Mahkum

Mahkum
Dizi Türü:Dram
Yapımcı:
Yönetmen:Volkan Kocatürk
Senarist:Uğraş Güneş
Oyuncular:Onur Tuna ->
İsmail Hacıoğlu ->
Seray Kaya ->
Kanal:Fox TV
Link:https://fox.com.tr/Mahkum
Puan:
4.8 / 10 | Oy: 95 | Yorum: 21

Oy Ver

4.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Mahkum Oyuncuları

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya, Melike İpek Yalova

Mahkum Özeti

Başrollerinde Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu’nun yer aldığı Mahkum dizisi Fox TV ekranlarında izleyenler ile buluşuyor.

Mahkum Yorumları

Mahkum Yorum tek kelimeyle harika.cocuk dizisi bitince ismail hacioglunu dört gözle bekledik.olaganustu güçlü bir oyuncu adeta birbirine surat.onur tuna da çok başarılı.bu ikisi sayesinde dizi çok güzel.tebrikler.ikisi de hollowod un güçlü oyuncularına eşdeğer.

28-12-2021 22:20 !! ++

Mahkum Yorum ismail hacioglu ile onur tuna super ikili.ikisi de rollerini gerçek üstü olarak başarılı.ismail hacioglu ismi altin harflerle yazılacak usta oyuncu.dizi gunu perşembe olursa reyting kurbanı olur diye ailecek üzülüyoruz.lutfen yönetmen gününü değiştirsin pazartesi veya cuma olsun.en usta oyuncu bildiğimiz yabancı aktörlerden cok daha usta ismail hacioglu.onu ne kadar tebrik etsek azdır.her yeni bir dizide ismail hacioglunu görmek istiyoruz.her oyunda fırtınalar estiriyor.

29-12-2021 21:42 !! ++

Mahkum Yorum mahkum dizisi gösterimi cuma günü olsa çok daha güzel olur. perşembe günü yeterince dizi var mahkumu izleyemiyoruz. cuma yada çarşamba olursa çok daha güzel olacak. dizi güzel ancak izleyemiyoruz perşembe günü.

30-12-2021 13:00 !! ++

Mahkum Yorum 30 aralık akşamı yayınlanan bölümde barış yesari nin yanında çalışan avukat bayan'ın yaptığı istihbarat atakları ne öyle bu kadının derhal mit başkanı olarak görev yapması gerektiğini söylüyorum,öylebir insana rol verirsiniz ki tamam bu rol buna oturmuş dersin yahu daha avukatlığı yeni yeni öğrenen birisinin bu istihbarat ataklarına ancak aptallar inanır,biz inanmıyoruz sayın senarist,sayın yönetmen haberiniz olsun..

30-12-2021 22:31 !! ++

Mahkum Yorum mahkum dizisi güzel ama fırat savcı zeki, cin fikirli, ama çok sulugöz, evet duygusal problemleri olabilir ama onur tuna bu ve diğer dizilerinde hep ağlıyor, neden hep ağlamalarını kullanılıyor. . onu artık gözü yaşlı görmek istemiyoruz. onur tuna artık dizilerinde ağlama, sana gülmek espiri yapmak daha yakışıyor. farklı mizaç.

30-12-2021 22:47 !! ++

Mahkum Yorum tek yorum harika oyuncularıyla. ismail hacioglu her oyunda çok başarılı.yetenek üstü oyuncu.onur tuna da rolünün hakkını veriyor ikisiyle dizi super.ikisi rol değil yaşatıyor karakterleri.gercek sanatçılar ikisi oynamıyor yaratıyorlar diziyi.helal olsun ikisine de.

31-12-2021 00:39 !! ++

Mahkum Yorum ismail hacioglu ve onur tuna sayesinde super dizi.diziyi super yapan bu iki cok yetenekli oyuncular sayesinde.her dizide bu iki sanatçı her rolün üstünden kalkan cok başarılılar.tebrikler ikisine de.turk tiyatrosu oyuncuları olarak isimleri altin harfle yazılmalı.ornek alınması gereken iki sanatçıdır ismail hacioglu ve onur tuna

01-01-2022 14:07 !! ++

Mahkum Yorum savcı artık sinir bozmaya başladı ayıp ya avukat kız kendini parçalıyor adam küçücük bir gazla bülbül kesiliyor hem de kendisine biçilen cani koca formatında bence savunulacak bir yanı yok bu adamın neresi savunulabilir ki diğer savcı da iyi ki dostu düşman ihtiyacını rahatlıkla gideriyor tamam adam mahkemenin savcısı işini yapıyor ama husumetle belki de zanlı o yada hatırı sayılır bir rolü var sarışın katilciğe de söyleyecek söz bulamıyorum yollarda adam parçalıyor evinde gibi rahat dolaşıyor bir de bir yapınıyor sanırsınız filmin kahramanı...
evet izledikçe düşündüğüm doğru çıkıyor savcı arkadaşı postalları yok etti fırat savcı da çok aciz hep ağlıyor artık kendini toparlaması lazım yaşadığı trajedi çok büyük ama insanın kendine inancı da büyük olmalı artık bu dizinin bu acziyeti kaldıracak durumu kalmadı...
bu arada fırat savcının kızı ne yazık ki sarışın katilciğin gözetiminde...
ayrıca ismail hacıoğlu ve onur tuna’nın oyunculukları ile ilgili görüşlere katılıyorum her ikisi de çok başarılılar...

02-01-2022 06:07 !! ++

Mahkum Yorum ismail hacioglu ve onur tuna super.hakan zkarsak da çok başarılı.dizide tüm erkek oyuncular hepsi karakterlerini cok başarılı şekilde canlandırıyor. tebrikler.

