Diğer Yarım

Diğer Yarım
Dizi Türü:Aile, Komedi
Yapımcı:Mehmet Yiğit Alp
Yönetmen:Veli Çelik
Senarist:Eda Tezcan, Gülbike Sonay Üte
Oyuncular:Gonca Sarıyıldız -> Esma - Zeynep
İpek Tuzcuoğlu -> Meryem
Orhan Kılıç -> Ecevit
Kanal:ATV
Link:atv.com.tr/diziler/diger-yarim
Puan:
7 / 10 | Oy: 1934 | Yorum: 326
Diğer Yarım Rating
30-11-2014651.25
23-11-2014341.82
16-11-2014441.56
09-11-2014391.49
Oy Dağılımı
Düzenle: AnketYarışmaTest
En İyi Diziler Tüm Diziler
Takip Listeme Ekle

Oy Ver

7
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Diğer Yarım Oyuncuları

Gonca Sarıyıldız (Esma - Zeynep), İpek Tuzcuoğlu (Meryem), Orhan Kılıç (Ecevit), Nevra Serezli (Zeynep Hanım), Sait Genay (Dursun Dede), Gülen Karaman (Asiye), Ruhi Sarı (Devran), Murat Garipağaoğlu (Sabri), Aykut iğdeli (Tarık), Eda Çatalçam (Afet), Alican Albayrak (Poyraz), Canan Maktal (Emine), Somer Karvan (Fikri), Buket Dereoğlu

Diğer Yarım Özeti

Meryem ve Ecevit birbirine zıt kültürlerden gelen fakat birbirini çok seven bir çifttir. Farklılıkları nedeni ile aileleri birlikteliklerine karşı çıkmış fakat ikili buna rağmen evlenmişlerdir. İkiz kızları olan çift için ilk başlarda her şey yolundadır fakat daha sonra kavgalar ve anlaşmazlıklar başlar. İkisi de inatçı oldukları için iş boşanmaya kadar gider ve ikiz kızlarını ayırarak herkes kendi yoluna gider.

Meryem ve Ecevit ikiz kızları Esma ve Zeynep’i kendileri gibi ayrı tutarak hayatlarına kendi kültürleri içinde devam ederler ve herkes yanındaki kızını ona göre yetiştirir.

Yıllar geçer ve birbirini tanımayan iki kız kardeşin yolları bir şekilde kesişir. Yüzleri aynı olan fakat birbirinden çok farklı olan iki kardeş gerçeği öğrendiklerinde baş başa verip ailelerine bir ders vermeye karar verirler. Fakat çakışan kültürleri bu planlarında ortaya çıkar ve işlerin farklı işlemesine neden olur.

ATV’nin yeni dizisi olan Diğer Yarım aslında ikiye bölünmüş olan günümüz Türkiye’sini mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Farklı konusu ile ortaya eğlenceli bir aile dizisi çıkartan yönetmen ve senaristler izleyenlerin de beğenisini kazanmaya çalışacak.

Diğer Yarım Yorumları

<< önceki 223 yorumu göster
Diğer Yarım Yorum bende çok seviyorum bu diziyi..semacım cnm benim seni burda görmek ne güzeeel dostum:))inşallah bişey olmamıştır kızlara..evet imama bende baylıyorum adam çok komik bir tip süper yaa:))bütün oyuncular mükemmel oynuyor..haa bu arada bu diziye kötü yorum yapam diziyi fene halde kıskanıyor demektir:))
farkındayım yine yanlış yazdım ama benim hatam değil parmaklarım yanlış yazıyor yaa:))kötü yorum yapanlar kıskanın bu diziyi hatta çatlayın emi:))

Yıllar geçse de unutulmayan💖Efsane Aşk=FEMİR💖(:Serap:) • 03-09-2014 01:50 !! ++

Diğer Yarım Yorum bir kere her zaman cuma günleri ratinglerde biz öndeyiz kiraz mevsimi

03-09-2014 12:26 !! ++

Diğer Yarım Yorum diğer yarım çok güzel bir dizi;)inşaallah imam ve meryem evlenmez!poyraz ve zeynep kardeş olmasın,yazık!zeynep'e eski sevgilisinden mesaj gelmişti.inşaallah poyraz zeynep'in sevgilisini tanır!eminim çok kıskanacak!o zaman anlar zeynep'e olan aşkını!isimsiz arkadaş kiraz mevsimi izliyorsan oraya yaz yorumu!kavga çıkarmaya çalışma lütfen.

💙Sema💙 • 03-09-2014 15:45 !! ++

Diğer Yarım Yorum reyting ler de önde olabilirsiniz ama biz de bu dizi yi çok seviyoruuz gelip buraya yazmana gerek yok git sayfana yaz tartışma çıkarmaya çalışma.dişi aslan

04-09-2014 18:29 !! ++

Diğer Yarım Yorum diğer yarımı izlemek için cumayı sabırsızlıkla bekliyorum:)sonra medcezir var izleyemem ama olsun.tekrarları izlerim;)zeynep ve poyraz sahneleri süper ya:)bence çok güzel bir çift oldular.bir de poyrazın inadı olmasa!!zeynep o na aşık!!poyraz da zeynep'i seviyor.ama yanındaki kızlar nişanlı galiba..kızlara bir şey olmıycak eminim..sadece ders vermek istediler bence.gerçekten kaybolmuş olsalar bile başlarına bir şey gelmiycek umarım..

