Med Cezir

Med Cezir
Dizi Türü:Dram
Yapımcı:Ay Yapım
Yönetmen:Ali Bilgin
Senarist:Ece Yörenç, Melek Gençoğlu
Oyuncular:Çağatay Ulusoy -> Yaman Koper
Serenay Sarıkaya -> Mira Beylice
Hazar Ergüçlü -> Eylül
Kanal:Star TV
Link:startv.com.tr/dizi/medcezir
Puan:
8.5 / 10 | Oy: 5781 | Yorum: 5647
Med Cezir Rating
05-06-201553.75
29-05-201544.03
22-05-201543.75
15-05-201543.35
Oy Dağılımı
Yarışma Karakter Test
Düzenle: AnketYarışmaTest
En İyi Diziler Tüm Diziler
Takip Listeme Ekle

Oy Ver

8.5
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Med Cezir Oyuncuları

Çağatay Ulusoy (Yaman Koper) -> tozlu derenin yakışıklısı ve altın koy'un yeni prensi:))akıllı,başarılı,yakışıklı,güçlü,sempatik,...;)kısacası mira'nın beyaz atlı prensi yaman:))
Serenay Sarıkaya (Mira Beylice) -> çok duygusal ve olayları zirvede yaşayan altın koy'un ve türkiye'nin en güzel kızı mira:))yaman'a çok aşık.ve onun için birçok şeyi göze alabilir.
Hazar Ergüçlü (Eylül) -> eylül kesinlikle bir ikoncan.kıyafetlere ve modaya çok önem veren biri.eskiden biraz ukala bir kızdı.mertle çok tatlı ve eğlenceli bir çift oldular:))çok şirin biri:))
Taner Ölmez (Mert Serez) -> tam bir şebek:))espirileri ve hayal dünyası yaşadığı çevreye ve ailesine neşe katıyor.değişik ve eğlenceli bir tip.
Barış Falay (Selim Serez) -> Avukat, çok iyi kalpli ve yardımsever biri. Yaman'a sahip cıkan ve onu koruyan tek insan.
Mine Tugay (Ender Serez) -> çok güzel,asil bir kadın.anlayışlı ve başarılı bir iş kadını.selim serez'in eşi.mert'in annesi.
Şebnem Dönmez (Sude Beylice) -> sinsi bir kadın.mira'nın annesi.para için her şeyi yapar.hatta 70 yaşındaki asım şekip kaya ile sadece para için evlendiği doğru.
Berk Erçer (Sinan Enveroğlu) -> asım şekip Kaya'nın şirketinde çalışıyor.ender'in Selim'i aldattığı adam!!
Aslı Orcan,
Murat Aygen (Faruk Beylice) -> mira'nın ve beren'in babası.sude hanım'la boşandı.şuan Sedef'e aşık.ve onunla bir lokanta açtı.temiz kalpli biri:)
Can Gürzap (Asım Şekip Kaya) -> ender ve Sedef'in babası..hırslı,zengin bir iş adamı.para için yapabileceği şeyler çok fazla.
Aybüke Pusat (Elif)

Med Cezir Özeti

Çağatay Ulusoy ekranlara Star TV’nin yeni dizisi olan Med Cezir ile dönüş yapıyor. Serenay Sarıkaya ile başrollerini paylaştıkları dizide aynı zamanda Çebnem Dönmez, Barış Falay ve Mine Tugay gibi ismlerde yer alıyor.

Med Cezir Yorumları

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
günaydıınn!!:)) sema'lı bir güne merhabaa!!:)) şimdii günlerdir beklediğim an geldi:)) size sayılar vericem, içinde boyfrend'leriniz var ok?:)) 'nasıl yani?'mi diyosunuz, şöyle: ekin koç can sipahi kerem bürsin ozan osmanpaşaoğlu berk cankat.. tabii sıralama bu değil, bunlar listede olanlar:)) sayılar tabikide 1, 2, 3, 4, 5 bunlardan istediğiniz sayıyı seçin, bu sayıda kim varsa o sizin boyfrend'iniz olacak:)) anlatabildim mi?:)) de hayde o zaman!!:))

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 21-07-2015 10:23 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
günaydın kuyruklu yıldızlarım,ben her gün sizinle yeniden doğuyorum :)) nergiscanım ben de çok mu çok özledim ya nasıl anlatsam çok mutluyum,kalbim yerinden çıkıcak gibi :)) nasıl demişti mira beylice:'aşk işte aşk' :)) evet o zaman '2015 selin şeker ve medcezir' etkinlikleri başlasıın :)) ya benim yamanım sensin zaten bu seçeneklerden ''can sipahi'' yani orhanımı istiyorum şaşkın prensimi :)) ayrılda gel,kurban olurum :)) 1 diyorum :)

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 21-07-2015 11:02 !!

♥Serenayist♥#kuyrukluyıldızım (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
kerem bursin mi?allaaah:))) koşarak geldimmm:))) selinim çok heyecanlı allahım nolur bana kerem çıksın lutfeeen:)) ben 4 diyorum selinim:))
bya barı kerem çıkmasa ya çağatay yada ozanım çıksın:)))

♥Serenayist♥#kuyrukluyıldızım (Nergizcan) • 21-07-2015 12:54 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
çağatay serenayın nergizzz!!:)) dur bi halede yazsın sayısını, ondan sonra açıklıcam.. eğer istedikleriniz çıkmassa değişedebilirsiniz, buda benden size kıyak;))

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 21-07-2015 12:58 !!

♥Serenayist♥#kuyrukluyıldızım (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
gercekten degistire bilirmiyiz?oleyyy:))bitanesin sen zaten gel öpeyim selinim :-* muaaah:)))dedim haleye birazdan gelicek oda:))keşke aysede gelseydi:)) tamaaam çağatay serenayın:)) ama keremde benim olsun:)) baştan söylüyorum kerem hanginze çıkarsa olay çıkartırım:(((
selin listede mavişim de var mi?:-)

♥Serenayist♥#kuyrukluyıldızım (Nergizcan) • 21-07-2015 13:24 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
ohoooh herkes 4 demiş, bozuyosunuz ama :)) neyse ben seçenekleri size sunucam seçin beğenin alın, biraz seri olursanız sevinirim işim çok daha :))
1- ekin koç
2- can sipahi
3- kerem bürsin
4- ozan osmanpaşaoğlu
5- berk cankat
açık büfe, istediğinizi seçin:))

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 21-07-2015 15:57 !!

#AsÇeT SiZeDe Bu YaKıŞıR,NiKaH KıYıLıR iMZa aTıLıR :)) İdil Yorum
arkadaş
ekle
selamlar medcezir canlar ..semam gelmiş herkesin tadı yerine gelmiş:) medcezire yazan yorumlayan biri olmasamda ..semam sayesinde adım bu sayfada eksk olmadı ..eh nerde sema orda idil ..fahri medcezirmi oldum nedir :) neyse kısa kesilir ve maniye geçilir ..

semam hoş geldin evine
sitene ,sayfana ,medcezirine
haber versin herkes birbirine
gelişin sağır sultanca biline
çomak soktuk kader tekerine
takılma bidaha netin engeline
giriş kapanmasın sana üyeliğine
yorumlar testler bak keyfine
kullan yakışır tam yetkine
ölürüm sitedeki yerine etkine
yazına sözüne verdiğin tepkine
vurulsun artık mutluluğun dibine
kavuştu millet bayram şekerine
kulak verin medcezir jeneriğine
ve teşekkürler adminin emeğine
seni sayfaya yeniden getirene
bak semam herkesin sevgisine
gökyüzüm diyen gülbeşekerine
yokluğunla afallayan şaşan nergizine
ayşene ,eylülüne ,şekerin selinine
ve sol yanına bak bi idiline
hiç semayı düşürmediği diline
rastlamadım senin gibi birine
koyamadım kimseleri yerine
gör diye kalbimi versem eline
göreceğin sensin baksan içine
kal hep semam bidaha sakın gitme :)

#AsÇeT SiZeDe Bu YaKıŞıR,NiKaH KıYıLıR iMZa aTıLıR :)) İdil • 21-07-2015 16:00 !!

#AsÇeT SiZeDe Bu YaKıŞıR,NiKaH KıYıLıR iMZa aTıLıR :)) İdil Yorum
arkadaş
ekle
teşekkürler selinim ..benim yorumlar manilerim ,,bikez bulaştı kafiyeye dillerim ..yazarım böyle kestirmeden giderim ,malum dar benim vakitlerim :) medecezir sayfasından çıkmaz oldum arada yorumlarınıza fransız oldum yinede dostluktan ötürü kendimi burda buldum :)

#AsÇeT SiZeDe Bu YaKıŞıR,NiKaH KıYıLıR iMZa aTıLıR :)) İdil • 21-07-2015 16:17 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
can idilim hoşgeldin,manileri inci gibi dizdin :)) ya asıl ben sana ölürüm aynı yorumu defalarca okuyup,ekrana öylece bakmakta sevdaya dahil mi?:)) seni anlatmaya ömrüm yeter mi ?:)) iyi ki kelimelere sığmayan dostlarım var sizin gibi :)) dünyaları verseler kar etmez,olmaz ki sen denginde :)) dostluğudur ruhumda yankılanan okuduğum her cümlede :)) o idil ki,vefası sonsuz olur arkadaşlık araya girince :)) tam bi' can idilim,vefalı sevdiğimsin :)) hep kal idilim hiç gitme :))
bu arada sayfada yorumlar yorumlar :)) hayaller can sipahi,hayatlar ekin koç :)) kimselere yâr etmem selinim,orhanım benim :)) zaten çıkmamış başkasına hangi yoldan gelirse gelsin razıyım ama başka koldan gelseydi kafamı çevirip bakmazdım bile :)) damlanur hoşgeldin,ya tam bi'' medcezircanlarımla,medcezir sayfasında yorum yapma keyfisinin everesti :)) şuan elif gelse onu bile kabul ederim,derdim ama bu abartı oldu :)) atara atar,gidere gider.yaman miranın,şekli yeter !!:))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 21-07-2015 17:25 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
'tozlu dereden bir rüzgar esti, esiş o esiş:)) beni buraya sürükledi, kuyruklu yıldızların yanına:)) hadi burayı terk ettim, ya siz? siz olmadan 1 dakika bile olmuyor:)) kısacası "herşey sizsiniz":))' bir dost, dermişimm!!:)) semam ben senin o klavyeye dokunan parmaklarına kurban!!:)) "aşk işte bunun adı, kalp hep onu arar" medcezir aşkı':))

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 22-07-2015 19:20 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
"aşk oyunu" -tanıtım-
yaman koper- 25 yaşında edebiyat hocası, kız öğrencilerin hepsi ona hasta, ama yaman kızlarla pek ilgilenmez. aksine kaçar :)) babası yok, anneside izmirde yaşıyor. kardeşi gibi olan mert ile yeni bir hayata başlıycak.
mira beylice- 22 yaşında, ünvertenin edebiyat bölümünde okuyor. güzel, alımlı, hırçın :)) ailesi yurt dışında olduğu için en yakın arkadaşı eylül ile yaşıyor.
mert serez- 21 yaşında, onun için herşey teknoleji. küçükken bir kıza seni seviyorum dediğinde ters tepki aldığı için kendi kendine travma içersinde. onun için kızlara karşı kalkan oluşturdu ve kendisine bi daha hiç aşık olmıycam diye söz verdi.
eylül buluter- 21 yaşında, el bebek gül bebek yetiştirildiği için biraz şımarık, ufacıkta ukala :)) yakışıklı best model tipinde erkeklerle takılır, geri kalanı onun için sadece bir canlı varlık anlamına gelir:))
sema beylice- 19 yaşında, mira'nın ikiz kardeşlerinden biri. kardeşine nazaran insanlara karşı çok açık, dobra bi kız.
hale beylice- 19 yaşında, ikizlerin bir diğeri. içine kapanık, arkadaşlarının dışında kimseyle samimi olmaz. ona göre aşk 'saçma':))
nergis beylice- mira ve ikizlerin kuzeni, 20 yaşında. çok sempatik, girdiği her ortamda kendini sevdirir :))
selin buluter- 18 yaşında, eylülün kardeşi. okulu istanbulda olduğu için arkadaşlarının ve ablasının kaldığı apartmana taşınır. inatçı huyludur, bunun için çok tepki görür..
ve diğer karakterlerimizi senaryoda tanıyacaksınız, eee nasıl?:))

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 22-07-2015 20:07 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
"aşk oyunu" -fragman-
yaman: öpüşelim!
mira: 0_o ??? !!!
yaman: hadiii!!
mira: sapık mısın nesin?! yürü git, manyak!
yaman: ciddiyim! yani bu konuda ciddiyim diğer konuda değil. ciddi dediysemde yanlış anlama yani, bi seferliğine sadece. hadi lütfenn!!
mira: allahım bütün manyaklar beni bulmak zorunda mı?!! defolup gider misin!! sinirleri mi bozma benim, beynini yararım senin ona göre!!(mira tam gidecekken yaman mirayı kolundan tutup kendine çekip öper)
-fragman sonu-

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 22-07-2015 21:35 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyruklu yıldızlarım :)) ayşecanım kurarız dimi şimdiden mutluluklar :)) bu arada ikizim tabiki herkesler davetli düğüne :)) selin şekerim,tanıtımı beğendim :)) artık fragman bitse de,film başlasa sabırsızlanıyorum :)) medcezir hikayelerini okumak,içinde kendime yer bulmak ve yorumlamak mükemmel olacak :)) üstelik yamira ve eymer de var içinde,yok böyle bi' mutluluk varsa söyle?:)) ''her aşk bi' gün biter demişler,onlar ''yamirayı,medceziri'' görmemişler !!:))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 24-07-2015 03:13 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
günaydın medcezircanlarım benim,en bestlerim :)) evet ikizim ya,ne maceralar yaşarız kim bilir?:)) tabiki selin şeker biliir :)) kuzen,bi' baksana artık senaryoyu yazsana :)) ama baştan söyleyeyim,eğer orhanıma medcezir elif gibi bi' cadı gelip benim sinirimi bozarsa .. :)) ''benim de bunca yıllık terbiyemin raf ömrü bu kadarmış'' diyen mira beylice olurum :)) yani bi' mira beylice kolay yetişmiyo sonuçta :)) yaa bu yaman koperin lafıydı dimi?:)) ben yamirayı özledim :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 24-07-2015 10:32 !!

♥Serenayist♥#kuyrukluyıldızım (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
sana da günaydın meleğim:)) günaydın kızlar kuzeniniz geldi:))) hahhaha evet prensesim aranızda en büyük ben oldum benim sözümden artık çıkmak yok:)))ona gore:)))bende dev merak ediyorum selin senaryo başlasın artık:)))
meleğim kimin düğünü? ablanin mi?ben yorumunu kacirmiwim galiba çok pardon allah çok çok mutlu etsin canim bi ömür mutlu olsun:))) düğüne bende gelicem ona gore ha profilim deki elbiseyi giyip kırmızı rujumu surup çıkıyorum yola geliyorum beni karşıla meleğim:))) hihi sanki başbakan geliyor:)) hahhaha:)) kız düğün ne zaman sema?

♥Serenayist♥#kuyrukluyıldızım (Nergizcan) • 24-07-2015 11:00 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
"aşk oyunu" 1. bölüm
mira'nın ağzından: hayat ne kadar acımasız, hergün aynaya bakınca 'neden yaşıyorum?' dedirtiyor. son 1 ay içersinde yaşadıklarım, beni hayattan dahada soğuttu. insanlara güven'imi kaybettim, sevdiğin, 'canımı veririm' dediğin insan ihanet edince, bütün dünyam başıma yıkıldı. en önemlisi artık aşk'a inancım kalmadı! silip atılamıyo , game over oldu bi kere, yeniden başlat deyince başlamıyo! en güzeli çocuk kalmak, benimde içimde küçük bir kız çocuğu var. acılarını içine gömmüş, hayata erken başlamış.. ve bugün o lanet okulu bitirmem için son 1 yıla giriyorum, oyun başlasın!!:))
--üniverste--
mert: hocam hocam hocam hocam hocam!!
yaman: ne var lan?
mert: hocam, öğrencilerin içinde lanlı manlı
yaman: niye koşturuyosun noldu?
mert: (nefes nefese) o burda
yaman: kim?
mert: o işte o!! pelinsu
yaman: o kim be? isme bak "pelinsu":)
mert: hani şu arıza olan, sarışın
yaman: yok deve, çeşmedeydi o
mert: bulmuşş!! heryerde seni arıyo
yaman: hay ben böyle işin, nasıl kurtulucam ben bundan ya?
mert: eğer kurtulamassan damat halayında bulursun kendini ona göre
yaman: tövbe de lan!
mert: 0_o !!! buraya geliyooo
yaman: pardon
mira: ne var?
mert: çabukk!!
yaman: öpüşelim!
mira: 0_o !!! ???
yaman: hadiii!!
mira: sapık mısın nesin?! yürü git, manyak!
yaman: ciddiyim, yani bu konuda ciddiyim diğer konuda değil. diğer konu dediysem yanlış anlama yani, sadece 1 kereliğine. lütfen!
mira: allah'ım neden bütün manyaklar beni buluyo? defolup gider misin! sinirleri mi bozma benim, beynini yararım senin ona göre! (mira tam gidecekken yaman mirayı kolundan tutup kendine çekip öper)
mert: hobaaa..
pelinsu: allah belanızı versin!! hepiniz aynısınız pislikler!! (pelinsu ağlayarak gider, mira yamanı itip tokat atar)
mira: gözüme gözükeyim deme, kendini toprak altında bulabilirsin! hemde diri diri!! hayvan!!
yaman: özür dilerim
mira: hala konuşuyo, pislikk!!
yaman: ben..
mira: !!!
yaman: sustum
mira: hıncımı alamadım (mira bidaha yaman'a tokat atar ve gider)
mert: üfff :)
yaman: sus lan! pelinsu'dan kurtuldum buda bişey
mert: bişey demedim canım :) kızı niye öptünüz hocam?:))
yaman: o kızın dediği şeyleri sana ben yaşatırım şimdi mertt!!
mert: sustum
--bizim tayfa--
nergiz: 1 haftadır yanlızım!:( 1 haftadır kimse çıkma teklif etmiyoo!!:((
selin: 0_o
hale: doğal hali
selin: haa
sema: şu kumral çocuğa noldu?
nergiz: ayrıldık biz onunla
sema: ne ara?
nergiz: bi ara iştee!! en son batu vardı,oda "sen daha iyilerine layıksın" dedii :(
selin: niyee?
nergiz: eski sevgililerimden biriyle karşılaştık, oda öğrendi herşeyi işte :(
selin: içim parçalandı resmen
hale: boşver kuzen, sen daha iyilerine layıksın!:)
nergiz: ne diyosun sen yaa, ya ne diyo bu yaaa?:((
sema: yok takma sen canımın içi, sana erkek mi yok. elini sallasan ellisi!
hale: ne anlıyosun şu sevgili yapmaktan aklım almıyo
sema: haleee
hale: tamaam!.. bu sesler ne?
selin: dışardan geliyo
sema: ben bi bakıyım(camdan bakar, karşı apartmana bir taşınma vardır)
hale: noluyo?
sema: o-h-a !!
selin: neee??
sema: şuraya bakınn, kas yığını çocuklar taşınıyo. hemde emekli apartmanınaa :))
nergiz: gerçekten mi?:)
hale: gözün aydın
sema: evet gerçektenn
--üniverste/mira'ların sınıfı--
mira: gerizekalı yaa, sabah sabah sinirlerimi bozdu!
eda: tamam boşver
mira: nasıl boş veriyim eda?
eda: bak hoca geliyo, sonra konuşuruz
hoca: günaydın arkadaşlar :)
mira: 0_o ??? !!! bu ne şimdi???
bölüm sonu..
ya hayret bişey, kaç saat uğraşıp yazdığım senaryo yayınlanmadan siliniyo! bu ne biçim iş yaa, parmaklarım koptu onu yazarken! hiçbişey yazmıcam artık!
şimdide yayınlanmış, bukalemun oldum resmen!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 24-07-2015 14:51 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
kuyruklu yıldızlarım ben geldim :)) nergiscanımın içi,keşke betülün düğünü olsa bayram ilan ederdim galiba ama abim evleniyo beklerim eylülüm :)) selin,senin hayal gücüne ölürüm,ölürüm,ölürüm :)) harika bi' senaryo olmuş,yamanın öğretmen çıkması ve jenerik müzik bölüm sonu :)) işte medcezircan ruhu :)) mertin hobaa demesindeki huzur,miranın geri dönüp bi' tokat daha atmasındaki tatlılık :)) ve bizim kas yığınları dev eğlencez :))
bu arada sevgili ikizim hale ile aramdaki uyum sevdim yani :)) nergiscanımın ilişki durumu:karışık hadi hayırlısı :)) ve sen,bizim tatlı kuzen :)) medcezirin içinde kendimi bulmak efsane bi' duygu zaten :)) çok sevdim ben aşk oyununu,yamira uyumunu,bizim tayfayı :)) sanki bi' lunaparktayız,yamanla mira dönme dolapta biz salıncakta :)) yeni bölümü merakla bekliyorum,yüreğine sağlık kuzii :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 26-07-2015 19:55 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
hoşbuldum ikizim :)) all star gibiyiz resmen,her bi' yer birbirinden parlak yıldızlarla doluu :)) o zaman bi' yaman koper & orkun civanoğlu repliği yazıyorum :))
orkun:yaman,siz tozlu derede neyine oynuyodunuz paintball'ı?
yaman:??
orkun:tozlu derede paintball yoktu ya doğru,unutmayayımda ben yaptırayım bi' alan..
yaman:bence kazanan diğer takımdan birinin ağzını burnunu zevkine kırsın :))
orkun: !!:'(
yaman:ama dur ya,bunu yapmaya her zaman şansım var :))
yamira:hahaha :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 26-07-2015 23:46 !!

♥Serenayist♥#kuyrukluyıldızım (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
wahoooy yorumlar yorumlar:)) işte bu sayfa hep böyle neşeli olsun:))hiç mi hiç boşkkalmasın;))) evet aynen meleğim senaryo deeev güzel ya;)) ben en çok kenfimi beğendim hihi:)))
kendimi yanı:))aynı ben ya kaslı çocuklara bayılan nergis: d:)) ama bana kaslı olan bi tek keremi verseler gerisini istemem:(
gerçekten ben aynı benim ya sürekli üzülen ilahi nergizcan herkes :) gülücükkoyarken ben hep uüzgün:(ama seviyorum bunu:( ayy ne tatlı:(

♥Serenayist♥#kuyrukluyıldızım (Nergizcan) • 27-07-2015 04:25 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
~aşk oyunu~ 2. bölüm
-bizim tayfa-
sema: ben dışarı çıkıcam
hale: bekle bende geliyim?
sema: ya ne gerek var ikizoşum, otur sen evde gelicem ben birazdan
hale: 0_o
sema: hadi bye :)
hale: bunda bi haller var
selin: ya boşverin onuu, bugün yemek yapıcam ben!:)
nergis&hale: 0_o !!!
selin: çok güzel olucaak :)
nergis: hiç gerek yoktu aslında, biz dışardan söylerdik
selin: aaa olur mu hiç öyle şey? dışardan söyle dışardan söyle nereye kadar? ben çok güzel yemekler yapıcam :)
nergis: ben diyetteyim ki
hale: b-bendee!
selin: ben o yemekleri yapıcam, sizde yiyeceksiniz! yeterince açık mı?!
nergis&hale: evet
--üniverste--
mira: beni öpen o öküz edebiyat hocam çıktı eylül!
eylül: yok deve, kızım olay haber bu :))
mira: eylüül, kimseye anlatma ama tamam mı?
eylül: tamam tamam benden sır çıkmaz
mira: sana güveniyorum :)
eylül: miraa
mira: hı?
eylül: şimdi okullar açıldı, yani şey
mira: ay ney eylül?
eylül: orkun americadan dönüyomuş
mira: hangi yüzle yaa?! beni aldattı o, utanmadan gelip benimle aynı sınıfta mı okuycak?!
eylül: tamam canım sakin ol
mira: bi gelsinde yapıcağımı biliyorum ben ona, hadsiz!
eylül: kendi ayıbında boğulur inşallah!
mira: amiin
eylül: pislik şey
mira: aynen
eylül: ben içecek şeyler alayım, sinirlerimiz yatışsın
mira: iyi olur
--bizim tayfa--
nergis: cips bitmişş :(
hale: oha nergis! sabah 10 tane getirdim naptın onları?
nergis: çorba yaptım hayır niyetine komşulara dağıttım! kızım depresyondayım ben yedim hepsini
hale: eee?
nergis: 'eee'si biriniz markete gidip bana cips alsın
selin: kendin git
nergis: gidemem ben! acımı yaşıyorum şurda, ya nolur gidip alsanız canınız mı çıkar?!
hale: ay tamam gidiyorum
selin: pirinçte alır mısın pilav yapıcamda :)
hale: sebastian hale'niz tüm isteklerinizi yerine getirecek tabii! (hale dışarı çıkar, sema apartman kapısının önünde oturuyodur) napıyosun burda?
sema: arkadaşlarımı bekliyorum birazdan sek sek oynıcaz!
hale: ha ha ha! markete gidiyorum bi isteğin?
sema: yokk
hale: iyi tamam be
(hale gittikten sonra karşı apartmandan rüzgar(ekin koç) çıkar)
rüzgar: selam
sema: selam, hoşgeldiniz :)
rüzgar: teşekkürler, ııı burda market var mı?
sema: sokağın sağ tarafına dön, tam karşında
rüzgar: çok sağol :)
sema: rica ederim
(rüzgar gittikten sonra peşinden "orhan-can sipahi" çıkar)
orhan: rüzgaar! ya gitmiş yaa
sema: selam :)
orhan: selam
sema: sema ben :)
orhan: orhan benim adım
sema: yeni taşındınz galiba, hayırlı olsun :)
orhan: teşekkürler, burda mı oturuyosun?
sema: evet karşınızda
orhan: sık sık görüşücez desene :)
sema: evet öyle görünüyo :)
orhan: iyi günler, malum taşınma telaşı
sema: yardım filan lazım olursa 3. katın sağ tarafındayız
orhan: tamam :)
--yaman&mert--
mert: insanın hocasıyla aynı evde yaşaması çok mutluluk verici bişey :)
yaman: gevezelik yapma lan!
mert: babamda bi tuhaf, niye bize bu mahalleden ev tuttu ki?
yaman: mahalle candır oğlum!:)
mert: orhan'larda mı burda?
yaman: hııı karşı apartmanda
mert: aman benden uzak olsunda
yaman: ne diyon lan sen benim kardeşime?!
mert: yalan mı? sürekli bi laf sokmalar falan
yaman: hah, işte burası
mert: wahooyy, bizim mahalle yukariki mahalle diyoruz yani :)
yaman: aynen öyle :)) güzelmiş haa
mert: ehh işte
yaman: yanlız yanağım hala acıyo, kız çok fena vurdu (arkadan korna sesi gelir)
mira: çekilir misiniz, yolun ortasında durmuşsunuz!
yaman: bu ses tanıdık geliyo (yaman camdan arkasına bakar) yok artık!
mira: ya niye hala duruyo-- oha!!
bölüm sonu, yorumlarınızı bekliyorum :))