04-01-2022 01:06 !! ++

Mahkum Yorum enteresan başlayan bir dizi..ama her dizide oldugu gibi burdada biraz saçmalanmış..komserin avukat kadınla buluşmak için telefonda görüşürken ne tesadüfki bir karşısına kamyon çıkıyor çarpıyor artı çarpan kadın kamyonda maskeli,ki hiç gerek yokken iniyor arabaya giderken yüzünü açıyor.anladık egerki komser ölmezse ilerde tanıyacak ama en azından komseri takip ederken falan bir iki saniye görüntü olsaydı..sarışin hatun maşallah her taşın altından çıkıyor..tamam hayal ürünü diziler ama birazcık akla mantıga uygun çekilemezmi..ama yinede enteresan bir dizi deyişik..umarım 3-5 bölüm sonra digerleri gibi saçmalamaz..

13-01-2022 20:55 !! ++

Mahkum Yorum savcının sürekli zirlamasi sinirimi bozdu
sırf bu yüzden bakasım gelmiyor
artık kendini toparlama diyorum

13-01-2022 21:21 !! ++

Mahkum Yorum senaristler artık 5.bölümde ağlama senaryosunu sonlandırın be kardeşim, sıkmaya başladı. bir ağbi tavsiyesi 2 bölüm daha aynı sahnelere devam ederseniz izleyici kaybedersiniz ve tekrar o izleyiciyi geriye getirmeniz mümkün olmaz.

13-01-2022 21:56 !! ++

Mahkum Yorum ne olur bu diziyi camdaki kıza, çukurova ya kurban etmeyin.oyuncular harika ailece izliyoruz.ama reklam almaması bizi üzüyor. uyduruk diziler reklamdan geçilmiyor. ne olur diziyi kurtarinbizi de üzmeyin.

13-01-2022 22:29 !! ++

Mahkum Yorum 3-5 bölüm sonra saçmalaz dedim ama 5.bölümde başladı saçmalık..ali denen çocugu çıkmaz yerde kıstıriyor sarışın hatun ama ne hikmetse 2 saniye arkasını dönüyor ve çocuk bir sihirle pufff kayboluyor..çogu şeyleri hatırlayan savcı ne hikmetse cinayet gecesini hatırlamıyor..artı ali neden hapise giriyor ben öldürdüm diyor..5.bölümde katiller belli oldu..tabiki alışılmış bir durum deyil bakalım ne saçmalıklar izlicez daha..maşallah sarışın hatun mit ajanı gibi her şeyi biliyor buluyor görüyor..neyse bizler yazıyoruz da okuyan oluyormu bilinmez..biraz gizemli oldugu için bir kaç bölüm daha bakalım..

13-01-2022 22:48 !! ++

Mahkum Yorum mahkum dizisi çok güzel lakin savçı çok ağlıyor

13-01-2022 22:50 !! ++

Mahkum Yorum oyunculara diyecek sözüm yok hepsi ayrı bir değer.ancak;senaryo sanki uyarlama hiç oturmamış.dizi çok ağdalamaya başladı.konuları lastik gibi sündürüyor.heyecanlı yapacağım derken diziden soğutuyor.ben şuan diziyi izlemeyi bıraktım yorum yazıyorum.böyle giderse oyunculara yazık dizi kaldırılabilir.barış yesari kimki adaletin üstünde gibi gösteriliyor.adam cezaevine istediği gibi giriyor müdür emrinde.yargı sistemini aşağılıyor bu durum çok yanlış.sonra barışın yardımcısı kadın.herşeyi hallediyor.arsen lüpen gibi.herşey çok kolay ama savcının durumu bir türlü aydınlanmıyor.

13-01-2022 23:45 !! ++

Mahkum Yorum ooo bunlar dalgamı geçiyor seyirciyle..savcının çocugu savaşmı barışmı onun yanında saklı deyilmiydi..ne ara ali çocugu aldı artı arabayı nerden buldu..demedi demeyin o sarışın hatun olmadık yerlerden çıkıp olmadık saçma sapan işleri hallediyormuş gibi gözükürse seyirciyle ters düşer sizin reytinglerde haliyle düşer.4-5 bölüm sonra final yaparsınız yazık olur..biraz daha mantıklı yazmaya gayret et senarist...seyirciyle şaka olmaz..😉

13-01-2022 23:46 !! ++

Mahkum Yorum çoğu bölümde saçmalık var.

16-01-2022 03:30 !! ++

Mahkum Yorum harika senaryo ve süper oyuncular,hayal köseoğlu çok güzel ve yetenekli bir oyuncu ama bu role biraz genç mi kalmış? oturmamış mı çözemedim, ama her dizide ufak kusurlar olur, tebrik ediyorum🧿❤️

17-01-2022 00:17 !! ++

Mahkum Yorum mahkum dizisi bütünüyle harika.arkadaşlar ve ailece çoook beğeniyorz.fakat büyük bir sorun yaşıyoruz.camdaki kızı dizisi olduğu güne denk gelmesi sinirlerimizi uzaya fılattı.mecbur önce hangi diziye başladıysak onu izlemek zorundaayız yönetmen bey pazartesi olusa size kopya

17-01-2022 03:19 !! ++

Mahkum Yorum muhteşem oyuncular bir arada uzun zamandan beri hiç bu kadar keyifle dizi seyrettiğimizi hatırlamıyorum umarım çok uzun zaman her hafta bu güzel ekiple birlikte oluruz yapımcıları yönetmenleri oyuncuları tebrik ediyorum 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

18-01-2022 11:43 !! ++

Yorum Yaz


:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2022 YazarOkur Dizi.