💙Sema💙 • 04-09-2014 22:04 !! ++

Diğer Yarım Yorum off bu kiraz mevsimini kim bu siteye soktu kiraz mevsimiyle ilgili yorumlarınız varsa o sayfaya yazın burayı kirletiyorsunuz

05-09-2014 21:05 !! ++

Diğer Yarım Yorum diğer yarım tamda beklediğim gibi başladı.kızlar oyun yapmış.yazık ya herkes ne kadar üzüldü.ama biraz iyi oldu.poyraz merali bırakmış oh olsun:))zeynep'i bulunca nasıl sarıldı;);)çok tatlılar.beylerbeyi maçı süper:))afet hala nasılda coştu ya:dama sanırım kızların babasının başı belada..neyse izleyelim,görelim.zeynep poyraz hep mutlu olsunn.iyi seyirler:)

💙Sema💙 • 05-09-2014 22:36 !! ++

Diğer Yarım Yorum ben anlamıyorum bunları dizi güzel eyvallah ama eger açik olan tam açıksa kapalı olanıda tam kapatın kadın başını kapatmış ayaklar dize kadar açık baş yarım kapalı ardanın mutfağı ziyarete gidiyor asiye hanım başnı örtmüyor bu mu bizim örtünme şeklimiz lütfen bunlara dikkat edilsin.

05-09-2014 23:05 !! ++

Diğer Yarım Yorum evet ya hiç güzel kapalı değiller teyzeleri dükkana gidiyo hemen başını açıyo . ama dizi çok güzel ya yazık poyraz a .rumoşş

05-09-2014 23:39 !! ++

Diğer Yarım Yorum benim bu bölümde en sevdiğim şey poyraz ve zeynep'in ilan-ı aşkı oldu:))zeynep poyrazla gitmeyip,eski sevgilisinin arabasına binince o kadar üzüldüm ki..ama sonra arabadan indi,poyraz'ın teknesi nayino'ya gitti..ve poyraz'a "bende sana aşığım allah'ın maçosu"dedi,:))en tatlı sahne oldu izlediğimm:)çok mutlu olsunlar:))ecevit bey her şeyini kaybetti:(ama olsun..aynı mahalle de yaşayacaklar artık..

💙Sema💙 • 06-09-2014 00:49 !! ++

Diğer Yarım Yorum amerikan özentisi hatta kopyasi medceziri izlemektense bizden olan ulkem insanini ve cesitliligimizi anlatan diğer yârimi izlerim...

derya
umarim bu dizi devam eder bizde gonlumuzce keyifle dizi ileriz..
derya

06-09-2014 01:08 !! ++

Diğer Yarım Yorum ben de diğer yarım izliyorum derya.medceziri çok seviyorum ama özenti diye konuşman gerçekten kırıcı!çeşitlilik istiyorsan serenay ve çağatayın oyunculuğunu tavsiye ederim.tabi diğer yarım da güzel dizi;)ama izlemediğiniz dizilere hakaret etmek zorunda değilsiniz!!

💙Sema💙 • 06-09-2014 02:33 !! ++

Diğer Yarım Yorum evet sema bende o sahneyi çok begendim nihayet birlikte oldular .ama ecevit o mahalleye taşınacak daha güzel olur :) :) rumoşş

06-09-2014 12:08 !! ++

Diğer Yarım Yorum bende arfa bu dziyi izliyorm sema bnde o sahmeyi coksevdm :)
pardon o sahneyi :) gonca cok tatli

Sessizlik en güzel sestir duyabilen icin...Şemsi Tebrizi(Melek) • 06-09-2014 14:05 !! ++

Diğer Yarım Yorum ben dedim oyun yaptılar diye ama bu oyun bence çok kötüydü keşke yapmasalrdı böyle bir oyun çünkü herkesi çok üzdüler..süper bir dizi yaa çok seviyorum..zeynep e önce çok sinir oldum poyrazı üzecek diye ama sonra aklı başına geldi ve poyrazın yanına gidince rahatladım..birde şu tefeci olayı canımı sıktı ama şimdi aynı mahallede oturacaklar ve dizi daha da şenlenecek bundan sonra..
afetin ağzı dolu dolu canım benim yaa demesine bayılıyorum süper bir tip devranda harika bütün ekip süper..

Yıllar geçse de unutulmayan💖Efsane Aşk=FEMİR💖(:Serap:) • 06-09-2014 14:38 !! ++

Diğer Yarım Yorum hakaret etmedim fikrimi beyan ettim..cagatayla serenayin oyunculuğumu? oyunculuk diyorsan bence goncanin oyunculuğu ikisine 100 basar..her iki kizida o kadar güzel oynuyorki sanki iki farkli insan izliyorsun..arti amerikan dizisinden kopyalanmis bir diziye kopya yada özenti demem kadar normal bir sey yok..bizden olmayan ne varsa medcezirde bolca bulabilirsin..ne benim kültürüme nede ahlak anlayisima uzaktan yakindan bir benzerliği yok..acik ve net...