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 27-07-2015 12:20 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam medcezircanlarım,medcezir final yapsada bi' arada bulduklarım :)) yamira aşkından,medcezir ruhundan,mertin şebekliğinden ve eylülün tatlılığından asla vazgeçmeyen en bestlerim :)) sizi matematik dersi olsanız,yine severim :)) selinim,ben şimdi sana ne derim?:)) harika olmuş ya,kuzim benim :)) ikizim ben seni tabiki hep isterim :)) ama bak ardından rüzgarı gönderdim :)) yani anladın sen onu artık :)) ya nergiscanım ölürüm bu ne tatlılık?:)) ayşecim hoşgeldin :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 28-07-2015 22:59 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
hoşbuldum ikizim :)) her defasında ilk senin hoşgeldin yazmana:medcezir 22.bölümde yamanın iki defa orkunun kafasına kar topu atıp,'yanlışlıkla oldu' demesine .. :)) miranın:'ama bu bilereek' demesi kadar tebessüm ediyorum hep :)) bu arada selinim,orhan ve meraba sema ben :)) tıpkı yamira gibi tanışmışız ama ben onu görsem selam falan demezdim yani direkt:'alemin kralı geliyo,geliyo,geliyoo' :)) diye çığlık atardım galiba,bizi yeni bölümsüz bırakma :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 29-07-2015 03:13 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
öyle bi' sevgi ki, prensescanım senin de dediğin gibi:ece yörenç tekrar medcezir yazmaya başlamış sanki :)) mira kapının önünde durmuş 'meraba' demiş,yaman onun ardından 'enteresan bi' cins' diyerek bakmış :)) küçücük bi' kıvılcım,derin bi' sevdaya dönüşmüş :)) esiyor yamira aşkının rüzgarı kalbime esiyor,bi' güneş düşün hiç gitmiyor :)) evet rüzgarla markette karşılaşırsınız,sen elindeki cipsleri düşürürsün ve başlarsınız film gibi yani :))
bu arada film güzel de,benim kuyruklu yıldızlarım nerde?:)) selin şekerim,nergiscanım ve ayşee :)) çıkıp çıkıp gelin sizde :)) medcezir sayfası sizinle güzel,yazılan her kelime dev özel :)) hadi hep beraber,aşk olup ilikleyelim mirayı yamanın ömrüne,nasibi olsunlar birbirlerinin ömrünce :)) ve o unutulmaz 12 haziran gecesi hashtagıyla #hiçunutmayacağız bizde :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 29-07-2015 15:01 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyrukluyıldızlarım,siz gelene kadar "mira beylice olmak" adlı belgeselimi yazmaya karar verdim,umarım beğenirsiniz en bestlerim :)) ve gelmeniz zaman almaz yaa dev özledim :))mira'yı, ailelerin çocukları için “huyu da güzelliği de benzesin” dedirtecek kadar özel yapan neydi? aslında ilk bakışta tam bir ekran klişesi: fakir çocuğa aşık olan zengin, güzel, havalı, prenses asaleti taşıyan, ailesinin göz bebeği, üstelik ince hastalığıyla da tam bir esas kız mira. bu kriterlerdeki esas kızları bugüne dek iyiliği saflık derecesinde, gururu en değerli hazinesi şekilde resmeden ekran, mira beylice'ye gelince, aşkı için gururunu hiçe saymaktan çekinmeyen, kıskançlığını, korkularını, şefkatini herkesin içinde yaşamaktan kendini sakınmayan, yeri gelince de karanlık tarafa geçen bir esas kız portresi olarak çizdi. mira; altınkoy'un ışıltılı akvaryumumdan ayrılmak durumumda kalınca sudan çıkmış balığa dönmeyen, doğuştan gelen asil havasını belediye otobüsünde bile kaybetmeyen, tozludere köftecisinde parmaklarını yalaya yalaya ikinci porsiyonu istemekten çekinmeyen, girdiği her ortamda dikkatleri doğal olarak üzerinde toplayan bir kız… annesi ve babasının olumsuz bütün özelliklerini süzüp, sadece iyilerini almayı nasıl başardığı bir muamma. hiçbir zaman altınkoy’un nimetlerini hayatının odak noktası haline getirmedi, ama onlardan sonuna kadar yararlanmayı da ihmal etmedi. vakti geldiğinde ise elinin tersiyle itmekten çekinmedi. annesine, onun planlarına dur demeyi bildi :)) sude’nin ona çizdiği kaderi yaşayarak orkun’la evlenip saf altınkoy genlerine sahip altın lüle saçlı çocuklar doğurmak yerine, merakını cezbeden, bambaşka bir yaşamı, tutkulu bir aşkı ve bolca tehlikeyi vaat eden yaman koper’i seçti. bu aşkı yüreğiyle ince ince işledi. kim bilir, mira böyle bir kız olmasaydı, yaman belki de ona hissettiği ilgiyi hiçbir zaman aşka büyütmeyecek, onu beğeni dolu gözlerle uzaktan süzmeye devam edecek, tüm konsantrasyonunu “iyi bir adam” olmak için kullanacaktı. oysa mira, aşkın ilk adımlarını korkamadan atarak, hem yaman’ı daha çok aşık etti, hem de cesaretlendirdi.:)) ilk andan son ana dek aşkının arkasında durdu, onu yüceltti. bunu yaparken de, başka gözlerden değerli bir mücevheri saklar gibi davranmadı. tutkusunu da, acısını da orta yerde yaşadı, gururuna feda etmedi. en mutlu anlarında da, acısında da gözlerindeki yaşı hiç durmayacak kadar geleneksel olmak demek mira beylice olmak :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 01-08-2015 21:41 !!

💫 Hale 💫 Yorum
arkadaş
ekle
bu nasil guzel anlatma semam benim gurur duydum seninle ikizim çook sevdim hem butun bi medceziri baştan yaşadim hemde mira beyliceyi senin o guzel kelimelerinden okudum yok boyle guzel bi duygu varsa soyle?ellerine saglik :-) zaten senin yazilarina bayilmamak elde degil ki hepsini ayri bi keyifle okuyorum ve okurken medcezir izlemiş gibi mutlu oluyorum
tamam dilbercim sen uye ol konuşuruz

💫 Hale 💫 • 01-08-2015 22:56 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
ikizim cansın :)) selin şekerim,nergiscanım vee ayşecanımızda gelince tam bi' medcezircan clup olucak eminim :)) ben baştan sona:"medcezir,mira beylice,yaman koper,yamira,eymer.." yazmaya karar verdim :)) ama repliklerle değil de,sanki bölümü ilk defa izleyip karakterleri yeni tanıyomuşum gibi :)) çünkü:efsane olan her şey tekrar yaşanmayı hak eder,medcezir gibi :)) selinim,bizim senaryo ne oldu bu arada ya :)) kızlar çıkıp çıkıp gelin şekerim:)) keep calm and medcezir:)

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 02-08-2015 01:42 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam medcezircanlarım, en bestlerim, can içlerim:)) musmutlu pazar keyfileri şebek tayfam:)) semam o ne güzel belgesel öyle, hevesle okudum mira'yla ilgili olunca:)) ilk bölümden son bölüme tüm sahneler gözümün önüne geldi valla, ellerine sağlık!!:)) kulağım çok çınladı, en çok istek alanlar listesine girdim valla:)) not: halişkom 'rüzgar' karakterini ekin mert daymaz olarak değişmesini rica etti, ben hiç kabul etmez miyim? ettim tabii ki, yani ekin değişikliği yaptım:)) siz iki satırlık senaryo isterseniz ben size romanlar yazarım en bi sevdiklerim:)) "eski selini istiyoruz" dediler, e biraz eski halime dönmeye başladım gibimsi:)) camdan karşı apartmanı gözetleyen semacanım, depresyonunu arabesk ve cips karışımıyla gideren nergiscanım, içine kapanık ama o içi bahar bahçe olan halecanım, ve ben deniz selin reis olarak harika bi tayfayız ki biiiz!!:)) senaryoma yazdığınız güzel yorumlar için dev teşekkür prensescanlarım, o sizin güzelliğiniz:)) "aşk oyunu" dedim adına, girdim arama motoruna. dedim ki şarkı var mı acaba? çıktı kenan doğuludan şarkı karşıma:)) adıda "aşk oyunu" ne mutlu bana, en bi sevdiklerim bir arada, ve medcezir aşkı bi başkaaa!!:)) herkes bağlı bu aşka, yamira uyumun dibi aslında, bazıları değil bunun farkında!! idilimin kulağı çınlasın, can idilim idolümsün!!:))
-aşk oyunu- 3. bölüm
mira: a-a! senin ne işin var burda?!
yaman: ben burda oturuyorum da, senin ne işin var burda?!
mira: atma be, burda oturuyomuş! ben 2 yıldır burda oturuyorum, seni niye görmedim?
yaman: yeni taşındığım için olabilir mi acaba?
mira: neyse ne! lütfen çeker misin şu arabanı, oraya hep ben parkederimde
yaman: tapulu malın mı orası?
mira: evet, tapu işlemleri hazırlanıyo
yaman: ya bi git! bana bak, ben senin hocanım benimle düzgün konuş!
mira: asıl sen bi git! seni müdüre şikayet ederim, okuldan atılırsın ;)
yaman: selamımıda söyler misin?
mira: ukala!
yaman: sensin ukala be, şımarık!
mert: arkadaşlar, tartışmanız bugün biter mi?
mira: bu arabasını çekerse neden olmasın
yaman: sensin "bu"
mira: eğer o araba ordan çekilmesse çekici çağırıp çektiririm!
yaman: burda benden çekici var mı ki?;)
mira: ıyy iğrenç iğrenç espiriler!
yaman: çekelim bari, çolukla çocukla uğraşmayalım günahtır!:)
mira: ya sen kendini ne zannediyosun yaa! bi şımarık şımarık tavırlar, senin hava attığın yerde benim rüzgarım eser, ona göre ayağını denk al! şimdi çek şu arabanı
--hale&rüzgar--
hale: mereba, halit amcacım bana 10 poşet cips verir misin
rüzgar: ohaa :)
hale: (kısık sesle) sabırr!
rüzgar: parti mi var?:)
hale: pardon?
rüzgar: o kadar cipsi anca partide yerlerde :)
hale: sana ne?! işine baksana sen
rüzgar: tamam ya ne kızıyosun hemen
hale: istediğim şekilde davranırım, sana mı sorucam!
rüzgar: tamam kusura bakma!
hale: meymenetsiz!
rüzgar: 0_o
--bizim tayfa--
nergis: nerde kaldı bu yaa -,-
selin: vazgeçtim
nergis: neyden?
selin: yemek yapmaktan
nergis: allah razı olsun yaa :)
selin: piiiss! şşt cam güzelii?
sema: ...
selin: semaa!
sema: hııı??
selin: napıyosun sen?
sema: hiiç, ablam gelmiş ona bakıyodum
nergis: napıyo ki dışarda?
sema: bi çocukla tartışıyo galiba, hale geliyoo
nergis: hele şükür yani!
selin: ya sen bi dışarı çıksana, gözümün önünde sinirlerimi bozuyosunda
nergis: bu ne demek şimdi selin yaaa :((
sema: yani nergis, selin haklı! sabahtan beri ya ağlıyosun, ya yiyosun, ya tartışıyosun
nergis: iyi bee!! balkona çıkıyorum ben, hale cipslerimi oraya getirsin sizde benimle konuşmayın, gözümede gözükmeyin!!
selin: çokta tın
nergis: cadı!
selin: sensin o
--mira&eylül--
mira: o ne öyle yaa
eylül: ay miraa çok fenaymış yanlızz :)
mira: ne anlamda?
eylül: ay ne anlamda olucak mira, sende :) taş resmen yaa
mira: ukalanın teki işte
eylül: yanlız ben onu yerim, ekmeğini taştan çıkarttı derler :)
mira: eylül saçma saçma konuşup durmasana yaa!
eylül: ay iyii, çok şanslısın ama :)
mira: eylüül!!
eylül: tamaam, hangi kata taşındılar acaba?
mira: inşalla birinci kattır
eylül: zaten bi orası bide karşı daire var
mira: aman allah korusun! benden olabildiğince uzakta olsun
bölüm sonu :))

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 02-08-2015 13:56 !!

💫 Hale 💫 Yorum
arkadaş
ekle
bekledigim gun geldi 3.bolum keyfi oleeey :-) yine harika olmuş yine mukemmel olmuş ve ben bayildim ay ama ben o sokakta o ablama sarilmazmiyim ya yerim ablami yerim yeriiim :-* ablama çekmişim bide ya ahahaha bi erkekleri dovmedigimiz kaldi bu bolum :-)) hoşgeldin esma bende yapiyorum aynisini canlandiriyorum bizi kafamda ay oyle tatli oluyo ki
bu arada yaptiğin ekin değişikli için teşekkur ederim selinim :-*

💫 Hale 💫 • 02-08-2015 14:37 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam en bestlerim,kuyruklu yıldızlarım hiç mi hiç vazgeçemediklerim:))nergiscanım ve ayşecanım hoşgeldiniz:))selin şekerim ve beklenen senaryo için bende dev teşekkür ederim,okumak harikaydı şimdide yeni bölüm heycanı sardı bekliyoruum:))idilim,idoldür,candır,dosttur,bi' çok şeydir:))anlatılmazdır:))esmoşum hoşgeldin sayfamıza neşe verdin:))"mira beylice" antılmaz zaten ben kelimelere döktüm kendimce beğenmenize sevindim:))şimdi de o büyük aşkı yazmaya başlıyorum ilk bölümle keyifli okumalar en bestlerime:))"kuyruklu yıldız mira ile salt yaman"tozludere’nin çamurlu sokaklarından, altınkoy’un parıldayan caddelerine düşen yaman’la başlamıştı hikâyemiz:)) medcezir’in ilk fragmanında da dediği gibi düştüğü yerde bir bomba etkisi yaratmıştı:)) ilk görüşte aşka inanır mısınız bilmem ama, birine aşık olduğunda onun, hayatında hep var olacağını anlamış biri olarak, ilk karşılaşmaların büyüsüne inanırım:)) yaman’la mira’nın ilk karşılaşmaları da, sıradan olmayacak kadar güzel ve özeldi:)) mira’nın beğeni dolu bakışlarını gizlemeyen flörtöz halleri, yaman tarafında da karşılığını bulmuş, elektrik elle tutulabilseydi eğer, işte bu elektriğe dokunabiliriz hissini yaratmıştı:))bu etkileşimi hissetmemek mümkün müydü?:))"devamı daha sonraa":))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 03-08-2015 19:42 !!

EsRâ yamira Yorum
arkadaş
ekle
medcezir cok süper keske bitmeseydi ama mira ölmedi şükürler olsun yazdıklarınız efsane semam selin hep medcezirde görmek istiyoz sizi yamira sonsuz aşk unutmayalım

EsRâ yamira • 04-08-2015 01:13 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyruklu yıldızlarım,ayşecanım ve ikizim halem teşekkür ederim:))nergiscanım tabiki aşkla yazıyorum beğenmene sevindim ayrıca biz seni her türlü severiz eylülüm :)) ne demek çekilmemek??:)) o zaman devamını yazıyorum,selin şekerden önce geldim bende bekliyorum yeni bölümüü:))bu karşılaşma sırasında mira, yaman’ı akşamki defileye davet ettiğinde, tozludere’nin tozunu üzerinden atmış, altınkoy’un tozunu attıran takım elbiseli yaman’ın, gözlerimizi bu denli şenlendireceğini bilmiyorduk:)) o elektriğin belki elle tutulamaz, ama gözle görülebilir hale geleceğini de… :)) podyumda tüm güzelliğiyle ışıldayan mira ve yaman arasındaki o bakışma, çoktan fark edilmişti bile, selim serez ve kötü çocukların en baştan çıkarıcısı mira’nın altın saçlı prensi orkun tarafından hem de… :)) beğenilmenin cazibesiyle gülümsemesini saklayamayan mira, aslında daha o ilk anda karakterine dair ipuçlarını veriyor, baş döndürücülüğünü kullanabileceğinin farkındalığıyla, zaferden zafere koşacağını cümle âleme ilan ediyordu. !!:))tanıştıkları gün aynı odada uyumak kaç çifte nasip olmuştur ki ??:)) #keep calm and yamira :)) #forevermedcezir :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 04-08-2015 16:57 !!

♥Serenayist♥#kuyrukluyıldızım (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
günaydın kızlar:)) off ben medcezirimi çok özledim ya her gün her gun fotolarina bakıyorum dev özlüyorum bitsin bu hasret diyemiyorum çünkü bitmeyecek:(((cagatayinda yeni filmi varmış onu başka kızla gormeye alışamadım ben:(( keşke prensesimizide yeni bi dizi de falan gorseydik çok mu çok özledim:))

♥Serenayist♥#kuyrukluyıldızım (Nergizcan) • 05-08-2015 10:05 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam medcezircanlarım, sitenin medcezir şehri yamira ise başkenti!!:)) semam ellerine sağlık, harika yazıyosun:)) halem, can içim, en bi sevdiğim, serenayistim bize bi' "gitme" bile dedirtmeden kapatmışsın hesabını:(( niye yaptın, niye bıraktın bizi? biz halesiz n'aparız?:(( tam mutluluğa kavuştuk eğleniyoruz dedik, sen gittin halesiz bıraktın bizi:(( sen "hale beylice"liğe terfii etmiştin, daha rüzgarla büyük bi' serüvene girecektiniz, olaylar olaylar'ı en dibine kadar yaşayacaktınız.. ki o olayları yaşayacaksın ama sen okuyamıcaksın be kuşum:(( sen benim şebeğimdin, bende senin yamanın.. şimdi yaman kardeşi olmadan ne yapar?:(( seni dev seviyorum, geleceğin günü 4x4 gözle bekliyorum:((

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 05-08-2015 10:49 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyruklu yıldızlarım,nergiscanım bende sana #semanıneylülü diye gülerek cevap vermek isterdim yada selin şekerime gülücüklerle teşekkür etmek..ama yapamıyorum,hale'yi listemde görmediğimdeki hayal kırıklığı..sayfada yazılanları görünce hissettiğim boşluk..ikizim,biz kardeşliği 6 harfe,burdaki dostluğumuzu yere göğe sığdıramadık..sen bizi nasıl bi' "hoşçakal"a sığdırdın??ben elveda demiyorum,gelmeni beklemiyorum!!çünkü:sen gitmiyorsun!!bunları okuduğunu biliyorum admine yazıp hesabını aktifleştirmesini söylemek istiyorum..biliyorum,herkesin bi' derdi var durur içerisinde..ama baksana çevrene,dizi bitsede umutla,dostlukla bi' arada duran kuyruklu yıldızlara..ben kimsenin kayıp gitmesini istemiyorum gökyüzümden..gidişinle dertleşemem,dur..gelde mutlu olmaya bahanemizi bul..ben sadece varlığı gerekmyen,gidişiyle huzur bulduğum insanları engellemem.."gitme" demem..ama sen,asla onlardan değilsin..değerlisin,dev seviliyosun..halem,nolur geri dön,böyle "gitme".. #ikizimiçin :(( #çareçoknasılgidersin?? :((

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 06-08-2015 10:16 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam medcezircanlarım, kısa bir sezonun ardından tekrar sizlerleyim':)) ben deniz çakma ece yörenç olaraktan yeni bölümleri aralıksız yazmaya çalışacağım':)) halecanım, inşallah sende gelip okuyorsundur? burda durumlar fena değil varlığın ile yokluğun arasında ki tek fark 'ile' olsa keşke!! senin yokluğun yazın giyilen kışlık mont kışın giyilen mayo gibi anlamsız ve saçma 0_o :// :))gün geçmiyor ki bi günümüz olaysız geçmesin, eee medcezir tayfasıyız olacak o kadar!!:)) tamam tamam kestim.. de hayde biraz action :))
-aşk oyunu- 4. bölüm
ayşe: seliiin! (burdayım işareti yapar)
selin: ayşe??
ayşe: selamm :)
selin: aynı sınıftamıyız?
ayşe: eveet, ne güzel dimi?:)
selin: evet çok güzel, müzik okumak istediğini bilmiyodum :)
ayşe: amaan neyse, ablanlarla mı kalıyosun?
selin: yok, bizim kızlarla. onların bugün dersi yok, onun için evdeler
ayşe: okuldan sonra gider miyiz?
selin: tabii :)
--bizim tayfa--
sema: inanmıyorum!
hale: ay nolduu?
selin: orhan beni face'den eklemiiş :)
nergis: o kim bee??
sema: yeni komşumuzz, selam demiş bide :)
nergis: aleyküm selam! ben bu yazışmanın devamını getireyim:
-selam
+selam
-naber
+iyidir senden
-iyi bende
+iyi olmana sevindim
-bende... bu yani
sema: hiçte bile biz banel değiliz
hale: 'biz' dediğin?
sema: orhanla ben işte
hale: ne zaman biz oldunuz?
sema: ay sana nee.. iyi çocuk
nergis: şapşirik
sema: sen kendi derdine yan! bugün esma geliyo ;)
nergis: ben miralara taşınıcam zaten, uğraşamam yani
sema: hıı, tam sana göre biri var
nergis: kimmiş o?
sema: adı kerem, dün gördüm orhanın arkadaşı tatlı birisi ;)
hale: kızım iki günde sülalesini ezberlemişsin resmen
sema: ya evet dün konuştuk biraz, 5 kişi kalıyolar bunlar
nergis: ay yeter dinlemek istemiyorum
sema: iyi be tamam, ben orhanla yazışıim :)
--ya&mira--
mira: ya off, kaç kere dedim şu kapı kilidini değiştirelim diye! günde 10 dakkam bunu kilitlemeye çalışmakla geçiyo! hayret bişey yaa
yaman: (karşı daireden çıkıp kapıyı kapatıp mirayı izliyordur)
mira: tabi kendisi ihaleyi bana devredip erkenden kaçıyo! sinir hastası oldum gerçekten
yaman: geçmiş olsun
mira: 0_o ??? napıyosun sen?!
yaman: işe gidiyorum
mira: işe giderken insanları gizlice dinlemek hobin galiba?
yaman: yok ben şeyy
mira: size iyi günler!
yaman: yardım ediyim isterseniz?
mira: istemez!
görkem(birkan sokullu): mira, bi sorun mu var?
mira: yok bişey
görkem: bu kim?
mira:yeni komşu'muz'
görkem: haa, bende üst kat komşunuz görkem
yaman: yaman
görkem: memnun oldum
yaman: senin adına sevindim! iyi günler
görkem: ne bu havalar yaa
mira: ay sonunda oldu
görkem: noldu?
mira: boşver görüşürüz bye
--bizim tayfa--
selin: selam kızlar ben geldim, bide ayşeyi getirdimm :)
hale: hoşgeldiniiiz :))
esma: selaaamss !!:))
selin: esma?
esma: kapı açıktıı
sema: sende hoşgeldin :)
esma: hoşgördükk, odam nerde?
selin: oha bi hasret giderseydik
esma: ya saçmalamaa, işlerim varr ;)
nergis: ben çıkıyorum hoşçakalın!
hale: nereye yaa?
nergis: hava alıcam biraz
hale: iyi görüşürüz
esma: tripnaz
sema: deme öylee
esma: yeni boyfrend edindim, efso yakışıklı
selin: 'edindim' ne yaa? düzgün kullan türkçeyi
esma: ayy, hazırlanıp çıkmam lazım :)
hale: rüyamda eve haciz geliyodu
herkes: ???
hale: konusu açılmadı hiç napim!
--nergis&kerem--
nergis: (apartmandan çıkınca kafasına taş değer) oha!!!
kerem: çok pardon
nergis: napıyosun sen yaa, niye taş atıyosunn?!
kerem: sana atmadım, boşluktu orası sen çıktın eğer çıkmasaydın attığım taş boşluğa değecekti sana değil, özür dilerim^^
nergis: ne saçmalıyosun sen ya! hayır niye taş atıyosun
kerem: ama boşluktuu
nergis: ne farkeder?!
kerem: haklısın özür dileriimm!
nergis: mahalle mahalle değil maganda yuvası!
kerem: ağzımızı bozmassak
nergis: merak etme ben senin ağzını bi bozarım yemek yediğinde ağzınla değil kulağınla yersin!
kerem: çattık yaa
nergis: o taşın hesabınıda sorarım ben sana!
kerem: yaw he he, napabilirsin ki
nergis: sen bence "ne yapmayacak acaba" de çünkü intikam yöntemleri bende roman gibi çok ;)
bölüm sonu...

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 09-08-2015 14:31 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyruklu yıldızlarım,medcezir sevenler,yamira efsanesi zaman verenler,dostluğun anlamını bilenler :)) medcezirsiz bi' cumayı daha geride bıraktık ama biz efsanemizin gücüne inanarak hep bi' arada kaldık :)) hale,umarım dönersin bak gün geçmeden beklemeye başladık :)) selin reisim,senaryon yıkılıyo şekerim :)) orhanımla "biz" olmuşuz dev sevdim,ayşede seneryoda :)) ben biz olmayı seviyorum ama ayrılık dokunuyor bana,umarım hep biz kalırız :)) o zaman size "medcezir final bölümünde" çalan efsane şarkımızı kendi ellerimle yazmak istiyorum admin silmee :)) "sezen aksu-yeniler ve yeni kalanlar":))
gelenlere gidenlere,gönülden gidenlere
ümidi yeşertenlere,bir şiirden süzerek
ekmeği bölüşerek,hayatı yüceltenlere :))

kavganın barışmanın,zamanla yarışmanın
değerini bilenlere,doğanın düşüncenin
hayatın hakikatin,önünde diz çökenlere :))

selamlar olsun :))
şerefine kalksın bütün kadehler,selamlar olsun
çok yaşasın yaşasın yaşasın,hep yenilenenler :))

elbette denize nazır :))
kalbimiz temiz velhasıl,bir yudum muhabbetten
bir yudum ehl-i keyften,yanında aşk da olsun :))
illa ki meşk de olsun
yıldızlar bir bir sönerken,yeni gün gelsin buyursun :))

sokaktaki ali’ye
tablodaki dali’ye,deliye de veli’ye de,
şurdaki iskeleye,kınalı’ya heybeli’ye
bir de yeni sevgiliye,selamlar olsun :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 09-08-2015 17:49 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
esmoşum 'medcezir izlemek' bi' sevdadır :)) aşk dediğin gelir geçer,sevdalar hiç biter mi?:)) medcezirin zamanı olmaz yani,sen izlemeye başla ilk bölümümüz harika :)) kuyruklu yıldız ve salt yaman,sevmelere doyamadıklarım :)) hem bizde seninle yazarız o güzel bölümleri,unutmak zor sevgi dolu saatleri :)) vazgeçilir gibi değil bu medcezirler :)) senaryoda seni görmemişim sebebim geçerli:)) adını,kendi adım gibi okumuşum dev benzediği için esma,sema'ya :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 09-08-2015 22:47 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
uyumun dibi,dizinin hası,kardeşliğin âlâsı medcezir sayfası esmoşum burası :)) yamanın araba çalması,miranın ilk görüşte defileye çağırması :)) eylülün yıllarca dalga geçtiği merte aşık olması :)) olaylar olayların başlangıcı :)) ''varsa medcezirin alemde bi' eşi,biz bırakırız bu işi'' :)) sende önce sayfamıza,sonra senaryomuza geldin ya,nasıl mutluyum :)) tam bi' medcezircan oldun artık,bu en tatlı şey duyduğum :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 09-08-2015 23:12 !!

