Kocamın Ailesi

Kocamın Ailesi
Dizi Türü:Aile, Komedi
Yapımcı:Mia Film, Banu Akdeniz
Yönetmen:Şafak Bal
Senarist:Nuray Uslu, Verda Pars
Oyuncular:Selen Seyven -> Yonca Uygun
Gökhan Alkan -> Tarık Uygun
Yeşim Salkım -> Şeniz Yenge
Kanal:Fox TV
Link:fox.com.tr/Kocamin-Ailesi
Puan:
8.2 / 10 | Oy: 5981 | Yorum: 1810
Kocamın Ailesi Rating
11-11-2015212.72
04-11-2015212.62
28-10-2015272.23
21-10-2015202.60
Oy Dağılımı
Düzenle: AnketYarışmaTest
En İyi Diziler Tüm Diziler
Takip Listeme Ekle

Oy Ver

8.2
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Güzel

Yorum Yaz

Kocamın Ailesi Oyuncuları

Selen Seyven (Yonca Uygun) -> Babasının ailesinin annesine çektirdiklerini bildiği için büyük ailelerden nefret ediyor.Öz güveni fazla fakat yeri geldiğinde iyi birisi.Bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasında.Eşini çok seviyor fakat onunla evlenmesinin en büyük nedeni iyi bir kariyeri ve en önemlisi çöpsüz üzüm olması.
Gökhan Alkan (Tarık Uygun) -> Aile özlemiyle yanıp tutuşan ,yufka yürekli,sabrı hiç tükenmeyen ve iyi kalpli bir genç.Karısını çok seviyor.Ve işinde de (doktor)çok başarılı.Fakat biraz fazla saf.
Yeşim Salkım (Şeniz Yenge) -> Sefer'in karısı.Çok saygılı ve nazik davransa da çok uyanık.Kendi içinde sorunları ve hesaplaşmaları olan bir kadın.
Seray Kaya (Miray) -> Erkek gibi yetişmiş ve çok sert bir kız.Ama sevdiğini tam seviyor ve sevdiği kişi için herşeyi göze alır.Gözü kara.Zafer ve Mukadderin kızı.
Ayşe Nil Şamlıoğlu (Mukadder) -> Ailenin annesi.Zafer ile evli ve ailesine oldukça bağlı.Geçmişte yaşadığı şeylere rağmen hala ayakta.Saf ve iyi kalpli.
Zuhal Yalçın (Esma) -> Yonca ve Can'ın annesi.Oğluna çok düşkün deli dolu bir kadın.
Şehsuvar Aktaş (Gazenfer) -> Hikmetin hafif salak oğlu.Üşengeç ve aklı beş karış havada.Fakat paradan iyi anlar.Kadınlara düşkün.Ailenin hayırsız ferdi.
Yıldız Kültür (Hikmet) -> Kaybettiği torununun hasretiyle yanıp tutuşan bir babaanne.Aile içinde özel bir yere sahiptir.Herkes ona saygı duyar.İyi kalpli bir Anadolu kadınıdır.Ve geleneklerine sıkı sıkıya bağlıdır.
Füsun Kostak (Tülay) -> Zafer ve Mukadderin en büyük kızı.İlk aşkı Hakanla evlenmiş ve mütevazi bir hayat yaşamak istiyor.Bu evlilikten doğan bir de kızları var.Ailesine bağlı ve gerçekleri bir türlü göremiyor.
Genco Özak (Can) -> Yonca'nın erkek kardeşi.Annesinin göz bebeği.İleride Gülay'la aralarında bir şeyler olabilir.
Erman Okay (Zafer) -> Ailenin reisi. Pastane işletiyor.Ailenin kadınlarına kayıp oğullarını aramayı yasaklamış.Gerçekleri görebiliyor ancak duygularını belli etmemekte kararlı.Dünya iyisi bir baba.
Beren Gökyıldız (Pelin) -> Ailenin prensesi.Tülay'ın kızı.Herkes tarafından sevilir.Ve Tarık 'a çocukça bir aşk beslemekte.
Kadir Kandemir (Hakan) -> Ailenin eniştesi.Tülay'ın kocası, Pelin'in de babası.Karısını aldatıyor.
Denizhan Kınacıgil (Ümit) -> Can'ın ev arkadaşı.Gülay'a aşık.
Ahmet Kayakesen (Fatih) -> Zengin bir ailenin çocuğu.Yonca'nın patronu.Miray ile bir ilişkisi olabilir.
Buse Arslan (Gülay) -> Ailenin kokanası.Güzellik merkezinde çalışıyor,iyi giyinmeyi, şık yerlerde gezmeyi seven bir kız.Bahadır ilk sevgilisi ancak onu aldattığı için erkeklere olan inancını yitirmiş.Erkekleri sırf eğlenmek için etrafında topluyor ve işi bitince de tekmeyi basıyor.Onlardan hediyeler kabul edip, keyifli vakit geçiriyor ancak asla yanına fazla sokmuyor. Aslında gerçek aşkı bulmak istiyor.Ama bu gidişle bu pek mümkün değil.
Durul Bazan, Yeliz Kuvancı, Kenan Bal, Barış Murat Yağcı

Kocamın Ailesi Özeti

Fox TV yeni bir aile dizisi olan Kocamın Ailesi dizisi ile 2014 yazına yeni bir dizi daha ekliyor.

Birbirinden farklı iki farklı ailenin komşuluk ilişkilerini eğlenceli bir hikaye olarak anlatan dizide bir tarafta modern, çocukları olmayan bir çift, diğer tarafta ise aile bağlarına bağlı, çocuklu geniş bir aile. Fakat bu geniş ailenin çocukları yaklaşık 25 yıldır kayıptır ve bunun acısını hala hissetmektedirler. Komşu çiftte adeta kaybolan çocuklarını bulmuşlar. Diğer tarafta ise adam bu geniş aileye hemen ısınırken eşi bir türlü ayak uyduramamıştır.

Kocamın Aile’si izleyenlere yeniden komşuluk duygularını gösteren, hem gizemli hem de eğlenceli bir hikaye sunan güzel bir dizi. Temmuz ayı başında ekranlara gelmesi beklenen dizi şimdiden yayınlanan tanıtım görüntüleri ile ilgi çekiyor.

Kocamın Ailesi Yorumları

<< önceki 1670 yorumu göster
Kocamın Ailesi Yorum eski bölümler de (miray) seray kaya rolünü iyi yapıyordu, yakışıyordu yeni sezona katılan miray rolünü oynayan sanatçı yapamıyor sert davranamıyor eski oyuncunun geri gelme şansı yok mu ?

23-10-2015 16:12 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum aslında yeni miray çok sempatik yani erkeksi değil ama erkeksi olması lazım

23-10-2015 20:23 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum izlemeyen izlemesin ve rica ediyorum kötü yorumlarını da kendilerine saklasinlar. yeni gelenlerden secil buket akıncı ve cengiz bozkurtu sevdim. diziyi sevmiyorsaniz buraya sadece karalama amacıyla niye giriyorsunuz? amacınız ne? başka işiniz yok mu sizin?