06-09-2014 14:39 !! ++

Diğer Yarım Yorum diğer yarımın en güzel bölümlerinden biriydi dün akşam:))evet serap'cım zeynep'e bende kızdım ama hatasını anladı:))ne güzell çift oldular ya:))eynep poyraz bitane:))"derya arkadaşım burası dizi sayfası,tabi ki herkes fikrini söylemekte özgür.ayrıca biz senaryosu yurt dışından alınan dizilere özenti değil "uyarlama" diyoruz.medcezir çok güzel bir uyarlama:))ben medcezir'de bolca 'oyunculuk ve neşe buluyorum" bu da benim fikrim..kavgacı biri değilim,uzatmanın da bir anlamı yok,bence..bende gonca'nın oyunculuğunu beğendiğimi daha önce de yazdım..ama serenay ve çağatay'da çok iyi oyuncular..bu da bir gerçek..

💙Sema💙 • 06-09-2014 20:09 !! ++

Diğer Yarım Yorum zeynep ve esma tek mi yoksa gerçekten ikiz mi

07-09-2014 11:29 !! ++

Diğer Yarım Yorum gerçek ikiz değiller ikiside aynı kişi.gonca sarıyıldız iki kişiyi canlandırıyor.tek oyuncu iki karakter yani:d

Yıllar geçse de unutulmayan💖Efsane Aşk=FEMİR💖(:Serap:) • 07-09-2014 11:41 !! ++

Diğer Yarım Yorum anlamadim yani denize gitdikleride iki kiz oturuyodular peki oburu kimdi ben onu anlamadim

Asli • 07-09-2014 11:54 !! ++

Diğer Yarım Yorum aslı arkadaşım,gonca sarıyıldız esma ve zeynep rolunu canlandırıyor..esma ve zeynep'i ayrı ayrı oynuyor..sonrada montaj sayesinde birleştiryorlar..arkadan çekilen planlarda ise,kapalı bir kız buluyorlar tabii,zaten yüzü görünmediği için sorun olmuyor:)ben de en başta ikiz zannettim:))keşke;ikizi olsaymış zaten.gonca çok tatlıı:))

💙Sema💙 • 07-09-2014 14:46 !! ++

Diğer Yarım Yorum diger yarim dizisine hastayim poyraz ve zeynep cok yakisiyorlar birbirlerine esma ve tarik birbirine ama pour ama cok yakiskli alican albayrak'in hastasiyim

07-09-2014 17:25 !! ++

Diğer Yarım Yorum ben12.bolumun son bir saatini izleyemedim noldu yaa tarikla esma neden kavga etmis neden esma tarigi terk ett kizdanmi kiskandi poyrazla zeynep simdi kesin sevgililerdimi

07-09-2014 21:51 !! ++

Diğer Yarım Yorum ben birşey sorucaktım. babası ve poyraz yemek yerken imam efendi yemeği poyrazın burnunda gezdiriyordu ya poyrazda işte bu sefer peynirli makarna falan diyordu o sahne kaçıncı bölümdeydi ya da linkini atar mısınız?
poyrazın " sabah makarna,akşam makarna öğlen makarna,durmadan makarna dediği sahne kaçıncı bölümdeydio? lüthfen bilen cevap yazsııınn!!

08-09-2014 01:58 !! ++

Diğer Yarım Yorum o dediğiniz 11.bölümde olabilir makarna sahnesi..bence de çok komikti poyraz makarna sanıyor babası imam bayıldı yapmış çok güldüm o sahnede:))gerçi imamın olduğu her sahne de yıkılıyorum yaa yok böyle bir tip:))
evet poyrazla zeynep artık sevgililer..e gerisini izleyin bir zahmet tekrarını falan..
yada netten..
kaçırılacak bir dizi değil çünkü..her bölümü süper..

Yıllar geçse de unutulmayan💖Efsane Aşk=FEMİR💖(:Serap:) • 08-09-2014 02:50 !! ++

Diğer Yarım Yorum zeyneple poyrazı çok seviyorum yaaa inşallah poyraz ilk kez zeynebi öpmüştür
şevval

08-09-2014 13:19 !! ++

Diğer Yarım Yorum ayy poyraz çok tatlısın zeynebe olan aşkını nasılda hemen söyledin helalolsun

09-09-2014 14:06 !! ++

Diğer Yarım Yorum ben 2. fragmanı gördüm netten:((ama sevinemedim bile..aynı mahallede yaşayacaklar artık,,süperr:)))zeynep poyraz sevgili oldu çok mutluyum:)))ama işin içine "mafya" girmesi çok kötü oldu bence:(((ecevit bey saçlarını falan kesmiş:((mayfa gibi olmuş:((o bir aile babası!!hiç yakışmamış bence!!yarın medcezir var..ama reklamlarda izlicem diğer yarım'ı:))reytingi düşmesin:))inşallah hep devam etsin:))ama "karanlık senaryo"lar yerine,,daha tatlı mahalle senaryoları olsun bence:))biz izlerken çok mutlu oluyoruz:))