Profilimden ikile paşam!✖Esma Kaptan⚓ Yorum
arkadaş
ekle
yazdiğim sahneleri biliyorum allahima sukur ;) medcezircan mi oldun ben simdi ^^
#foreversemoşesmoşdostluğu😊👭✌

Profilimden ikile paşam!✖Esma Kaptan⚓ • 09-08-2015 23:30 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
yaa yorumlar yorumlaar, cennet gibi burasıı':)) teşekkürler kızlar, semacanım ellerine sağlık o bembeyaz sahne geldi gözümün önüne:)) halecanımın okuduğunuda biliyorum, "dev seviliyorsun prenses"!!:)) esmoşum medcezir tutkudur, ilk tanışmamızda sana "sende medcezircansın ne güzel" demiştim, sende bana ben medcezircan değilim demiştin, neydik ne olduk':)) anlatmakla olmuyo işte, medcezir sevdası bi başka "yamira" dediğinde içine huzur dolmuyor mu yaa?:)) yamanın utangaç gülümsemesi, miranın o tatlı halleri bi başkaydı.. ya yürüyüşe diyerek çıkıp düğüne katılıp halay çeken bi çift yamira, muhteşemus işte anlatılmaz izlenilir anlasanaa:)) yaa nergiscanımın, "ayy kerem ve beni yazmışsıın" demesi lazımdı bu vakte kadar, hadi gel can içim':)) dilbercim hoşgeldin, sen tanıdığım en tatlı merve fanlarındansın.. medcezirde seni görmem çok güzel':)) miram, balkonuna tırmandım! niye çıkıp gülmüyosunuzz?:)) buda benden mirama serenat:"asaletinin bedeli, çok kölen var belli biri.. hem biraz deli azdan çokta serseri, adı lazım değil baş harfi ben":)) ve iyi geceler, yaman kaçar :))

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 09-08-2015 23:45 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
evet esmoşum resmen 'medcezircan' oldun,bende kurdeleyi kestim vatana millete hayırlı olsun :)) medcezir bittiğinde,bizim için bitmiyor yamira aşkını bu sayfada yaşatacağız demiştik,öyle de oldu :)) unutmayız medceziri unutturmayız :)) yamanım,balkonuma mı tırmandın?:)) ama sen çok tatlısın,belki de 'bi' arkadaşa bakıp çıkacaktın' :)) sana bi' şey söyleyeyim mi?bana dev yakışıyosun :)) şimdi mertte dürbünle izler bizi şebek işte :)) eylülüme anlatmam lazım:)

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 10-08-2015 01:49 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
selamlar olsun medcezir tayfama':)) knk medcezir'i öksüz bırakırmıyız hiç yaa, evlatlık almak için açık arttırma yaparız biz':)) ama allahtan öksüz değil, biz medcezir'in fanlarıyız, canlarıyız, hayranlarıyız':)) ama biz medcezirin değil, medcezir bizim herşeyimiz':)) (aman iyiki bi öksüz dedin -,-) yaaa sen 22. bölüm'ü mü izlediin?:)) o bölümün en unutamadığım sahnesi 'mira:solda yatabilir miyim' demesiydi:)) yamira'nın herkes dağıldıktan sonra sadece ikisinin dans etmeside çok güzeldi':)) ya dilbeeer, niye kapattın hesabınıı? ama olmaz ki böyle, inatçının biri demiş ki "sabır herşeyin ilacıdır" (o kendini bilir) ^^ silip tekrar açınca bişey değişmiyo ki, ama hadi yine yeni yeniden aç bi dahada silme tamam mı?:)) kenanımın yepyeni şarkısını cower yapim bari':)) "yamana miradan başkası azaptır, canına canan bulunca insan tamamdır.. medcezir sevdası dillere destandır, e bunca şahir yanılmış olabilir mi?:)) ey aşkların en güzeli yamira, hayranların aldı başını gidiyo.. vay kaderinizin ta kendisi aşk, bunu bilenler duyuyo size zaâf:)) ne yaparsan yap, aşk ile yap ne dediğin değil nasıl dediğin olay, açılır kapılar ardına kadar kalpten gülersen kalanı detay gerisi yine yamira":))

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 11-08-2015 12:48 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
--aşk oyunu-- 5. bölüm
#aşkoyunu
~yaman&mert~
yaman: oğlum şurda ki kız seni kesiyo ;)
mert: ona kolay gelsin babacığım
yaman: baba deyip durma lan
mert: sende oğlum deme, gıcık olduğumu biliyosun!
yaman: bildiğim için söylüyorum zaten :))
mert: baba baba babaa!!
yaman: tamam lan sus! git çay getir
mert: ya sen bi hocasın, niye öğrencinle oturup çay içiyosun?
yaman: öğrenciye gel, çok konuşma hadi.. karışmayın bana yaa
mert: iyi be tamam (mert kantine gider, çayı alıp arkasına dönünce eylül'le çarpışır)
eylül: ya dikkat etsene, üstümdekiler senin organlarından daha çok para eder!
mert: önüne bakmayıp dikkatsiz yürüdüğün için özür dilerim!
eylül: bide beni mi suçluyosun?
mert: hayır suçlamıyorum, çünkü sen zaten suçlusun
eylül: ya sen kimsin ya, ne bu havalar? koyduğun lafların yerini iyi belle, bulamayabilirsin!
mert: teşekkürler, umarım bi daha görüşmeyiz
eylül: ukala
mert: ben size kendini beğenmiş diyomuyum? yoksa evrimini tamamlamış şımarık tayfasındansınız, sana cevap vermek isterdim ama terbiyem el vermiyo maalesef.. bu anı hiç yaşanmamış olarak kaydedicem hafızama, iyi günler!
eylül: hadsiz!
~bizim tayfa~
(herkes sus-pus oturuyordur)
hale: eee daha daha nasılsın esma?
esma: 5. kez "iyi"
hale: ne güzel
selin: çok sıkıldıım :/
sema: ben şuan çok eğleniyorum üff, bende sıkıldım heralde -.-
nergis: benim yüzümden işte, resmen benim olduğum yerde anti mutluluk team mutsuzluk var ;(
hale: ne alaka yaa?
sema: aynen ne alaka?
nergis: öyle işte, zaten bu sabah taş yedim kafama
selin: nee?
nergis: ya gerizekalı, kuyuya taş atar gibi taş atıyo! kafama değdi oda
hale: ayy acıyo mu?
nergis: yok geçti şimdi.. sarı kafanın biri işte
sema: ay orhan mıı?
nergis: yok orhan değil
sema: ha keremdiirr ;)
selin: ne alaka ya orda sadece 1 kişi esmer kalanının hepsi sarışın
sema: oda doğru
ayşe: ya bişey sorucam
hale: sor
ayşe: nergis niye miralara taşınıyo?
nergis: evde bana yer yokta ondan
hale: bak yaa
nergis: ne yalan mı?
esma: ya nergis, geçmişte olanlar için özür dilerim lütfen sende burda kal?^^
nergis: ...
esma: lütfen affett
nergis: iyi
esma: barıştık mı?:)
nergis: evet
esma: yaa :)
nergis: hadi o zaman barışmamızın şerefine cips getirin^^
hale: ay hiç bana bakma, bakkalcı amca her aldığım 10 cipste beni obez zannediyo
esma: ben giderim dicemde, bakkal nerde?
sema: birlikte gidelim
esma: olur :)
~üniverste~
orkun: mira
mira: orkun, senin ne işin var burda?!
orkun: bende burda okuyorum
mira: yaptığın onca şeyden sonra, karşıma geçip pişkin pişkin konuşabiliyosun ya.. gerçekten hayran kalıyorum!
orkun: özür dilerim hemde çok! yeni bi sayfa açalım nolur?
mira: bizim açılacak sayfamız kalmadı orkun, bitti! açtığımız eski sayfalardan onlarca defter çıkar!
orkun: hataydıı
mira: asıl benim seni tanımam hataydı
orkun: başka biri mi var?
mira: ya sen ne kadar yüzsüzsün! olay senin beni aldatman değilde, benim başka birini sevme ihtimalim mi? yürü git orkun, midemi bulandırma
orkun: sen bu değilsin, benim tanıdığım mira özür dilediğimde dayanamayıp kabul ederdi.. başka biri var, doğru değil mi?
mira: git orkun git !!!
orkun: miraa
mira: senden o kadar nefret ediyorum ki.. yüzünü bile görmek istemiyorum, yoluma çıkmasan iyi edersin sözlerim sana ağır mı geldi? kalbini mi kırdım afedersin! ;)
orkun: ...
mira: böyle susarsın işte! defol
yaman: bi sorun mu var?
mira: ...
~orsem&esbur~
(sema ve esma apartmandan çıkınca orhan ve burak (burak tozkoparan) karşı apartmandan çıkar)
esma: aa, burak??
burak: esma
esma: napıyosun burda aşkitom?:)
sema: (kısık sesle) aşkitom?
burak: ben burda oturuyorum
esma: şakaa?
orhan: siz sevgili misiniz?
esma: evet
orhan: birbirinizden haberiniz bile yok :))
sema: :))
orhan: naber sema?:)
sema: iyiyim, sen?:)
orhan: "seni gördüm daha iyi oldum" cümlesi saçma gelirdi bana ama, şimdi ondan oldu :)
sema: nasıl?
orhan: y-yani seni gördüm daha iyi oldum
sema: :))
orhan: :))
esma: sohbetiniz bugün biter mi?
sema: bitti bile, hadi size güle güle.. bizde esmayla gidiyoduk bye
esma: sonra konuşuruz aşkım öptüm, öpemedim! ya sema bi dururmusun aşkitomu öpiim öyle gidiyim
sema: iyi hadi
orhan: görüşürüzz :)
sema: inşallah.. yani yarına kim öle kim kala, belki şurdan giderken araba çarpar ölürüm filan
orhan: allah korusun o nasıl söz
sema: ölmiyim mi?:)
orhan: ölme tabi niye ölesin
burak: knk yürü ya sonra konuşursunuz derse geç kalıyorum
esma: derse? burakcım, ne dersi acaba? bizim 1 saat sonra randevumuz yokmuydu?
burak: varmıydı
esma: vardı ama şimdi yok! güle güle
burak: ama...
sema: (kısık sesle) oh olsun
~üniverste~
orkun: sorun var gibi mi gözüküyo?
yaman: mirayı sinirli gördüğümden sordum!
mira: bi sorun yok "aşkım"
orkun: aşkım??
yaman: 0_o aşkım???
mira: ilahi canım yaa çok tatlısın.. tanıştırıyım, yaman. sevgilim!
yaman: 0_o ???
orkun: yalan söylüyosun
mira: ne yalanı yaa, biz sevgiliyiz! öyle dimi canım? (yamana kaş göz işareti yapar)
yaman: ö-öyle
orkun: ispatla
mira: tamamm (mira kalkıp yamanı öper yaman donup kalmıştır)
#ıslak sokağın kucağında
bir ben ve çaresiz bir ben daha
tuzlu saçların değiyor dudaklarıma
aynı sen o tatlı ten
sanki umrunda belkide onunla
sevişiyor çılgınca, yinede kalbim hep onunla
sen benim masum biricik meleğim
aşk oyunu buna derler güzelim seçmelisin birini
bir şöyle bir böyle derken kaçırıp harcarsın sevgileri
yeni aşk caydırır çoğu zaman aldatır
gelen gideni aratır
aşk oyunu buna derler güzelim aklını başından alır"
bölüm sonuu..

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 11-08-2015 15:27 !!

Profilimden ikile paşam!✖Esma Kaptan⚓ Yorum
arkadaş
ekle
selinim çok guzel olmus #esbur dev tatli ya sema senin yuzunden opemedim askitomu ^^ nergisle baristiğimiz iyi oldu ama burak bana soğuk davrandi gibi geldi ayirma bizi :( ağlarim ha 10 paket cips mi hahahhaha :) ilahi tripcan :) semayla bakkala gitme keyfisi :)selfieee :d icime sebnem gursoy kacti ben yaman ve mert sahneleri cok komik dizideki gibi :) ta bir ana bakkala tek gitseydim dedim ^^ ama semossuz olmaz :) selin senin sevdiceğin niye ortada yok. aysenin ki de bide halenin :) ben haleye soylim okusun senaryoyu selin 6.bolum fragmani ne zaman:)

Profilimden ikile paşam!✖Esma Kaptan⚓ • 11-08-2015 15:39 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyruklu yıldızlarım,medcezir efsanesine aşıklarım,yamiraya gönülden bağlı olanlarım kısaca: en bestlerim:))nergiscanım eylülüm benim hoşgeldiin:))selin şekerim,nam-ı diğer yamanım sen nasıl bi' şeysin böyle?:))masaldan mı geldin doğru söylee:))medcezir senaryosu,aşk oyunu harika:))yamira ve eymer diyolagları alıştığımızdan farklı olsada,dev tatlı medcezir her haliyle güzel:))esmoşum ya asıl siz 'sonra konuşursunuz'diye konuşturmadınız orhanımla:))
ayrıca yine iyisin esmoşum direkt olaya 'aşkitom' dan giriş yaptın :)) ya selinim dev teşekkür ederim,orhanla konuşmak yaa nasıl anlatsam çok mutluyum:)) onun 'ölme tabi niye ölesin' demesine ölürüm,ölürüm :)) bi' de gülüşü var,aklımı başımdan hemen alıyor :)) gülüşünü ver,ömrümü al orhan'ımm :)) medceziri bu sayfada sizinle her an yaşamak harika:)) en büyük fanlar yayında ve yapımda emeği geçen tüm kuyruklu yıldızlar:)) #orsemforever:)#herşeysensin:)

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 11-08-2015 17:35 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
günaydın medcezircanlarım':)) thanks senaryoma yorumlarınız için, beğenmediğiniz bi şey olursada söyleyin haa değiştiririm:)) aynurcum hoşgeldin':)) knk, çok kısa olmuş ama yha -,- çocukların "oh valla siz oturun" demesi çok komikti':)) ayy tamam ormanı severim ama seyirliğine yani, orda böceklerde vardır.. benim alerjim var böceklere, adını duyunca bile kaşınmaya başlıyorum -.- senaryo olsada orman olmaz gardaş, birlik olalım dönelim istanbula ha?:)) ay tamam sustum, ne yaparsan yap aşk ile yap, ne dediğin değil nasıl dediğin olay':)) sen tam gaz devam et, uzun bölümler yaz okumaya doyamıyorum':)) bu arada yeni bi etkinlik gibimsi bi şey yapıyorum!! senaryomda ki partnerlerinizle bugün yazacağım bölümde ne tür bi olay yaşamak istediğinizi duyurunuz!! esma halişkomada söyle tamam mı kankişim? sana yazsın sende buraya yaz':)) yani bugün'ün anlamı sizler olacaksınız':)) #orsem #rüzhal #nerker #esbur #mursel #aşkoyunuu':))

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 12-08-2015 09:41 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam medcezir başlarken "serenay sarıkaya,çağatay ulusoy" yazısını gördüğünde heycanlanan insanlar,jenerik müziğe aşık olanlar,yamira efsanesini asla unutmayanlar yani benim en mbestlerim:))esma,senaryoların dev tatlı olmuş ve "#esmaçetinkayagururlasunar" sanki bi' yerlerden hatırlıyo gibiyim:))yani herkesin aşık olacağı kişiyi kurtarması da güzelmiş,aşk tesadüfleri sever:))orhanın gülümsemesi,beni işaret etmesi de mutluluk sebebim tabisii :))
selin şekerim,senaryoyu bize bırakmışsında herkes kusursuz aşk istemiş ama aksiyon olmazsa senaryo nasıl devam edecek?:))saklambaç bu aşk oyunu,kavuşursak hiç aşk olur mu?:))#orsem aşkı senin güzel yüreğine emanet,ben severek okuyorum sihirli kalemini ve yeni bölümü bekliyorum:))bu arada hafta sonu abim damat oluyo,hepiniz davetlisiniz:))hazır mıyız?çıldırmaa zamanı:))haydi halaya,eller havaya gibi gibi:))gelmeyene darılırım,bilinsin:))#şenoladüğünşenola:))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 14-08-2015 03:00 !!

Aynur Yorum
arkadaş
ekle
merhaba kizlarrr acaba serenay sarikaya cagatay ulusoy ne zaman diziye basliycaklar medcezirin her bolumunu ezbeere biliyorum
esmacim senaryolarim guzel olmuss eee butun kizlarin ismi vaar bwnimm yook amaa😕😕😕

Aynur • 14-08-2015 13:48 !!

Aynur Yorum
arkadaş
ekle
esmacim sevdigim unlu tabiki cagstay ulusoy ve serenay sarikayaa dev seviyorum onlari baskasii yok

Aynur • 14-08-2015 16:15 !!

#AsÇeT SiZeDe Bu YaKıŞıR,NiKaH KıYıLıR iMZa aTıLıR :)) İdil Yorum
arkadaş
ekle
selamlar olsun medcezirler..uzun süredir sizleri ziyaret edemedim ..dedimki hem yazamadıklarımı telafi edim ,hemde semamın tayfasını toplayıp kınaya gidim :)) herkes iyimi ? hale sende aklımdasın ,umarım iyisindir ,inşallah sorunlarını çözümler yeniden bu sayfada olursun ..bi dizi nasıl unutulmaz ,sayfası nasıl boş kalmaz,fanları bir arada olup dağılmazın tam karşılığısınız ..bu yüzden ,
can semamın eşsiz yorumuyla yamirayı anlatışına
selinin ve esmanın senaryolar yazışına
medcezir tayfasını içine katışına
senaryoların sıkmadan akışına
şaşırmayın herkesin size bakışına
rastladık finalle sayfaların kalkışına
yazılmayan yorumlarla boş kalışına
kapılarına kilit vurup takışına
layıksınız vefanızla sitenin alkışına:)

hadi kızlar balıkkesir yoluna
geldim semam yer aç soluna
bak medcezirlerde girdi koluna
çalsın davulcu vursun davula
şen ola düğünümüz şen ola
şahit olsun herkes bu mutluluğa

bu halay medcezirlerin halayı
kızlar el uzatın yakın kınayı
gelinin baş ucuna çağırın anayı
takısı olmayan versin parayı
kız tarafıyla bozmayalım arayı
gelinimiz kıymetli hak eder sarayı
semamın dostları doldurmuş orayı
maşallah desin görenler semayı
sol yanım bilir hep güzel olmayı :))

#AsÇeT SiZeDe Bu YaKıŞıR,NiKaH KıYıLıR iMZa aTıLıR :)) İdil • 15-08-2015 17:33 !!

#AsÇeT SiZeDe Bu YaKıŞıR,NiKaH KıYıLıR iMZa aTıLıR :)) İdil Yorum
arkadaş
ekle
selam medcezir fanları :) giyinmis kuşanmış güzel kizlari , hoşbulduk semam nergizim , can semam ben demedim mi herşey seninle tamam :))ben senden ayrı kalmam ,senin sevgine dostluğuna söz bulamam , kaç dilde yazsam anlatamam :) selinim kafiyemin noktası virgülü:)) sitenin güzel gülü , tatlı dilinle verdin övgüyü :)) teşekkür ederim selinim bende senin senryonun takibindeyim .sozlerimi burda bitireyim hemen dugune geceyim :))

semam geciktim aradık adresi
yola düştük birlikte idil ailesi
ufaklıgıda getiriyorum teyzesi
semamın olsun dansta kavalyesi
geldi kulağıma davulun sesi
sarmış herkesi düğün neşesi
sol yanım ciğerimin köşeşi :)
bir ömür mutlu olsun abin ve eşi

toplandık kızlar dugune geldik
ayağımızın tozuyla halaya girdik
can semama omuz verdik
gelini damadı teprik ettik
mutluluk dileyip hayırlı olsun dedik
hep birlikte gülümsedik selfiee çektik:))

#AsÇeT SiZeDe Bu YaKıŞıR,NiKaH KıYıLıR iMZa aTıLıR :)) İdil • 16-08-2015 20:10 !!

#AsÇeT SiZeDe Bu YaKıŞıR,NiKaH KıYıLıR iMZa aTıLıR :)) İdil Yorum
arkadaş
ekle
burası medcezirin sayfası
hani nerdeler gelsin tayfası
burda yazıldı yamira sevdası
mira beylicenin esas kız olması
yaman koperin tozlu dereden çıkması
altın koyda hayallerini kurması
selimin yamana el uzatması
esaskızın 'mira ben 'ilk merhabası
yamanın davete olumlu bakması
kalplerin ilk görüşte akması
tanıştıkları gün aynı odada yatması
mertin her duyduğunu kayda alması
eylülü sıkar çantanın çakması
dev olaydı bu ikilinin çıkması
fanların elifin ettiklerine bıkması
orkunun araya girip limon sıkması
mertin sözlerin sonuna nokta koyması
sevenlerin bu sahnelere doyması
kanalın son yazıp final koyması
birlik kurup fanların burda kalması
sebepti birbirlerini dev seviyor olması
size bağlı bu sayfanın yine dolması
yorumlar,senaryolar,reblik yazması
birsin artık gönüllerin kızması
dostların birbirine kırılması
yanlış anlamalarla darılması
herkesi üzdü burdan ayrılması
yıldızların teker teker kayması
bu mani sebebi gidenlerin duyması
gelip sayfadaki yerlerini alması
bu sayfanın fanlarıyla kalması
siz yazdınız zor medcezir unutması
inşallah sizi döndürür kalbinizin tutması..

#AsÇeT SiZeDe Bu YaKıŞıR,NiKaH KıYıLıR iMZa aTıLıR :)) İdil • 21-08-2015 19:09 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyruklu yıldızlarım,sözlerime 15.bölüm mira beylice gibi başlamak geliyor içimden:"benim bu derdim,ne yağan yağmurda yalancı sonbahar,ne bomboş sokaklarda..kırılmış her yanım,kaybolur zamanım saçlarımda..gözlerim sokaklarda,sebebi isyan aşka"..ama aynı mira beylicenin,altın koyun ışıltılı akvaryumuna yada tozlu derenin tozuna aldırmadan,yamanla evlendiğini düşündüğümde umut gelmiyor değil,yüreğime :))
hayat bi' medcezir zaten hep gelgitlerle dolu,tam mutlu oldum derken yönetmen 'kestik' der,kalırsın öylece:))bizde allah göstermesin dediğimiz her şeyi full hd izledik ama hep beraberdik:))ve ben vazgeçmedim medcezir efsanesinden,yamira aşkından nergiscanım:))üye onayın,sitemizde her daim olan eşitlik ve adalet adına alındı ama bugün 5. gün admin pazar günü geri verir onayı ve konuşuruz eylülüm üzülme,anlatırım ben sana seni çok özledim nergiscanım :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 28-08-2015 02:59 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam nergiscanım,ne demiş bi' güzel insan:"sevmeyeni neyleyim de,sevenim sevgilimdir":))tozlu dereli,dereli de miranın bi' tanesi,aşkların içinde yamira en efsanesi:))ve bizi hiç bi' şey,cuma akşamları çalan medcezir jeneriği kadar mutlu etmedi:))medcezir,efsanedir.aksini idda eden,etmesin:))çağatay ulusoy 16 kasım cuma günü,"delibal" filmiyle sinemalarda bizimle bu arada :)) ve serenayın,kerem bursinle yeni reklam fotoları da geldi :)) haberler haberler,yansın buralar :))
ve yine bu yıl 4 ekimde,altın kelebek ödül töreni var.. geçen yıl,serenay sarıkaya 'en iyi kadın oyuncu' ödülünü almıştı,medcezirle :)) yine efsane dizimizden efsane adaylar var,katılıp oy verin lütfen :))
en iyi dizi : medcezir :)
en iyi kadın oyuncu: serenay sarıkaya :)
en iyi erkek oyuncu: çağatay ulusoy :)
en iyi senarist: ece yörenç :)
en iyi yönetmen: ali bilgin :)
en iyi jenerik: medcezir-toygar ışıklı :)
hadi oylar medcezire,durmak yok yola devam !! :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 29-08-2015 00:19 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyruklu yıldızlarım,hoşbuldum nur:))herkes sevdiği kadar,bizdeki medcezir sevgisi sonuna kadar:))ne demiş yaman koper?"sıkıntı yok":))sayfamız boş kalmaz yani,bu arada çağatayın kösem sultanda oynayacağı kesin mi?medcezir bitti geriye izlemeye doyamadığımız bölümler,efsane replikler,derin aşklar ve bizdeki medcezir sevdası kaldı:))aşk dediğin gelir geçer,sevdalar hiç biter mi?:)) #keep calm and medcezir :)) #forever yamira :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 29-08-2015 11:07 !!

Aynur Yorum
arkadaş
ekle
semam anlamadim oraya nasil katiliyorlar ki canim ben bilmiyorumda...prensesim kesin diyolar cagatay ulusoyun muhtesem yuzyil kosem de oynuyacagina..hayirlisi in sa allah olur cok duaa ediyorum o da oynasin diye ..heycanli olurdu kizlar ben diyorum ki serenay sarikayaya da boyle rol gelseydi o da sultanimiz olurdu cagatayim da padisah tatli olurdu..serenayima yakisir sultanlik..guzellik onda endam onda ..ayy ne guzel olurdu

Aynur • 29-08-2015 11:36 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
nur tatlım ben sana özelden yazarım nasıl katılacağını oylamaya,burda reklam olduğu için site ismi vermek yasak:)) çağatay için izlemeye çalışırım o zaman kösem sultanı,yine bi' yaman koper repliği:"bakılır":))aynen ya,serenay da hürrem sultan olaydı iyiydi:))ama hiç bi' dizi yada aşk yamira efsanesi gibi olmayacak tabi:))çünkü:medcezirin ayarı yok harbi,kırk yılda bir gibi!! :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 29-08-2015 12:25 !!

