Hayatımın Şansı

Hayatımın Şansı
Dizi Türü:Dram, Aşk, Aksiyon
Yapımcı:Fatih Aksoy, Mehmet Yiğit Alp
Yönetmen:Cemal Şan
Senarist:Bekir Baran Sıtkı
Oyuncular:Şifanur Gül -> Yonca
Alican Yücesoy ->
Musa Uzunlar ->
Kanal:Fox TV
Link:https://fox.com.tr/Hayatimin-S
Puan:
5.2 / 10 | Oy: 237 | Yorum: 14

Oy Ver

5.2
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Hayatımın Şansı Oyuncuları

Şifanur Gül (Yonca), Alican Yücesoy, Musa Uzunlar, Erkan Avcı, İlker Kızmaz, Hale Soygazi

Hayatımın Şansı Özeti

Kızıyla birlikte hayata ve tüm zorluklara karşı dimdik durmaya çalışan genç bir annenin yaşam mücadelesini ve bir teklifle değişen hayatını konu alan dizi, güçlü kadrosu ile dikkat çekiyor.

Hayatımın Şansı Yorumları

Hayatımın Şansı Yorum hiç beğenmedim

14-12-2022 01:15 !! ++

Hayatımın Şansı Yorum kadın dizisindeki bahar tiplemesinin aynısı gonca da hayata geçirilmek istenmiş. buna gerek varmıydı?

15-12-2022 00:50 !! ++

Hayatımın Şansı Yorum konu zaten stresli bir seneryo, biz seyrederken gerilmekten hasta olduk.kadin konuşmaz, aval aval bakar, boş hareketler, sinir olduk.

15-12-2022 00:58 !! ++

Hayatımın Şansı Yorum dizi idare ediyor güzel yanı iyi şifanur gülün sevgilisi olsun

23-12-2022 23:11 !! ++

Hayatımın Şansı Yorum hayatımın şansı dizisi ekibiyle muhteşem bir dizi ailecek bayıldık,emeği geçen herkeze teşekkürler,dilerim uzun soluklu bir dizi olur ve keyifle izleriz...

25-12-2022 13:00 !! ++

Hayatımın Şansı Yorum biz hiç beğenmedik, oyuncu kadrosu da kötü, senaryosu da öyle, çok kasvetli ve bizim böyle dizilere kesinlikle ihtiyacımız yok. ben böyle karanlık, birilerinin beynini dağıtan pislik insanların oynadığı mafya dizilerinden nefret ediyorum. bizim gençlerimiz böyle şeylere özendiriliyor ve bunları aynen taklit ediyorlar hepimiz her gün görüyoruz, duyuyoruz. dizilerde silah, cinayet, kötü ve çirkin adamlar olmasa olmaz mı yani? normal bir senaryo yazamıyor mu bizim senaristlerimiz, yani? ille de böyle mi olmalı? kuyrukları sıkıştığında hemen araya bir çocuk oyuncu sokuyorlar, işi yumuşattık sanıyorlar! çok kötü! zaten fox'un yeni dizilerinin hepsi çok kötü. hele o insanların maaşlarını, paralarını çalıp, kalp krizi geçirmelerine neden olan canlarını yakan, ameliyat paraları çalınınca intihar etmelerine neden olan bir yankesici kızın dizisi bence hemen başlamadan yayından kaldırılsın! küçük ve güzel diye yankesici kıza acımamızı bekliyorlar! neymiş? annesi hastaymış onun için hırsızlık yapıyormuş! oldu! ne ala memleket! siz duygu sömürüsü yaparak bu işi hoş bir şeymiş gibi gösterin, reyting almak için ne kadar kötü şey varsa normalmiş gibi gösterin, paraları cebe indirin, reyting alın, biz de hasta olalım ekranın karşısında! buna hakkınız var mı? başka konu mu kalmadı yani?? fox'a hiç yakıştıramadım doğrusu! hemen yayından kaldırın, onu da bunu da! çünkü nasılsa yakında mecburen kaldıracaksınız, çünkü kimse izlemeyecek!