💙Sema💙 • 11-09-2014 21:28 !! ++

Diğer Yarım Yorum oooh bee sonunda kurtulduk mafya meselesinden bu diziye hiç yakışmadı zaten.ama işte biraz heyecan aksiyon olsun diye yapıyorlar bence hiç gerek yok.dizi gayet güzel romantik komedi:))poyraz saz çalarken süperdi diğerleri çatladı resmen))zeynep e de atarların kraliçesi falan demesi çok hoştu bayıldım))esma ve tarık da harikalar))
ama esma boş yere kıskançlık yapmasın sevdiğine güvensin güven olmayan yerde aşk olmaaaz..

Yıllar geçse de unutulmayan💖Efsane Aşk=FEMİR💖(:Serap:) • 13-09-2014 00:48 !! ++

Diğer Yarım Yorum keşke saati değişmeseydi

13-09-2014 17:38 !! ++

Diğer Yarım Yorum ay mafya neydi be bu diziye gitmez

15-09-2014 17:54 !! ++

Diğer Yarım Yorum ayy çok seviyom ben bu diziye bayılıyom hiç bitmesine bu dizi

16-09-2014 21:34 !! ++

Diğer Yarım Yorum diziyi ilk bolumunden son bolumune kadar kacirmadan izledim. genelde internetten izliyorum. dizi gayet guzel. kadro zaten super. sadece saf guzel sıcak bir yaz dizisi olsun icinde siddet olmasin istiyordum ama isin icine mafya falan girince is karisti. ama neyseki her bolumde dedeler,imam yada halaları beni guldurmeyi basariyor :)

20-09-2014 23:21 !! ++

Diğer Yarım Yorum ben bu dizinin hastasıyım bu diziyi bitirmeyin bayılıyorum kiraz mevsimiyle hakkında konuşanlar gitip onun sayfasına yazsın bence çok güzel gonca sarıyıldız fovarim poyrazla çok yakışıyorlar.
bu diziye ve gonca sarıyıldıza bayılıyorum 6 kez poyrazla zeynebi rüyamda gördüm

21-09-2014 15:36 !! ++

Diğer Yarım Yorum bende çok seviyorum bu diziyi ama şimdi karagülle aynı saatteler..netten izliyorum bende..tarık esmaya evlenme teklifi etti harika..

Yıllar geçse de unutulmayan💖Efsane Aşk=FEMİR💖(:Serap:) • 22-09-2014 14:24 !! ++

Diğer Yarım Yorum harikaaa bir dizi bayiliyorummm !!!

22-09-2014 20:18 !! ++

Diğer Yarım Yorum yeni 2. fragmani gördünüzmü? :d
cok komiker yaa

26-09-2014 17:45 !! ++

Diğer Yarım Yorum evet fragman süper gerçekten..meryemle ecevit kızlarının aşk itiraflarıyla şoktalar..tabi afet i ve devranı da unutmayalım..çok tatlılar yaa..

Yıllar geçse de unutulmayan💖Efsane Aşk=FEMİR💖(:Serap:) • 26-09-2014 19:17 !! ++

Diğer Yarım Yorum bence cok hos bir dizi. ve dizide zeynepoyraz ciftinede bayiliyorum. bence cok yakisiyorlar))

27-09-2014 21:51 !! ++

Diğer Yarım Yorum yaşasıııın tekrarı var şimdi olley bee..

Yıllar geçse de unutulmayan💖Efsane Aşk=FEMİR💖(:Serap:) • 28-09-2014 01:39 !! ++

Diğer Yarım Yorum cok güzel bir dizi bayiliyorum
gercekten cok komik
diger yarima bayiliyorum cook güzel bir dizi zaten benim en sevdigim dizi bence diger yarim en güzel dizi ben 10 puan veriyorum diger yarim hic bitmesin tamamii

03-10-2014 20:44 !! ++

Diğer Yarım Yorum diğer yarım çok güzel çokta beğendım özelikle porazla zeynepe

bayılıyorum

04-10-2014 10:44 !! ++

Diğer Yarım Yorum muhteşemm yaaa bayildim her bölümüne

05-10-2014 17:13 !! ++

Diğer Yarım Yorum ne güzel oldu bu bölüm değilmi

10-10-2014 11:27 !! ++

Diğer Yarım Yorum son bölüm çok güzeldi yine..tarık esmayı istemeye geldi..ama poyraza neden izin vermiyor bu ecevit yaa sinir oldum yani..haftaya 22.30 da yayınlanacak..

Yıllar geçse de unutulmayan💖Efsane Aşk=FEMİR💖(:Serap:) • 11-10-2014 18:45 !! ++

Diğer Yarım Yorum final yapacak mış sakın yapmasın severek izliyoruz

Lale • 14-10-2014 15:02 !! ++

Diğer Yarım Yorum yok yaa final yapmaz bu dizi çünkü çok güzel bir dizi.ailece izlenebilecek bir dizi..insanı sıkmıyor boğmuyor..keyifle izliyoruz..kanal d nin saçma dizileri biter sadece..ayrıca saatini yine 20 ye almışlar..gerçi ben netten izliyorum benim için farketmez..