Aynur Yorum
arkadaş
ekle
selam kizlar aysecim hosgeldin kiz bu yil 4ekimde altin kelebek odulu var gecen yil serenay sarikaya en iyi kadin oyuncu odulunu almis..sema da onu yazmis ki katilin oy verin diyo..sonrada ben sordum nasil yapilacagini semam ogretecek bana ozelde nasil yapilacsgini..burda site ismi yasak o yuzdrn burda yazamiuor..sanada ogretir tamammi canim..kiz bi de muhtesem yuzyil kosem henuz baslamadi eylulde basliyacakmis oyuncu kadrosu da muhtesem..bi de hulya avsarda varr.cagatayim da varr ❤❤evet birtanem bakk..kizlar nerdesiniz hadi gelin..

Aynur • 29-08-2015 21:10 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam, selin benim adım, salt selin :)) kuyruklu yıldızların gökyüzünden birer birer kaymasını izleyemezdim, gerekirse japon yapıştırıcısı ile yapıştırırım gökyüzüne, çünkü:biz ayrılamayız:)) 'vazgeçebilirim,evet yapabilirim'dedim ama olmuyo, vazgeçilir gibi değil bu medcezirler :)) geçmişe bi gittim, hep neşeliyiz hep gülüyoruz ve dev mutluyuz, halada öyleyiz:)) ne demiş semacanım:'dizi dediğin kaç sezon, ama medcezir ölümsüzdür':)) geçen sezon tam bu günlerde "medcezir 13 eylül cuma akşamı star'da başlıyor" sloganını görüp, 'işte benim dizim' demiştim:)) serenay sarıkaya'yı hiç sevmezken, çağatay ulusoy'ya gıcık olurken diziyi izleme sebebim neydi? 13 eylül olması:)) ve 1-2 bölümde bağlandım, medcezirim olaydır olay,izlersen bağlanmasıda kolay:)) ödüllerin hepsini hakediyo, portakalından kelebeğine:)) portakal diyince turunç nadir, kelebek diyince eylül aklıma geldi birden:)) şu an benim içimde jenerik çalıyo, yok böyle bi mutluluk varsa söyle?:)) ve ben medcezir tayfamı dev seviyorum kalp kalp kalp':)) bunuda diyemeden edemicem, aynurcum çaça kösemde oynamaz çünkü onca başarılı ve çok ünlü oyuncu var, 10 tane başrol olmıycağına göre? ama inşallah oynar yani istiyorum, hayaller medcezir hayatlar kösem:))

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 30-08-2015 23:28 !!

Aynur Yorum
arkadaş
ekle
tekrar selamlar..medcezirin kelebekleri...cagatayim serenayim sizede selamlar..ahh ahh bu kadar sizi seven var bir bu sayfaya gelseniz..canlarim neler yazmislar bir gorseniz..kalbimizin medcezir atesiyle nasil kavruldugunu gorseydiz.devvv mutlu olurduk..ahh ne nerde o eski gunler her cuma meraklamedceziri beklerdik..bir mucize olsaydi da tekrsr baslasaydi dizimiz eskisi gibi.izlesydik doya doya.zaten bir defa bakmakla doymuyorki insann...defalarca izlesen bile yetmiyor...yammira kavgalarini da ozler olduk ..halbuki cok uzulurduk...ama yinede icimizde bir umut vardi barisacaklar diye...diziyi niye sevdik belki baska oyuncu olsaydi bu kadar sevilmezdi ...cagatayimda serenayimda oynayinca bir baska oluyordu...onlarla gulunce bizde guluyor onlar uzuluncede bizde uzuluyorduk...hayatimiz bir parcasi olmuslardi adeta..o kadar guzel anilar yasadikki medcezirr de..hepsini yazsak roman olur...soyle soyle bitmez kizlar o kadar ozledimki dizimizi anlatamiuorum bile..dok dok bitmiuor medcezir ozlemi...sebegimi kelebeyimide ozledim ayy onlarda dev tatlilardi ayyy mert desen o kadar gulduruyodu ki beni ayyy canlarim yerim onlarii muhtesem dortlu olmuslardi...onlari bir birindenayri dusunmek bile zordu...ilk fragmani izledigim cok iyi hatirliyorum yok ta cagatayim var ama yinede vakmam demistim.bir keresinde oturub tekrarini izliuordum...o izleyen her sey degisdi butun dusuncelerim artik medcezirden baska bi seyler dusunemez oldum kafamda hep dusunuyodum acaba ne olucak ..kafamda senaryolar uretirdim.her dizi jin bolumu bittikden sonra boyle olsa iyiydi soyle boylee...kac kere annemde kizmisdi bana senin kafan nerde diye bi sey soyluyordu unutuyordum cunku o zaman kafamda mirami yamanimi dusuniyordumm.ahhh ahhh annemin kizmalarini da ozledim hic bir diziyi bu kadar dusunemez oldum aklim bir az kendine geldii... hos geldin selinim hosgeldin dev sevindim donmene...biliyordum bebegim medceziri terketmeyecegine ne guzel butun kizlar bir bir toplaniyorsunuz...tatli bir o kadar da eylenceli..nese dolu sayfamiza...kizlar henuz gelmemis ama neyse ..in saallah gelirler... prensesim gel artik medcezir aski kadar seviyorum seni ayri kalamiuorum senden ...yorumlar gelsin prensesimdennn
#yammira

Aynur • 31-08-2015 00:05 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
selamlar canlarım:)))tabiki meleğim serenay ve medcezir tum odulleri hak ediyor:))serenayi mira beyliceyi onun yasadiklariklarini bir kac cumleyle oyle guzel anlattin ki melegim mirama bi kez daha ask oldum varya:))selam özgecim..bir an once don melegim uzulmesin tamam?:)))
vaaay selinim gelmiş hosgeldin kendine yakisir bi sekilde selin cumleleriyle geldin:)) hic gitme:))bu sayfa seni cok seviyor:))ve bendeee:)))
selinim yazdiklarinin sonunu cok guzel bagladin ya gül gül öldüm:)))

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 31-08-2015 00:10 !!

Aynur Yorum
arkadaş
ekle
hem kizlar cagatayim dizinin ortasinda gelicekmis...neyse bunada sukur...caca diyosun kiz cagatayima bi de yakinlari cagatayima cao ismi koymuslar çao+çaça=çagatay❤❤❤

Aynur • 31-08-2015 00:19 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam nur'um,ayşecanım ve nergiscanım tam bi' kuyruklu yıldızlarım:))eylülden sonra ekim,sonrada kasım gelir aşk başkadır durumları falan yani:))miranın tan yamanı kaçırdığında,"yaman"çığlıkları ve kenanı vurmak zorunda kaldığında,"anne senden nefret ediyorum"demelerinin etkisindeyim şuan bile,bu oyuncuğulu görüp oy vermeyen üzer:))4 ekimde ödüller ödüller gelsin medcezire,yansın buralar :)) "her aşk bi' gün biter demişler,onlar medceziri görmemişler":))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 03-09-2015 02:51 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
canlarıma ta içten en derinimden en bi kocamanindan selamlar:))
wahooy melegim?:))yine dokturmuşsun :))
aynen ya bizde medcezir sevgisi asla bitmez:))
o kadar cok ozluyorum ki dizimi canim cikiyo:((
resimlerine bakmaktan bikmadim bikmamda:(
en azindnpan tekrarlarini verseler keske bi ara veriyodular sonra yine vermediler ama bu bize haksizlik:((

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 03-09-2015 12:57 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyruklu yıldızlarım, nergiscanım ben senin selam vermelerini yerim yerim :))heyy, herkes hazır mı? :)) ben medcezir ilk bölüm mira beylice gibi "evet millet şov başlasın" demek için yada 76. bölüm kenan doğulu gibi "hazır mıyız?çıldırma zamanı"demek için sabırsızlıkla bekliyorum :))♡♡♡ çünkü 13 eylül hem selin şekerimin doğum günü ♥♥ hemde medcezirimiz de anılar, anılar şimdi gözümde canlandılar :)) öyle bi parti yapalım ki sorsunlar bizi kim bu çılgınlar? :)) medcezir ve yamira bizi bi arada tuttu her zaman, bi yıldız kaydı bi aşk sonsuz oldu :)) medcezircanlarin dostluğu da efsane oldu :)) bundan sonra konsept yapıyoruz :)) her gün bi kuyruklu yıldız sayfaya bi şarkı sözü bırakacak ve ben başlıyorum :)) " istersen bana ukala mukala de, el üstünde tutulmazsam hep ben kalırım , prensesler gibiyiz biz bu sitede sayfamıza gölgeyi hakaret sayarım :)) # güzel günler bizi bekler ☆☆ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 03-09-2015 22:15 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
selamlar canlarım:)))canım deyipte gercekten canım kadar sevdiklerim:))
kocaman bi gunaydin hepinize:))musmutlu bi gun dilegiyle:))
hihi evet meleğim bende yavas yavas ogreniyorum bu işi:))guzel selam vermeyi yani çakma sema oldum bende:))ama en içten geliyor yazdiklarim:))
aynen ya 13 eylul buyuk gun dev eylenicez:))parti varrr wahoooy:)))
dev buyuk bi parti yapcaz gelmeyen kalmasin:))meleğim anlamadim ya simdi her gun hepimiz bi sarkimi yazcaz?yoksa siraylami?mesela sen yazdin bugun bende yarin mi yazayim?anlamadim:)))
evet bizi medcezir her zaman bi arada tuttu:))medcezir için geldik bu sayfaya ve dizi bitsede hala kopamadik burda,bir birimizden:))medcezir bizim icin bitmediki:))o anilar o sahneler:))yamira sahneleri:))eymer sahneleri:))hepsi hala gozumde:))ya orkunçu bile ozledim:((

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 04-09-2015 09:40 !!

Aynur Yorum
arkadaş
ekle
selamlar medcezircanlarim deger verdigim ve deger verildigimi hissettiyim hakiki dostlarim..vay vay vay nergisim semam dokturmussunuz nese kaynaklarim benim ..olur cuaunlaururr hadi simdiden hazirlanalim partiye...aynen nergisim medcezir awki bizi bir arada tuttu..yaman koper mira koper awki ...onlar bir birlerindrn vazgecmedigi gibi bizde bir birimizden vazgecemiyoruz..kalbimizde derin izler birakti ...canlarimdan sonra ne yakiskli gordum ne de guzell...gozum arar lldu onlari her yerde kizlar serenaydan haber varmi dizide oynamiyacakmi???ben arastirdim ama bisey bulamadim..prensesim olur canim sarki dusunuyym hangi sarki olur diye medcezir sayfasina yakisir bi sarki

Aynur • 04-09-2015 12:37 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam bitaneciklerim, öyle sevdim ki ben sizi tarifi yok hiç bir dilde:)) pati falan hiiç, bir arada olalım yeter:)) biz bir başkayız,bazı şeylerin cevabıyız,yazılmamış duyulmamış şarkılarız:)) kimse biz gibi kimse medcezir gibi olamaz biliyoruz hepimizde bal gibi:)) "13 eylül" benim için daha çok medcezir'i andırır, bi değişik gelir hep o 13 eylül:)) oyuncularımız tespih gibi dağılıyo ama biz hep biraradayız!!:)) selim serez, adam gibi adam 'aga' paramparçaya katılmış, ne işin var senin oralarda?:)) cadaloz leyla poyraz karayel'e dahil olmuş, aman aman bizden uzak olsundaa:)) kelebeğim eylülüm analar ve anneler'de başrol olucak ben onu yerim:)) mine tugay zaten çilek kokusunda, serenay keremle oynayacak^^ çağatayda kösemde, ohalar başıma! ama ben bu kadroyu "bir umut" tekrar aynı projede bekliyorum:)) dizi doktoru oya ve aslı hünel'in bi diyaloğu:
a: geçen sezon en çok ses getiren dizi hangisiydi?
o: geçen sezon ve ondan önceki sezonun en çok konuşulan dizisi "medcezir"di ama maalesef final yaptı
a: evet çok güzel bir diziydi hiç kaçırmazdım
bu sözlerden sonra sevesim geldi bu ikisini yaa:)) nergiscanım olaysın yaa,sema demişki 'hergün biri bi şarkı sözü yazacak' nesini anlamadın bebek?:)) şaşkın yaa^^ herkes için mutluluğun tanımı ayrı, ama dizisi aynı! mutluluk denince akla, hemen onun adı gelir med-ce-zir!!:)) buda yaman koperden bi replik:"kusura bakma papyon olmayınca tanıyamadım:)":))

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 04-09-2015 12:40 !!

Aynur Yorum
arkadaş
ekle
kelebegim valla dogru diyosun kirk il dusunsem orkunu ozleyecegim aklimin ucuna dahi gelmezdi..ahh nerde o gunlerrr..orkunun salak salak pilanlarini.suratsiz yuzunu de ozledimmm😂😂😂😂😂

Aynur • 04-09-2015 12:43 !!

★☆→AyŞe←☆★ Yorum
arkadaş
ekle
selam hepinize canım arkadaşlarım..13 eylül selinimin doğum günüymüş çok harika evet parti yapacaz çok eylenecez çok güzel bi gün geçirecez :)) :))..evet bizler hep bir aradayız hepde öyle olacaz bizi kimse ayıramaz birbirimizden asla ve asla...canlar yine dokturmuşsunuz ya çok güzel olmuşş..evet ya kızlar bende medcezirim özledim yamiramı özledim dizideki her kesi özledim mertin komik hallerini özledim ya her kesi özledim hep dizimn özetlerini izliyorum ama yine özlüyorum napacamı bilmiyorum bir ara veriyorlardı özetlerini ama şimdi yok onuda kaldırdılar bize çok haksızlık ediyorlar ya.. :(

★☆→AyŞe←☆★ • 04-09-2015 14:50 !!

Aynur Yorum
arkadaş
ekle
selam medcezircanlarim kalbimin bir tarafina sigdirdigim canim arkadaslarim...degerli dostlarim..kiz semam bugunde sen sarki yaz pek anlamadim her seyi gec anlarimda selincim tatlim simdiden dogum gunun kutlu olsun..simdiden haxirlaniyom partiye ayyy ne giysem diye dusuniyorum...medcezir sayfasinda harika psrti olucak serenayimla cagatsyimada davetiye gonderin😁😁😁

Aynur • 05-09-2015 08:10 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
selamlar canim arkadaslarim:))yanlarinda huzur bulduklarim:))
en bi deger verdiklerim:))aşklarim nasilsiniz?:)))
tripnaz seloşumun dogum gunune az kaldi dev eglenicez insallah:))
sitenin nerdeyse yarisi bu partide olcak hadi insalah olucak olucak olucak:))
kizlar yarin niwanim var hepiniz davetlisiniz can içlerim:)))
evet selinim ya insallah bi gun bi mucize olurda mc kadrosu yeniden bi araya gelir ay insallah ya:))ben hepsini bir arada gormeyi cok ozledim:((
hepsini ayri ayri dizilerde izlemek gunah bize:((
hepsini yazmissin ama bi tek doruğu yazmamissin selinim oda yazin oykusunde oynuyo:))evet ya leyle da yeni sezonda poyraz karayele katilmis super ya ben sevindim canim dizimi cok ozledim poryazim ya:))

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 06-09-2015 16:09 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam en bi sevdiklerim, ben iyiyim nergiscanım sen nasılsın? :)) hani bi şeyi çok söylersen olmaz derler ya, zorlamayalım istersen nergisim anladın sen onu:)) inşallah diyelim hep "inşallah", ama kapımız herkese açık! :)) doruk ana karakterlerden değil ya yazma gereği duymadım çiçeğim:)) aynurcum erkencisin? teşekkürler şimdiden:)) ve ve ve çağatayın başrolündeki "delibal" çok yakında vizyondaa:)) 'dizisinde ki izleyicileri sinemayada taşıyabilir mi?' diyo bir programdaki sunucu, ayıp ettin abla alâsını dizer sinemaya! :)) serenayda keremle havaalanlarında tatilden filan dönüyo, üzülüyorum yaa. semacanım nerdesin? hadi gel sensiz olmaz:)) medcezirimi ilk bölümden izlemeye başlıycam, tamda 13 eylül:') off şimdiden izlemek istiyorum ama sabır edicem ve 13 eylüle kadar beklicem:)) ilk ağladım sahneyi paylaşayım sizinle:selim yamanın annesini getirmişti eve, orda anne oğul sarılmaları vardı ağlamıştım çok^^
bu arada nergis çiçeğim hayırlı olsun nişanın:)) mutlu olun şahmar enişteyle bir ömür:))

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 06-09-2015 18:03 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyruklu yıldızlarım :)) ben yokken yorumlar yorumlar yansın buralar :)) öncelikle konsept olarak demek istedigim; hepimiz medcezir bölümlerinden sahneler yazıp, o anda hangi şarkının çalması istiyorsak onu yazıcaz :)) örnek başlıyorum:medcezir 15. bölümünde mira yamana "tozlu derede değilsin, kendine gel" demişti ve halil sezai isyan çaldı.. ben olsam zakkum grubundan "ben ne yangınlar gördüm" çalsın isterdim.."ben ne yangınlar gördüm, öylece bırak beni, sen ateşten korkarsın kaç kurtar kendini..ben ne yaralar aldım, hiç biri öldürmedi..sende git, unut beni.."gibi gibi :)) mesela yamira tanışması olabilir, eymer maceraları falan :)) sizde yani "medcezir" denildiğinde aklınıza hangi sahne gelirse :)) selin şekerim, ben burdayım sen niye senaryo yazmıyosun yaa, dev ozlendi :)) ben yazayım dedim ikinci replikte orhanla evleniyodum bıraktım :)) nergiscanım demek #kıztarafı olacağım gün geldi ♥♥♥ tebrikler eylülüm :)) çok mu çok mutlu ol amin ♡♡ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 06-09-2015 23:43 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
teşekkur ederim canlarim:))çok amin:)))
selinim sen niye uzuldun ben anlamadim:))ben aksine cok cok cok mutluyum keremle serenayin sevgili olmalarina dualarim teker teker kabul oluyor:))bide ayni dizide oynasalar var ya ben goklere uçarim herhalde:))
hahaah ay melegim ya sesli guldum:))ikinci bolumde mi orhanla evleniyosun?baya acele etmişsiniz:)))
meleğim ben bolumleri aklimda tutamiyorum o yuzden sahneleri yazcam sadece olurmu?:))benim en sevdigim en mutlu oldugum sahnelerden biri:))yaman sinandan cikmisti mirada gelib ona sarildi boynun atladi ayy burnumda tutuyolar yaa:))o sahneye bayilmisdim:))o sahnede bi sarki isterdim:))kisa da olsa bi sarki:))
dev pardon sinavdan cikmisti yazacaktim:))
yaaa ariyorum ariyorum bulamadim sarki:)))en iyisi o sahnede hicbisey calmasin daha iyi hahhaa:)))dusunuyorum aklima gelmiyo ki benim kafa uçmuş o malum heyecandan:))

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 07-09-2015 08:23 !!

★☆→AyŞe←☆★ Yorum
arkadaş
ekle
selam canlarım nasılsınız.canım arkadaşım nergizcanımın nişanımı varmış ben bunları kaçırdım yoksa yokmu..nergizcanım kalbden tebrik tebrik edirem çok mutlu ol nişanlınla tatlım mutlu olmaq canıma çok yakışır hep mutlu ol...yorumlarınızda çok güzel olmuş...kızları belki ben buraya bir kaç gün girebilmeyeceğim sizler çok ama çok özür dilerim ama yine gelcem merak etmeyim ama şimdilik burdayım yazmasam yani bilin çünki buralarda ollmayacam..görüşmek üzre kızlar öpüyorum hepinizi :)) ayşeee

★☆→AyŞe←☆★ • 07-09-2015 14:37 !!

Aynur Yorum
arkadaş
ekle
sen izini sürdüğüm
kuyuklu yıldızım..
içimdeki tek mevsim
kaybetteğim baharım
ben kaderin tozuyla
savruldum yanına..
suya kanmamış susuz gibi
aşık oldum kana kana..
bir kağıt kesiği gibi acıttı canımı ayrılık
gözyaşım bende yara...

herkes kendi kaderini izler
aşk yol gösterir kaybolan ruhlara
ateş söner kül dağılır gider
zerre olur savrulur yokluğa

sen ateşin kaynağı
ben bir deli pervane
yolumu kaybettim
sürgünüm sensizliğe..
bir kağıt kesiği gibi acıttı canımı ayrılık
gözyaşım bende yara...
gunaydin canlarim bu sarkiyi hatirlayan varmi kizlarrr
gunaydin canlarim bu sarkiyi hatirlayan varmi kizlarrr

Aynur • 08-09-2015 07:40 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
soğudu havalar burda güneş açmıyo, medcezircanlarım da sayfaya hiç yorum yapmıyo :)) "beklesin" diyorlardır, ne acelesi var?bi' yere kaçmıyo gözümden de kaçmıyo :)) ya gelir yorum yaparsınız burdan, yada bi' ses duyarsınız ordan :)) kullanırım yetkimi, dan dan dan dan dan dan :))) blöf yok valla billa,bana siz lazım illa :)) nerdesiniz kuyruklu yıldızlarım yaa?? günler sonra partimiz var ama kapıda resmen "close" yazısı asılı duruyo, çıkın çıkın gelin şekerim :) ayşecanım hoş geldin, nurum şarkı dev yakıştı sayfamıza hatırlamaz olur muyum? yaman'ın sevgililer günü hediyesi, ellerine sağlık tatlım :)) yamira olan tek anıyı bile hafızamdan silmem mümkün değil :) efsane? efsane. #bizdekiyamiraaşkıbitmez ♥♥♡♡ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 10-09-2015 22:13 !!

Med Cezir Yorum ben bu diziyle beraber yasadim oyuncular hepsi iyidi herkezi en icten tebrik ediyorum dizinin bitmesine cok uzuldum her bolumu ayri bir heycanla izledim supersiniz
hollandadan selamlar

11-09-2015 02:50 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
selamlar canim arkadaslarim:))gelemiyordum kac gundur dev ozur:))nasilsiniz?:))ben cok cok iyiyim:))cok tesekkur ederim aysecim:))guzel dileklerin icin:))okullar basladi melegim:))herhalde millet ondan gelmiyo:))ama vurma kendini dan dan:))bak ben geldim kosa kosa:))
selam aynurum:))hatirlamaz olurmuyuz?oda nasil bi soru ya?tabiki hatirliyoruz:))medcezirin hic bi sarkisi unutulmaz ki:))hele o efsane sarki varya"dunyayi durduran sarki"onu da biri yazsa super olur ya okudukca icim acilirdi:))

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 11-09-2015 14:43 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam medcezircanlarım nasılsınız? :)) nergiscanım doğru cevap, okullar olduğu için gelemiyorum çok n'apim?:)) yorum varsa okuyup gidiyorum sadece, bugünde sema kendini vurmasın diye yazıyorum:)) şok şok şok, senaryomu final yapma kararı aldım! geriye, dahada geriye, alt tarafı liseye:)) "liselim" olmaya ne dersiniz? :)) ahh bahtsız senaryom, 10 bölümde bitirecek miydim seni? son bölümde hepinizi birleştiricem sonrada ayırcam, nihahahaa! :)) şaka şaka, yaparmıyım hiç öyle şey? bilmem, yapadabilirim, ama yapmak istemessem yapmam, yapmak istersemde yaparım, yaparım bilirsiniz;)) neyse, altıncı bölümü yazim ben
•aşk oyunu• 6. bölüm
"herşey birer kabustu, artık uyanma vakti"
(1 hafta sonra, herşey normal haline dönmüştür: mira sadece okuluna konsantre olmuş, yaman kızlardan kaçıp işini yapmaya, sema orhandan çıkma teklifi alıp kabul etmiştir, esma burakla barışmış mutluluğun keyfini sürmekte, ve biz yine biz olmaktayız:) )
eylül: canlarım, biraz eğlenceye ne dersiniz? :)
selin: alırım bi dal
hale: ay yok ben almim
esma: ne eğlencesi bu? :))
eylül: sen ve sema buna dahil değil
sema: niye yaa?
eylül: çünkü sizin sevgiliniz var
nergis: açık konuşsana sen, bizim sevgilimiz yok diye aşağılıyor musun sen eylül?
eylül: ay ne alakası var? bu oyunu onlar oynarsa sevgilileri kızar yani
selin: ne diyon bee?
eylül: bakın şimdi, (çantasından katlanmış kağıtlar çıkarır) burda komşularımızın ismi var:ne çıkarsa bahtınıza artık
hale: benim işim olmaz
eylül: mızıkçılık yapmasana, hadi çek bi kağıt
hale: ya off (bi kağıt alır) oha, kerem
nergis: onu ben alsam
herkes: 0_o ???
nergis: tamamen intikam şeysiyle yanii
eylül: iyi, hadi hale tekrar
hale: te allahım! ya off rüzgar çıktıı
eylül: sevgili kardeşim, sıra sende
selin: murat, o kim be?
eylül: n-ne yani bana mert mi kaldı şimdi?
hale: kendi düşen ağlamaz, kendi kazdığın kuyuya düştün, k--
nergis: ay yeter, biz napcaz şimdi onu söyle sen
eylül: 1 hafta içinde kim daha çabuk kendisine aşık edebilir bunları dicektim ama vazgeçtim
selin: yok yaa, ben her türlü iddiaya girerim
nergis: yanii, bendede özgüven full
hale: fazlaysa sende özgüven, versene bana birazını?
sema: yaaa, kıyamaam :) böyle yollarla mı sevgili yapmaya çalışıyorsunuz? :))
eylül: aa ne alakası var? tamamen eğlence amaçlı yani
mira: selaam :)
hale: hoşgeldiin :)
mira: hoşbulduk biriciklerim, eee napıyosunuz?
esma: iddiaya giriyolar, kimi yiyolar? :))
mira: ne iddiası yaa?
eylül: sonra anlatırız canısı, çünkü zaman akıyo
selin: semacıııımm
sema: dinliyorum canım
selin: şey diyorum, sen, ben, orhan, bide arkadaşı bi şeyler mi yapsak?^^
sema: maalesef, biz orhanla baş başa bi gün geçiricez
selin: ay yesinlerr
eylül: no no no gülüm, yardım yok! herkes kendi çabalasın, görelim bakalım en mükemmelimiz kim? :) tabiki bende yani şimdi-
mira: biri bana nolduğunu açıklaya bilir mi?
sema: neyse siz gidin, biz esmayla anlatırız
eylül: okeydir
--üniversite 'kantin'--
(bi masada nergis, eylül, hale ben karşıda ki çocukları izliyoruzdur)
selin: muratın kim olduğunu bilen var mı?
eylül: şu sarışın maviş varya, tam karşıda oturan, işte o
selin: fena değilmiş, kerem hangisi?
nergis: şu telefonla oynayan varya, işte o pislik
hale: rüzgarda araların da ki tek esmer
nergis: çok tatlı değil mi yaa?
selin: ayy evet yerim onu babyface
hale: yılışmayın bee! yani kurtlar sofrası, köprüden geçene kadar ayıya dayı dicez
eylül: arızaya bağladı bu yine
--or&sem--
orhan: pamukşeker alıyım mı sana?:)
sema: yok, klişe olmayalım efsane olalım:)
orhan: ne gibi mesela?
sema: karşımıza çıkan ilk evin zilini basıp kaçalım? :))
orhan: yok artıkk
sema: ya hadiii, çok güzel olur :)
orhan: iyi tamam
sema: yaaa :)) sonradaaa, dondurma savaşı yapalım? :)
orhan: olur babacım cici elbisede alalım mı sana?
sema: üff orhan yaaa, çok eğlenceli vallaa, daha önce yapmamış olsaydım önermezdim
orhan: hadi yaa? kiminle denedin sen??
sema: mehmetlee! kiminle olucak ikizimlee
orhan: haa, sonrada sahile gidip kendimizi denize atalım mı?
sema: wow çok iyi fikirmişş :)
orhan: hey allahım yaa :))
sema: bunu daha önce hiç demem dimi?
orhan: neyi?
sema: "seni seviyorum" :))
orhan: :))
bölüm sonu.

