Çocukluk

Çocukluk
Dizi Türü:Dram
Yapımcı:MEDYAPIM, MF Yapım
Yönetmen:Nadim Güç
Senarist:Ebru Hacıoğlu, Verda Pars
Oyuncular:Erdal Beşikçioğlu ->
Beren Gökyıldız ->
Burcu Özberk ->
Kanal:Fox TV
Link:https://fox.com.tr/Cocukluk/iz
Puan:
6.5 / 10 | Oy: 88 | Yorum: 13

Oy Ver

6.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

Çocukluk Oyuncuları

Erdal Beşikçioğlu, Beren Gökyıldız, Burcu Özberk, Kübra Süzgün, Derinsu Akkuş, Nilay Yeral

Çocukluk Özeti

Başrolünde Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı Çocukluk dizisi Fox TV ekranlarında izleyenler ile buluşuyor. Senaryosunu Ebru Hacıoğlu ve Verda Pars’ın yazdığı dizinin yönetmenliğini Nadim Güç yapıyor.

Çocukluk Yorumları

Çocukluk Yorum bugün her kanalda dram veya entrika dizileri var. fox zaten dram dizisi tercihi ile hatalıydı bu günü tercih etmeside üstüne tüy dikmiş. az birşey seyredebilmeye tahammül edebildim yine entrika, kötülük millet gülmeye aç komik aile dizilerine yönelmek lazım. gerçi fox son zamanlarda çok çuvalladı halk değimiyle canta bindi, fox'tan beklentiyi yükseltmemek lazım.

09-10-2020 21:43 !! ++

Çocukluk Yorum kimsesizlerdi adı niye değişti

12-10-2020 14:13 !! ++

Çocukluk Yorum çocukların okula tek başlarına yürüyerek gitmesi ve bir küçük çocuktanda sorumlu olması, anahtarlarıyla yurda girmeleri, sadece 2 erkek görevli işe kalmak zorunda olmaları, erdal beşikçioğlunun maviyi arabadan indirip yanlız sokakta yaşayanlarla bırakıp gidebilmesi bunlar gerçek hayatta çocuk yetiştirme yurtlarında oluyorsa vay o memleketin haline ...

15-10-2020 07:35 !! ++

Çocukluk Yorum beren bir süre ekranlarda olmamalı bence. berene bakınca kızım dizisindeki öyküyü görebiliyorum sadece. bir de söyle bir durum var kızım dizisinde aşırı başarılıydı. ondan önceki dizilerdeki rollerine kıyasla öykü rolünü çok daha güzel yansıtmıştı ve açıkçası öyküyü seyirci de çok benimsemişti. bir süre kendini unutturmali
mesela kadin dizisindeki nisan da var dizide beren kadar başarılı değil ama kadin dizisinde başrol değildi dolayısıyla o oyuncunun nisan olup olmaması çok da umrumuzda değil. çünkü ztn başrol değildi. ve kimse nisani benimsemedi. yanı o oyuncu başka dizilerde oynasa çok da göze batmaz. zaten unutulmasına gerek yok hiç iz bırakmadı hafızalarda.
ama beren bu tarz dizilerde çok fazla başroldu. ve son dizi olan kızımda cok yetenekliydi. o diziden sonra tarzini falan degistirseydi mesela. ne bileyim saçlarını küt kessin filan. en azından bu dizi için. yakışır da. yanı sadece bir fikir.
dediğim gibi burcu özberk falan o da başka bir dizilerde oynadı elbette ama işte berenin durumu bu oyunculardan farklı. beren aynı tür rolleri yansıtıyor sürekli. ben şahsen berenden ziyade öyküyü görüyorum bakınca. dediğim gibi en azından tarzında bir değişiklik yapabilir. ya da dış görünüşünü değiştirmek istemiyorsa da farklı rolleri oynayabilir. tamam tabi ki ger oyuncunun belli yetenekleri var beren de acıklı dizilerdeki çocuk rolünde çok başarılı ama kendini geliştirebilir kısa sürede yetenekli zaten.

17-10-2020 22:50 !! ++

Çocukluk Yorum beren gökyıldız iyi bir çocuk oyuncu.ama bu dizideki her şeye karşı çıkan agresif ve çok bilmiş karekter hiç olmamış.bu karekter hem beren gökyıldız’ ı hemde diziyi çok itici ve seyredilemiyecek bir hale getirmiş.beren gökyıldız’ın karekteri biraz daha yumuşatılmazsa hem dizinin hemde yetenekli çocuk oyuncunun sonunu getirecek.aynı emir berke zincidi isimli çocuk oyuncu gibi.

18-10-2020 18:48 !! ++

Çocukluk Yorum biz sevmedik izleyemedik...
yukarıda yorumlarda da belirtilmiş
karakterler uyumsuz itici olunca izlenmiyor.
izleyici önce görsele sonra hikayeye akıcılığa bakıyor. olmayınca olmuyor.
ilk fragmanlarda gördük ve izlemedik.

ekipçe cast olmamış sadece bir kişiye değil kadro uyumu olmayınca...

21-10-2020 13:21 !! ++

Çocukluk Yorum film kırgın çiçekler gibi

06-11-2020 22:45 !! ++

Çocukluk Yorum deli mi ne? affetmiyormuş. mahir beyin suçu ne? işinin gereğini yaparken bir manyak takıntı etmiş. kocasına destek olacağına suçlu aramış.
hoş bence o çocuk yaşıyor. bir başka yetimhanede. 😊
erdal beşikçioğlu'nu seviyoruz.

08-11-2020 00:52 !! ++

Çocukluk Yorum aslında ailece izlediğimiz, sevdiğimiz bir diziydi ama kavga sahneleri ne yaa cocuklar da izliyor bu diziyi.nasil bir senaryo yaziyosunuz anlamak mumkun degil.cocuklarla ilk izledigimizde cok seviyorduk, kavga sahneleri yoktu, son bolumde eklemissiniz, kavga olmasa olmuyor muydu sanki

13-11-2020 21:39 !! ++

Çocukluk Yorum diziyi 7 yasindaki oglumla izliyoruz guzel bir dizi ama korsan kiz olmamis gicik bir tip 17 yasinda cok cocuksu hemde asiri birde herkesin adi olur burda ise hep lakap var cik cik serce mavi hayalet cok sacma

13-11-2020 22:44 !! ++

Çocukluk Yorum son bölümde bambi isimli kız dua ederken allah baba (tövbe yarabbim ) diye dua etti. bu yurtlar devletin, bu ülke de müslüman . nasıl oluyor da hristiyanlar gibi dua sahnesi çekiliyor!.. eski türk filmlerinde (afacan, ömercik ) gibi olurdu islamiyeti kötülemek için bu şekilde dualar. eskiye geri mi döndük ?..yönetmen ve senaristlerin daha dikkatli olmasını istiyoruz.

15-11-2020 01:14 !! ++

Çocukluk Yorum tam izleyeceğimiz bir dizi bulduk diyoruz lakin bu kadar çocuklu dizide bile babası yaşındaki adamla aşk yaşanıyor yani aile ile izlenecek dizi değilsiniz

15-11-2020 01:40 !! ++

Çocukluk Yorum şöyle ailecek izlenecek filmler olsa..
o ne kızı yaşındaki biriyle duygusal ilişki olurmu..

20-11-2020 22:15 !! ++

Yorum Yaz


:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2020 YazarOkur Dizi.