Yıllar geçse de unutulmayan💖Efsane Aşk=FEMİR💖(:Serap:) • 16-10-2014 00:37 !! ++

Diğer Yarım Yorum ayyy ben bu diziyi coook seviyorum ya keske hic bitmese hem aile dizisi hem komedi... afosss canikom sen cokkk komiksin keske hiccc bitmese yaaa esma,zeynep size bayiliyorum zeynepin tarzi ayni ben benimde adim zeynep yaaa hepinizi opuyorum muck muckkk

16-10-2014 01:21 !! ++

Diğer Yarım Yorum bitmiş galiba seyredilen şeyler neden bitiyo anlamıyorum

Lale • 17-10-2014 12:07 !! ++

Diğer Yarım Yorum ben bu diziyi cokkk seviyordum neden bitdi. ben sizi anlamiyorum ya nerde guzel dizi varsa onu kaldiriyorsunuz.siz bizi cildirtmayin daha. bir daha sizin kanaliniza bakmiyacayik yaaa
uzur dilerim diziler karisdirdi

17-10-2014 21:54 !! ++

Diğer Yarım Yorum ya arkadaşlar dizi bitmediki nerden duydunuz biteceğini?sadece yine saati değişmiş yeni başlıyacak olan beyaz karanfil yüzünden.biterse de sağlık olsun ne diyelim yani ölüm yok ya ucunda..
inşallah beyaz karanfil biter pek tutacağını sanmıyorum..diğer yarım çok daha güzel yani..
bence 2 veya 3 sezon sürmeli bu dizi ama işte reytingi düşükse bitirebilirler.
yok artık yaa..flaş haber..diğer yarım pazar gününe alınmış!!!bu atv ne yapmaya çalışıyor yaa..bu dizinin pazar gününde ne işi var? bitirmeye niyetliler heralde..

Yıllar geçse de unutulmayan💖Efsane Aşk=FEMİR💖(:Serap:) • 22-10-2014 18:03 !! ++

Diğer Yarım Yorum süper ötesi bir dizi ve poyrazla zeynep harikalar lútfen daha fazla görünsünler sanki azaliyo rolleri ben onlarin aşki icin seyrediyorum
hayiiir bitmesiiin kanali arayip ortaligi ayaga kaldirin lütfen cok güzel bi dizi nasil biter poyraz da istemeye gitsin zeynebi mutlu olmak haklari...ayrica esmaya da aşkolsun zeynep le poyraz onlarin mutlulugu icin ne kadar ugraşti oysa zeynep icin kilini kipirdatmiyo vede hic destek olmuyo... neslihan

23-10-2014 12:39 !! ++

Diğer Yarım Yorum süper dizi
ama bence ecevit ile meryem hemen barismasinlar
kavga edince daha eylenceli oluyor :d

24-10-2014 15:59 !! ++

Diğer Yarım Yorum diğer yarımı sakın mahvetmesinler pazar günü izlenmez polisiye haberleri aklana kadar izliyoruz polisiye dizi heyacanımı var artık arkadaşlar izlemeyi düşünmüyorsunuz herhalde diğer yarımı salıya alsınlar bari doğru bişe yok ki pazardan sonrada bşter zaten
dizimizi geri istiyoruz pazar günü evde mi oturuyoz sanki seyredilmeyince reyting kurbanı oldu dicekler bitecek

Lale • 24-10-2014 22:14 !! ++

Diğer Yarım Yorum diğer yarım filmini ailecek çok severek izliyoruz ama öğlenci olduğum için izliyemiyorum bu nedenla beyaz karanfil filmini pazara diğer yarımında cumaya alınmasını çok isterim düşüncemin öneme alınmasını arz ederim...
bende öyle düşümüyorum lütfeeennn

26-10-2014 21:43 !! ++

Diğer Yarım Yorum onnumara niye?çünkü imam sabrinin konuşması filme damgasını vuruyor kısa ama öz.herkesin beklediği yada duymak istediği...gerçekler kurtlarvadisi gibi her filimde bir nasihat hemde yönveren nasihatlar olsa inanin dinleyende kayda değer kişiyse onnumara...olur.benyok demiyorum ama nasihatlar daha gerçekci olmali bugün olduğu gibi.

26-10-2014 23:36 !! ++

Diğer Yarım Yorum izlediğim en kaliteli ilk üç dizi arasında...