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 11-09-2015 19:29 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyruklu yıldızlarım, medcezir sevdasını en dibine kadar yaşadıklarım :)) yamira efsanesini unutmayanlarım, eymerin şebekliklerine beraber güldüklerim, hep bi' arada bulduklarım kısaca:"en bestlerim":)) nergiscanım hoş geldin :)) seliiin şekerim, festival gibisin katılmak istiyorum :)) rock'n cock gibisin çadır kurmak istiyorum :)) yaa hani derler "beklediğime değdi" diye, onun sözlük anlamısın :)) o nasıl bi' bölümdür??:) orhanımla sahneleri okurken, o kadar çok mutlu oldum ki, tarifi yok hiç bi' dilde:)) efsane olalım tabii ya, allahım sana geliyorum :)) ilk "seni seviyorum" benden geldi, zaten bekliyodum yani :) sizede kolay gelsin, sarışınlar, mavişler işiniz zor :)) liseli olsam da fark etmez selinim, böyle hikayeye can kurban resmen hayata bakış açım değişti :)) #orsemforever♥♥♥ #ağbiçokseviyorumya :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 11-09-2015 21:10 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
✧aşk oyunu✧ 7. bölüm
-esma&burak-
burak: aşkım, senin en sevdiğin renk neydi?
esma: nasıl yani? sen benim en sevdiğim rengi bilmiyomusun? aşk olsun burak yaa, çok kırıldım
burak: ya biliyodumdaa, unuttum işte
esma: ilk tanışma tarihimizi söyle bakim sen
burak: şey, 6 ay önce falan
esma: burak, kendini affettirmen için öyle bişey yapman lazım, ki gönlümü alasın! yoksa the end, anlatabiliyor muyum?
burak: aşkım, bitanenin bitanesi, en kıymetlim, geçmişle ne işimiz olur ki? biz geleceğe bakalım:)
esma: diyosun, bilemicem burak bey. kalbimi çok kırıyosun, böyle giderse bende nergis gibi demet akalından giderli şarkılarla uğurlarım seni ona göre
burak: ne?
esma: ya tamam şaka yaptıım :) bende hatırlamıyorum ki ilk tanışmamızı, hem bu çok saçma bi şey dimi yaa? boşver aşkım, varsın hatırlamayalım :)
burak: kanserden gidicem sandım
esma: :))
(bahçede oturan esbur'un yanına orsem gelir)
sema: ooo keyifler full galiba? :)
esma: selam :)
sema: kızım olaylar olaylar, bi sokağa daldık karşımıza çıkan ilk evin zilini tam basıcaktık ev sahibi kapıyı açtı ve biz kalakaldık :) kadın bizi kızının arkadaşları sandı içeri davet etti, kızın çocukluğuna kadar herşeyini anlattı iki saatte, zor kaçtık yaa :))
orhan: kimin fikriydi acabaa?
esma: yaa ama çok komik bi anınız olmuşş :)
sema: aynen yaa :) ee bizim kaçıklar nerde? :)
esma: "avcı ava çıkıyor"
sema: haaa okeydir kanki ;)
burak: ne diyo bunlar ya?
orhan: anladıysam arap olayım zenci olayım arkadaş
sema: hahaa :))
--mur&sel--
selin: merebaa
murat: ??
selin: oturabilir miyim?
murat: niye soruyosun ki? ayrıca bunu bana değil hocaya sormalısın, ki hoca böyle şeylerle ilgilenmez
selin: ay iyiki bişey sorduk, kendimi ankara mejlis salonunun arasına düşmüş fransız gibi hissettim! bu arada, selin ben. :)
murat: murat
selin: biliyorum, y-yani aynı sınıftayız sonuçta duydum ismini
murat: sen hep böyle konuşur musun?
selin: nasıl? :)
murat: geveze gibi
selin: aa, hayret bişey yaa! patavatsız, hayır tamam bende dobrayım ama, böylede olmaz ki canım!
murat: ya tamam pardon
selin: pardonmuş, uyuz
murat: hakaret etmeye devam edicek misin?
selin: hakaret mi? pardonda, bana ilk "geveze" diyen sendin. bende cevap verdim normal olarak
murat: sana hayatta başarılar, bye bye
selin: pis asi çocuk, seninle işimiz çok zor yaa :( ama ben, merve aydın fanıysam, yapıcam! asla pes etmicem ve birinci olucam! tamam kes -,-
--ner&ker--
nergis: selaam
kerem: selam
nergis: geçen özürünü kabul etmemiştim ama sonra düşündüm düşündüm, kabul ediyim dedim :)
kerem: sevindim, kerem ben
nergis: nergis bende :)
kerem: intikam falan diyodun, fos çıktı :)
nergis: (iç ses) o intikam filminin fragmanını çekiyoruz haberin yok :)
kerem: noldu niye gülüyosun?
nergis: aklıma bi espiri geldide, ona şey ediyodum
kerem: nedirr? :)
nergis: şeyy, eee, şey adam araba kullanırken sürekli gülüyomuş demiş ki adamın biri "niye gülüyosun?" adamda demişki "e arabayı alırken güle güle kullan dediler" nasıl çok komik dimi? :)
kerem: te allahım :)
nergis: (kısık ses) ay iyiki esma bu şakayı zamanında yapmış
--rüz&hal--
(hale sınav sonuçlarına bakarken rüzgarda gelir)
rüzgar: efsanesin yaa, "hale beylice-puan-100" :)
hale: eh işte idare ederim :)
rüzgar: idare eder mi? efsanesin efsanee :) bak bakalım senden başka 100 alan varmı?
hale: sırrımı veriyim mi?
rüzgar: ver bakalım
hale: çok çalışmak :)
rüzgar: bi' kahve? :)
hale: oluur
rüzgar: 10 cips peki?:)
hale: ya sen yanlış anladıın, onları arkadaşıma alıyodum ben
rüzgar: ah bu arkadaşlar, benimde bi arkadaşım bi kızdan hoşlanıyo ama açılamıyo
hale: yaa, bence açılsın
rüzgar: bencede, ama yapamıyo işte
hale: anladım
--ya&mira--
müdür: miracım, edebiyat hocanıza başarılı bi asistan lazım. sınıfın en iyisi sen olduğun için seni seçtik
mira: ama hocaam
müdür: hani beklediğin "en iyi hikaye" yarışması vardı ya, ona hocanla birlikte katılacaksınız
mira: yaaa :)
müdür: kabul mü?
mira: evet tabiki, 8 aydır bekliyorum ben bunu :)
müdür: bir öğrenci hakkımız daha vardı, bunuda orkundan yana kullandık
mira: o-orkun muu??
bölüm sonu :)

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 12-09-2015 14:24 !!

Profilimden ikile paşam!✖Esma Kaptan⚓ Yorum
arkadaş
ekle
selamlar:) selin cok guzel olmus yaa "ask oyunu"bitecek mi?:( ama ben tanisma tarihimizi nasil unuturum nutluluktandir ya herkes cok mutlu bu bolumde ay dimi nergis iyi ki yapmisim o espriyi :) orsem in yeni anisi cok komik :) #askoyunubitmesin#foreveresbur&orsem:)
mursel nerker ruzhal ay cok tatlis bunlar sizi yiyebiliyoz mu?wuhuu halem yine iyi not almis :) selin yine heryerde "aydınist"allahim seviyom bu kizi ya :)

Profilimden ikile paşam!✖Esma Kaptan⚓ • 12-09-2015 17:47 !!

💖kiskanc melegim..Pel💖Nur..NuRcan Yorum
arkadaş
ekle
gunadinlar her kese:)
~bu gun selinimin dogum gunu ~dogum gunun kutlu olsun prensesim:)
bn seni cok seviyorum bnce sen bunu bilmiyorsun bunun icin iyi fisat :)hihi
arkadaslar yildizlar gibidir
onlari her zaman goremezsin
onlar her zaman vardir selinim
ama kalbinle hiss ede bilirsin
seni cok seviyorum
sen dogdugun gun eminimki
gok yuzunde bi yildiz patlamisdir:)

yillarin sormadigi,yollarin yorultadigi
dostlarin unutmadigi bu dogum gunun
kutlu olsun
dedim diyorum ve sonsuzadek deyicem ,iyiki varsin, iyki dogmusun,iyki tanimisim
mutlu yillar

💖kiskanc melegim..Pel💖Nur..NuRcan • 13-09-2015 08:00 !!

27:11:2015 AsÇet evlendi 💕🙈💕_Yasemin_ Yorum
arkadaş
ekle
selamlar:))
selinim ozeldede yazdim malesef katilamiycam partiye burda kutluyim gidicem:)) selinim iyiki dogdun, iyiki varsin, iyiki benim arkadasimsin, insallar tum hayallerine, istediklerine kavusursun! en bastada sagligin yerinde olsun, hep mutlu bi ailen olsun!:)) unutma hepimiz seni cok seviyoruz:)) iyki dogdun aydinist:)) optum seni:))

27:11:2015 AsÇet evlendi 💕🙈💕_Yasemin_ • 13-09-2015 08:46 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam 13 eylül mucizesi ♥♥♥ ya nasıl anlatsam nerden başlasam bilemiyorum sana aslında, belki de kelimeler yetersiz kaldığı içindir dostluğuna :)) ama yazmak istiyorum bu güzel gün anısına ... seni ilk önce dev havalı bi' sşebsel fanı olarak tanıdım sonra medcezir sayfasında ilk merhabanla, samimiliğini anladım :)) sonra da bi baktım yan yanayız, benim gönlüm "selin şekerim" diyor :)) ve siteyle ilgili sorunlarım olmuştu hep benimleydin, her zaman hissettim burda oluşunu, tam yanı başımda ve bu o kadar bambaşka bi' duygu ki tarifi yok hiç bi' dilde :)) iyi ki varsın sözü doğum gününün vazgeçilmez i belki de klişe ama herkes hak etmez söylenilmez öylesine.. sen iyi ki varsın, iyi ki tanıdım sevdim seni :)) merve aydın'ın kazanmayı sevdiği,yamira aşkının efsaneliği,şebnem'in selime inat ettiği,nazlın8n savaşa aşkını itiraf edemediği kadar seviyorum seni ♡♡♡ biliyorum biraz karışık ama napacan?:)) o zaman hazır mısınız? ? çıldırma zamanııı :)) bugün doğum günün, umarım yeni yaşında hep güler yüzün :)) uğraması n kalbine hüzün, parti sen gülünce başlasın selinim her şey gönlünce olsun ♥♥♥ #selinliklimforever ♥♥ #iyikidoğduntripnaz ♡♡

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 13-09-2015 14:02 !!

Ekinimi gormektir mutluluk!!:)♥iekinkocaskibitmez♥Gülendam Yorum
arkadaş
ekle
selamlar herkese:)ilk kez buraya geliyorum selinim bitanem canimin ici iyki dogdun cikolatali pastam:)iyki tanidim seni seninle tanisdigimiz gunu asla unutmiycam sen bnm en bi sevdigim en bi kiymetli arkadasimsin aydinistim bnm:)seni cook seviyorum♥
bana denizden başkası azaptır
canına canan bulunca insan tamamdır
tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır
bunca şair yanılmış olabilir mi ?
ey gönüllerin efendisi aşk
yağ üzerime toprak gibi ıslat
vay kaderimin ta kendisi aşk
sorgusuz sualsiz emrinde bu zat
ne yaparsan yap aşk ile yap
ne dediğin değil nasıl dediğin onay
açılır kapılar ardına kadar
kalpten gülersen kalanı detay gerisi kolay
bu sarki sana gelsin dogum gunu kizi:)

Ekinimi gormektir mutluluk!!:)♥iekinkocaskibitmez♥Gülendam • 13-09-2015 16:18 !!

#AsÇeT SiZeDe Bu YaKıŞıR,NiKaH KıYıLıR iMZa aTıLıR :)) İdil Yorum
arkadaş
ekle
selamlar sevgiler medcezirler:)
geç kaldım ama saat oniki vurmaz
doğum günü süresi henüz dolmaz
bilirim selinim halden anlar kızmaz
idilin pazarları pek vakti kalmaz
ve dedimki seline yazmadan uyunmaz :))

doğum günün kutlu olsun tripnaz:))
maniyle söze başladım ne yazsam az
sıcacıksın mevsimin hep mi yaz
bize seni sevmek oldu farz
öyle güzelsinki herşeyin tarz
sevgiler sunarım ederim arz:))

senin şekermi balmı tadın ?
tripnaz lakabın selin adın
bi baktın kalbimi çaldın
sevginle derinde yer aldın
taht kurdun öyle kaldın
candan içten selam saldın
dostluğa kıymet verdin saydın
bugün fotolar merve aydın
ne sevmekten bıktın ne caydın
her fırsatta sevdiklerini andın
iyi günde kötü günde vardın
sen medcezire bize candın :))

selinim iyki doğdun ,bizimle oldun,sen kalbime güzel uydun :))

#AsÇeT SiZeDe Bu YaKıŞıR,NiKaH KıYıLıR iMZa aTıLıR :)) İdil • 13-09-2015 23:28 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
•aşk oyunu• 8. bölüm
(13 eylül sabahı bizim tayfa evde toplanmıştır)
nergis: bugün kahvaltı yapmak sırası selin ve haledeydi dimi?
esma: yess
nergis: o zaman niye hazır değill?
selin: vicdan terk misiniz siz yaa? doğum günü kızıyım ben! bana iş yaptırmıycaksınız heralde dimi? :)
nergis: te allahım yarabbim yaa
hale: tamam tamam ben hazırlarım :)
sema: yaaa bu çocuk aptal aşıkk:)) her sabah mutlaka "günaydın" mesajı yazıyoo, yerim yaa :)
nergis: merak etme canım 1 ay sonra kökü kesilir bunların
sema: ne alakası var yaa? orhanım yapmaz öyle şey tamam mı? hem, burak ve esma 6 aydır birlikte. burak hâlâ yazıyo dimi?
esma: tabikide yazıyo :)
sema: baak!:)
nergis: aman iyi tamam, klişe işte kli-şee! ayy unutrum yaa off, kereme sözüm vardı benimm
selin: nereye yaa? doğum günü kızıyım ben, gitmiyceksin heralde dimi? :)
nergis: temelli gitmiyorum heraldee, 2 saate dönerim :)
selin: ay hayret bişey, ne biçim doğum günü kızıyım benn? hiç bir dediğim olmuyo, sıkıldım ama!
hale: hakkaten yaa, nergis oyunbozanı oynuyosun
nergis: ama...
(yamanlara annesi nevin gelmiştir, orhanıda çağırmışlardır)
orhan: ooo valide sultann :) girmişsiniz özel alana, neler döktürüyosun?:)
nevin: yalancı börek :))
orhan: ya anne yaa, niye yalancı ki? dürüst olsunn :)
nevin: şapşall :)
yaman: pişt, ne kaynatıyosunuz bensiz? :)
orhan: prasaa
yaman: anne senin bu oğlun hiç değişmiycek haa, sanki ilk okul 3! beni örnek alsın biraz dimi? :)
nevin: hıı seni örnek alsın, alsında kızlardan hortlak görmüş gibi kaçsın dimi?
yaman: ya anne yaaa
orhan: ben hiç kaçmıyorum annecim, bi kız var üff :) sarışın ve mavi gözlü, çok seviyorum yaa :)
nevin: oyy kuzum benim :) adı ne bakalım?
orhan: sema, ya bi görsen sende çok seversin valla :)
yaman: tamam lan kes, çakma romeo
orhan: bu benim abim olamaz, şiddetle karşıyım
(rüz&hal bi cafede buluşup konuşuyorlardır)
rüzgar: ya ne diyorum, öğleden sonra sinemaya falan mı gitsek?
hale: çok isterdim ama olmaz maalesef
rüzgar: neden yaa?
hale: bugün selinin doğum günü, kutlama var. bende hediye alıcam diye çıkmıştım
rüzgar: haa, anladım
hale: aaa, hediye bakmaya birlilte gitsek mii? :)
rüzgar: gerçekten mi?
hale: yok yalandaan :) tabi gerçekten
rüzgar: o-olur :))
hale: tamam o zaman :)
(esma burak ve nergis kerem parti mekanını süslüyordur)
nergis: turkuaz ve pembe yapalım, selin çok sever :)
kerem: yok yaa, o iki renk uymaz birbirine
nergis: öyle mi kemal doğulu? çok biliyosun
kerem: ama uymaz abi
burak: turkuaz ve beyaz efsane olur
kerem: aynen abii!
esma: size noluyo yaa? turkuaz ve pembe olucak o kadar!
nergis: katılıyorum arkadaşıma
kerim: bu zevksizliğin şeysi
nergis: neysiymiş pardonn?
esma: sensin zevksiz
burak: çemkirmesenize arkadaşıma
esma: pardonn?
burak: canım yaa, siz nasıl isterseniz o olsun :)
esma: hah şöyle :)
kerem: bi şey sorucam, messi mi ronaldo mu?
nergis: ya şimdi allahı var ronaldo yakışıklı, ama messi perfect yani
kerem: aaa bende messiyi seviyorum :)
nergis: hadi yaa? :)
esma: noluyo be? turkuaz pembeden messi ronaldoya ne zaman geldik biz?
burak: knk benim canım maç çekti haa, yarın yapalım
kerem: hakkaten :)
nergis: ay of yeter! bayıcııı
esma: kesinlikle
(orhan ve sema sahilde yürüyordur)
orhan: aşkıım :)
sema: aş-kım? :))
orhan: aşkım değil misin? :)
sema: öyleyim valla :))
orhan: senden anneme bahsettim, tanışmak istedi seninle :)
sema: ah kalbim, ne diyosunn? ben napıcam şimdi yaa
orhan: bi dur bi dur, ne bu panik? :)
sema: ya sen benim ilk erkek arkadaşımsın ve ilk kez senin annenle tanışıcam, heyecanlanırım tabii
orhan: ilk ve son, heralde dimi?
sema: heraldee
orhan: nee?
sema: ya evett :)
orhan: bana bak kızım, sen benimsin artık! kimselere vermem!
sema: ayy orhan yaa :)
bölüm sonuu :)

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 14-09-2015 20:11 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyruklu yıldızlarım :)) öncelikle medcezir'imiz anısına yazmak istiyorum :)) →→13.09.2013←← tam iki sene önce hayatımıza bi' bomba düştü, ama ne bomba :)) ve o günden sonra hiç bi' şey eskisi gibi olmadı :)) dünya bi' lunapark.. dünya; lunaparktaki bi' dönme dolap hayatsa:bi' öpücükle duran dönme dolaptır artık..korkularınından sıyrılan yaman ve mira tek isimde buluştu artık "yamira"♥♥ :)) ilk öpücüğü yazmak istedim başlangıç olarak ama her sahne zaten efsaneydi, yaşanan her olaylar olaylar ayrı tatlıydı :)) velhasıl kelam; " özledim" :)) nergiscanım, selinim, aynurum ve ikizimm selam :)) halem tamam gel diye zorlamak yok ama anonim olsa da yaz, özlendin ikizimm :)) senaryo resmen film olmuş ya, âşık oldum kii :)) esmoşumlarla farklı bi iletişim tarzımız var, nergiscanım ve kerem çok mu çok tatlı :)) rüzgar ve ikizim bi başka ve seli şekerim kendini sona saklıyor galiba ;)) doğum günü kızı olsun o kadar, ben size nevin tayzemi ne kadar sevdiğimi anlattım mı ya??:)) dev heyecanlıyım yeni bölüm için ama aramıza kimse gelip girmesin ayırmasın mevlam bizi ömür boyunca :)) #foreverorsem ♥♥ #foreveresbur ♡♡ #keepcalmanaşkoyunu ☆☆◀◀

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 15-09-2015 18:00 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
•aşk oyunu• 9. bölüm
(doğum gününün ertesi orsem ve nevin akşam yemeğe çıkmışlardır, sema nevin'in karşısında hem utanıp hem heyecanlanıp saçma sapan haraketler yapıyordur. mesela elini koymaya yer bulamayıp çatalı yere düşürmek gibi :) )
nevin: okul ne zaman bitiyo kızım?
sema: 1 sene daha var nevin teyzecim :)
orhan: aynı bölümde okumuyoruz ama bitme tarihlerimiz aynı annecim :)
nevin: ne güzel ne güzel, çocuklar ben bi lavaboya gidiyim
orhan: tamam annecim
sema: ayyh orhan ben panik oldum yani yaa
orhan: ya canım sen niye panik oluyosun? sanki annem öcü, hayret bişey
sema: ne bilim saçmalarım falan, ne dediğimide şaşıra bilirim yani ay gitsek mi?
orhan: hee gidelim, yada kaçalım istersen?
sema: üfff saçmalama orhan! klima falan yok mu yaa çok sıcak
orhan: aşkım onlarca klima çalışıyo, bi sakin olur musun?
sema: valla pek mümkün değil bu dediğin
orhan: te allahım yarabbim ya
sema: bi şey sorucam, baban yok mu?
orhan: yok
sema: öldü mü?
orhan: gibi bişey, hani çocuklara "anneni mi daha çok seviyorsun yoksa babanı mı?" diye soru sorarlar ya, işte ben o soruyu cevaplayan rolünde olmadım hiç
sema: ben, ben özür dilerim. amacım seni üzmek değildi, merak ettiğimden sadece, çok pardon :(
orhan: hey allahım, niye öyle diyosun ki? kim olsa sorardı dimi? :)
sema: patavatsızım işte yaa :(
orhan: gel buraya şaşkın sevgilim (semaya sarılır)
sema: hiç ayrılmayalım biz :)
orhan: uslu durursan düşünülür :)
sema: orhan yaa :)
orhan: :))
(esma ve burak, kerem murat ve rüzgarı bizim eve çağırmıştır)
esma: tadaa. :) (şişe gösterir)
hale: ne bu şimdi?
esma: bilmem, bende sana soriyim dedim ne bu? ay hayret bişey görmüyo musun şişee :)
hale: aaa cidden mi? bende tavşan filan çıkartıcaksın zannettim, şişe olduğunu görüyoruz heralde, niçin getirdin diyorum
esma: şişe çevirmece oynıycazz
selin: klişenin dibine vurucaz diyosun yani?
esma: parlak bi fikriniz var mı selin hanım?
selin: bilmem, mesela dışarı çıksak, hazır yağmurda yağıyo ıslanırdık ne güzel :)
nergis: ay seliin
esma: hadiii herkes toplansın, oyun oynuyoruz :)
burak: biz zaten oyun oynuyoruz, konsol oyunu
esma: aşkımcım, senin bu futbol ve konsol sevdandan gına geldi gınaa
kerem: bişey söylicem çok demode dimi?
nergis: ay stil ikonu konuştuu! boşuna kemal doğulu demiyorum!
kerem: kızım senin sorunun ne? bi intikam diyosun bi arkadaş olalım diyosun bi çemkiriyosun??
nergis: bi git yaa, arkadaşmış! zaten plan iptal
kerem: plan?!
hale: nergiscim! sussak diyorumm, oyuna başlasak diyorum
nergis: b-bencede
esma: çeviriyorum :)
selin: kış kış şişe kış kış!
esma: vee, halee :)
hale: doğruluk tabikii
esma: hmm, açığa çıkan çok büyük bir sırrın var mı?
hale: şimdilik yok :)
esma: olabilir yani?
hale: yanii, ya tamam şimdi benim sıramm, çeviriyorum (şişe burakta durur)
burak: doğruluk tabiki
hale: söyle bakalım burak bey, esmadan sakladığın bişey var mı?
burak: yok
hale: doğru söyle
burak: valla yokk
hale: tamam inandım :)
burak: (çevirir ve nergise gelir) doğruluk mu cesaret mi?
nergis: cesaret
burak: telefonundan herhangi bi erkeğe mesaj at, sonrada yanlış gitmiş yaz :)
nergis: yok yaa, başka emrin paşam?
burak: mızıkçılık yapmasana kızım
nergis: üff tamam (burak'ın dediklerini yapar ve şişeyi çevirir, ve şişe bende durur)
selin: cesaret, bana bak sakın saçma sapan şeyler yaptırtma! ö ve ss gibi
nergis: ne diyon bee?
selin: aman, hadi söyle
nergis: apartmana çık ve bağırarak şarkı söyle :)
selin: what gülüm?
murat: denileni yapsana
selin: kes be kes, asi çocuk!
murat: hem müzik bölümünde okuyosun, şarkıyı büyük bi hevesle söylemen lazım senin
selin: senin beynin off galiba? piyano öğreniyorum ben şan değil!
murat: ne farkeder?
selin: çok şey farkeder, hem gitar hem şarkı eşliğine benzemez bu canım
murat: sesim şarkı söyleyemicek kadar kötü demiyorda
selin: yapıcam be, sana inat söylicem! (kapıyı açtığım an karşımda "sude beylice" ) a---sude teyzee? ! @ #
sude: mereba selincim, sema ve hale evde mi?
hale: kız selin nolduu?? (yanıma gelir ve hale iptal) annee???
sude: hale, hadi kızım semayıda çağır. eve gidiyoruz
hale: ne diyorsun ya? bizim evimiz burası!
sude: halee! yürü hadi gidiyoruz, evimizee!
hale: gitmiyoruz! hem semada yok zaten, kayınvalidesiyle yemekte
sude: nee?! çabuk, çabuk ara onu gelsin! eve gidiyoruz!!
(sesleri duyan mira ve eylül aşağıya iner)
mira: noluyo ya? aa, anne senin ne işin var burda?
sude: kızlarımı almaya geldim, hadi mira sende. gidiyoruz burdan!
mira: saçmalama anne, biz gitmiyoruz hiç bir yere
sude: hey allahım, birine bile söz geçiremiyorum ya! biri sokaklarda diğeri erkeklerle parti verir diğeri keçi gibi inat eder!
hale: birincisi sema sokaklarda değil! ikincisi erkekler dediğin bizim arkadaşlarımız! hem anne olduğun şimdi mi aklına geldi?
sude: halee, inat etme hakkına sahip değilsiniz. gidiyoruz!
bölüm sonu :))

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 16-09-2015 12:42 !!