23-10-2015 20:32 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum 20.32 de yorum yapan arkadaşım ben sana katılıyorum hemde acayip aşırı derecede

23-10-2015 23:26 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum benim asıl sinir olduğum fox tv nin kocamın ailesi ne üvey evlat muamelesi yapması. neden onun fragmanları kısa oluyor da kiraz mevsimi ve inadına aşk denen iki saçma dizi dahil diğer dizilerinin 2 fragmanı da uzun uzun gösteriliyor. gerçekten çok sinir bozucu. ayrıca yeni mirayla eski miray arasında bir fark varsa o da secil buket in işini daha istekli yaptığını göstermesi.

24-10-2015 00:28 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ya bu bölüm famir sahneleri çok azdı. 55. bölüm fragmanın da hele hiç görünmüyorlar. bu arada gözüm kısa sürede alıştı secil buket hanima. sezonun ilk bölümünde pek sevemedim ama bu son bölümde çok iyidi hakkını vermek lazım. dilaver de çok komik sadece akın bana biraz kasinti geldi

24-10-2015 01:23 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum dizinin reytingleri 20lerde çok sürmez bu şekilde devam ederse ve bu sezon en kötülerinden yeni miray aslında aşırı kötü değil ama eski miray gibi olması zaten beklenemezdi dilaver karakteri gazanferin yerini hiç bir şekilde tutmuyor can askere gitti akın geldi oda fena değil ama dizide aşırı kopukluk var eskiden kocamın ailesi denince komedi gelirdi yonca gelirdi can gelirdi gerçek miray\fatih aşkı geliirdi esma can anne oğul kapışmaları gelirdi şuan bunlardan eser yok mesala yonca öldüğünde çok çabuk unutuldu halbuki bu sezon ölüm yıldönümüne yer verilenilirdi eski oyuncular hatırlanabilirdi bence artık güzel bir finalle noktayı koysunlar uzatmadan yoksa fox tv güzel bir nokta koycak..

25-10-2015 02:21 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum 02 21 de yorum yapan arkadaşım bencede bu sezon daha güzel inşallah final yapmaz sen onu başkalarına söyle benim aşkım dizim e söyleyemezsin ayrıca seçil abla candır gerisi heyecandır (bu yeni mirayı sevmeyenlere))) ben çok sevdimmm

25-10-2015 18:59 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum katılmıyorum bu sezon daha begendim ben. oyuncular diziden ayrıldı diye dizi bitecek degil

25-10-2015 22:00 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum aynen bencede inşallah final yapmaz fatihim ve mirayımın aşkı devam eder

25-10-2015 23:20 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum çok kopuk bir dizi haline döndürdünüz bu diziyi. aynen içine ettiniz famir aşkınında

26-10-2015 01:22 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum eger
bu dizi final yaparsa biri daha asla fox tv yi izlemem
çünkü en sevdiğim dizi kocamın ailesi dirr

26-10-2015 06:39 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum 22-10-2015 21:04 cok haklisiniz. kimse para kazandigi isini durduk yere birakmaz. dediginiz gibi yeni projelerde gormedim hic birini. kendi istegiyle bir oyuncu gider, ikinci oyuncu gider ama bir sezonda bes oyuncu kendi istegiyle gitmesi bana gore sacma. en kotusu de bas rol oyuncusunun kendi istegiyle ayrilmasi. ayni avrupa-avrupa gibi. bu demek oluyor ki yonetimde bir problem var. son olarak “sessizce” kaliteli isler cikaran yonetmen kemal bey de gitti diyorlar. “kendi istegiyle”. ne diyelim. yolu acik olsun. aslinda secil hanimin oyunculugu cok iyi. eminim elinden gelen her seyi yapiyor. ondan ve onun oyunculugundan hic te suphem yok. ama kiz cok tatli birini canlandiriyor. tabi bu durum eski mirayin erkeksi, soguk, fatihle vicik-vicik olmayan hallerinden skayetci olanlar icin cok hos bir durum. ama benim gibi eski mirayin daha soguk, mesafeli, yani daha olgun erkeksi hallerini seven birilerinin hosuna gitmedi. sadece sapkayla ve el isaretleriyle erkek fatma olmuyor.en cok ta miray ve fatih karakterleri icin dizi izleyen ben simdi sadece tarik ve pelin icin izliyorum. yoksa kimsenin de secil hanimin oyunculuguna laf ettigi yok. yani bu normal bir durum. cunku eski mirayin yerinde secil hanim, yeni mirayin yerinde seray hanim olsaydi, ayni durumda olurduk. onlar iki ayri stile ait oyuncular. ama yukarida birilerinin dedigi gibi bana seray hanim isini isteksiz yapmis gibi gelmiyor, bunun aksine oyle pskolojik travmayla yasayan birisini sadece oynamiyor, resmen yasiyor gibi geliyordu. tabi her ne kadar insan varsa bir o kadar bakis ve yorum var. sizin gibi biz de diziyi izliyoruz, sizin gibi bizim de bir izleyici olarak diziyi elestirmeye hakkimiz var!

_____ • 26-10-2015 06:58 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum aynen ama diziyi bırakmayalım arkadaşım hep izleyelim ne olur reytingleri yüksek olsun

26-10-2015 13:24 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum biz miray karakterine alıştığımız için onu öyle kabullenmişiz bu sizin bilinçaltınızla alakalı dizi ile değil ama şü yönden haklısın yeni gelen oyuncu eskisi kadar iyi değil.

26-10-2015 17:03 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ben diziyi eskisi gibi zevkle izliyorum. o sizin kafanızla alakali . burda suçlu birileri olabilir ama bunu yeni oyunculara mal etmeyin. özellikle secil buket kısa sürede alistirdi kendisini

26-10-2015 18:09 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum kime alıştırdı acaba reytinglere bakılırsa kaçan kaçana insanlar. sen seviyorsa herkes sevmek zorunda değil buraya da seviyormuş gibi yorum yapmak zorunda değil her yapılan yoruma müdahale edip durmayın herkesin kendi aklı fikri var

26-10-2015 19:38 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum mesela fox benim en sevdiğim kanaldır fakat kocamın ailesi final yaparsa en nefret ettiğim kanal olacakkk

26-10-2015 20:59 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum tarık ve güneş e balayında rahat yokkk haaa

26-10-2015 21:02 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum famir 💝çiğbek 💝akgül kampa gidecekler ben izleyeceğim çarşamba akşamı çıkıyor

26-10-2015 21:04 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum famir sahneleri varmı varmış çok güzelmiş izleyeceğim benn

26-10-2015 21:06 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum bence fatihin annesi mirayı kolay kolay kabullenmezz miray fatih çok zorlanacak canlarım ya yazık

26-10-2015 22:51 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum güneş ve tarığın balayıları sapancada cekiliyormuş galiba famir çiğbek ve akgül de gidecek inşallah giderler

26-10-2015 22:54 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum bence 55.bölümde en çok güneş ve tarık sahneleri olacak

26-10-2015 22:56 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum öykü ve ayaz bu sezon çok kötü gördüğüm zaman reklamlarda hemen kanal değiştiriyorum ama fatih miray dan asla sıkılmam. ...

