Bir Küçük Gün Işığı

Bir Küçük Gün Işığı
Dizi Türü:Aşk, Dram
Yapımcı:Nazlı Heptürk
Yönetmen:Emre Kabakuşak
Senarist:Özgür Evren Heptürk
Oyuncular:Seray Kaya ->
Berk Oktay ->
Esra Dermancıoğlu ->
Kanal:ATV
Link:https://atv.com.tr/bir-kucuk-g
Puan:
7.5 / 10 | Oy: 47 | Yorum: 5

Oy Ver

7.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları

Seray Kaya, Berk Oktay, Esra Dermancıoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Şeyma Korkmaz, Azra Aksu

Bir Küçük Gün Işığı Özeti

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın, senaristliğini Özgür Evren Heptürk’ün yaptığı Bir Küçük Gün Işığı ATV ekranlarında izleyenler ile buluşuyor.

Bir Küçük Gün Işığı Yorumları

Bir Küçük Gün Işığı Yorum tek kelime ile harıka cok dram var hele küçük kıza güneşe bayıldık nasıl bakistir gerçekten bravo geleceğin çok önemli bir sanatcı olacak gibi geliyor bize yolu açık olsun.

14-10-2022 16:35 !! ++

Bir Küçük Gün Işığı Yorum cok güzel bir dizi elif harıka ama güneş herkesten daha harıka bayılıyorum güneşe sarılmak öpmek istiyorum bu kadar güzel rolünü oynar bir insan geleceğin harıka bir sanatçısı olacak tebrik ediyoruz. şu dilan gitsin artık ruh hastası çıksın diziden .hele sude hiç seviyoruz onu kendi kendini sevgili yapmak için uğraşan insanlara sinir oluyorum gurzrsuz şey. elif ile güneş hiç ayrılmasınlar ve kimsede öğrenmesin dilanin kızı olduğunu saten kocası ölmeden onun üzerine geçirdi sanki doğumu elif yapmış gibi oldu lütfen güneş elifin çocuğu olarak kalsın ve bu sırrı kimse bilmesin sadece dayı biliyor evdeki o kahya kadınada sinir oluyoruz saten onun yüzünden dila daha çok sacmaliyor iyilik yapıyorum diye kötülük yapıyor aslında. elif evlensin kimse önüne geçmesin sude ve anne sevginin önüne geçmesin ler zavallı kendi haline temiz kalbi elif hakediyor birde elifin arkadaşına hayranım çok isterdim böyle can arkadaşım olsun diye harıka bir dizi çok dram var.

05-11-2022 12:11 !! ++

Bir Küçük Gün Işığı Yorum önce severek izliyordum. ama sacmaladilar. izlemiyorum artik

07-11-2022 00:21 !! ++

Bir Küçük Gün Işığı Yorum çocuk çocuğa benzemeli fırat’ı her vesileyle olayların içine çekme gayreti hiç hoş değil dediğim gibi çocuk çocuğa benzemeli 8.bölümde yine aynı çaba içine girince tekrar tekrar dayanamadım ve diziyi izlemeyi bıraktım maalesef...

23-11-2022 03:16 !! ++

Bir Küçük Gün Işığı Yorum evet yargiyi severek izliyorum.ama skmaya başladi konular ayni ...başka konu kalmadimi hep aileleri suç işliyor...

29-11-2022 21:26 !! ++

Yorum Yaz


:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2022 YazarOkur Dizi.