★☆→AyŞe←☆★ Yorum
arkadaş
ekle
selam kızlar.. yine döktürmüşsünüz yorumlarda selinim yorumların güzel olmuş...kızlar ben bugünlük burdayım dersler yüzünden giremiyeceyim çünki dersler hazırlıklar yoğunlaştı artıq o yüzden arasıra gireceyim sizlere söyledim ki ben gelmeyince üzülmeyin belki gelib yorumları okuyamam ama gelib medcezir canlarım için yorum yazarım...sizi çok seviyorum cantanelerim bitanelerim...hepinizi öpüyorum..gittim yine görüşürüz mc-canlar.. :))

★☆→AyŞe←☆★ • 16-09-2015 13:35 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
•aşk oyunu• 10. bölüm
(orsem ve nevin yemekten dönüyordur)
nevin: ben bugün orhanlarda kalayım, yarın erkenden yola çıkıcam malum
sema: ay gidiyomusunuuz?
nevin: maalesef, ama dönücem bir iki hafta sonra. iyi geceler kızım :)
sema: iyi geceler nevin teyzecim :))
orhan: iyi geceler aşkım, yarın görüşürüz :)
sema: iyi geceler :)
orhan: e öpücük??
sema: orhan ya :) (yanağından öper) hadi git şimdii :)
orhan: güneş doğmıycakmış gibime geliyo. :)
sema: niyee?
orhan: çünkü sen beni öptün :)
sema: ay orhaan! :) (orhanla ayrıldıktan sonra sema apartmana girer ve sudeyi görünce oda şok olur)
sude: hah sema kızım geldin sonunda :) hadi kardeşlerinede söyle evimize gidelim, ben söyleyince dinlemiyolar
sema:ne diyosun sen yaa? ne yüzle geldin buraya? ya abla bu kadın napıyo burda??
mira: tamam canım sakin ol
sema: bide evimize dönelim diyo yaa! defolup git burdan!! hani 2yıl önce sen kovmuştun ya bizi, şimdide ben seni kovuyorum! git burdan!!!
sude: se--
sema: gitt!!!
mira: anne lütfen gider misin, şu an bunları konuşmanın ne yeri ne zamanı! gelmen hataydı zaten, rahatımızı bozma, "lütfen"
sude: peki, siz bilirsiniz. ama o eve döneceksiniz o kadar!
(ertesi gün hale üniversite koridorunda dalgın bi şekilde yürüyodur, yanına rüzgar gelir)
rüzgar: karadenizde gemilerin mi battı?
hale: gemi değilde, yat olabilir :)
rüzgar: dalgınsın baya
hale: annem bizi götürür diye korkuyorum
rüzgar: korkma, ben varım :)
hale: teşekkürler :) ama annem çok fecidir, dediğim dedik.
rüzgar: neden böyle yapıyo ki?
hale: boşver, şimdi anlatmak istemiyorum, belki sonra
rüzgar: seni mutlu etmek için napabilirim?
hale: bilmem
rüzgar: bence okulu ekelim? :)
hale: hiç yapmamıştım daha önce
rüzgar: ilk olur o zaman :)
hale: iyi tamam :))
(ben sınıfta oturuyorumdur, yanıma bizim sınıftan bi çocuk gelir)
cenk: haftaya baloya birlikte gidiyoruz dimi? :)
selin: evladım sen laftan anlamıyomusun? istemiyorum diyorum bi git!
cenk: ama niyee?!
selin: ya, senin çıkma teklifini asansör bile kabul etmez! ben nasıl ediyim? :))
cenk: kendin geliceksin kapıma "cenk benimle çıkar mısın" diye ama bende kabul etmiycem bak görürsün
selin: yaw he he :)
ayşe: ay yine mi bu?
selin: çocuk mıh ya mıh! laftan anlamıyo salak
ayşe: ben baloya serkanla gidiyorum :)
selin: ooo anlayalım yanii? :)
ayşe: fesat mısın kızım sen?
selin: üff iyi be tamam. da ben kimle gidicem? ayy reddetmeseydim çocuğuu
ayşe: saçmalama yaa onunla mateme bile gidilmez
selin: haklısın, buldum :)
ayşe: kiim??
selin: murat? :)
ayşe: hayatta kabul etmez ki o
selin: sıkıyosa etmesin, ben ya ben! :) okulun en popüler kızı! :)
ayşe: ay başladı yine :)
(nergis sınıftan çıkacakken kerem kapının önünde durmuş nergisi çıkarmıyordur sağa adım atsa sağa sola adım atsa sola atıyordur)
nergis: napıyosun sen yaa?
kerem: seninle konuşmak istiyorum
nergis: insanca "konuşabilir miyiz?" deseydin konuşurduk, artistlik haraketler filan. ne ayaksın oğlum?:)
kerem: sen beni anlamıyorsun galiba?
nergis: kafama taş atanlarla kanka olmak prensibim değilde
kerem: sen hala o mevzuda mısın?
nergis: ya bi git, benim seninle işim olmaz! :)
kerem: bende çok meraklıydım sana, sen bi git!
nergis: aa manyağa bak yaa, sakın karşıma çıkma çok fena olur!
(esbur alışveriş merkezindedir)
esma: aşkım senin kostümünüde mavi alalım, böyle tatlı tatlı oluruz uyumlu :)
burak: olur :)
esma: alışverişten hiç hoşlanmam ama balo için mecburuz yani dimi? :)
burak: çok belli oluyo :)
esma: yaa! sevmiyorum alışveriş falan
burak: tamam anladıkk :)
esma: şu kızlar sana mı bakıyo??
burak: baksınlar nolmuş ki
esma: oha burak ben o gözleri sökerim!
burak: kıskanç sevgilim benim :)
esma: bak hala bakıyolar kem gözler
burak: :))
esma: sen olsan beni kıskanırmıydın?
burak: ne kıskanıcam yaa
esma: 0_o !!!
burak: şaka yaa, kıskanırım tabiki :)
esma: seven insan kıskanır :)
burak: :)
bölüm sonu. :)

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 17-09-2015 15:15 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
"merhaba, mira ben.” 
“salt yaman.” 

evet, evet medcezirimin en unutulmaz sahnesi değil midir? bence öyledir:)) ilk görüşte aşk'a sonuna kadar inandıran sahnedir... nice genç kızımız bu sahne yüzünden, kapının önünde hayatının aşkını beklerken yaşlandı, şaka şaka :)) selam kuyruklu yıldızlarım kısa bi' aradan sonra yine yeni yeniden benn :)) meraba demeden olmazdı medcezirce,siz nasılsınız en bestlerim?:)) selin şekerim hayal gücünün her zerresine kurban :)) ohalarbaşımaa, orhanımla o sahneleri ben bile hayal etmemiştim daha yüreğine sağlık,sudeye de dev rest yaptık ama yaa :)) sudecim,giderken ardına bakma yakışır bi' veda olsun, hayatımızı mahvettin ama güzel goldü helâl olsun :)) nevine de teyzecim diyorum sürekli oysa hiç mi hiç sevmem :)) ama kaynana çok fena aşığım oğluna :)) yeni bölümler beklenir tabii medcezircanlarımdaa :)) #orsem❤❤ #esbur ❤❤ #medcezircanpower ✌✌

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 01-10-2015 23:27 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
azerbaycandan kucak dolusu selamlar olsun en bi sevdiklerime:))medcezircanlarima:)) selam bende geldim meleğim uzun zamandır sayfamız boş kalmıştı hadi tekrar dolduralım:)) ben seni gordum çok iyi oldum sarışınım sen nasılsın?:))
medcezirim canim dizim ya..seni ve sana olan aşkımı kelimelere sagdiramam.. nasıl özlendin..bir bilsen...yamanin o kıskanç ve sinirli hallerini.. miramin o kahlalarini gulusunu sevinçten attığı çığlıkları.. mertin sebekliklerini.. eylülün tatliligini.. hiç mi hiç unutamadım!...
#kalbimdesinmedcezir #yamiraforever #hiçunutmayacağız

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 02-10-2015 05:22 !!

★☆→AyŞe←☆★ Yorum
arkadaş
ekle
selam kızlar nasılsınız..evet ya sayfamız bom boş kalmıştı ama yine dolduracaz ben sizleri çok ama çok özlemiştim...kızları kalanları nerde onlarda gelsin sayfamız tastamam olsun işte ...ben gidiyorum yine yazarım..yamiramı çok seviyorum

★☆→AyŞe←☆★ • 02-10-2015 14:03 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam nergiscanım hoş geldin eylülüm :)) medcezir sayfası asla boş kalmaz çünkü biz burdayız ve de durmayızz :)) ayşecanım sende hoşgeldin,nerde selin şekerim??:)) medcezirimizi hiç mi hiç unutmadık tabii :)) hani daha sekizinci bölümde yamira henüz sevgililikten bayağı uzaklar ama arkadaştan bi' tık ötelerken :)) mira'yı amerika'ya güle güle yollayıp, oradan sağ salim döndürmüştük çünkü burada bir seveni, bekleyeni vardı:)) o bekleyeni sınavdan çıkmıştı, iyi geçti, mutluydu. :)) "çok mu iyi geçti?" sorusu, daha önce kimseye bu kadar mutluluk vermemişti hani :)) mira yaman'a koşmuştu,sonrada mertle ikisinin koluna girmişti sanki:
"mertciğim, sevdiğim çocuk yanlış anlamasın diye koluna giriyorum yoksa pek umrumda değilsin." der gibi ya unutmak mümkün mü?:)) unutursak kalbimiz kurusun :)) #yamirayahiç❤❤#keepcalmandmedcezir❤❤#hiçunutmayacağız❤❤ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 02-10-2015 23:35 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam eylülüm, tabi ki çok şey istemiş olamazsın ben de severek yazarım medcezir söz konusu olunca destan bile yazarım :)) o zaman âşık olduğum bi' diğer sahneye geçiyorum 2. bölüm :)) yamiranın çok sonraları en güzel anlarını yaşayıp en büyük kavgalarını edecekleri o ağacın altında gerçekleşti ilk tartışmaları :)) yaman; orkun hakkındaki “naylonlu” düşünceleriyle onun mira’yı hak etmediğini dile getirirken, mira; “kimmiş beni hak eden, sen misin?” diyerek, altınkoyu sallamıştı :)) sonra yaman koperin manalı bakışları,miranın "küstah" deyişi :)) bize de bu harika sahneyle içimizde havalanan kelebeklerin tadını çıkarmıştık, yada mert gibi yaman için "kahramanım benim" demelerimiz :)) ne güzeldi değil mi yaşadıklarımız,ne güzeldi :)) bu arada yarın altın kelebek kanal d de canlı yayında :)) allahım inşallah serenay ve çağatay da gelir,sen konuyu biliyosun dinimiz amin:))#yamanınaşkımiranınaşkınaçokyakışacakbirömür ❤❤ #medcezirölümsüzdür❤❤🎀🎀 :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 03-10-2015 14:37 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
güzeller içinden bir sizi seçtim kalbimi size ben size verdim!:)) selamlar olsun medcezir sayfama, kalbi güzel sevgisi özel tayfama açın kollarınızı ben geldim:)) şimdii; aşk oyunu bitmesin dediniz bende bitirmeme kararı aldım 'ama' yeni senaryomuda çok yazmak istiyorum:)) onun için 2'si bir arada yapmaya karar verdiim!:))
¤seni seviyorum¤
~tanıtım fragmanı~
mira: sen aşktan anlamassın canım!
yaman: anlatta anlayalım bebeğim ;)
mira: anlattığımdada anlayacağını zannetmiyorum ki "bana aşkı anlat" diyen biri aşktan hiç mi hiç anlamıyo demektir çünkü aşk anlatılmaz!
yaman: oww, sana aşk doktoru mu desem o zaman?;)
mira: 'mira' desen yeter öküzcüm!
yaman: ama sen bana 'yaman' desen yetmez gibime geliyo ;)
~tanıtım sonu~

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 04-10-2015 17:30 !!

Profilimden ikile paşam!✖Esma Kaptan⚓ Yorum
arkadaş
ekle
selamun aleykum medcezirin guzel kizlari sebekleri kelebekleri selinin atarli prensesi geldiii:) semosumun hashtag lerine olunur olunur geberilir:) kiz selin o tanitim sen cok kisa :) ama cok guzel "seni seviyorum" da cok guzel isim hani:) neyse kizlar ben kacar şarjim %2 :((

Profilimden ikile paşam!✖Esma Kaptan⚓ • 04-10-2015 19:29 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam eylülüm,admine yazdım bile merak etme cevap gelir mutlaka nergiscanım bekliyorum :)) hayır yörençgillerle bi' bağlantım yok uzaktan ama medcezire fanatik oldum :)) sen dinleyen ol ben anlatırım sana zaten medcezir rüzgarı öyle bi' oy estiki sanki her şey birden gitti nerde hafıza ??:)) o zaman ilk dans 9. bölüm :)) mert eve gelmişti yamanlarla ve sürekli aynı şarkıyı söylüyordu "bakışların bana biraz cesaret versin,korkuyorum sana aşktan söz etmeye ben" , mira balkona çıkar defa mert :"miraa!!!bi' derdin varsa ne olur söyle söyle":)) selim serez :"senin tek derdin uykusuzluk":)) sonra yaman ve mira sahilde yürüyüş yapmaya karar verirler.. mira yaman'a damat halayı öğretir ve hiç bilmedikleri bi' düğüne girerler,ankaranın bağları da büklüm büklüm yolları :)) ve müzik romantiğe bağlayıp "ah bu ben" çalarsa işte yamiranın ilk dansı :)) ❤halemm,hoş geldin ikizim ya gölgeni görsem sarılasım var dev özledim :)) ben iyiyim sen nasılsın? ya es ne zaman istersen, aynı yerdeyim ben uğra bi' geçersen :)) esmoşum, selin şekerim siz de hoş geldinizz :)) aynen bende aşk oyunu bitmesin istiyorum ama yeni tanıtım da dev tatlı :)) #direnaşkoyunu❤❤ #kuyrukluyıldız❤#tozludereli❤ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 05-10-2015 01:58 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
selamlar canım arkadaşlarım:))) medcezircanlarım:))) hesabim düzeldi çok tesekkur ederim meleğim bitanesin♥ hep yardımıma kowanım♥:))):)))
evet can parçam benim hafıza çok zayıf ya bölümleri hiç mi hiç aklımda tutamıyorum sen nasıl yapıyorsun woktayım 0_o:)))selam esma bana bisey yazmazsan sevinirim sana cevap bile yazmaya tahammülüm yok!!!sen şuan burda yoksun benim için lütfen bende senin için öyle olayım!!!
vaaay kimler gelmiş canımın içi gelmiş bitanem gelmiş kalp atışım gelmiş ölürüm ya nasıl ozlemisim anlatamam prensesim hoşgeldin sayfana:)))bende senle konuşmayı dev ozlemisim sana anlatacağım çok şey var:)))
oy oy oy ama hiç kiyamam ki ben sana:((sen bütün günü test mi cozuyosun?:((kiyamam:((meleğim hanı sende bi sehirli değnek vardı ya meleklerde olandan hani;-);-);-)onu halenin testlere vursan diyorum testler çabucak çözülse nasıl fikir?hihihi;-);-);-)
yaa ♥sarışınım♥harikasin ya en sevdigim sahnelerden birini yazmissin o halay neydi öyle ya?ankaranin bağları:)) o video hala bende var prensesim sen atmiwdin bana hatirliyomusun?:))dev şeker sahneydi ama ya:))
#hosgeldinprensesimsenicokozlemisim

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 05-10-2015 09:37 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyruklu yıldızlarım :)) ben sizi bi' gün görmezsem kör, iki gün görmezsem kötürüm, üç gün görmezsem: ölürüm ölürüm ölürüm :)) hoşgeldin sayfamızın nur'u,nergiscanım tabiki her daim yanındayım çok şükür tekrar geri geldin eylülüm :)) o zaman medcezir yamira ilkleriyle,durmak yok yola devam!!:)) ilk kıskançlığı da unutmak mümkün değil mesela,10. bölüm :)) her ne kadar şimdi alıp içimize katacak kadar çok sevdiğimiz bir karakter olsa da, sedef’in yaman ile ilk sahnesi çok da tatlı sayılmazdı yani :)) ilk kez öpüşülen gecenin sabahında mira, yaman’ın yatağında sedef'i görünce tabii haklı :)) yaa ben de o zamanlar anti olurum sanmıştım ama "sedef kaya" kendini sevdirdi yamiranın arasında olmadı hiç hatta destekledi :)) neyse zaten:ekmek doğrama tahtasının yeri musluğun arkasıdır,trt 1 hep birinci kanal da olmak zorundadır ve yaman'a en çok mira yakışır :)) #yamirayahiç❤ #sarıkayaulusoy❤

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 07-10-2015 01:24 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
selam canlarım:)) her fırsatta koşa koşa yanınıza gelen ben sizi nasıl özledim halbuki beş sene değil sadece bi gün gelmedim:))
#bizbirbirimizigörmedensevdik #medcezirarkadaşlıgı #senercandır
hoş bulduk meleğim:)) senin o tatlı güzel kalplerine ölünür biliyomusun?:))
ay evet ya ilk kıskançlık ne çokta yyakışıyor miraya kıskançlık ama en çok yamana yakışıyor kıskançlık:)) #kıskançyaman #atarlımira #beylicekoper
deme deme ya sedefe başta gıcık olsak ta sonra kkendini sevdirdi evet:))

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 08-10-2015 05:44 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam eylülüm :)) bugün günlerden medcezir,bugün günlerden uyum, bugün günlerden yamira :)) dev özledim böyle yazmayı, yeni bölüm için dakikalar saymayı, deniz yıldızı final olsun diye totem yapmayı :)) bi' kez daha bize medcezirimizi sunan herkese teşekkür, final yapmasını sağlayan herkese teessüf ederim :)) evet sedef candır,neşedir :)) aslında bugün de mira ve orkunun ayrılmasını yazacaktım,evlenme teklif edecekken hale ile ilişkinin öğrenilmesini ve vurulduğu ânı ama sonra vazgeçtim .. işığından ne hayır gördük ki,etmesin üstümüze gölge gölgeee :)) ama senide unutmadık: 9.90 tlnin para üstü gibi olan orkun, olmasan da olurdu :)) #nedemekaşknedir?sizinoralarda❤yamira❤yoktur?:)) #bugüngünlerdenmedcezir❤:))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 09-10-2015 20:08 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam medcezirim,gökyüzünde ki kuyruklu yıldızlarım :)) eskiden bu sayfada yektim hep,arada bi' kaç anonim gelip saçma falan yazardı o kadar ama ben hiç yazmaktan vazgeçmedim,vazgeçmem yine sevmekten :)) o zaman 15.bölüm gelsin, isyaan bölümü :))
seven kalpler kıskanırdı, ama bir sandviçle fırtınalar koparan daha görülmemişti :)) taa ki mira; aynı sandviçi ısıran yaman ve eski sevgilisi leyla’yı görünceye dek :)) mira, kendisini aldattığına inandığı yaman’ı kendi kırık kalpler arşivine kaldırmaya hazırlanıyordu.. mira’nın dudaklarından “tozludere’de değilsin cümlesini, yaman’ın gözlerinden de tanık olduğumuz, sebebi aşk olan ilk gözyaşlarını döküyordu..  "isyan" artık sadece bir şarkı adı değildi, çığlıkların adıydı, izleyenlerin tüylerini diken diken eden, harika bir ayrılık sahnesinin fon müziğiydi ve medcezirimizin efsane sahnelerinden biriydi :)) o zaman bi' kez daha hashtag #hiçunutmayacağız❤❤ :)) bu arada irem derici' den "aşk eşittir biz" şarkısı şuan favorim nickim de yaptım, sayfamıza da yazmak istiyorum hem yamira anısına hem de dev sevdiğim için :)) bir masal yazdım el eleyiz biz,
bir hayal çizdim göz gözeyiz biz :))
bir dünya diledim sadece senle,
kocaman harflerle aşk eşittir biz :))
bir rüya gördüm aşktan ibaret,
aşk dediğim yani senden ibaret :))
cenneti yaşıyor bu kalbim senle,
kalbimin her atışı senden ibaret :))
sence de bazen çok saçmalamıyor muyuz?
ufacık sorunları bile büyütmüyor muyuz?
böyle ayrı kalmanın kime faydası var aşkın..
mutlu olmayı hak etmiyor muyuz?
gel yârim gönlüme,huzur ver ömrüme,
söylesin tüm şarkılar :))
sevdamız bir melek, uçuyor göklerde,
kıskansın tüm Âşıklar :)) #aşkeşittiryamira ❤❤ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 12-10-2015 02:47 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam eylülüm :)) yeniden tarih yazmaya, yamira aşkını hiç unutmamaya, her daim medcezir de kalmaya söyle var mısın?:)) ben de iyiyim tabii, her yorumdan sonra cevap yazan bi' nergiscanım olunca :)) "medcezir" güzel şeyler tekrar tekrar yazılıp hatırlanmayı hak ediyor :)) tüm bölümler içinde her zaman söylemişimdir favorim: 22. bölüm :)) sevgililer günü, uludağ tatili :)) hangimiz uludağ’a gitmek istemedik çılgınlar gibi?:)) ilk tatil, ilk beraber uyuma,yamanın orkuna "yanlışlıkla" tam isabet attığı kar topları :)) nil-kanatlarım var ruhumda şarkısı ile başlamıştı bölüm :)) eylülün merte ilân-ı aşkı,yaman ve miranın her ânı, efsane? efsane :)) yani "yaman ve mira" ismi ancak bu kadar yakışabilirdi bi' ikiliye :)) yok böyle bi' uyum, varsa söyle!!:)) sevgi böyle, sanki bi' heyecan içimi yakıp kavuran :)) bu duyguyla dolu dünya, gece gündüz ilkbahar güz onunla her ân :)) #yamanınmirası❤❤✌✌ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 13-10-2015 01:08 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyruklu yıldızlarım 22.bölüm mira beylice repliği gibi:"yaa nasıl anlatsam çok mutluyum,böyle sanki bi' masalın prensesi gibiyim :)) sanki dünya benim etrafımda dönüyo ya içim içime sığmıyo kalbim yerinden çıkacak gibi :)) ya o kadar mutluyum ki mutluluktan uçucam sanki aşk işte aşkkk" diyeceğimiz günler görelim inşallah amin :)) çokta sevdiğim bi' sahnedir bu sahne, serenayın sesi huzur :)) nergiscanım aynen tekrarını verseler medcezirimizin reklamları bile izlerim ben öyle bi sevda bizimki :)) evet "varsa söyle" miranın şarkısıydı eylülüm :)) ayşecanım hoş geldin, özelde yazdım zaten kırılmadım ki ben sana, yani vurur yüze ifadesi sorun değil bi' tanesi :)) selin'in yorumlarını, senaryosunu bende özledim the anonim :)) ama okul dışında herkes zamanı oldukça sevdiği insanlara ve sayfalara vakit ayırıyor zaten,yani okulun daha hayatı etkilemeyen versiyonu çıkmadı napacan?:)) nur da yok uzun zamandır,haleyi de özledim ben çıkıp çıkıp gelin şekerim :)) o zaman aynur aydın-günah sevap size gelsin bi' tanelerim :)) tabii ki 👉❤yamira❤👈 ve medcezir anısına da :))
bir deli rüzgâr esince senden,
başımdan alıyorsun aklımı :))
bu kalp seni sevdi seveli,
yeni birini kendine yasakladı :))

yasakları hiç sevmem aslında ama,
bozdun sen kuralları :))
işte böyle bazen,
bir kalp atışı yıkar tüm duvarları :))

ne sıcak olurdu şimdi seninle,
uzansak şöyle boylu boyunca :))
zaman dururdu akmaz olurdu,
sen bana ben sana doyunca :))

kapandı bendeki aşk defterleri,
alacak verecek yok bu hesapta :))
tek sen varsın artık inan ki,
hem günahta hem sevapta :)) #herdaimyamira❤✌✌#vururyüzeifadesimedcezirdizilerinefendisi❤ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 13-10-2015 20:54 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
selams, aylardan ekim ben bu alemde tekim* falan dermişim:)) yaa vaktim dev kısıtlı lanet yağsın, yoksa ne yorumlar ne senaryolar yazardım medceziristlerime:)) mira'm; sen izini sürdüğüm kuyruklu yıldızım, her satırı en içtenliğinle yazdığın besbelli ağzım kulaklarımda okuyorum yorumlarını:)) vaay modaya'da uyuyoruz çok şık'ız?:)) *vurur yüze ifadesi seviyorum seni bitanesi*:)) yine yeni yeniden başladım medceziri izlemeye, her bölümü olay kalitesiyle kapak koyar!!:)) medcezir'i izlemeseydim hayatımda bazı şeyler eksk kalırdı valla:)) ayşem ikimizde aynı kaderi paylaşıyoruz görüyomusun?:)) ama gerçek medcezircanlar ne yapar eder ait olduğu yerde olur, aynen bizim gibi;)) bu arada anonim kardeş allah razı olsun :)) senaryomu yazmadan önce bende bi' şarkı yazmak istiyorum, sesli söylersem katliam ne bilim bi' facia falan çıkabilir:)) *selim gülgören~aşıklar şehri* #keepcalmandmedcezir:)) #foreveryamira♥ #vazgeçilmezim:))
öyle sevdim ki ben seni
tarifi yok hiç bir dilde
dünyanın en mutlu insanı yaptın beni
en kötü günümde bile

seninle biz ikimiz mutluluğun resmiyiz
iyi ki hayatımdasın...
iki kişilik bir aşıklar şehriyiz
benimle bir ömür yaşlanır mısın?:))

kendimi terk ederim seni yarım bırakmam
dört yanı aşk dolu yolumsun benim
her saat her dakika her saniye kalbimdesin
sen gözlerimin son adresisin♥:))
¤seni seviyorum¤ 1. bölüm
*bir söz uçurdum gökyüzüne,
yıldızların arasında o şimdi
seni arıyor sessizce...
anlatabilecek mi derdini?*
yaman şaşkın bi' şekilde: senin ne işin var burda yaa?!
mira: ya sen ne hakla benden hesap sorarmışçasına konuşuyorsun acaba "yaman"?!
selin: siz tanışıyor musunuz abi?
yaman: maalesef..
~flashback~
yaman ve mira izmirden istanbula gelen uçakta yan yana oturuyordur..
yaman: pardon, ben bi' su alabilir miyim?
hostes: tabii
yaman cam kenarında oturuyordur, su'yu almaya çalışınca uçak hafif sarsılır ve yaman'ın elinde ki su mira'nın üzerinde dökülür..
mira: n'apıyosun sen yaa?!
yaman: ben şey, pardon özür dilerim şey olunca şey oldu
mira: 5 yaşında çocuklar gibi bi su almayı bile beceremiyosun, zaten uçağa bindiğimden beri uyuz oldum sana!
yaman: alt tarafı bi su, neden bu kadar abarttın anlayamıyorum..
mira: bi git yaa!
~flashback sonu~
mira: bi tek bu olsa yine iyi.. sen kalk uçaktan inince çantaları karıştır, ben ondan sonra 2 gün bunu aradım!
yaman: eee şimdi neden burdasın, yine bi şeyin mi kalmış bende?
mira: yoo ben burda okuyorum!
selin: vaay ne güzel :) selin ben :)
mira: mira bende :) selincim rica etsem bana 11 b sınıfını gösterebilir misin?:)
selin: aaa abimle aynı sınıftaymışsınızz^^
mira: yok artık!
yaman: bu bi kabus olmalı..
(okuldan sonra sema beni görüntülü arar, bu arada sema&hale ikiz bi de kardeşleri murat var ve bizim karşı sokağımızda oturuyorlar)
sema: selinciiim canım kankam naberr neler yapıyosun:))
selin: laptop'u mu koluma takarım, salonda üç beş tur atarım, olmadı bi de tv'yi açarım gördüğün gibi çok sıkılıyorum^^
sema: haa, klask selin halleri diyosun.. okey, ya şey diycem.. bize gelsene sen bi?:)
selin: işin düşdüde aradın demi? çakaal ;)
sema: ne alakası varr? yardımına ihtiyacım var kanka hadi gel
selin: mecbur gelicem, yoksa n'apcam evde tek başıma?
sema: ayy canımsın :)
(esma ve burak işledikleri suçtan dolayı ceza almışlardır, okul bomboşken bi' onlar bahçeyi temizliyorlardır)
esma: ya sürekli başıma iş açıyosun yaa süreklii!
burak: sen benim kafama yara açıyosun ben sesimi çıkarıyomuyum??
esma: sus, hâlâ konuşuyo! ben o an senin kafanı kırmadığıma dua et..
burak: kızım senin derdin ne? agresif agresif haller hayırdır?
esma: bilmem burak bey, sizce neden? hergün sinirlerimi bozduğun için olabilir mi acaba?
burak: bak ben orda sana bi' şey dememiştim sen abartıp böbürlenmiştin
esma: bana bak, bana böyle bilmiş bilmiş konuşma! üff nerde kaldı bu selim hoca yaa canım çıktı burdaa :(
burak: yarında tekme atarsın sonra bizde yarın tuvaleti temizleriz dimi?
esma: kes be kes!..
devamı akşamaa :))