26-10-2015 22:59 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ya bu dizi perşembe günü olmalı ya sizce de öyle değil mi

26-10-2015 23:02 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ben yeni miray a alıştım bu kadar kısa sürede alışacağımı zannetmiyordum fakat alıştım

26-10-2015 23:20 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum kampanya başlattım kocamın ailesi perşembe günü olsun diye destekleyin lütfen

27-10-2015 00:03 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum banu akdeniz den haber geldi gazanfer ve can geri dönebilirmiş diziye

27-10-2015 13:23 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum fatiğin ve mirayın artık başı dertte fatihin annesi ve babası 57.bölümde geliyormuş. ..

27-10-2015 13:42 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum akının sesi dublaj mış çok kötü ses yaa

27-10-2015 13:52 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum cücü ve dilaver sahnesi çok güzeldi

27-10-2015 14:08 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum keşke gazanfer gelse onsuz filmin eskisi kadar tadı yokk ama aldığım duyuma gore dönebilirmiş inşallah geri donerde dizi final yapmaz allah cezamı vermesin

27-10-2015 17:48 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum gülay ve akın da fena değil aslında biraz yakisiyor larr

27-10-2015 17:50 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ooo fatihin annesi ve babası mi gelecek o zaman miray yandi bir kaynanayla ugraşıcak ayy en sevmedigim şey

27-10-2015 21:17 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ya o degil de ben tarık ve güneş e üzülüyorum balayında bile rahat yokkk ben olsam çıldırırdim güneşe helal olsun çok ıyi dayanıyor bravoo

27-10-2015 21:32 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum şook haber can diziden ayrılmamış sadece okulu için ara vermiş yani dönme şansi varmış bu arada akının sesi dublaj mış

27-10-2015 21:36 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum diziye ali saraçli adında biri katılmış doğru mu bilmiyorum sadece duydum facebooktan inşallah katılır bize de macera olurr

27-10-2015 22:51 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum arkadaşlar balayinda onları rahat biraksalar nerede aksiyon nerde heyecan gel çarşamba gel.

27-10-2015 23:07 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum miray deyismesini istemiyodum.ama yeni mirayda iyi.bu arada gunesle enginin sabrina hayret ediyorum. bravooo.

27-10-2015 23:08 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum bugün gülayın moralini düzeltmek için kampa gidecekler fatih miray gülay akın beki ve çiğdem yesss bee

28-10-2015 16:31 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum bence banu hanim esgi oyunculari ikna etsin ne yeni kiz ne akin hepsi dizi egrialti durtu nerde can nerde miray nerde amca nerde nazan hepsi birbirinde guzeldi hepsi gelse reytik duselil banu hanim duysesimizi

28-10-2015 17:52 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum mirayın değişmesi hiç iy iyi olmamış miray karakterinin sonra birçok dizide atar lı kız karekter i çoğaldı en iyisi önce ki miray dı

28-10-2015 20:20 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum diziyi çok seviyoruz ama bazı gereksiz oyuncular sinir bozuyor gazanfer diye biri vardı geçen sezon sinir ediyordu bizleri, şimdiyse bu sezon giren komiklik yapıyorum sanan ama bizi sinir eden biri girdi gelen gideni aratır derler ya bu olsa gerek eğer bu soytarı çıkarılmazsa diziyi bırakmaya karar verdik böyle salakça insan olmaz canım sinirlerimiz bozulacağını diziyi seyretmemek lazım

28-10-2015 20:26 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ay yeter bee miray da miray dizide başka karakter mi yok mesela oyunculuğu en iyi yapan pelin dir siz miray miray dedikçe ben seray kayadan soguyorum bence yeni miray da iyi akın da çoook iyi

28-10-2015 23:13 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum siz komediden anlamıyorsunuz sanırım. gazanfer ve dilaver gibi karakterler olmasa bu dizi dram olur
soytari dediğin yılların oyuncusu kendine gel...

29-10-2015 00:46 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum aynen ya miray da miray bende seray kayadan soğumaya başladım yeterrr bence yeni miray aşırı kötü değil

29-10-2015 11:40 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ooff keşke perşembe günü olsa kocamın ailesi ya bu dizinin bitmemesi gerekiyor yoksa yazık olacak canım aşkım diziye

29-10-2015 12:05 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum perşembe günü olsa ne olacak yine aynı sonuç olur dizi rayından çıktı bölüm sonunu getiremedim bile artık umudum da kalmadı kaç bölüm geçti hala bir toparlanma yok yeniler hala emanetmiş gibi duruyor hatta kötü birer taklit gibi duruyor özellikle de yeni miray. sadece famir için izleyenlerden değildim ama seray kaya ne çok şey katmış meğer diziye bunu şimdi daha net görebiliyorum

29-10-2015 23:35 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum perşembe günü olsun yalvarıyorum fox tv ye çünkü ilk defa bir diziyi bu kadar çoook sevdim

30-10-2015 01:20 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum arkadaşlar sabır sabır sabır artık yeter seray kayada seray kaya!! artık yeter seray kaya kendi isteğiyle diziden çıktı kimse onu zorlamadı hani karakterlerin hiçbir faydası yokk zaten 1.bölümden beri seçil buket akinci olsaydı sonradan seray kaya miray olsaydı eminim siz yine seçil buket akıncı yı isteyecektiniz yani karakterlerin hiçbir faydası yok sadece bizim bu dizinin. bize neler kattığı (((artık bunu anlamayanlar için bişey söylemeyeceğim) ))mantıklı olan bunu anlar

30-10-2015 14:16 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum hayir, anlamiyorum insanlarin seray kayayi sevmesinin ve onu istemesinin ne kusuru var ki. niye surekli seray kaya sevenlerine karisiliyor bu sayfada. kimse de sizi niye secil hanimi, niye diziyi seviyorsun diye azarlamiyor. siz kendinizde nasil yorum yapma hakkini buluyorsaniz digerleri de oyle. izleyin, sevin diziyi, nasil sevdiginizi, yeni mirayi guzel ve oyunculugunun iyi oldugunu yazin, ya da elestrilerinizi, ama niye insanlara karisiyorsunuz, bunu anlamis degilim. zaten tum bu olaylar basladigi zamandan beri dizininn patronu basta herkes serayi sevenlere demedikleri kalmadi. serayin sevenlerinin yazdigi yorumlar yuzunden seray kaya suclandi, ona beddualar edildi. kimse size serayi sevin demiyor, hatta nefret edebilirsiniz, size kimse karisamaz. ama bu sayfada sizin gibi izeyicilerin yorumuna karisma hakkiniz yok. diziye gelirsek eski tadi vermiyor. bunun nedeni senaryodan, gunun degismesinden, eski oyuncularin gitmesinden ve de sezi=on sonrasi ara verilmesinden de kaynaklaniyor. siz begendiniz diye biz sevmek zorunda degiliz, biz begenmedik diye de siz de begenmemek zorunda degilsiniz. evet, benim de sizin yorumunuza karisma hakkim yok, ama ben de biktim insanlarin sevdikleri ve elestrilerinden sorgulanmasindan

emine • 30-10-2015 20:18 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum eger reytingler yükselirse can ve gazo dönecekmiş tabi final yapmazsa inşallah yapmaz

30-10-2015 23:38 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum kendi isteğiyle diziden ayrıldı?? çok güzel peki neden kendi isteğiyle ayrılmış olabilir? bir çalışan neden kendi isteğiyle işini bırakır? sosyal medya üzerinden yapılanlar yaşananlar neydi peki? hadi hepsini geçtim bu nasıl bir vefasızlıktır? onu da geçtim nasıl bir saygısızlık! biz mirayı seray kaya ile sevdik ilk başladığı için değil, mirayın ta kendisi olduğu için her hareketiyle karakteriyle bütünleştiği için... sonuç olarak kimse kimsenin sevgisine karışma hakkına sahip değil, fikirler de özgürdür herkesin düşüncesi kendine

31-10-2015 02:40 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum sayin seray kaya severler. siz ve idol diye seçtiğiniz o insan yüzünden dizi bitiyor. seray kaya yine sizleri toplayıp kına yakın topluca!!!