28-10-2014 11:41 !! ++

Diğer Yarım Yorum cok seviyorum ben bu filmi bayiliyorum ben poyrazi zeynebi esmyi tarigi cok seviyorum birturlr barisin gayri

28-10-2014 13:51 !! ++

Diğer Yarım Yorum lütfen satine alın yeni dizi tutulmaz zaten polisiye den bıktık

Lale • 28-10-2014 14:13 !! ++

Diğer Yarım Yorum cok guzeller ya harika bu film

28-10-2014 17:41 !! ++

Diğer Yarım Yorum zeynep poyraz yakidiyorlar ayrilmayin seviyorum sizi bee

28-10-2014 21:47 !! ++

Diğer Yarım Yorum kalp hırsızını yayından kaldırıp bu saçma diziyi yerine getirdiler ya...yuhhh diyorum...yasemin

30-10-2014 10:51 !! ++

Diğer Yarım Yorum poyraz zeynep yakışiyor ayrılmasınlar tarık çok yakışli bir olan tarık çok guzel oynuyor tarık esmaya yakışıyor
ecevik çok guzel oynaması

01-11-2014 12:35 !! ++

Diğer Yarım Yorum ya pazar gününe alınmasaydı keşke..çünkü bir sürü rakip dizi var..şimdi reytingleri düşecek dizinin..cuma veya cumartesi olmalıydı..
devran da artık evlensin afetle yaa..yazık kadına kıyamam gelinlik de çok yakışmıştı:)

Yıllar geçse de unutulmayan💖Efsane Aşk=FEMİR💖(:Serap:) • 02-11-2014 23:03 !! ++

Diğer Yarım Yorum ya dizi çok güzel ama cuma gününden pazara almışsızın ben izleyemiyorum erken yatmak zorunda kalıyorum :'(

03-11-2014 20:42 !! ++

Diğer Yarım Yorum pazar değil bu dizi pazar gününe yakışmıyor ama:((

03-11-2014 21:00 !! ++

Diğer Yarım Yorum sbsv da cumaydi pazar yaptilar reyting gittdi buda oyle olcak

dogum gunun kutlu olsun:)MELEK • 03-11-2014 21:02 !! ++

Diğer Yarım Yorum 29-08-2014 21:57 yazıda dizi katlediliyor demiştim. mafyayı falan çıkardılar ama onun yerine kötü adam falan. galiba şimdi ecevit fakir olmuş onu katil falan yaparlarsa şaşırmam anladığım tahminimce çırpındıkça batıyorlar. unutulmamali ki : nasıl sahnede silah varasa patlar, aynen aile dizisinede mafya, silah, kötü adam, entrika, uzayan aşk çıkmazları vb. girerse aile dizisi biter. neyse canımmm... artık dizi yok edildi. olenin ardından konuşmakta bana yakışmaz. daha kaliteli yapımlar izlemek dileğiyle...

04-11-2014 00:41 !! ++

Diğer Yarım Yorum diğer yarımı pazar gününe aldılar pazar günü de reitingi çok fazla olan diziler var bu yüzden diğer yarımın reitingi düştü ve diziyi bitireceklermiş cuma gününe tekrar alsınlar bu arada en sevdiğim dizi
saatinide değiştirmişler reyting iyice düşçek lütfen cuma gününe ve eski saatine geri alın

09-11-2014 23:06 !! ++

Diğer Yarım Yorum merhaba neden devamlı yayın saatlerini degistiriyorsunuz. kalp hırsızı dizisininde yayından kaldirdiniz

09-11-2014 23:25 !! ++

Diğer Yarım Yorum bitmesin çok güzel bir dizi..ama poyrazla zeynep in arasına giren kız nerden çıktı yaa..illa bir ara bozanlar giriyor her diziye..dizinin tadını kaçırmayın..

Yıllar geçse de unutulmayan💖Efsane Aşk=FEMİR💖(:Serap:) • 10-11-2014 22:04 !! ++

Diğer Yarım Yorum bu dizi güzel dizi ilk bölümünden izliyorum ama yorum yapma firsatim olmamisdi diziyi..:)
poyraz ve zeynepin arasina giren kiz nerde geldi ya

M🦋 • 12-11-2014 21:51 !! ++

Diğer Yarım Yorum cok güzel ama lütfen yine kendi saata degistirin hic kimse bakamiyor cok gec nolur yaaa
benim iki türk arkadaslarim var onlarda benim gibi diger yarima bayilyolar uehra nurdan sizi coook seviyorum
💕 ❤ 💕💞
zehra *
lütfen bukadar gec cikmasin
cook güzel bir dizi
artik cok gec cikmiyor cok güzel oldu tesekürler
cok güzel bir dizi saatida iyi cok güzel herkese tavsiye ederim
bece harika bir dizi 10 puan
❤💘💞💖💕💓💗💋👭

15-11-2014 15:45 !! ++

Diğer Yarım Yorum diziyi severek izliyordum ama şu esin karakteri iyice soğuttu .izleyesim gelmiyor ben polatla zeynep aşkını çok beğeniyordum çıkarın lütfen esin ve ailesini
şu esin kim ya diziyi berbat etti

16-11-2014 22:26 !! ++

Diğer Yarım Yorum budizi onnumaraaa.diğer bölümleri iple çekiyorum.eşe, dosta,müşterilerime bugüne kadar tavsiye ettiğim muazzam bir aile dizisi.herkese söylüyorum hayatin ta kendisi yalan gibi ama gerçek.tüm ekibinize candan teşekkürler.