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 14-10-2015 14:49 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
5683.yoruum :)) selam kuyruklu yıldızlarım, neşeme neşe katanlarım,her satırda medcezir ve yamira okudukça huzur bulduklarım kısaca benim en bestlerim :)) ❤yamira❤ belki de tozlu dere -altın koy arasında yaşanan bu medcezir,diğerleri gibi klişe olmadığı için yazmakla bitmedi hiç satırlarımız :)) ilk bakışmayı hatırlıyoruz dimi? ilk bölüm, ilk görüşte miranın yamanı davet etmesi defileye :)) ve o gece mira podyumda,ortada bir aşk varsa; üzerinde başkasına ait takım elbiseler de olsa ya da kocaman topuklularla şık kıyafetlerle herkesin gözü üstünde de olsa, podyumda da olsan o aşkı saklayamıyorsun :)) orkun miranın kendisine bakmasını beklerken, yamira aşkı için "en best anlar" albümü hazırlanmaya başlamıştı bilee :)) mira yürür yaman'a bakar gözler konuşur,ve geri dönüp gülümsemesi "allahım sana geliyorum" dediğim sahnelerden :)) eylülüm benim yaş hikâyesini bende severim güzel şarkı,nasılsın nergiscanımın içii, kelebeğim şirinlik muskası?:)) selin şekerim esmoşum gelmiş hoş geldinizz :)) yaman'ım,kaderin tozuyla hayatıma savrulanım :)) tarzız tarz,bırak onlar düşünsün :)) vurur yüze ifadesi bende seni seviyorum bi' tanesi :)) senaryoyu da sevdim,bizim eve geliş nedenin biraz düşündürdü acaba muratla bi' bağlantı olabilir mi kii?:)) esmoşum her yerde thug life, her yerde atarlı yaa :)) yeni bölüm beklenir, bakılsın o zaman selinim :)) #biryıldızkaydıbiraşksonsuzoldu❤ #yamiraforever❤✌ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 15-10-2015 02:50 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
selam meleğim;-);-)öncelikle muska ne demek?türkçe herhalde anlamadım ama çok tatlı birşey olduğu kesin muska:))hehehehe:)))yaa o ilk bölüm efsaneydi yaa bin kere izledim ben ilk bölümü yine olsa yine izlerim allahım:))
miranin o podyumdaki saçı elbisesi ölürüm:))) yamanım benim ya salt yamanim neler çekti ilk bölümde sokaklarda kaldı kıyamam:)) ama neyseki hayatına tam adam gibi bi adam selim abi girdi ve koperin hayatı değişti.. ne sahneler ne bölümlerdi ama yaz yaz bitmez:))
#devözlendinkoper
ha unuttum yaa:))iyiyim miram sarışın meleğim sen nasilsin?:))

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 15-10-2015 10:35 !!

★☆→AyŞe←☆★ Yorum
arkadaş
ekle
iyi akşamlar canlar...nergizcanım bende iyyim çok şükür...evet ya nergizcanım koperim çok acılar çekti ama acı çeksede sonu baya güzel geçti..semam evet defile sahnesi çok güzeldi yamira sahneleri hep güzel zaten biratanecik dizim canım yamiram :))

★☆→AyŞe←☆★ • 15-10-2015 21:14 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
vurur yüze ifadesi, selamların en güzeli benim kuyruklu yıldızlarıma bi' tanesii :)) eylülüm, özelde yazdım muska ne demek ben de iyiyim nergiscanım :)) ilk bölümle devam edelim o zaman, yaa olayları tekrar tekrar anlatmak,hiç sıkılmamak da sevdaya dahil mi?:)) defile biter, mert hiç bi' zaman katılamadığı after partiye kahramanı yamanla gitmek ister ve sonunda bizim tozlu dereliyi ikna eder :)) bu arada ilk bölümlerde eylülde yamandan hoşlandı hatırlanıyor dimi?:)) belki şu diyalog hatırlamanıza yardımcı olur gibi gibi :)) eylül: benim adımda eylül bu arada ;)) yaman:güzel isimmiş.. eylül: bi' de telefon numaramı duysan,o daha da güzel :)) "seni de unutmadık,şapşal dediği çocuğa aşık olan kelebek" :)) mertin ilk kavgası da bu akşam gerçekleşir meselâ, yamanda kavgaya karışır ama altın koy team birleşince koper yerlerde.. gecenin sonunda kızlar mirayı kapının önüne bırakır,beklenen de gelir allahım o replikler dev tatlıydı "aloo burda uyuyamazsın" :)) yamiranın tanıştıkları ilk gün aynı odada uyumaları,miranın sabah erkenden kalkıp yavaşça evine gitmesi jenerik çalar koper uyanır mirayı görür :)) bi' yıldız kayar, bi' aşk sonsuz olur ❤❤ :)) #yamanmirakoper✌ #hiçunutmayacağız❤ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 16-10-2015 02:17 !!

Med Cezir Yorum mira sen yamana çok ve çok yakışıyorsun ama gerçek sevgilinin kerem bursin olduğunu biliyorum magazinde gördüm ve hemen kerem bursin ile ayrılıyorsun caniş ve bidaha kerem bursine dönmiyorsun seroş

18-10-2015 11:38 !!

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam medcezircanlarım, aşk kokulu duygu dolu sayfam biricik medcezir tayfam:)) adacııım hoşgeldin cantanemm dev özlendin gülen yüzüm:)) tonton selin ne yaahh sesli güldüm!!:)) unuttum sanma doğum günümden kalma:)) tekrar burda olmana çok sevindim şebelek:)) bi' de kuyruklu yıldızım, cici kız ayşem ve atarlı prensesim olsa kadro tamam:)) gönüllerin pembiş prensesi, olmazsan olmaz^^ çok özledim hep özledim gel artık sende neşe kaynağımm!!♥♥
bugün 22. bölümü izledimm, hâlâ etkisindeyim:)) tarihler -14 şubat 2014- günlerden sevgililer günü, sevginin diğer adı "medcezir":)) bölüm etiketi '#medceziraşkı':)) çoook özel ve güzel bi' bölüm'dü, keşke o gün o an izlediğimde burda olup yorumlaya bilseydim yaa:))eylül'le aynı odada kalacağını öğrenince dev mutlu olan mert gibi, birlikte uyudukları ilk gecenin sabahında ki mutluluktan şarkı söylemek isteyen mira gibi, ve daha fazlasıı işte anlatabiliyor muyum?:)) o kadar güzel kii, allah bi medcezir sevgisi vermiş gerisini koy vermiş:)) medcezirimin hikayesinin yanında benimkisi sadece bi' incir çekirdeği olur ki onu bile dolduramazz!!:)) anonim sen nasıl bu kadar beğendin şaşırdım doğrusu :)) bu arada "aşk oyunu" diye bi film varmış ben şokk :)) bu akşam kanal d'de, merak ettim bakalım nasılmışş?:))

♥Sel∞Es♥KaLBiNi ÇıKaRDıM YeRiNe, KaLBiMi KoYDuM En DeRiNe:))♡Selin♡ • 18-10-2015 15:51 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam "vazgeçilir gibi değil bu medcezirler" cümlesinin hakkını veren güzel insanlar,kuyruklu yıldızlarım, en bestlerim :)) ve hafta sonu 22.bölümü izleyen selin şekerim :)) bu bölümlerden sonra da senaryoya "ada" ve "leyla" dahil olmuştu :)) onlara anti olma keyfisinin yanında, miranın "dünyada o kadar insan varken benim sevdiğimi sevmeyin, döverim!!" tavrı en favorimdi :)) "leyla cadısı" burak ve orkuna aynı saate randevu verir ve "tesadüfen" orda olan yamira&eymer'le karşılaşırlar :)) orkun yaman'a laf atar ve bunun üzerine leyla "benim yüzümden kavga etmeyin" derse,mira beylice de ağzının payını verir :)) mira beylice efsanesi: "bana bak,ortalığı karıştırmaya çalıştığını çok iyi biliyorum..sana karşı kibar olmaya sakin olmaya çalışıyorum ama " bulaşma"!!çıkma karşıma, bozma sinirimi, uğraşma arkadaşlarımla, zarar verme ilişkime!! anlatabiliyo muyum??! "uzak dur yamandan!!" bi' daha tekrarlamıycam!! " :)) ✌iyi ki idolümsün "sarıkaya" ,diğerleri yıldızsa sen gökyüzüsün :))
#herduygununbi'sarıkayasıvar❤❤ :)) #medcezircanlarımaforr✌✌ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 23-10-2015 21:23 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
selamlar canlarım:))meleğim gelmiş ben hiç gelmez olurmuyum yaa koşa koşa geldim hemde yolda düştüm o derece koştum yanee:))ben bu kızı 7/24 takipteyim:))
isimsiz arkadaş yani da uyumuna söz yok zaten efsane ama serenayla keremde çok çok çok yakışıyor iki sarı kafanın ikisine de aşığım okey?:)))
ve senin "serenay hemen kerem bursinle ayrılıyorsun"demenle onlar ayrılmayacak tamam mı?!!!
yamira uyumuna söz yok yazacaktım pardon..

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 25-10-2015 02:41 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
selam prensesim kızlar söyledi kanser değilmiş zararsız bi kitle varmış onu aldırmış ameliyat olmuş sanırım neyse ameliyat olması haberi doğru ama kanserden mi başka birseyden mi onu kesin bilmiyorum kıyamam üzülme sen:(
aynen anonim arkadaşım..çağatay ve serenay zaten bir dönem sevgili olmuş sonra ayrılmışlar.. olmadı belliki..şimdi onlar keremle birlikteler çok ta mutlular inşallah ayrılmazlar.. serenay bi iyileşsinde dua edin kızlar..

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 27-10-2015 11:41 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyruklu yıldızlarım, en bestlerim, medcezircanlarım :)) aç kalbini ben geldim sıkı sıkı tutu bırakma, nergiscanım :)) geldim bile,ikizim sende hoş geldin halemm dev özledim keşke gelsen geri dönsen :)) bahsetsek: medcezirden,yamiradan,senden benden bizden :)) serenay küçük bi' operasyon geçirdi ama mesajlarıyla bizi de mutlu etti tekrar 1 temmuz mucizemm :)) sizinle de paylaşayım mesajını o zaman,serenay sarıkaya: "heyy!!ben çok iyiyim merak eden,endişilenen herkese teşekkürler.geçti bitti,sevgiler öpücükler":)) samimiliğine ölürüm ölürüm ölürüm :)) gelip de ❤yamira❤ sahnesi yazmadan gitmek olmaz,o zaman bence " en aksiyonlu " sahnelerden birini yazıyorum :)) aşk yalnızca mira ile yaman’ın kalbini acıtmıyordu bekli de,mira’nın aşkından vazgeçemediği ve kendisini bu yüzden terk ettiğini düşündüğü orkun’u cezalandırmak isteyen hale cadısı mira’yı da yanına oturtup, direksiyonu ölüme kırdı bu bölümde hatırlanıyo dimi?:)) ohalarbaşıma :)) sevdiğini ama adım atmaktan korktuğunu söyleyen yaman, mira’yı kaybetmek söz konusu olunca, son hız peşlerine düştü ve sevdiğini bir kez daha kurtarıp, kahramanlıklarına kahramanlık ekledi :)) yamanım benim ya,saçının fönü olayım :)) sonrasında merakına yenilip mira’nın balkonuna tırmandı, böylece yalnız beylice’lerin hırsız alarmları değil, mira’nın içinde sevdiğini geri kazanmanın sevinciyle aşk alarmları da çalmıştı :)) çok mu çok seviyorum? evett :)) #yamiraforever✌🌠 :)) #vazgeçilirgibideğilbumedcezirler❤❤ :)) #hiçunutmayacağız ❤❤ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 28-10-2015 03:01 !!

Med Cezir Yorum ohhh rahatladim madem serenay iyimiş bende artik doneyim derslerime ya oyle merak ettim ki onu iki gondur oldum bittim ya acaba ciddi bişey mi diye :-( ikizim bende donmeyi dev isterim ama once o uni kazanilacak yoksa sizinle uzuuun uzuuun konuşamam ki aklim hep derslerimde kalir :-( 9 ay daha beklicem size kavuşmak için sonra bi kazaniyim uçarak gelicem duşunmek istemiyorum ama olurda kazanamazsam olurum biterim artik o zaman hiç gelemem bu yuzden hadi kizlar duaya ;-) nergisim bitanem benim bende unutmadim nerhali hem seninde videoda dedigin gibi ayrilikta sevdaya dahil sizi dev seviyorum canim arkadaşlarim,bu arada esmayida dev ozledim onuda bi opiyim :-* hiç bi zaman mcde ki mesajimi gormesede ama olsun ben onuda sevdigimi yaziyim canim ortagimi da dev seviyorum :-) ve tabi bu seviyorum faslinda bizim canimiz ece yorençimizide unutmamak lazilm onuda seviyorum hadi kizlar iyi bakin kendinize hale yine kaçar opuldunuz :-*

28-10-2015 06:33 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
yorumlar yorumlar yansın buralar :)) yani herkes tamam ama "nergiscanım, selin şekerim, ayşecanım " da gelse tastamam :)) yorum yok, bi' replik yok medcezirimde ben hâlâ bekleyenim olsun :)) yaa siz sevda mısınız yoksa medcezircan falan?:)) halem ikizim özleniyosun fırsat buldukça sende yaz yaz yaz :)) medcezirsiz geçen bi' cumayı daha geri de bıraktık ama "her aşk bi' gün biter demişler onlar medceziri görmemişler":)) peki ya üçüncü sezon olsaydı? yamiranın kesin çocukları olurdu junior yamanlar miralar :)) güzel olurdu ya,eymer de evlenirdi mesela ama mert hep aynı kalırdı şebek işte :)) medcezirimde hep 22. bölüm yazdım ama 23. bölümün hattı kalır gibi gibi :)) bi' defa eymer " speeddate oyunu" dev komikti,sonra mertin orda bi kızla dans edip sevgilisinin yumruk atmasıyla kendine gelmesi :)) yamanın sarhoş olması "mira seni seviyorum" :)) mertin de seviyordu tabii,ne güzeldi değil mi yaşadıklarımız ne güzeldi :)) hadi gelinde konuşalım o günleri,gönlümüzde her daim #hiçunutmayacağız hashtagi :)) dizi dediğin sanki kaç sezon? ama medcezir ölümsüzdür :)) yamanın aşkı miranın aşkına çok yakışacak bi' ömür :)) #yamanınmirası ✌✌ #bi'yıldızkaydıbiraşksonsuzoldu ❤❤ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 31-10-2015 02:59 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
selam çan parçam sol yanım en bi sevdiğim değer verdiğim hiç sevmekten vaz geçemediğim tek gerçeğim:)))sen çağırırsın da ben gelmezmiyim? sana gelmediğim gün öldüğüm gündür gülüm:)) evet biraz geride kalmış ola bilirim ama idare etcen artık sema hanım yapacak birşey yok:))
yaa ben reprikleri ve bölümleri ezbere bilmediğim için yazmiyorum rezil olmiyim diye:))sen yazanları okumak ve sana yorum yazmak daha güzel meleğim:))medcezirimi hiç unutmadım hep aklımda:)) ve tekrarlarını versinler diye diye dilim de tüy bitti..:((
medcezirimiz devam etse hiç bitmese dev guzel olurdu tabii.. aynen yamiranin çocukları olsa kız miraya benzese sarışın olsa erkek yamana benzese saf temiz yüzlü olsa oyyy yerimmm:))ikiside yamira aşkının meyvesi olsaa:))
eymer de evlense dev tatlı olurdu ama olsun dizi güzel bitti yaa ölüm falan olmadı çok şükür.. şimdi dizimizin bütün oyuncuları maşallah farklı farklı dizilerde rol alıyor.. kenan da gamsız hayatta oynuyor çok severdim kenan koperi yaa izliyorum gamsız hayatı tabiki:))ya bi tek şebeğimizi göremedim yeni dizi falan yok mu?bilgisi olan?:))

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 31-10-2015 05:42 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam nergiscanım tatlılığın azerbaycan şubesii :)) gel gönlümee,huzur ver ömrüme idare etmek ne kelime?:)) hoş geldin nergiscanım, vurur yüze ifadesi ilk senin geleceğini biliyodum bi' tanesii :)) yani her daim insanın hayatında emin olduğu dostları olmalı :)) ben de çok mu çok özledim medcezirimi tekrarını vermeyenler utansın,neyseki biz "final" yazısından sonra bile bittiğine inanmadığımız için burdayız :)) yani oksijeni bilmem ama medcezir şart :)) yamira sahneleri izlemeyi hep dev sevdim, yazmayı da çok seviyorum :)) dizimizin tüm oyuncuları bi' proje için çalışıyor bende taner ölmez nerelerde merak ediyorum :)) bence yamira aşkının en güzel yanı da kutlamalardı :)) mesela :ilişkilerinin temellerinin atıldığı örnek evde yaman’ın tertiplediği kutlama, onlarca mumun ışığını söndürmekle sonlansa da, aşkın ışığını güçlendirmişti :)) 6. ay kutlaması ben fragmanlardan miranın doğum günü var sanmıştım :)) 3.sezon olsaydı evliliklerinin yıldönümü kutlanırda ya,var bi' yaşanmamışlık sanki özümde benim içimde ukte kalan :)) medcezir sayesinde özlem kotamı doldurdum ek paket kullanıyorum :)) #vururyüzeifadesimedcezirdizilerinefendisi ✌✌ #yamiraforever ❤❤ :))

 

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 03-11-2015 16:38 !!

Med Cezir Yorum sayfada ikinizin olmasi ve benim olamamam kiskanilir hemde yamanin mirayi o oyuncudan kiskandigi gibi :-( ismini unuttum onun adi neydi?medcezir kadar ozledim ben burayi zaman buldukca gelmeye çalişiyorum gelmeyince eksk hissediyorum nedense sizi dev seviyom kizlar serenayin ciddi bi hastali olmadigini ogrendimde sevindigim kadar sevinicem buraya donebildigim gun :-( hale

03-11-2015 19:27 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
selamlar canlarım:))hoşgeldin prensesim yaaa dev özlendin dev dev dev:(((
inşallah bu sayfa da gün gelicek üçümüz de olucaz medcezirden konuşucaz üzüme bitanem sabr et geliceksin aramıza dua ediyorum ben sen sınavı kazan diye sen çok seviyorum ömrüm:)))
meleğim gelmemiş o zaman ben yazayım ilk:)))mesela uludağ sahnelerimi hiç unutamıyorum..sonra tanin yamanı kaçırdığı bölümü hiç unutmam dev güzeldi miranin o ağlayışı kendini yerden yere vurdu resmen ne kadar içten ağlıyordu o sahne de bi kez daha işte gerçek oyuncu budur dedim ve gurur duydum serenayla..
sonra mira kenani vurmuştu yaman da sucu üstlenmişti ya yaman hapisteyken mirayla telefonda konuşmuştu o sahne asla unutulmaz yaaa ikiside ağlamıştı..
sonra..yamanın babasının öldüğü sahneyi asla unutmicam nasıl ağlamıştı yamanım kıyamam.
sonra bi keresinde hale cadısı mirayı arabasına bindirip götürmüştü arabayı deli gibi kullanıyordu miram nasıl korkmuştu yaz bende çok korkmuştum o ağladı ben ağladım yanee:)))
şimdilik bu kadar sahne yeter sonra yine yazarım kızlar hadi sizde yazın merak ettim..#medcezirdeseninunutulmazsahnenhangisi?

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 04-11-2015 10:39 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
vurur yüze ifadesi,havalar çok soğuk be bi' tanesi :)) selam nergiscanım çay var içersen ben var seversen :)) ikizim de gelmiş hoş geldin halem,bu arada miranın bebeğinin adı "baduş" du :)) dev güzel bi' soru "medcezirde unutulmaz sahnen hangisi?" hangisi unutulur kii ? :)) her bölüm de yaşanan olaylar olaylar, ağladığımız güldüğümüz zamanlar,efsane partiler, derin aşklar :)) yine de bu soruya "miranın merhabası" olarak cevap verebilirim eylülüm :)) çünkü: ilk adım önemliydi benim için,yamanın doğruları tek tek anlatması,her bi' şeyiyle salt olması :)) miranın ilk kez gördüğü hâlde defileye çağırması,etkilenişi ve bakışları :)) "tozlu dereden altın koya bi' rüzgar esti ve hikâye böyle başladı, küçücük bi' kıvılcım derin bi' sevdaya dönüştü" :)) aşk dediğin gelip geçer, sevdalar hiç biter mi? :)) #hiçunutmayacağız ❤❤ #yamirayahiç ✌✌ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 09-11-2015 00:13 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
vurur yüze ifadesi,dev özlendin bitanesi:))selam meleğim hoşgeldin:))
hihihi baduş yerden geldi aklına sesli güldüm yaa:))çok tatlıydı baduş ismi yaa mira çok tatlı söylüyordu "baduş":)))ah ah ah o medcezirli cumalar nerde şimdi? cuma gelsin diye günleri saatleri sayardım:)))o deniz yıldızı varya ondan ne cekdik bee:))
haklisin yaa medcezirimin her sahnesi olaydı:)) pfff:((serenayımı çok özledim ben ya miramın o tatlı gulusu varya çığlıkları dev şekerdi:)))
hele bir ağlayışı var oyy kıyamam gozumun önüne geldi yaa:))
#devözlendinmiram #hiçmihiçunutmayacağız #senercandır

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 09-11-2015 05:21 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam eylülüm hoş buldum :)) sen beni bi' çağır gönülden ben gelmez olur muyum? :)) medcezirli cumalar, serenay sarıkaya çağatay ulusoy yazan jenerikler, olaylar olaylar yeni bölümler mazide kaldı sanki, şimdi siyah beyaz filmler gibi güzelim sevdalar da bitti ama burdayız her daim kaç yazar final olsa :)) ne çektik bee , deniz yıldızı bitsin diye dua ettiğimiz günlere de burdan selam olsun :)) bizim medcezir efsanemiz "seyirlik değil ömürlük olsun" :)) bu arada "ayşecanım" hesabını neden kapattın? bi' şey demeden arkanı dönmeden veda bile etmeden, umarım tekrar gelirsin biliyorum sen böyle gitmezsin :)) ne demiş şair: " biz o geminin giderken, arkasında bıraktığı izi sevdik. kıyıya vuran dalgaları sevdik. biz beklemeyi seviyoruz, mevzu gemi değil." :)) #miranıneylülü ❤❤ #yeşilinengüzeltonu ❤❤ #bizdekimedceziraşkıbitmez ✌✌ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 10-11-2015 01:26 !!

