Sandık Kokusu

Sandık Kokusu
Dizi Türü:Aile, Dram
Yapımcı:O3 Medya
Yönetmen:Nezaket Coşkun
Senarist:Melis Civelek, Zeynep Gür
Oyuncular:Özge Özpirinççi -> Karsu Çelik
Demet Akbağ -> Filiz Çelik
Metin Akdülger -> Atilla Başkaya
Kanal:Show TV
Link:https://showtv.com.tr/dizi/tan
Puan:
6.4 / 10 | Oy: 53 | Yorum: 9

Oy Ver

6.4
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Sandık Kokusu Oyuncuları

Özge Özpirinççi (Karsu Çelik), Demet Akbağ (Filiz Çelik), Metin Akdülger (Atilla Başkaya), Necip Memili (Reha Özkan), Seda Türkmen (Lale)

Sandık Kokusu Özeti

Evladının talihsiz bir şekilde kaybolmasıyla bütün hayatı alt üst olan bir annenin, sonrasında verdiği mücadele ve ayakta kalma çabasını anlatan dizi, annelik konusunu bir kez daha ele alıyor. Demet Akbağ, Özge Özpirinççi, Necip Memili, Metin Akdülger gibi oyuncuları bir araya getiren dizi bu güçlü kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Sandık Kokusu Yorumları

Sandık Kokusu Yorum güzel bir dizi severek izliyoruz

30-03-2024 00:21 !! ++

Sandık Kokusu Yorum karsı nin saçları çok güzel olmuş ama kırmızı ruju biraz fazla duruyo.

03-04-2024 21:19 !! ++

Sandık Kokusu Yorum karsu doğal halinle çok daha güzelsin

04-04-2024 08:37 !! ++

Sandık Kokusu Yorum uğur yücel geldikten sonra dizi dizilikten çıktı sıra gecesi çiğ köfte filan oldu dizi önceleri daha iyiydi

12-04-2024 15:18 !! ++

Sandık Kokusu Yorum bayan baş rol oyuncusu ve konusunun rezalet olması sebebiyle seyretmiyoruz. kadın isimli diziyi de özge isimli oyuncu sebebiyle bırakmıştık, o dizinin sonunu dahi izlememiştik; son derece donuk yüz ifadesi, üzüntü, sevinç gibi birçok duygu ve davranış biçimini seyirciye aktaramıyor, yüz mimik ve ifade başarısız. herkes objektif bir izlesin, çok kolay görülür. ayrıca erkek oyuncu da çok başarısız, nitekim birkaç bölümden sonra bıraktık, annenin kocasıyla evlenen kız ve de mafya konulu çok kötü konulu dizi film. ilk bölümleri de her zaman beğendiğimiz demet akbağ için izlemiştik.

21-04-2024 13:16 !! ++

Sandık Kokusu Yorum ancak konusu çok kötü, ayrıca bayan ve bay başrol oyuncuları başarısız olması sebebiyle bıraktık, bizim gibi çok kişi de diziyi yarıda bıraktı.
bu filmi ilk başta demet akbağ için izledik, ancak konu ve başrol oyuncular seb.ebiyle 3. bölümde bıraktık, neden devam eder, anlaşılmaz

09-05-2024 00:18 !! ++

Sandık Kokusu Yorum atilla bu kadar yakışıklı olmak zorunda mısın

10-05-2024 13:50 !! ++

Sandık Kokusu Yorum diziyi mafya dizisine cevirdiniz.karsu da atillayla sürekli kavga edip durmasın,anlayış, hoşgörü yok,en ufak şeyde kavga sıktı artık.evleri niye satiyolar,mahkeme ne karar verirse onu yapsınlar.

15-05-2024 21:24 !! ++

Sandık Kokusu Yorum atilla karakteri diziden ayrılmayalım çok başarılı bir oyuncu.tum kadro sahane .sadece senaryo biraz daha ailelere pozitif yonde dokunmali.severek izliyoruz.
metin akdulger mükemmeldi.. ayrılırsa dizi 2.sezonda seyredilmez.kadrosu şahaneydi.neden hep drama gidiliyor ! ekmek teknesi, perihan abla ne kadar güzeldi.dizide gulumsetecek olaylar baslamisti bu kadar kaosta nefesti!!! ama aglatmak en kolayı. yazik yazik !!!

17-05-2024 19:21 !! ++

Sandık Kokusu Yorum son bölüm sıkıcı ve dayanılmaz derecede saçmaladılar insanın seyredesi gelmiyor

22-05-2024 23:18 !! ++

Sandık Kokusu Yorum dizideki iki başrol oyuncunun arasinda oluşan gerginlik için ( çekim yorgunlukları sebebiyle olmuştur.inanilmaz değerli iki oyuncu)son günlerde tum yazılanlar da çok üzücü ! dilerim yapimcilar bu gerginliği çözer ve dizi daha da güzelleserek yoluna devam eder."aile "bütünlüğü de vurgulanarak insanları gülümsetecek şekilde devam ederse de mükemmel olur..olaylar dram değil de komediye dönüşürse bu donem için insanlara da inanilmaz pozitif etki eder..inşallah tüm yorumlar dikkate alınarak.. kadro muhteşem.. saglikla başarılar daim olsun..

24-05-2024 18:08 !! ++

Yorum Yaz


:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2024 YazarOkur Dizi.