İşler Güçler

İşler Güçler
Dizi Türü:Komedi
Yapımcı:Hayri Aslan, Selçuk Aydemir
Yönetmen:Selçuk Aydemir
Senarist:Selçuk Aydemir
Oyuncular:Ahmet Kural -> Ahmet
Murat Cemcir -> Murat
Sadi Celil Cengiz -> Sadi
Kanal:Star TV
Link:startv.com.tr/dizi/isler-gucle
Puan:
5.9 / 10 | Oy: 555 | Yorum: 8

Oy Ver

5.9
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

İşler Güçler Oyuncuları

Ahmet Kural (Ahmet), Murat Cemcir (Murat), Sadi Celil Cengiz (Sadi), Yılmaz Gruda (Rüstem), Burak Satıbol (Salih), Şinasi Yurtsever (Yapımcı), Murat Akkoyunlu (Şenol), Korhan Herduran (Vedat), Ceren Moray (Zehra), Açalya Samyeli (Zeynep), Gaye Gürsel (Feride), Ahmet Dursun (Boomcu Onur), Nazlı Tosunoğlu (Hala), Yeliz Şar (Tülay), Arzu Oruç, Hürriyet Özkılıç, Melike Emiroğlu, Büşra Pekin

İşler Güçler Özeti

Aslında Selçuk Aydemir ve ekibini herkes Üsküdar’a Giderken dizisinden az da olsa tanıyordu. Gerçekten mükemmel bir diziydi fakat kanal yönetimi aynı görüşte değilmiş demek ki yayından kaldırıldı. Fakat ekibin dönüşü gerçekten mükemmel oldu.

Çalgı Çengi’nin gişede tam bir hayalkırıklığı yaratması ve üstüne güzel dizilerinin yayından kaldırılması sonrası çok farklı bir konu ile karşımıza geldiler ve herkesin sevgisini bir kez daha kazandılar fakat bu kez kanal yönetimlerininkini de kazandıkları kesin.

İşler Güçler dizisi aslında ekibin yaşadığı zorlukları anlatıyor ve zaten başrollerdeki Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz kendilerini oynuyorlar. Film ve dizi sektöründe birşeyler ortaya çıkartmanın zorluklarını komik bir şekilde bize anlatıyorlar.

Fakat İşler Güçler’in konusu bununla da sınırlı kalmıyor. Sürekli kendi içinde yenilikler yapıyorlar ve bu da konu sıkıntıları çekmelerini önlüyor diyebiliriz. Bir kaç bölüm dizi çekmeye çalışıyorlar, daha sonra film yapmaya çalışıyorlar. Fakat değişmeyen tek birşey var o da hiç bir zaman başarılı olamıyorlar.

Dizinin en güzel yanı ise geçişlerdeki mükemmel kalite. Yönetmeni ve teknik ekibi bu yüzden kutlamak gerek. Teknolojiden sonuna kadar faydalanıyorlar ve yine mükemmel bir eser ortaya çıkartıyorlar.

İşler Güçler Yorumları

İşler Güçler Yorum git gide daha kötü olmaya başladı artık izlerken sıkılmaya başladım bu sezon bitirler gibime geliyor

27-03-2013 08:47 !! ++

İşler Güçler Yorum son bölümleri çok kötüydü film sahneleri dışında izlenecek gibi değil bir şeyler yapsalar iyi olacak yoksa şöhretleri çok kısa sürecek

02-04-2013 23:51 !! ++

İşler Güçler Yorum ahmet kuralı çok seviyorum mükemmel bir oyuncu murat cemcir de şahane hepsini çok seviyorum çalgı çengi ikiyi de merakla bekliyorum

03-04-2013 22:02 !! ++

İşler Güçler Yorum git gide kendielrini bitiriyorlar sene yeni dizi bakmaya başlarlar

11-04-2013 07:20 !! ++

İşler Güçler Yorum gerçekten çok komik bir dizi ahmet çok tatlı ya kadro süperdi

26-09-2013 11:02 !! ++

İşler Güçler Yorum ben cok begeniyorum hiçte sıkılmadan izliyorum espriler 10numara

08-08-2014 22:36 !! ++

İşler Güçler Yorum çok geç yorum yapan biri olarak ilk önce kardeş payini internet özledim bitti güzel di sonra isler güçleri izlim dedim 8 bolum boyunca bir kere gulemedim neresi komik anlamış degilim

29-10-2016 03:57 !! ++

İşler Güçler Yorum daha önce hiç izlememiştim . tlc de izlemeye başladım. emeğe saygısızlık etmek istemem ama gerçekten çok sıkıcı .

24-10-2017 20:43 !! ++

Yorum Yaz


:: Test ::
:: Yarışma ::
:: Anket ::
:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Dizi.