncalar Yorum dört gözle diziyi bekliyoruz

18-01-2024 14:03 !! ++

Kızıl Goncalar Yorum dort gozle 5.bolumu bekliyoruz.dizi izlemeyenlere dizi izlettiler.kaliteli senaryolar ve dizilerin devamini dileriz.oyuncular harika tebrikler

04-02-2024 16:22 !! ++

Kızıl Goncalar Yorum her bolumu dusundurucu ve etkileyici harika bir senaryo diger dizilerden cok farkli bos konusmalar ve cekimlerle vakit doldurulmuyor surukleyici.

26-02-2024 01:00 !! ++

Kızıl Goncalar Yorum 9. bolum her bolum gibi cok iyiydi.pazartesini dort gozle bekliyoruz.

07-03-2024 00:28 !! ++

Kızıl Goncalar Yorum 11.bolum yine nefes kesen bir bolum harikaaa herkesi dusunduren bir senaryo

19-03-2024 03:16 !! ++

Kızıl Goncalar Yorum böyle diziler açıkça birilerine hizmet etmek için planlı programlı olarak yayınlanan diziler! bu da kızılcık şerbeti de. kızıl goncaların yayınlanma amacı gittikçe bariz şekilde anlaşıldı. bu karanlık, kasvetli, insanın içini karartan diziye biraz olsun aydınlık katmak için habire çark edip duruyorlar. doktorun karısı gibi diziye yeni karakterler katıyorlar ama güya komiklik yapmak ayaklarında da laik kesime dinsizlik gibi hadsiz bir suçlamayla çamur atıyorlar! zaten amaç bu! dizinin amacı bu! bu o kadar bariz şekilde ortaya çıktı ki! artık bunu anlamamak için aptal ve kör olmak gerek! öncelikle şunu söyleyelim ki, laiklik demek dinle devlet işinin birbirine karıştırılmaması demek. bu noktadan hareketle bu dizinin amacı açıkça belli oldu. dolayısıyla aslında belki de farkında olmadan bu dizide oynayanlar da bu dizinin senaristi de bu diziyi yayınlayan kanal da toplumu yanlış yönlendirmek konusunda suç işliyor. özgü namal'ı da bunca aradan sonra böyle bir dizide ve bu rolde oynadığı için kınıyorum! şunu bilsinler ki ibret olsun diye amaçladıkları dizinin mesajı, yani vermek istedikleri mesaj yerini bulmuyor, yanlış anlaşılıyor, yanlış algılanıyor. bu tutum çok ama çok yanlış. amacınız ne sizin, bu dizinin mesajı ne?
ah, nerede o eski aklı başında, kalemi de ruhu da özgür, eğitimli, deneyimli vizyonu geniş senaristler, nerede o eski dizilerin, o şahane dizilerin senaristleri? ara ki bulasın.

20-03-2024 16:02 !! ++

Kızıl Goncalar Yorum laiklik vurgulamasi yanlis anlatiliyor.laiklik dinsizlik demek degildir.laiklik din ve devlet ozgurludur birbirine karistirilmamasidir. yobazlik ve baski rejimi degildir, laik insanda dininin gereklerinide yerine getirir orucunuda tutar namazinida kilar .din kisinin kendi ozgur iradesidir,devlet islerine karistirilmamalidir.
levent cuneyd'i tedavi edecekken nerdeyse cuneyd leventi tedavi eder oldu :):)

07-04-2024 20:17 !! ++

Kızıl Goncalar Yorum hande gazeticiligi yurt disinda yapabilirmis.gazeticilik hangi ulkede bulunuyorsan bulun o ulke alehine yazmassan olur duruma geldi , bulundugun ulke disinda baska ulkeyi elestirip ozellikle bulundugun ulkenin bu isine geliyorsa cok iyi bir gazetici olabilirsin.o eski demokratik hafta sonu "free speech corner"lar vardi turistler bile ilgi gosterirdi herkesin medenice dinledigi, herkesin kendi gorusunu anlatabildigi koselerdi ortamlardi ve cok guzeldi.eskilerden guzel olan ne kaldiki :(:(

05-05-2024 16:27 !! ++

Kızıl Goncalar Yorum seyredilecek tek dizi kizil goncalar dolu dolu geciyor bolumleri bos bos doldurmalar yok oyunucular harika senaryo harika.

07-05-2024 23:48 !! ++

Kızıl Goncalar Yorum senaryo,oyuncular,dizide verilen toplumsal mesajlar tek kelime ile mukemmmel para ve sohret icin yapilan kalitesiz, basit dizilere karsi boyle caba ve emek dolu dizi cikardiginiz icin yapimciya,senariste ve tum oyunculara tesekkur ederiz.yeni sezonu dort gozle bekliyoruz.

23-05-2024 00:08 !! ++

Kızıl Goncalar Yorum evet oyuncular güzel oynuyor olabilir, zaten hepsi yılların oyuncuları, ama yorumlara bakıldığında dizide asıl vermek istenilen mesajın çok yanlış anlaşıldığı anlaşılıyor. evet, now tv bu diziyi ibret olsun diye veriyor. oyuncular canla başla bu mesajı vermeye çalışıyor, yani sayıları giderek artan cemaat ve tarikatların içler acısı hali anlatılmak isteniyor ama ne yazık ki ve de maalesef ki dizinin ibret almak yerine bir kısım cahil kesimi özendirdiği ve cesaretlendirdiği anlaşılıyor. bu yüzden de belki de now tv hiç istemeden bir tür suç işliyor, farkında değil. çünkü bu dizi yayınlanalı beri tarikat ve cemaat sevdalıların yani cumhuriyet ve atatürk düşmanlarının, keza eğitimli kadın düşmanlığının sayıları giderek artıyor. bunun en bariz ve en yeni örneği yeni müfredat programı! bu adamlar kimden cesaret alıyor dersiniz? işte bu kesimden cesaret alıyor! bu yüzden ben bu dizinin yayınlanmasına başından beri sırf bu sebepten dolayı şiddetle karşıyım ve derhal sezonu finali değil, tamamen final yapmasını istiyorum. tamamen bitirmek için çok bile gecikti! bu dizinin cahil ve yobaz kesimi gericiliğe cesaret vermek ve din istismarını körüklemekten başka hiç bir faydası yok. gelecek sezon hiç başlamasa çok daha iyi olur!

26-05-2024 14:43 !! ++

Kızıl Goncalar Yorum bu diziden ve yeni müfredat programından cesaret alan cemaat ve tarikat mensuplarının sayıları son zamanlarda o kadar arttı ki, eskiden saklı gizli üyelikler söz konusu idi, ama artık alenen kendilerini belli ediyorlar, belli etmekle de kalmıyorlar, cep telefonlarında bağlı oldukları cemaatlerin isimleri ve reklamları yapılıyor. sanki çok şahane, öğünülecek bir şeymiş gibi! lütfen kaldırın bu diziyi! evet oyunculara ve yapıma çok para harcanmış olabilir ama zararın neresinden dönderseniz kardır, lütfen çok rica ediyorum kaldırın, yeni sezonda bu diziyi görmek istemiyoruz!
ülkenizi seviyorsanız kaldırın!
ülkenizi seviyorsanız kaldırın!

31-05-2024 13:32 !! ++

Kızıl Goncalar Yorum dizi budur işte…tebrikler…

02-06-2024 02:34 !! ++

Yorum Yaz


:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2024 YazarOkur Dizi.