31-10-2015 15:31 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum fox tv kocamın ailesi hakkında final kararı almıs ya 4 kasım yada 11 kasımda final arkadaşlar

31-10-2015 17:56 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum sayin seray kaya severler siz ve idollestirdiginiz kişi yüzünden dizimiz bitecek. seray kaya sizleri bir daha toplasın ve topluca kına yakın

31-10-2015 20:23 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum seray kaya mi senaryoyu yaziyor? seray kaya mi dizi gununu degistirdi? seray kaya mi gazanfere tiyatro turnelerini ayarladi? seray kaya mi diziyi anlamli aile komedisinden absurd komediye dondurdu? seray kaya mi 13. bolumden sonra yoncanin diziden ayrilmasini sagladi? seray kaya mi gecen hafta 2.60 olan reytingi 2.33 dusurdu? seray kaya mi rakip olan gunesin kizlari dizisine ensest iliskiyi gosteriyor diye laf atan? unutmayin ki hikaye saglamsa seray kaya, sehsuvar bey, genco beyin diziden ayrilmasina ragmen dizi yuruyecekti. onemli olan karakterlerdi. yine de unutmayin resmi aciklama gelmedi. uzulduk diye de aylardir bu ekiple alakasi olmayan birini suclamak ne garip sey. dizi onceden carsamba gunleri bile alan reytingleri alamiyorsa bunun sucu seraydan degil, baskalarindan aranmali.

31-10-2015 23:42 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum anlamadim, seray hanim yine nicin suclaniyor? reytinglerin dusmesi yuzunden mi? ne alaka, niye onu karistiriyorsunuz? hadi neyse...arkadaslar, hemen karaya baglamayin banu hanim persembe aciklayacakmis. o yuzden hala bir umut isigi var. her ne kadar 2. sezondaki eksklerden skayetci olsam da dizinin devam etmesini istiyorum gercekten

_____ • 31-10-2015 23:53 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum arkadaşlar eger çarşamba akşamı kocamın ailesi nin reytingi kötü olursa final yapacak allah rızası için izleyin yalvarıyorum size bitmesini asla istemiyorum

01-11-2015 13:11 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum canim kocamin ailesi bitti zaten bak baska reyting li diziler var biz de guzelleri birakip bitmis bir diziyi mi izliyrmegiz eger banu akdeniz akillanip gidenleri cagrirsa bidi reyting tutup bitmez

01-11-2015 23:04 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum evet fatihin annesi ipek tuzcuoğlu

03-11-2015 00:18 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum kocamn ailesi 2. sezon çok can sıkıcı olmaya başladı. eğlence bitti. hep gözyaşı, hep dram, hep ağlamalı sahneler. diziyi sevdiren karakterler yok. umarım yakın bir zamanda her konuyu aydınlatıp final yaparlar. yoksa ratingler düşeceği için yayından kalkacak ve pat diye bir yerde bırakıcaklar. final yapmadan kaldırılan diziler furyasında olması can sıkıcı olur.

04-11-2015 16:57 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum 10.01 doğru diyorsun da eğer bitirme kararı alsalardi ipek tuzcuoğlu gibi bir oyuncuyu diziye niye transfer etsinler? perşembe günü her şey olacak bakalım umarım sevinecegimiz haberler alırız. bu arada lütfen yukarıda diziye puan verin

04-11-2015 17:17 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum maalesef dizimiz bitiyormus. zaten birinci sezondan sonra o kadar uzuldum diyemem. ama yine de guzel bir isti. bu yuzden ekibi tebrik ediyorum. umarim beren gokyildizi yakinda yeni bir projede gorecegiz. allah bahtini acik etsin. dizideki her oyuncu ozeldi, guzeldi. gokhan alkan, erman okay, yildiz kultur, melisa dogu, sehsuvar aktas, genco ozak ve seray kaya – bana gore bu dizinin olay oyunculari. bu oyuncular oynamiyor, resmen karakterlerini yasiyor gibiydi bana gore. ilk baslardaki senaryonun guzelligi bambaskaydi. senaristlere tesekkur ediyorum. yonca yasarken yani. yonca oldukten sonra onunla birlikte cok sey de gitti. ama biz miray’i kesfettik. yani sahsim olarak ben miray’la fatih’e tutundum. mirayin her sahnesi akillarda kaliyordu, sade sahneleri bile guzellestiriyordu, samimiyet akiyordu resmen. yoncayi unutmasam da, onun yerini bu ikili doldurdu. ama ne yalan soyleyim bundan sonra diziye giren karakterler tutmadi. bir tek cigdem ya da onu canlandiran oyuncu sayesinde mi bilmem…bence bir tek cigdem basarili olabildi. bir bucuk yildir bekledigimiz sirlarin final bolumlerde ortaya cikmasi da can skici. belki de bu kadar sakiz gibi uzatilmasaydi yururdu dizi diye de dusunuyorum bazen. 57 bolum suren olaylari bana gore 20 – 30 bolume de iyi bir sekilde sigdirabilirlerdi. gereksiz sahneler…zirvaliklar…kavgalar…bir sezon boyu kotu olan, aileye kotu davranan riza bakir iyi birine aniden donus yapti ki, ben ne oldugunu bile anlamadim...can’a ne oldu, bu konuyu anlamakta benim beynim zorluk cekiyor. gulay karakerini ve de onun canla olan iliskisi beni hic bir zaman cezbedemedi, ama can’in esma hanimla olan sahnelerinde bir guzellik, samimiyet ve ictenlik vardi. bu sezon eymen kaan dipçinin diziye dahil olmasini bekliyordum. berenle birlikte gercekten iyi bir is cikaracakti.ama olmadi. dizi haftaya bitiyor. eee hayat bir bumerang, birine kotuluk yapmaya calissan o kotulukte kendini bulursun. yine de bir sezondur bana sicak bir aileyi gosteren yapimcisindan teknik emekcilerine kadar herkese kocaman tesekkurler. yolunuz acik olsun.

kercan82 • 05-11-2015 12:25 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ben en çok seçil buket için üzüldüm o bunları haketmiyordu. işine önem vermeyenlerin cezasını çekti bu dizi

05-11-2015 18:46 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum çiğdemin gerçek adı ne

05-11-2015 20:19 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum evet, secil buket akincinin da, seray kayanin da hic bir sucu yok. onlar iki ayri insanlar, birinin yerini digeri hic bir sekilde tutamazdi. bana gore senaryo cok abartildi, hatalar da oldu. ne bileyim sanki onceki bolumleri baska senarist, bu sezondaki bolumleri de birinci sezondaki olaylardan haberi olmayan baska bir senarist yazmis gibi.