16-11-2014 23:51 !! ++

Diğer Yarım Yorum 21 bolum cok guzel oldu..adam tarigin babasi cikti piskopat valla bu durumdan dolayi tarikla esmanin iliskisi zora girecekdir,poyraz da su kizla evlendi zeynepcim cok uzuldu yha.tarigin piskopat babasi meryemi kacirdi.
afetle devran evlensin yha artik...diziye yeni gelen devlet hanim da diziye aryi bi hava katiyor sabri hocayla yakisiyorlar..

M🦋 • 18-11-2014 14:20 !! ++

Diğer Yarım Yorum 3 haftadır izlemiyoruz bizim gibi çok vazgeçen var pazartesiye alsınlar karadayı artık seyredilmeyince
salı hep aksiyon biraz havayı yumuşatsınlar çarşambaya kadar boş geçiyor

Lale • 24-11-2014 11:31 !! ++

Diğer Yarım Yorum tarikla esma evlendi supeer..yakinda afos la devran da evlenir insallah:)afos evlenmek icin oluyor resmen cilgin kiz afos:)
esma cok guzeldi..turbanli gelinlik ayri bir guzel oluyor..
bence de hafta ici yayinlanmali..cok bos gun var..

Yıllar geçse de unutulmayan💖Efsane Aşk=FEMİR💖(:Serap:) • 26-11-2014 20:20 !! ++

Diğer Yarım Yorum ya bu poyraz tam bi mal,korkağın teki.zeynep poyrazdan daha delikanlı,korkusuna saçma sapan bi kızla evlendi.

27-11-2014 21:48 !! ++

Diğer Yarım Yorum coook güzel bir bölümdü tarikla esma evlendi..insallah devranla afet , zeyneple poyraz da evlenir yha sabri hoca da devleti alsin yakisiyorlar..guzel dizi izlerken hic skilmiyor insan..ama galiba final yapiyor

M🦋 • 28-11-2014 01:33 !! ++

Diğer Yarım Yorum ve sonunda dizinin içine ettiler bi ankaranın nesine saçmalığa diziyi bitirdiler

Lale • 29-11-2014 16:54 !! ++

Diğer Yarım Yorum bu pazar final çok üzülüyorum

30-11-2014 11:14 !! ++

Diğer Yarım Yorum ya bitmesinnn cok guzel bir dizi bitmesinnn

30-11-2014 16:22 !! ++

Diğer Yarım Yorum 29-08-2014 21:57 tarihinde komedi dizisine mafya, alavere, dalavere, gereksiz aşk ihtirasları girerse dizi izlenmez, biter dedim ve oldu. sevilen bir aile dizisi daha beceriksiz senaristlerin kılişelere mahkum kalması sonucu dizi çöplüğüne gitti, üzüldüm. belki kötü adamları diziden çıkartmayı beceremeyenler bu finali ara final yapıp, mutlu aile tablosu ile ikinci bir başlangıç yaparlar ama artık cazibesini yok ettiler. bu dizinin bende dahil çok seveni vardı ama senarist kurbanı oldu, senaristler hariç bu diziden ekmek yiyenlere üzüldüm.

30-11-2014 23:47 !! ++

Diğer Yarım Yorum ya final olmasin ya
izledigim tek dizi diger yarim . final yapmayin bu diziyi. gidin sacma dizileri final yapin

01-12-2014 00:23 !! ++

Diğer Yarım Yorum atv kanal d ye özendi heralde..güzelim diziyi önce pazar gününe attılar arkasından da final geldi..bir dizi nin günü değişti mi finali yakın demektir..
gerçi dizi de konu filan kalmamıştı..bekarlar evlendiler ve bitti..zeynep ve afoş çok güzellerdi bayıldım..afoş muradına erdi sonunda..neyse sonu iyi bitti..

Yıllar geçse de unutulmayan💖Efsane Aşk=FEMİR💖(:Serap:) • 01-12-2014 01:53 !! ++

Diğer Yarım Yorum böyle bir dizinin oylamaya ihtiyacı yok mükemmel olanın oylamaya ihtiyacı yoktur lütfen bunu herkes ğörsün...
bu diziye son verdik diye sizi sevenleri korkutmayın.

01-12-2014 12:04 !! ++

Diğer Yarım Yorum ya böyle güzel bir dizi görmedim ama en çok tarık ile esma yi seviyorum keşke bu dizi bitmeseydi

01-12-2014 12:49 !! ++

Diğer Yarım Yorum diger yarim cok guzel bir diziydi niye bitirdilar ya final yapmasaydi keske...ama yine de mutlu sonla bitdi zeynep afet evlendiler gelinle cok guzellerdi...guzeldi ama bitdi mutlu son:)))
emeyi gecen her kese oyunculara butun ekibe tesekkurler...

M🦋 • 01-12-2014 16:03 !! ++

Diğer Yarım Yorum bu diziyi maf ettiler ve şimdide kaldırdılar o emek ve seyircilere yazık oldu çok severdim.bu diziyi,dizinin arkasında çalışanlar veda ağlıyorlardı içim parçaladındı o kadar emek boşa gitti.atv sırf bir yeni dizi uğruna flimin saat ve gününü değiştirdi.güellim dizi yok oldu keşke bitmeseydi...