Med Cezir Yorum merabaaa kizlar naber nasilsiniz?ben çok mutluyum derslerimin sitresinin ustune bu gece mukemmel bi haber aldim,teyze oluyorum beeen dev iyi bi duygu yaaa çok tatli bu sevincimi nergisimle ikizimle de paylaşim dedim hadi iyi geceler :-*

11-11-2015 20:24 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam nergiscanım tatlılığın azerbaycan şubesi ve ikizim hoş geldin nasılsın ben fazlaca özlemeleceli :)) tebrik ederim ablanı, inşallah hayırlısıyla dünyaya gelsin bebeği çok amin :)) yani eylülüm medceziri yâd ederse,bende mira olarak eksk kalmam :)) "yarın günlerden medcezir" nasıl da özledim, hani fragmanı konuşurduk hafta boyunca ne olursa olsun da "yamira" ayrılmasın diye dua ederdik :)) " mesela 37.bölüm " diye yazmaya başlıyorum o zaman :)) miranın yaman’a doğum günü hediyesi olarak aldığı uçak bileti yaman tarafından “bu hediyeyi ben sana kendim vermek isterim” cümlesiyle geri çevrilince, mira bir gerçekle daha yüz yüze kalmıştı.. ben de bu arada ece yörençe "kabul edeydi iyiydi " diye söyleniyodum tabii :)) ama aralarındaki ekonomik farklılıklar da ilişkilerini zorlayacaktı işte, yaman mira’nın hayatlarını kolaylaştıracak hediyeleri asla kabul etmeyecekti.. doğum gününün baş başa geçtikten sonra sahilde topluca ateşin başında oturdukları zaman mira’nın söylediği " inci tanem " şarkısı yamana gönderme gibi gibiydi sanki :)) " rüzgar ateş için ne ise, ayrılık da aşk için öyledir, küçük alevi söndürür, büyük alevi canlandırır." :)) kalbimizi çıkardık yerine, yamira' yı koyduk en derinee :)) #hiçunutmayacağız ❤❤ #yarıngünlerdenmedcezir ✌✌ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 12-11-2015 23:50 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyruklu yıldızlarım, can medcezirim :)) evet ayşecanım, eylülümün de dediği gibi hesabın neden kapandığı biliyoruz ve tekrar gelmeni bekliyoruz, sevgilerden bi' demet seni seviyoruzz :)) yine aylardan "kasım" :)) aşk başkadır sloganı ile bilinir de kendileri, yani bu özel ayda medcezire yamira sahnesi yazmadan durmak, olsun mu? olmasın dert size uğramasın :)) mesela sezon finalinden sonra "yamira" ayrılmıştı ama bu bölümlerde de : yaman’ın mira’nın peşinde yavru kedi tatlılığında dolaştığı, aşkını kanıtlamak için fırsat kolladığı her anı izlemek vee mira’nın aşkına hakkını veren bir yaman görmek çok mutlu ediciydi :)) ve yine yaman’ın karşı koyması çok zor tatlılığı içinde mira’nın hep etrafında olduğu teoman’ın "aşk kırıntıları" eşliğinde kendini affettirme çabaları, medcezir’in en güzel sahnelerinden tabi kii :)) orkunun durumdan faydalanıp, yamiranın arasını bozmaya çalışması da sonuç vermemişti yanisi n'olcak orkunç :)) yani orkun:"kelebek seni görse bu kadar gereksiz birisi senelerce yaşamış ben neden bir gün yaşadım diye isyan eder." :)) vee medcezirime yağmurlu bi' kasım gününde, şarkı yazmak istiyorum :)) ❤medcezir ve yamira anısına :)) ❤

gözlerim gözlerine açılıyor ,
başka manzara istemem ki ben :))
muhabbeti ruhumu bahara götürüyor ,
aşk hikâyeme dur diyemem ben :))
geceleri uyurken sen ,
sabahı zor getiren ben :))

şarkılar susuyorken ,
şarkılar yazdıran sen :))
eve senle dönüyorsam ,
evden senle çıkıyorsam ,
aklımı alamıyorsam aşksın  :))
eve senle dönüyorsam ,
evden senle çıkıyorsam ,
yine de doyamıyorsam aşksın :))

ellerim ellerine kavuşuyor ,
başka mevsime yaz diyemem ben :))
esiyor aşkın rüzgarı kalbime esiyor ,
bir güneş düşün hiç gitmiyor :))
geceleri uyurken sen ,
sabahı zor getiren ben :))

şarkılar susuyorken ,
şarkılar yazdıran sen :))
eve senle dönüyorsam ,
evden senle çıkıyorsam ,
aklımı alamıyorsam aşksın :))
eve senle dönüyorsam ,
evden senle çıkıyorsam ,
yine de doyamıyorsam aşksın :))
keyfi yolunda, aşkı sonunda :))
#aşksınyamira ✌✌ #bi'güneşdüşününhiçgitmiyor ❤❤ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 15-11-2015 15:27 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
selam meleğim benim,sol yanım hoşgeldin:)))yalnız kalmıştım zaten sayfada:))öncelikle senin o şarkına ölünür,onu bi yazayım da:))dev severim yalın:))"keyfi yolunda aşkı sonunda:))
geçelim medcezire:)) yaa allah aşkına orkuna hiç girme yaa:))kaç kere bizim sinirimizi bozdu çıldırttı:)))ama olsun dev severdim yaa onu da unutamam:))
aynen ya evet çok tatlı bölümlerdi onlar:))yamanım pişmanlığı:))kendini aff etdirme çabaları:)) #devseviyorum
bide ben medcezirin sezondan döndüğü bölüm vardı ya o bölümüde çok sevmiştim hiç unutamam yaa:))evet gizem güler tüm gicikligiyla yapışmıştı yamana ama yamiranin aşmayayacagi engel yoktur:)))
çok sevmiştim o bölümleri...yamira ilk kez o kadar ayrı kalmıştı.. ender ölmüştü artık..mert ve selim abinin açısı dinmiyordu ne bölümlerdi ama çok aglamistik ne cekdik bee:))merti sakal basmıştı hihihih:)))mert de eylulle ayrılmıştı:)) yane benlee:)))onların da ayrılma sahnesi falan çok duygusaldı yaa yaz yaz yazasım var:))ne kadar seviyosam artık dizimi sabahın köründe geldim yorum yazıyorum hadi ben uyumaya kaçar:))
#keşkeüçüncüsezondaolsaydı #yamiracandır #kuyrukluyıldızım

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 16-11-2015 05:32 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam nergiscanım can parçam :)) teşekkür ederim eylülüm, bende dev seviyorum yalını şarkısı da sayfamıza çok mu çok yakıştı :)) orkundan bahsetmek zorunda kalıyorum arada kii hiç sevmem ama medcezirde her bölüm olaylar olayların içinde olan bi' karakterdi de kendileri :)) hayır arkadaşlarının arasından bile kaç defa kovuldu,yine de aynı ortama girmekten hatta bilerek gitmekten çekinmedi.. yani bi' insan kovulduğu yere geri gelip artistlik yapacak kadar karaktersiz olmasın, gerisi hallolur :)) orkunda sonunda delirdi zaten,hikâyenin kuralı bu "kötüler hep kaybeder" :)) bi' de "sibel" vardı tabii nam-ı diğer vantuzella :)) "sürpriz" diye çıkıp geldi ya,pardon da ne sürprizi? senden olsa olsa kabus olur sibel bizimle değilsin :)) hiç kimse yamiraya engel olamadı, onlar konuştu yamira evlendi :)) yaa zaten düğüne leyla gelmişti ama ben miranın yerinde olsam, sibel elif ve adayı da çağırıp "sizinle eğlendi benimle evlendi" bakışı atardım yanii :)) #bi'yıldızkaydıbi'aşksonsuzoldu 🌠🌠 #keepcalmandyamira ❤❤ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 17-11-2015 01:53 !!

Aynur Yorum
arkadaş
ekle
selamm ✋medcezırcanlarım semamın degısıyle kuyruklu yıldızlarr:)))...ooo yıne dokturmussunuz...sayfamız yıne cok guzell bol nol tatlılık ıcerıyo:))orkundanmı bahsedoyonuz bendw fıkırlerımı soyleyeyım o zaman kısısel olarak bı sorunum yokk...ama dozıdekı karakterı dogal olara cok gıcık ıtıcı...oncelukle yamanın dusmanı mıramıda coook uzdu ve onları ayırmak ıcın elınden gelenı yaptı...hehhe ama tabıkıde basarısız oldu..bu yuzden pek fazla sevılmıyo..orkundan konu acılmısken..gecenlerde eylulu ve orkunu aynı dızıde gordum :)))👉anlarar ve anneler👈dızısınde gordumm sasırdım aslında ıkısıde fakır bı karakterı canlandırıyo..moda ıkonu havalı eylulden eser yok..cocuklu acı ceken bı kadını canlandırıyo...konu acıomışken dızımızın kenanı ve muratı da aynı dızıde 👉gamsız hayat👈dızısınde gordum ..son olarak nadır uzay 👉kara sevda👈dızısınde medcezırı bır azcık andırıyo..elıfı de bır dızıde gormusdum ama hangı dızıde hatırlayamadım..uzun bır aradan sonra medcezır sayfasına yorum yazmak dev guzel..
serenayımla cagatayımın yenı dızısını 10 gozle beklıyorummm😢😢😢cabuk baslasınn

Aynur • 17-11-2015 11:37 !!

Med Cezir Yorum bu sayfanin yorumlarini okimadim yeni haberlerininiz bilmiyorum bir weyi iyi biliyorum ki medcezir bitmedi bitemez sanki yani insan bir gaeip oluyo iki yil izlediyini bi. wey artiq yok yaniduygusala baglamak da cok wey yani bilmiyorum ya ben hayatimin en kotu zamanlarini bu dizi olurken yawadim ama wikdi o yok aslinda yamira cok wey ifade ediyor ben bi siteden okidim serenaylar sevgilisi yeni diziye cekilicek bence hic iyi wikir degil cunki cok acik sahnelerde ola bilir medcezirdeki oyincular bawqa dizilerde gormek aci yani bizimi dizimiz vardi gerek yoxldu analar ve annelere yada kosem kocamin ailesi ya medcezir davam etseydi cok guzel sahnelre ola bilerdi reytinglerin duwmesi isleri kotu bi hala gedirdi medxezir sevenler hepinizi seviyorum bu arada azerbaycandan tugce ))

17-11-2015 19:35 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam kuyruklu yıldızlarım, sayfamızda yorumlar yorumlar yansın buralar :)) öncelikle nurum,ayşecanım vee uzun zaman sonra tuğçe hoş geldinizz hepiniz :)) nergiscanım bende orkundan nefret etmiyorum zaten,tik-si-ni-yo-rum o kadar !!:)) mirayı haleyle aldatıp, kesinlikle olmayacak hayallerin peşinden koştu orkunç işte ama hayaller "mira beylice" hayatlar "hale karasuoğlu" :)) yani herkes hak ettiği gibi yaşar, herkes hak ettiğiyle yaşar diyorum kii yaman miranın yanındayken, "o tozlu yollar aşka çıkar" :)) yaa "kuyruklu yıldıza mektup" bestesinin ilk defa çalınışını hatırlıyoruz dimi?:)) yamanın "bırak sesim kalbine dokunsun, aramıza duvarlar örme" demesini ve sonrasını :)) sevdiceğine elleriyle nar ayıklayıp, yediren yaman tatlılığı, mira’yı altınkoy’un partisinden bin bir türlü romantik jestle taş kuleye getirip ona kendini bir prenses gibi hissettirmesi :)) ve aldığı vals dersi reveransıyla kendisinin de bir “prens charming” olduğunu ilan etmesi :)) #hiçunutmayacağız ✌✌ #yamirayahiç ❤❤ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 18-11-2015 02:25 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
selam canım meleğim selam ayşem aynurum ve tuğçe'cim:)))öncelikle şunu soyliyim evet medcezirin bitmesi çok üzücü oldu çok kötü oldu çünkü çok alismistik..zaten dizimizi asla unutmicaz bu yüzden bu sayfadayiz:))
medcezirde ki oyuncuları başka dizilerde gormek evet acı ama sonuçta onlar bi oyuncu ve dizilere çekilmeleri lazım ki serenay da çekilecek inşallah!!!
ve ayrıca inşallah keremle yani sevgilisiyle yeni bi diziye başlar cçünkü cagatayin da yeni dizi başlayacak diye duydum..zaten serenaya bi cagatayi bide keremi yyakistiriyorum partner oolarak!!başka kimseyi.:)))
ve serenay keremle oynarsa yeni dizisinde açık sahneler olur da ne demek?!
acik sahneler öyle her dizilerde olmuyor bu bir..ikincisi de serenayın keremle diziye başlaması hiçte yyanlış fikir falan değil başka biriyle diziye cekilmektense sevgilisiyle çekilsin dunya tatlısı,yakışıklı,kalbi pirlantadan bi adam kerem bürsin:)))
ve meleğim:))orkunçtan nefret etmediğine sevindim:))çünkü nefret edilecek bi adam değildi ki:))sadece canlandırdığı karakter sinir bozucuydu:)))
ve asla unutmam o sahneyi:))medcezirin çok guzel ve duygusal sahnelerinden biriydi:))e haliyle ben aglamistim o sahnede malumunuz duygusal periyim:)))yaman iyiki o besteyi yaptı ve beste efsane olduuu:)))yaman çok pişmandı ya kıyamam kii:))ama miraya yaptığı gerçekten çok kötü bir şeydi ya güzelim nasıl da yıpranmıştı:(((

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 18-11-2015 05:50 !!

~TaTLi KiZ~AyŞe~ Yorum
arkadaş
ekle
iyi akşamlar kızlar...eevet aynurcum cnm çağatayla serenayın yeni dizileri başlasa çok iyi olur keşki bitmeseydi mc ne kadar bölüm verirdilerse o kadar izlerdim mesela:yamiramın çocukları olurdu eymerler evlenirdi yani hiç bitmeseydi şu anlamsız diziler yerine mc verselerdi iyi olurdu bizlerde mutlu olurduk çokkk yamira sahnelerini izleyip onları hatırlıyorum heh hiç aklımdan çıkmıyorlarki zaten canlarım yamiram..

~TaTLi KiZ~AyŞe~ • 18-11-2015 21:42 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam medcezircanlarım, nurum,nergiscanım can parçam :)) dev tatlı herkesler burda gönlüm isterdi "ikizim ve selin şekerim" de olsa,ben alışırım ama siz hep çıkıp çıkıp gelin :)) serenay sarıkaya ve kerem bürsin şuan 3 aylık bi' tatil için yurt dışında döndüklerinde "günaydın sevgilim" sinema filmini çekmeye başlayacaklar diye duydum da :)) ben serenay'ı çağatayla daha çok yakıştırıyorum "ama" bu özel hayat sonuçta keremle mutluluklar dilemek düşer bana da :)) çağatay ulusoy'un "delibal" filmi de kasımda vizyonda, sanırım dizi haberleri için biraz beklememiz lazım daha :)) "medcezir" her bölümünü bıkmadan izlediğim, oyunculuklara hayran olduğum, aşklara ve aradaki engellerin inanmakla nasıl yıkılabileceğini gördüğüm,kör düğüm sevdiğim ve şimdi de darmadağın özlediğim biricik dizim :)) 12 haziranda " hiç unutmayacağız " diye söz verip, final izlediğim ve aylar sonra yine aynı sayfayı paylaştığım kuyruklu yıldızlarım :)) sizi çok seviyorum, ben medcezirde nasıl yaman ve miranın arasındaki bağa inandıysam bu sayfada olan herkesin samimiyetine ve dostluğuna o kadar inandım, şimdi hepinizi burda bulmak yanılmamak dev güzel yani vurur yüze ifadesi iyi ki varsınız bi' tanesii :)) #foreverkuyrukluyıldızlarım ♥♥
#diğerleriyıldızsa"medcezir"gökyüzüdür ✌✌ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 19-11-2015 03:03 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
yorumlar yorumlar:)) gerçekten artmış:))) günaydın canlarım:)) bende çok isterdim prensesim de burda olsun ama yapacak birşey yok zamanı gelince gelecek iinşallah:))3 aylık tatil mi?:(hani keremin kanal d de yeni dizisi başlayacaktı?:(üzüldüm yaa:((
evettt haberim var "günaydın sevgilim", filmine çekilecek sarı kafayla serenay:))çok tatlı bi film olacağı adindann belli:))
cagatayin sinema filminden haberim vardı ama bide diziye başlayacakmış öyle duymuştum yani merve boluğurla oynayacakmis ama yalan haber de ola bilir tabiki ama bi an önce serenayı da cagatayi da yeni dizilerde gormek istiyorum:)))çağatay hazalla oynamasında kimle oynarsa oynasın:)))
bende seni çok seviyorum meleğim benim sol yanım hatta en çok ben seviyom:))♥♥♥:)))hepinizi seviyorum canlarım aysem aynurum:))halem hep aklimdasin:))bi insan medcezircan olurda sevilmez mi ya?tüm medcezircanlara can kurban:))#medcezirimiseveniseverim✌✌✌✌

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 19-11-2015 10:00 !!

Med Cezir Yorum selam bitaneler nasılsınız güzellikler...semacım çağatayın yeni dizisi başlamasına çok sevindim serenayla oynasalar dizi de çok iyi olur medcezir dizisi gibi olsa baya güzel olur inşallah serenayla çağatay oynar dizide bizlerde izleriz napalım artık inşallah deyib bekliyelim bizlerde ...nergizcanım sende benim bizlerin aklındasın heppp sizleri çok ama çok seven ayşenizzz.öpüyorum hepinizi muck muck.ayşeee

19-11-2015 12:06 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
medcezir final bölümü sezen aksu gibi giriş yaparım o zaman bende , gelenlere gidenlere gönülden sevenlere ümidini yeşertenlere selamlar olsun en bestlerimee :)) halem ikizim hoş geldin, sanki kelebeğin ömrü gibiydi "size küstüm" deyişin :)) geleceğin gün için bekliyoruz aynı yerde,hiç vazgeçmeden hemde :)) beraber yürüdük biz bu yollarda,beraber ıslandık yağan yağmurda :)) nevin teyzeyi yamanın annesi diye benimsedik,sonra kenanın tarafını tutup yamirayı ayırmaya çalışınca anti olduk :)) leylası, elifi,adası ne cadıları kovduk,orkunçu deli ettik hak ettiği yere gönderdik :)) mira gelin oldu, mertin ısrarlarına rağmen çiçeği eylül değil sedef tuttu :)) "final" yazdı ekranda bitti dediler bi' arada kaldık, durmak yok yola devam !! :)) bu arada nergiscanım senin gibi bi' tatlılığı dünyaya getiren biricik annenin doğum gününü kutlarım eylülüm 🎂🎂 :)) ve tüm öğretmenlerin yani gelecekte ki meslektaşlarımın,öğretmenler günü kutlu olsuun :)) #kalbinikoyankazanır ❤❤ :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 24-11-2015 03:25 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
olaylar olaylar yansın buralar :)) altın kelebek ödül töreninde en iyi kadın oyuncu : "serenay sarıkaya" , en iyi erkek oyuncu: "çağatay ulusoy" allahım siz tek sevdasınız gerisi hep yalan dolan :)) "medcezir" bu akşam da gazoz değil, "efsane" olduğunu gösterdi :)) ve çağatayla serenayın ödül törenine beraber gelmesi, aklımı başımdan hemen alıyor :)) yok böyle bi' uyum,varsa söyle? :)) yine aşık olduğum jenerik müziği toygar ışıklı ile ödül aldı, bugün buralar hep gurur :)) her cuma akşamı jeneriğini duyduğumda huzur bulduğum, izlemelere doyamadığım,kör düğüm sevdiğim medcezirimizin yönetmeni "ali bilgin" de tabii ki en iyi ödülünü aldı :)) bize yansıtılan her bölüm, her sahne o kadar özeldi kii sanki medcezir final olmamış gibi ödüller almaya devam ediyor :)) bi' kaydı bir aşk sonsuz, bir dizi efsane olduu :)) #diğerleriyıldızsa"medcezir"gökyüzüdür ✌✌ #bizsarınınençok"sarıkaya"tonunusevdik ❤❤ #hiçunutmayacağız 🎈🎈 :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 30-11-2015 00:32 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
ohh bütün ödülleri biz aldık:)) dev mutluyum çok şükür allahima:))selam meleğin:)) serenay ve çağatay sonuna kadar hak ediyordu bu odulleri:)) çünkü onlar rol oynamadilar yaşadılar resmen:))yamira aşkı efsaneydi bu bugün bir kez daha ispatlandi:))seni seviyorum serenay sarıkaya:)) seni seviyorum çağatay ulusoy:))
aynen ya ali bilgin de toygar ışıklı da odul aldı..medcezirimiz demekki bitmemiş hala yaşıyormuş:)) oy veren herkesin eline sağlık:))
#hiçunutmayacağız

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 30-11-2015 01:01 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
gerçekten çok mutluyum:))çok gururlandim ödüller hak ettiği yere gitti:))
ben dün anladım ki gerçekten de medcezir bitmemiş seyircilerin sevenlerin kalbinde hala yaşıyormuş çok mutlu öldüm:))serenayim çok güzeldi saç elbise herşeyiyle yine tatliydi:)) çağatay da yaman koper haliyle daha iyiydi ama yeni imajı da çok yakışıyor karizma olmuş:)))

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 30-11-2015 13:28 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
selam nergiscanım tatlığın azerbaycan şubesii :)) bende dev mutluyum, serenay sarıkaya iki defa üst üste "en iyi kadın oyuncu" ödülü aldı bu gurur değilde nedir? :)) vurur yüze ifadesi iyi ki idolümsün bi' tanesi :)) ve tabiki ödüllerin hepsi "medcezir" jeneriği ile alındı, çağatay ulusoy'un ödülünü verecek olan gülben ergen geç gelince beyaz ödülünü verdi yaman koperimize :)) yani serenay da çağatay da aynı kişiden aldılar ödülleri, "medcezir" tesadüfleri sever :)) allahım sen konuyu biliyosun çok amin :)) o zaman serenayın ödül töreninden sonraki mesajını yazmaktan gurur duyuyorum kii :)) serenay sarıkaya :"heyyy.!!! hepinizi çok seviyorum... nice ödüllere... nice birlikte başarılı, huzurlu, umut dolu yollara... 2 günlüğüne de olsa harika bir sebepten buradayım. oy veren ellerinizi yerim. 🙃ne söyleyeceğimi bilemiyorum... hepinize yüreğimden rengarenk ‪#‎kelebek‬ ler yolluyorumm.. güzel omuzlarınıza konsun uğur getirsin bu arada gider gitmez yeni yazılarım geliyor olacak takipte kalın" :)) serenay parti kur,oy vereyim yaa 😘😘 #gururumuzsunsarıkaya ✌✌ #vazgeçilirgibideğilbumedcezirler ❤❤ #yamirayahiç 💫💫 :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 30-11-2015 15:43 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
serenayin bu içtenliğine bu samimi sözlerine ölürüm ben yaa:))meleğim biliyodum serenayin mesajını yazacağını hihihi:))bende bugün sabah gordum serenayin mesajını çok tatlı yazmış yaa:))oy veren ellerinizi yerim ne demek?bi insan ancak bu kadar samimi bu kadar içten ola bilir bitanesin serenay sarıkaya:))) #gururumuzsunsarıkaya✌✌

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 30-11-2015 17:17 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
nergiscanım ya koydum sevinçlerimi önüme baktım hepsi medcezirde :)) tabiki yazıcam her kelimesini çünkü: mutluluk yazılır :)) serenay'ı anlatmaya kelimeler yeter mi? bi' de o var tabii :)) miranın yaman'a meraba demesi, koperin kaderin tozuyla altın koya gelmesi :)) mertin bitmeyen şebeklikleri,eylülün gelecekte ki sevgisiyle dalga geçmesi :)) tabi ender hanım sezon finalinde gitmeyeydi iyiydi, orkunçtan da yine nefret etmiyorum ama kaplumbağa olsa ters çevirirdim gibi :)) sedef kaya'yı atlamak asla olmaz, selim serezin baba rolü zaten tartışılmaz :)) can idilim beşinci mevsimim ya, sen olmasan cümleler böyle bağlanılmaz :)) medcezir ekibi mavi kadar sonsuz oldu, ödüllerle geliyoruz final falan da dinlemiyoruz :)) durmak yok, yola devam !! :)) #mutluluk"medcezirde"var ✌✌ :)) #hiçbitmezbumasall 🎈🎈 :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 30-11-2015 21:40 !!

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) Yorum
arkadaş
ekle
hahahaha kaplumbağa mı?ayyy çok guldum sesli guldum yaa çok tatlısın sen:))kaplumbağa diyen dillerini yerim kii:))
herkesi yazdın da kenan koperi unutdun gibi:)))arıza kenanim benim çok severdim:))evet ender ölmeseydi iyiydi selimle mertin omurundan omur gitti resmen ne günlerdi yaa:))selimin babalığı zaten tartışılmaz yaa:))
#hepsevicez #yamira #eymer #medcezir
bide hiç yazmayı unutmadığım 👉#sener

Çok mu çok tatlıyız??Tatlıyız!:))#DaimaSeNer (Nergizcan) • 01-12-2015 00:09 !!

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ Yorum
arkadaş
ekle
nergiscanım kenan koperi unutmadım kii,gayet bilerek yazmadım :)) yani yok sudeyle takılmalar,sonra hiç suçu yokmuş gibi acıtasyona bağlamalar,nevin cadısıyla bir olup yamirayı ayırmaya çalışmalar nolduu? :)) sonunda mutlu son bize yazıldı, kenan yurt dışında kaldı :)) kenan:giit bitsin artık bu geyik, sanırsın adam brad pitt :)) kusura bakma kenancım bunu da benden duyda öyle giit,sepet sepet yumurta hadi bizi unutma giit :)) yamira sevdası ilk günkü gibi, hiç yaşanmamış günleri gibi :)) ben aras geldiğinde bile son bölümler de mira için sanmıştım ama yanılmışım arasın yolu tuğçeye çıkmıştı, ali de berene karşı boş sayılmazdı :)) ece yörenç senaryoya elif falan yazıp durmasaydı, şimdi o da ödülü almıştı :)) yazdıkça yazasım geliyor serenay'ım yaa :)) ama olan var olmayan var kıskanırlar, yüreği sevgiye doyan var doymayan var kırılırlar :)) #ssfc ✌✌ #medcezirsonsuzdur 🎈🎈 #kalbinikoyankazanır ❤❤ #sener 👭 :))

❤YaMiRa❤DiĞeRLeRi YıLDıZSa MeDCeZiR GöKYüZüDüR:))♡ѕeмα♡ • 01-12-2015 15:22 !!

Yorum Yaz

:: Test ::
:: Yarışma ::
:: Anket ::
:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2015 YazarOkur Dizi