_____ • 05-11-2015 20:23 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum boş verin arkadaşlar yorgan gitti kavga bitti. inşallah yapımcı yeni dizisinde bu o oyunculara yer verir. özellikle secil buket 'ı yeni tanıdım ve gerçekten sevdim onu gormeyi isterim

09-11-2015 12:18 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum cunku dizi bitti artik, gokhan alkan diziyi birakabilir diye bir durum yok. olaylar son cekimler bittikten sonra yer almis ya. yani kullandiktan sonra cope atmislar gibi bir sey bence. hersey planli bir sekilde yapilmis. bunu artik net gorebiliyorum. hatta o cocuklar twitterde en aktif olanlari. onlara sadece sunu diyebilirim bir tarafi dinleyerek kendinizden buyuk olan birilerine terbiyesiz diyecek ve suclayacak insanlar siz degilsiniz. seray kaya’yi gectim, onu her seferinde kotulemelerine alistim ben artik, simdi gokhan alkan’a laf atmislar. iftira mi ben orasini bilemem. ama bu gune kadar soylenen yalanlardan, verilen ve sonunda tutulmayan sozlerden sonra bu yapim sirketine inanmam mumkun degil. ben simdi bir seyden adim gibi eminim bize durustluk, samimiyet konusunu soyleyecek insanlar degil onlar. hic kimse baska birisini zorla sevecek ya da nefret edecek durumda degil. ve insanlarin sevgisine de kimse karisamaz. seray, selen, gokhan bizim sevgimizi haketmiyorlarsa bile, bunun cezasini sadece allah verir, yapimci degil. “ben baska yapimcilar gibi ayni anda 2-3 proje yapmiyorum, 24 saat 7 gun is yapiyorum, bana empati kurun” demen ve de dizide rol alman, surekli perde onune cikman professyonelligin gosterisi degil. sen sadece bizim onumuze mutfagi gostermeden guzel bir is sun, bu senin yaptigin isi degerlendirmemiz icin, seyirciye olan saygini gormemiz ve seni sevmemiz icin yeter de artar. dizi bitti, ama onlardaki entrikalar hala bitmemis. yazik. bence en kotusu ne biliyormusunuz? tum bu olaylarin icinde guzel aile dizisinin dahil olmasi. yine de subata kadar benim icin en guzel dizi oldunuz. bu yuzden emegi gecen herkese tesekkur ederim. yolunuz acik olsun! umarim yeni projede boyle bir durumlara yol vermeyeceksiniz.

11-11-2015 07:14 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum bence bu konu kapanmali artik
yaptiklari hic te hos degil, ama yapacak bir sey yok. allaha havale edelim. yuce rabbimiz kimsenin hakkini yerde birakmaz. onlarin arasindaki yasanan olaylar hic bir sekilde bizi ilgilendirmez ve ilgilendirmemeli. biz sadece hikayemizle ilgilenelim. hikaye derken mirayin dogum gunu olacakmis. yani yeni miray'in dogum gunu de degismis (cunku eski mirayin dogum gunu temmuzun bir gunuydu, yeni mirayin dogum gunu kasima degismis). belki hep birlikte miray artik kendini suclamasin, vicdan azabiyla dogum gununden cekinmesin diye gunu degistirmisler. bakalim neler olacak. bari final bolumuyle hayal kirikligina ugratmasin da bizi.

kercan82 • 11-11-2015 10:06 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum arkadaşlar merak ettim sete ziyarete gelenlere seray hakkında ne demisler

11-11-2015 11:03 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum bu maskeli balo ve onun sahte yüzleri! bu durumda gökhan alkan resmen kullanılıp atılmış kişi oluyor. üzüldüm adama herşeye rağmen sımsıkı sarılmıştı karakterine yazık olmuş. selen hanımın ayrılışındaki tantanayı belki kimse hatırlamaz ama mor gözlü resmi sonrası ani ayrılışı geldi aklıma. seray kaya olayına da bu yüzden temkinli yaklaşmıştım iykide öyle yapmışım. çok konuşandan herzaman ürkmüşümdür çünkü çok konuşan kendini zorla kabul ettirme derdindedir. az ve öz konuşanınsa böyle dertleri yoktur vicdanen rahattır zaten. final haftasında olanlara bak şimdi. biraz susmayı bilseydiniz belki size inanırdık en azından saygı duyardık. bu arada belki söylenenler doğrudur bilemeyiz sorun zaten bunların yaşanması değil bunların bu kadar yakışıksız bir şekilde ortaya dökülmesi yukarıdaki arkadaşında dediği gibi hata yapmamak allaha mahsus yeterki sen insan olduğunu, karşıdakinin de bir ailesi, onuru gururu olduğunu unutma.

11-11-2015 11:19 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum final olmasın ya canlar ben fatihsiz ne yaparım miraysız ne yaparım özellikle pelinsiz ne.yaparım

11-11-2015 20:58 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ya çok üzüldüm bitmesine ağladım ailece

12-11-2015 00:16 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum tamamen bitti malesef en sevdigim dizi aglamamak için kendimi zor tutuyorum yaa

12-11-2015 23:23 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum teşekkürler fox gerçekten teşekkürler bir diziyi daha bitirdin hemde ahlaklı temiz edepli bir diziyi! !! şimdi siz zor görürsünüz reytingi ben fox tv yi uydudan sildim bile merak etme ben şimdiden pelinimi fatihimi mirayımı mukadderimi zaferimi hikomu gazomu canımı akınımı çiğdemimi gülayımı tarığımı günesimi tülayımı özetle o sıcacık ailemi özledim

13-11-2015 15:59 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum dün intenetten bütun bölümlerin tekrarlarını izledm
çok özledim özledim özledim özledim özledim özledim

13-11-2015 16:06 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum pelini gülayı ve fatihi çoook özledim

13-11-2015 16:38 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum çok saçma bir final oldu engin karakteri kaçiriliş nedeni bile saçmaydi
diziyi baştan beri talip eden izleyicilere ayip ettiler

13-11-2015 16:55 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum artık famir yok artık 58.bölüm yok artık setteki selfie yok artık pelinin tatlılıkları yok artık hikmetin atasözleri yok artık fragmanlar yok eee biz açlıktan ölelimmi

13-11-2015 20:04 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum seçil ablam finalde çok güzel olmuştu ya ben seçil buket akıncı ya aşırı çok üzüldüm onun gerçekten hiçbir suçu yoktu ama serayın da bence hiçbir suçu yok ama seçil buket akıncı sadece 5 bölümde oynadı ya çok azz ama dillere destan bir finaldi bende itiraf ediyorum bende ağladım üzüldüm üzüldük. .keşke 2 ay sonra bitseydi biraz uzun sürseydi bu arada fatih ve miray final bölümünde keşke evlenmeseydi fatihin annesi ile biraz savaşsaydı. ...benim fikrim