28-12-2022 21:55 !! ++

Hayatımın Şansı Yorum 28.12.2022 21:55 yorumcuyu tebrik ediyorum.dizilerin geldiği durumu çok güzel anlatmış.evet fox gibi bir televizyon kanalının reyting getirisi için bu kadar toplumu kötü yönlendirecek dizileri yayınlaması kanalın prestijini sarsacaktır.yeni başlayan hayatımın şansı adlı dizi seyirci tarafından beğenilmediği için her gün ilk bölümünden itibaren tekrar tekrar yayınlıyorlar.dizi beğenilmez çünkü anne rolündeki oyuncu o kadar kötü bir oyunculuk sergiliyor ki insanın ruhunu karartıyor.küçük kız oyuncu anne rolündeki oyuncudan çok çok daha iyi bir oyun sergiliyor.dizinin bu kadar tekrar tekrar yayınlanmasına rağmen tamamını hiç izlemedik.sadece kanallara bakarken gördüğümüz birkaç sahneden dizinin seyredilebilecek bir dizi olmadığını gördük.fox kanalı lütfen yayınlayacağı dizilerin kalitesinin kanala yakışır diziler olmasını dikkate alması gerekir.

03-01-2023 08:45 !! ++

Hayatımın Şansı Yorum dizideki müzik yayınını lütfen azaltın.müzik yayınını yapımcı ve yönetmen yayın sırasında izlesin replikleri anlamak için olağan üstü gayret gerekiyor.

05-01-2023 19:51 !! ++

Hayatımın Şansı Yorum özetsiz oynatın şu dizlerii bıraktım heee valla

25-01-2023 20:56 !! ++

Hayatımın Şansı Yorum güzel bir dizi olma yolundayken kötü bitmesi fena oldu yazik oldu be hayatimin şansi zaten iç şansi iyi kitmedi dizinin erken finali çok kötü oldu sonu reyting orani düşük olduğu için final karari alindi yazik oldu bu dizi üzüldüm be fena değildi yaxik 9 bölüme çokkk yazik iç yakişmadi

GONZO 77 RYU KEN • 31-01-2023 17:43 !! ++

Hayatımın Şansı Yorum bu ne ya kadin dizisi gibi oyuncuyu benzetmişler kiyimide ayni saçma sapan

07-02-2023 17:37 !! ++

Hayatımın Şansı Yorum hayatimin şansi dizisi güzel başladi sonu aci oldu biraz daha oyuncu takviye yapilsaydi bu dizi kopar giderdi gerçekten dizinin konusu çok saçma geldi bana zaten dizinin finali reytingleri düştüğü için bitiyor izleyeciden tam not alamadi yazik be böyle diziler yok oluyor kardeşim bir dizinin gidişi sağlam olacak tom coruse de gelse kivanç tatlituğ da gelse bir dizinin kadro yapisi saglam değilse zaten yürümez bu iş böyle diziler bizleri memnun etmiyor bitmesi tam isabet olmuş zaten gitmiyecegi belliydi hayirlisi artik

01-03-2023 19:31 !! ++

Hayatımın Şansı Yorum fox dizinin final yaptığını söyledi ama final bölümünü bir türlü veremedi!!!
bu izleyiciye saygısızlıktır. bu gece verecekti yine vermedi. eğr final bölümünü vermeye bile gerek duymuyorsanız, o zaman final bölümünü vereceğinizi söylemeyin. söylüyorsanız da verin! bu düpedüz izleyici ile dalga geçmek demek oluyor!

03-03-2023 22:41 !! ++

Hayatımın Şansı Yorum dizinin konusu çok saçma sapandi iç beğenmedim hikayesi birazcik daha iyi olsaydi yani oyuncu takviyesi yapilsaydi güzel olurdu bence bitmesi tam isabet olmuş final yakişmiş konuşmaya değmez

14-03-2023 01:36 !! ++

Yorum Yaz


:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2024 YazarOkur Dizi.