Bambaşka Biri

Bambaşka Biri
Dizi Türü:Aksiyon, Aşk
Yapımcı:Timur Savcı, Burak Sağyaşar
Yönetmen:Neslihan Yeşilyurt
Senarist:Ethem Özışık
Oyuncular:Hande Erçel -> Leyla Gediz
Burak Deniz -> Kenan Öztürk
Cem Davran -> Turan Öztürk
Kanal:Fox TV
Link:https://fox.com.tr/Bambaska-Bi
Puan:
6.8 / 10 | Oy: 169 | Yorum: 8

Oy Ver

6.8
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Bambaşka Biri Oyuncuları

Hande Erçel (Leyla Gediz), Burak Deniz (Kenan Öztürk), Cem Davran (Turan Öztürk), Muttalip Müjdeci (Ekrem Gediz), Aslı Orcan (Nükhet Arslan), Gülçin Hatıhan (Şahinde Gediz), Berrin Arısoy (Nevin Öztürk), Uğur Uzunel (Tahir Gediz), Begüm Akkaya (Yasemin), Polen Emre (Nuray)

Bambaşka Biri Özeti

Gözükara genç savcı Leyla ile ünlü haberci Kenan'ın yolları gizemli bir cinayet davasında kesişir. İkilinin arasında gelişen aşk ve olaylar zincirinin konu edildiği dizide bolca aksiyon ve gizem dolu sahneler izleyeceğiz. Başrollerinde Hande Erçel ve Burak Deniz, Cem Davran, Aslı Orcan, Gülçin Hatıhan, Uğur Uzunel gibi başarılı isimler yer alıyor.

Bambaşka Biri Yorumları

Bambaşka Biri Yorum ilginç bir dizi. iimdilik iyi gidiyor.leyla neden alışveriş merkezine gitmiş ya da dolaşmaya çıkmış gibi giyiniyor. biraz yargı dizisini izlemenizi öneriyorum. nerede nasıl giyinilmesi gerektiğinin bilinmesi gerekir. bu kıyafet modernlik ya da yenilikçi değil yanlış kıyafetin yanlış yerde giyilmesi. kim plaj kıyafetiyle mülakata gider. leyla savcı tam da bu durumda. kenan'ın anne babası da durumu oğullarına söylememek için saçma ve akıl dışı nedenler buluyor, olayları uzatmak için fqzla zorlama oldu.

02-10-2023 22:02 !! ++

Bambaşka Biri Yorum tahir sadece bir kaç soru için adliyeye götürüldü. kelepçe takılması saçma değil mi? ortada bir suçlama bile yok. evden giderken kelepçe yok, adliye de jelepçeli.leyla savcının "baskı görüyorsan gözünü kırp" demesi akıllıcaydı.

03-10-2023 08:43 !! ++

Bambaşka Biri Yorum yazdığım yorum silinmiş. sorun nedir?

16-10-2023 19:16 !! ++

Bambaşka Biri Yorum dizi harika👏 burak deniz şahane😍🔥 hande'de işte idare eder😏

09-11-2023 05:35 !! ++

Bambaşka Biri Yorum neşe, ihanhocam ehrabalqr sisiratsizediyorum çok özür dilerim açiyaa,inan
leyla'nın soruşturması kapiltilmasina leylabaşsavciolarqk ça,işbaşına masa başına geçmesine rağmen talepediyorum cemsavci hakında soruşturma açilirmasina
buna yeterli olduğunu aşıkarbence cemsavci cezaevine girmesine uygun görülmüştür leylabaşsavcı olarak sqcivisidir babası ödüdüren kuşusudur deliler leylasavcini ilşkisi yoktur hemen işbaşına derhal hemen geçmesine niyaz ederım leylasavcini için. liginize tehşkur ederim

13-11-2023 22:41 !! ++

Bambaşka Biri Yorum ses sanatçıları ve mankenler tamam ama oyuncuların botoks yapmaları çok saçma zerre kadar mimik kalmıyor böyle olunca duyguda geçmiyor sadece dudakları hareket eden konuşabilen bir hande erçel var. öfkesi sevinci hüznü yansıtamıyor niye heryer botoks donmuş gibi. lütfen yapımcılar yönetmenler oyuncu seçerken bunlara dikkat etsin . canım senaryolar onca emek çöpe gidiyor.

20-11-2023 20:08 !! ++

Bambaşka Biri Yorum anlamsız yere leyla'ya haber vermeden lokantadan kalkıp gitmeler, anne vabası hastalığı tetiklemiyor leyla tetikliyor. akıl dışı, saçma, çocukça lütfen akıl ve mantık üzerine kurgulayın senaryoyu, lütfen. kenan leyla'yı takip etmesi oma gerçekleri anlatacağım deyip ortalıkta gezmeler. nedir bu ne olur biraz ciddiyet.

04-12-2023 19:30 !! ++

Bambaşka Biri Yorum leylasavcini yerini deyştirimesindeyştiren olursa neslihan hocam ekonomide kapsamında tümsavcilari hürmet im bakidi afedilmesine karar verlmesineekiyerinde kwlsintatliya bağlansinlütfen

15-12-2023 23:13 !! ++

Yorum Yaz


:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2024 YazarOkur Dizi.