13-11-2015 20:41 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ya o son sahne final sahnesi beni benden aldı ya çok agladim

13-11-2015 21:18 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum famir tanışma, ilk kavgaları, ilk bakışma, ilk dans hemde nasıl dans, dağ evi, ilk itiraf, ilk dokunma, ilk sarılma, ilk öpme, ilk kıskançlık, balkon kaçamakları, kaza, mirayın ilk seni seviyorumu, ilk küslük, terk etme, aşk acısı, sahildeki burun buruna aşk sahnesi, ikinci dans ve kavuşma, aileye açılma... o müthiş tatlı atışmalar, araba sahneleri, şirket sahneleri, yıl başı sevgililer günü karlı sahneleri yani kısaca famir yani aşk yani seray ve ahmet'li unutulmayacak bir dolu sahne. bir küçük kalem ucu sahnesi bile bu sezonun tüm sahnelerine bedel. çok başkaydı iyiki izledim

13-11-2015 22:58 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ben ilk sezondan bahsediyorum iyki seray ve ahmetli famiri izledim onların yeri herkesten ayrı

14-11-2015 01:57 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ben hepsinden bahsediyorum ayırt etmem asla ben miray değişti diye evet seray kayayı çok seviyorum ama seçil buket akıncı 'nın da suçu yok herkes ekmek parasının peşinde. .yani biz yeni miray ı istemiyoruz diye oynamasın mı ama miray rolüne hiç uymamıştı

14-11-2015 08:45 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum fa mir film seyrederken ahserli fa mir
fatih mirayın mısırından alır
miray: fatih kendi mısırından yesene
fatih: ama seninki daha tatlı
miray:hı nedenmiş o
fatih:çünkü senin ...

14-11-2015 16:30 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ben ilk defa bir erkeğe aşık oldum o da ahmet kayakesen
ama çok ciddiyim inşallah tanışma fırsatı bulurum onu çook seviyorum ve çok özledim

14-11-2015 16:33 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum en çok fatih gülay tarık pelin ve cücü hayranıyım ve çok özledim özellikle fatihimm

14-11-2015 16:35 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum her zaman kalbimdesin kocamın ailesi fox tv yi esefle kınıyorum

14-11-2015 16:37 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum canlar final bölümünü şimdi ağlayarak izledim haberim bile yoktu final oldugunaa çok üzüldüm yazıklar olsun fox kanalın zaten battıkça batıyo ama siz batırıyorsunuz yani fox tv keşke yeniden başlasa fakat başka bir kanalda mesela star veya kanal d

14-11-2015 16:43 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum evet bencede ilk sezon iyidi ama 2.sezonda kötü kesinlikle degil ben izledim bitmesine ailece çok üzüldüm üzüldük keşke bitmeseydi
hülya ben...

14-11-2015 17:11 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum merhaba ben azra ya bitmemesi gereken bi diziydi son sahne çok güzeldi cancağızımı ve gazanfer i gördüğüm için çok mutlu oldum ama ahmet kayakesen i çok özleyeceğim hemde çok ilk aşkım son yarim ahmet (fatih)

14-11-2015 17:15 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum kocamın ailesi bittiğine göre fox tv daha da batar bakın görürsünüz evet kocamın ailesi nin reytingi kötü ama sadece günü yanlıştı ama şans vermeden hemem final yaptılar bu saygısızlıga giriyor

14-11-2015 17:18 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum eger final sahnesinde seray kaya gelseydi banu akdenizi ayakta alkışlayacaktım

14-11-2015 17:21 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum final müthişti agladim resmen mutlu ol iyi bak kendine ne olur gözün arkada kalmasın

14-11-2015 17:27 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum bu dizi kiraz mevsimi ne bin basardı yapacak kiraz mevsimi bitsin

14-11-2015 17:33 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum bu dizinin bitmesine çok üzüldüm bitmemesi gereken bir diziydi

dilan • 14-11-2015 20:05 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum bende iyiki izlemişim ama fatihsiz günlerim geçmez ya ne olur yalvarıyorum yeniden başlasın

14-11-2015 22:53 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum aynen böyle dizilere şans bile vermeden bitiriyolar hani fox kiraz mevsimini de bitirsene ! 23 yer de hep ! star da çilek kokusunu bitiriyor en azından tatında bitiyolar öyle uzatıp kötü hale sokmuyolar ! :( çielk kokusu bitmesin

dogum gunun kutlu olsun:)MELEK • 15-11-2015 09:27 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum benim favori çiftim ahserli famirdi ama asla seçil buket akıncı ya kötü yorumlar yapmadım asla yapmam da zaten ben fa mir den çok ahmet kayakesen aşığıyım onu çook seviyorum ben ilk defa bir erkeğe odun demedim oda ahmet kayakesen dir ona çok aşığım inşallah serayla yeni bir dizide oynar seni seviyorum ahmet ((fatih) )

15-11-2015 20:19 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum keşke bitmeseydi keşke yeni bir kanalda başlasa mesela star veya kanal d bu iki kanalı çok seviyorum artık fox tv yi hiç sevmiyorum kocamın ailesi başlarsa belki severim

15-11-2015 20:23 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum kiraz mevsimi nin reytingi kocamın ailesi nden daha kötü kiraz mevsimi aralık ta final canlar bu bana göre bir müjde çünkü çok ahlaksız bir dizi

15-11-2015 20:26 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum 9.bölümden famir (ahserli)
(miray şirketin önünde patenlerini giyer.fatihte şirketten çıkar ve miraya'şöyle der.)
fatih::pantolon giyme konusunda niye bu kadar ısrarcı olduğunuzu şimdi anladım miray hanım onca yolu bunlarla mı gideceksiniz.
miray::sadece otobüs durağına kadar fatih bey yani yoksa verdiğiniz paralarını cebime indirmiyorum.
fatih:: onu kastetmemıştim mesai saatleri dışında ne yaptığınız beni ilgilendirmez.
miray:: o zaman sizi ilgilendirmeyen mevzulara burnunuzu sokmayın.
fatih:: seninle yıldızımız hiç barışmayacak demi.
miray:: yani astroloji hakkında yapmayacaksak gerek de yok demi! yani biz ayrı tekerleklerin insanıyız fatih bey yani ben size borcumu ödeyene kadar zorunlu hizmet veriyorum okey! hadi eyvallah. ...

(miray kayar tam yere düşecekken fatih onu belinden tutar ve uzun süre bakışırlar miray hemen kalkar) )
miray:: teşekkür ederim iyi günler.

