Sana Söz

Sana Söz
Dizi Türü:Aşk
Yapımcı:O3 Medya
Yönetmen:Şenol Sönmez
Senarist:Ali Erkan Ersezer, Sertaç Sayın
Oyuncular:Erkan Petekkaya ->
Nehir Erdoğan ->
Kanal:Star TV
Link:https://startv.com.tr/dizi/san
Puan:
5.5 / 10 | Oy: 151 | Yorum: 2

Oy Ver

5.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Sana Söz Oyuncuları

Erkan Petekkaya, Nehir Erdoğan

Sana Söz Özeti

Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı be başrollerinde Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın yer aldı Sana Söz dizisi Star TV ekranlarında seyirciler ile buluşuyor.

Sana Söz Yorumları

Sana Söz Yorum merhaba ben sana söz dizisini izleyen birisi olarak söylemek isterim ki ben diziyi beğendim. oyuncular rollerini çok iyi oynuyorlar. özellikle elif karakteri gizemli bir karakteri oynuyor. bence ilerleyen bölümlerde bunu daha iyi göreceğiz. onun eskı bir polis ya da eski bir polis öğrencisi olduğunu göreceğiz. ömer karakteri ile de çok iyi uyumlular. ilerleyen bölümlerde elif’in erdemden ayrıldığını, ayselınde ömer’den ayrıldığını görsek güzel olur. bence aysel erdem ile birleşse ömer de elif ile birleşse daha uyumlu olurlar. bence senarist senaryoyu bu yönde değiştirirse daha güzel ve macera dolu hikaye olur.

22-11-2021 22:53 !! ++

Sana Söz Yorum bencede dizi genel olarak güzel bir dizi. ancak reytinglere bakılacak olursak reytinglerin düşük olduğunu görüyoruz. o yüzden bence senaryo değişikliği yapılması lazım. mesela ilerleyen bölümlerde ayselin ömerin babasına yaptıkları ortaya çıksa. ömer aysel’den ayrılsa erdemin ikili oynadığını görebilsek. elif erdemden ayrılsa ömer’le elif birleşse daha sonraki bölümlerde evlenseler. boranın durudan hoşlandığını görebilsek çok güzel olur. bu arada boranında aslında suçsuz olduğu ortaya çıksa, elifede bu yüzden davayı çözmekte yardım etmek istese ters köşe olur.

28-11-2021 22:48 !! ++

Yorum Yaz


:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2024 YazarOkur Dizi.