01-12-2014 16:12 !! ++

Diğer Yarım Yorum ayyy, bende col severdim...keske bir kac konu daha bulsalardi...sonunda ağladim 😯😢😢😢 ama bir şey anlamadım, ecevit neden öldü...yani nasil ???

01-12-2014 23:45 !! ++

Diğer Yarım Yorum ecevid ne zaman öldüki ben anlamadim da?? bilen lutfen yazsin

02-12-2014 13:36 !! ++

Diğer Yarım Yorum budizi onnumaraydi ...niye bitirdinizki.illede kavgalimi olmasi grekiyo diziler.ailece izlenecek tek dizimiz vardi onuda bitirdiniz yazikettiniz...yüzyil çok mu güzeldi hep yalan dolan iftira hemde ecdadimiza noldu tepe takla oldu.ama siz öylemisiniz bidaha gelirmisiniz...acaba.emeklerinizin karşiliğini allah elbetverirdi allah yar ve yardimciniz olsun:malatya

04-12-2014 00:28 !! ++

Diğer Yarım Yorum diğer yarım bitti benim dizimde bitti
d

10-12-2014 19:55 !! ++

Diğer Yarım Yorum esma ile tarık çok yakışıyo ben bu filmi çok seviyodum niye bitirdiniz lütfen en kısa zamanda yine oynasın

12-12-2014 21:36 !! ++

Diğer Yarım Yorum cok gizel bir dizidi niye bitti of keske bitmeseydi esma tari poyra vede zeynep cok ama cok mutlu oldular keske bitmeseydi dizi tarik ve piyraz sizi cok seviyorum cok hayranim size ben
cok gizel bir dizidi niye bitti of keske bitmeseydi esma tari poyra vede zeynep cok ama cok mutlu oldular keske
bitmeseydi dizi tarik ve piyraz sizi cok seviyorum cok hayranim size ben cok tatlisiniz

14-12-2014 20:11 !! ++

Diğer Yarım Yorum düzgün bir dizimiz vardı oda bitti diğer yarım in kiraz mevsiminden güzel olduğunu herkes biliyo inşallah bu kadar tepkiye karsilik tekrar başlatırlarsa çok mutlu oluruz diğer yarım yönetmeni ne duyurulur lutfennn

17-12-2014 17:52 !! ++

Diğer Yarım Yorum niye bitirdiniz ya hani kertenkele diziside bunula bitecekti ...
siz güzelim dizileri bitirerek reytig almıyorsunuz o dizi daha oyrardı millet 4 sezonluk dizi yapıyor sizin yaptığıza bak adanalı 70. bölüm oynadı sizde oynatsaydınız incilerinizmi dökülüyor atv ekibi bir daha başlatsanız reyting rekoru kırar yani bir düşünün siz kaybetiyorsunuz...

19-12-2014 22:16 !! ++

Diğer Yarım Yorum çok harika bir diziydi

27-12-2014 11:12 !! ++

Diğer Yarım Yorum diyer yarım bitimi

27-12-2014 12:14 !! ++

Diğer Yarım Yorum bir dizi bu kadar mı kötü biter. geçen sene en çok sevdiğim diziydi. gerçekten güzel bi senaryosu vardı. ama zaman içinde küçük saçma değişmeler oldu.(mesela evler. meryemin de ecevitin de evi değişti. sanki dizi bütçe sıkıntısına girdi gibi bir imaj çizdi.) senaryo hala güzel ilerliyordu her şeye rağmen taa ki o organizasyon şirketi oldukları bölüme kadar. o kadar çok mantık hatası bi bölüme sıkıştırılmamalıydı. hadi onu da geçtik. sonuçta komikti. ama final bölümünde başrol oyuncusunun oynamamı nedir. neden oynamadıgına dair bir haber bulurmuyum diye baya baktım ama hiç bir şey göremedim. dede tağrığın babasını vurduktan sonra ne oldu hiç belli değil. bari ecevit suçu üstlenip hapiste olsaydı ve yakında çıkacak olsaydı. en azından ecevit karakteri olmadan mantıklı bir final olabilirdi. bir yaz dizisine entrika girince bu senaristlerin kafası baya bir karışıyor. nasıl toparlayacaklarını bilemiyorlar. yeniden internetten izleyip sinirlenmemdir bu yorumun sebebi. umarım güzel başlayan dizilerde senaritlerin aklı reyting kaygısıyla karışmaz.

06-08-2015 15:06 !! ++

Diğer Yarım Yorum bazen aşk en iyi hayatr bir insan en istiyemilir aile mutluluk aşk kariyer bir insanda bu varsa o insan en iyi hayatın vardır. ama allah s.a.v kuraldır her insan bazı mutsuzluk vardır

20-08-2015 02:34 !! ++

Diğer Yarım Yorum bu dizi izlediğim en güzel diziydi ya esma tarık poyraz zeynep ya bitmeseydi keşke ya zaten böyle dizileri bitirirler ya canım ya çok seviyodum ya

12-01-2016 15:12 !! ++

Yorum Yaz


:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2024 YazarOkur Dizi.