15-11-2015 21:12 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum dillere destan bir finaldi banu akdenize teşekkürler ama yeniden başlasın

15-11-2015 21:52 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ya tamamen bitti mi ya yeniden başlasın ne olur fox sesimizi duy kocamın ailesi başlasın ne olur izledigim tek dizi

15-11-2015 23:45 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum sizin 10 yaşındaki bir kızı ağlatmaya hakkınız yok lütfen kocamın ailesi başka kanalda çıksın yalvarıyorum size fox

16-11-2015 01:11 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum 20:12 ne güzel sahneydi diğer tüm güzel sahneleri gibi ahser-i famir unutulmaz. 47 bölüm boyunca her sahnesinde ayrı bi heyecan bir küçük bakışma bile yeterdi

16-11-2015 01:14 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum hep böyle güzel diziler bitiyor yeter artık kocamın ailesi yeniden başlasın

17-11-2015 14:48 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum bugün bu diziyi izleyememek beni çok üzüyor. bu dizinin bitmesinin sebebi başta kanal, daha sonra da diziyi terk eden oyuncular. bu diziyi izlememdeki en büyük etken famir ciftiydi. yeni famiri de kısa sürede benimsemistim. ama seray kaya ile ilgili dönen haberler o kadar midemi bulandirdi ki eski bölümleri izleyemiyorum bile. çok üzgünüm

18-11-2015 20:58 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum yine seray kaya...siz ne zaman rahat birakacaksiniz bu kizi? dizi artik bitti. seray diziden ayrilali yaklask 7 ay gecti. ben de okudum o haberleri. ama benim midem o haberlerden degil, diziden ayrilan bir kiz hakkinda sevgili yapimcinizin yaptigi aciklamalardan bulandi. ay simdi son sahne cekildikten sonra gokhana da laf atmis ki. sizce bu dogru bir hareket mi? tabi ya gokhan diziyi birakamaz ya bundan sonra. nedense cogu insanlarin diziyi izleme sebebi olan selen, gokhan, serayi sevmedigini gostermekten cekinmedi bu banu hanim. istedikleri kadar buseyi ovsunler, isterlerse yeni dizinin bas rolunu buseye versinler. verse iyi ederler, umarim ondan sonra kimse harcanmaz. artik ben ve benim gibiler icin farketmez. asil yuzlerini gosterdikten sonra. ne yazik ki diziye 47 bolum emek veren birisini herkes unuttu, hatta nefret etmeye basladilar, ama 6 bolum emek veren birisine asil mirayi yapan oyuncu gibi davraniyorlar. yeni mirayi ben de sevdim, ama miray olarak degil, baska bir karakter olarak. o oyuncunun bir sucu var mi? yok, tabi ki de. ama o kiz da seraya laf sokma derdine dusmus anlasilan. peki bana soyleyin siz o olaylar oldugu zaman oralarda miydiniz? ya da onlar o hale durduk yere mi dusmus? unutmayin hata her zaman iki tarafli olur. seraya laf sokma, onu bizim inumuzde kotuleme, karalama subat ayinda basladi hatirlatirim. peki o zaman seray banu hanimin yaptigi asagiliklari rolune yansitiyor muydu? ben seray hic bir seyyapmadi demiyorum. hata iki tarafta da var, ama siz sadece serayi sucluyorsunuz. ben dizi final yaptiktan sonra eski bolumleri izledim. siz ne derseniz de serayin sahneleri ayri bir guzeldi. sadece fatihle olan sahneleri degil (cunku ahmetin oyunculugunu cok guzel bulmuyorum ben), tarikla, annesiyle, babasi, babaannesiyle olan sahneleri o kadar ictendi ki. ben cok ozledim serayi acikcasi. yeni mirayla kiyaslanamaz bile. siz yapimcinizin dedigine gore seray kisisel olarak kotu diyorsunuz, ama bana soyler misiniz gunumuzdeki dizilerdeki guzel kalpli olan karakter oyuncularinin hepsi mi karakter gibi iyiler gercek hayatta? siz oyuncunun ozel hayati, kisisel kaliteleriyle degil, oyunculuguyla ilgilenmelisiniz. onunuze ne getirseler onu izlemek zorunda degilsiniz. bu sayfadaki cogu insanlar kucuk kizlar gibi, size sunu soylemek isterim siz de bir gun buyuyeceksiniz o zaman anlarsiniz ki “elinize cikolata veren” herkesi sevmek zorunda olmadiginizi. banu hanim bu yazdiklarimi okuyorsa sunu demek istiyorum: birakin artik on plana cikmayi, istediginiz oyuncuyu tepelere cikarmis, istemediklerinize iftiralar atarak insanlarin gozunden dusurmeyi. belki de bu yaptiklarinizin sayesinde belli bir kitlenin gozunde buyudunuz (cogu da ergenler), ama yetiskin olan insanlarin gozunun onunde o kadar dustunuz ki. bunu anlamak icin sosyal aglari, forumlari incelemenizi tavsiye ederim. eger iyi bir yapimci olmak istiyorsaniz (aslinda iyi bir yapimcisiniz da, ama entrikalari seviyorsunuz anlasilan) bize mutfaginizi gostermeyin, bizim icin senaryoyu kim yaziyor, kim yapimci, kurguyu kim yapiyor onemli degil, onemli olan sonuc. eger bu insanlar isini guzel yapiyorlarsa, biz onlari on planda, dizinin icinde gormezsek de tesekkurumuzu guzel bir sekilde verecegiz, onlarin onemini hice saymayacagiz.

kercan82 • 19-11-2015 07:32 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum 32. bölümü izliyorum şimdi kocamın ailesi dediğin işte bu bölümdeki gibi olur. seray kaya gidince herşey ters düz oldu nasıl da güzel oynamış. işini hissederek yaptığı her halinden belli. inşallah yaptıklarınız yüzünden küsüp içine kapanmaz ben onun oyunculuğunu yıllarca izlemek istiyorum

19-11-2015 13:53 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum kocamın ailesi final olalı 1 hafta oldu

19-11-2015 14:45 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum aynen isteyen izler istemeyen izlemez kardeşim mesela ben deli gibi özledim ahmetle serayı

19-11-2015 23:11 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum 10.39 aynısı senin için de geçerli tanımadığın hayatında konusmadigin , gözlerine bile bakmadigin birini babanın kızı gibi savunamazsin. ne zaman ki gökhan alkan ile ilişkisi başladı hali de tavrı da değişti. ayrıca yukarda yazan arkadaş dizinin bitmesinde sorumlu olarak diziden ayrılan tüm oyuncuları görmüş. siz beden sadece seray kaya diye aldınız bunu. tabi hemen avukatlığa hazırsınız. burda daha önce genco özak ve şehsuvar aktaş 'in da diziden ayrilisini yapımciyla aralarında sorun olduğu için ayrılıyorlar demiştiniz. ne oldu finalde yine yüzleri ak bir biçimde seyircinin karşısına çıktılar.
siz idolunuze laf söylemiyor olabilirsiniz ama herkesin görüşüne saygı duymalisiniz. keşke en baştan miray karakterini seçil buket akıncı olsaydı en azından 6 bölümde işine ve seyircisine duyduğu sadakati fazlasıyla gösterdi.

19-11-2015 23:12 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum mesela idollukte degil ki. benim yorumum da giden oyuncular icin dediginden degildi, banu hanimin yine ortaligi karistirmasi yuzunden yaptim. ben de aslinda dizinin bitmesinde giden oyuncularin payi oldugunu dusunuyorum. en basta selen olmak uzere genco, nazan, sehsuvar bey, seray kaya dizinin kemik oyuncularindandi. benim isyanim diziden aylardir ayrilan oyuncuyu karalamaya devam etmeleri, son sahneden sonra herseye ragmen dizide oynamaya devam eden gokhan alkana laf atmalari. sizce bu dogru mu? hele de herkesi toplamis, anlatmis. tabi ki gokhan sinirlenmis gitmis. siz kendiniz hakkinizda ileri geri konusuyorlarsa duracak miydiniz orada. secili ve digerlerini sevmek sizin en dogal hakkiniz. sevilmeye de deger insanlar bence. ama onlar da artik biraksa bu imali imali yorumlarini. hele de secil, secil serayla calismadi ki, onun hakkinda yorumlar yapabilecek kadar. size surekli canimsiniz, sizi seviyorum demedigi icin mi sadakat gostermedi seray. kiz en azindan 31. bolume kadar yaptigi sadakat nerede kaldi acaba. simdi siz hatirliyormusunuz o sadakati, professyonelligi. miray karakterine verdigi katkisi da unutuldu ki kizin. kimse tesekkur etmek zorunda degil, tesekkuru ona zor gorduler anlasilan. bari karalamayi biraksa. herkes kendi yoluna devam etseler. siz herkesin gorusune saygi duymalisiniz diyorsunuz da, ama bizim de gorusumuze saygi duyuyor musunuz. bu sayfada kimse de serayi durduk yere savunmuyor, onu kotuledikce. cunku yapilan haksizliklar, karalamalar ortada. seray evet degisti gokhanla birlikte olduktan sonra. ama kotu mu oldu fedakarlik yapti, sohretten vazgecti. bilmem neden yakinda oyunculuktan da vaz gececek gibi. insallah devam eder. sevindim mi? bilemem. bu onun hayati, biz karisamayiz. tabi ben onu bir seyirci olarak izlemek istiyorum. hayirlisi. neyse yine kavga cikmasin. kapatalim konuyu. anlayan anlar, seray da, banu hanim da, hepimiz kendi gunahlarimiz icin yuce rabbimize hesap verecegiz. ben de nicin cirpiniyorum ki

kercan82 • 20-11-2015 07:09 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum boşverin arkadaşlar kendinizi yormayın artık. seray hanım onca şeye rağmen başkaları gibi beddular etmedi bu sayfada sadece sevgi var diyerek eleştiri yapanlara kötü insan muamelesi yapmadı sadece oynadı ve sustu üstüne bişey söylemeye gerek yok

20-11-2015 13:48 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ne olursa olsun ben bu güzel diziyi bırakıp giden hiçbir oyuncuyu haklı bulamıyorum. seray kayanin diziye de yansıyan tavırları görmezden gelemeyiz

20-11-2015 19:59 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum yanı bence tek taraf suçlu değil bence her ıki taraf suçlu benim fikrimce

20-11-2015 22:40 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ya ama kocamın ailesi olmadan fox izlemek gelmiyoo içimden mesela bugün karagül vardı hiçbir izlemek gelmiyor içimdenn ya kocamın ailesi nerdesin yaaa ben komediyi aksiyonu eğlenceyi özledim famiri özledim pelini özledim

20-11-2015 22:44 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum sete ziyarete gelenlere seray ve gokhanla ilgili şeyleri yapımcı ve oyuncuların söylediği ne malum. öyleyse yuh diyorum. biri beni aydinlatabilir mi? ne söylemişler ve kimler söylemiş. seçil buket akıncı da mı söylemiş. bu doğruysa yapimciyi hep haklı gören biri olarak söylüyorum çok büyük ayıp etmiş. haklıysa bile haksız duruma düşmüş. lütfen sorularima biri cevap versin. cevabınızı merakla bekliyorum
21.40 haklısın ama bazıları serayin hatalarını görmezden gelip sırf yapimciyi suçluyorlar . bence de iki taraf hatalı. banu akdeniz eğer haksızlığa ugradiysa bile sessiz olmasi gerekirdi. eğer seray kaya sucluysa akıllıca davranıp kendini kamufule etti susarak. her neyse iki tarafta canımı çok sıktı eski bölümleri izleyince bu olaylar aklıma geliyor. banu akdeniz gökhan alkan seray kaya seyirciye büyük ayıp ettiler

20-11-2015 23:37 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum aynen ya eger 2 taraf arasında kırgınlık varsa her iki taraf da suçludur birinin hatasını diğerine yükleyemeyiz

21-11-2015 00:22 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum arkadaslar, kapatin artik bu konuyu. her iki tarafi da hakli bulamam. kavga, kirginlik her ortamda yer aliyor. bu onlarin meseleleri. sette neler oluyor, bu diziyi nasil cekiyorlar, bunlar bizim bilmemiz gereken seyler degil. sunu anlayin artik. ne oyuncu, ne de yapimci bizi ilgilendirir. bizi sadece dizi ve oradaki karakterler ilgilendirilmeli. bu yuzden kavgalarini bizim onumuze sokan iki taraf da hatali. niye savunuyorsunuz ki onlari, mutfagi size gostererek en buyuk saygisizligi, hatayi yapti. eski bolumleri izliyorum, cok keyifliydi. sadece eski bolumler icin tesekkur edebilirim. yukarida birisi cok dogru soylemis. onumuze neyi getirseler onu seyretmek zorunda degiliz. artik oyuncular da, yapimcilar da seyirciye saygi diyen bir seyi anlasinlar. aralarinda ne yasansa yasansin bize yansitmasin. yoksa sonucu kocamin ailesi gibi 57. bolumun asil nedenini ogrenemeden, aniden, daginik bir sekilde yapilan final olur. unutmayin patron dedigin ne oyuncu, ne de yapimci. patron sizsiniz degeri seyirci!!!

21-11-2015 11:09 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum final günü son sahne çekildikten sonra sete ziyarete gelmiş fanlara 7 ay önce diziden ayrılmış biri kötüleniyor ve onu sevmeyin deniliyorsa kusura bakmayında ben ortada iyi niyetin kırıntısını göremiyorum. aynı şekilde o sete gelen kızlarla, onca şeye ve onca gidene rağmen diziyi bırakıp gitmemiş, başrol oyuncusu kötüleniyorsa, üstelik bunun için son sahnenin de bitmesi bekleniyorsa ben burda saygı ve vicdan da göremiyorum. tabi o oyuncu artık ne yapabilir ki diziyi terk edemez zaten bitmiş, kullanılmış başka açıklaması yok. sonra o kızlar yemeyip içmeyip bunu sosyal medyada yazacak ve yine rt'ler gelecek ve herkes duyacak ve hala birileri yapımcıyı anlamamızı bekleyecek nasıl yani? siz hiç mi kavga etmediniz hiç mi biriyle ters düşmediniz. insan değilmiyiz hepimiz... kızarız, küseriz, tepemiz atar yıkarız ortalığı da hiç böyle bir muameleyle karşılaşırmıyız. yada böyle bişey başımıza gelse (yüzde yüz hatalı olsak bile) hoşumuza gider miydi. herneyse bu konu zaten yeterince tatsızdı kapansın artık. ne güzel kapanmıştı aslında bile isteye yine açtılar ama artık kabak tadı verdi. herkes kendine gereken dersi çıkarsın ve önüne baksın, yeter artık.

21-11-2015 12:19 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum kocamın ailesi ni acayip şekilde özledim özellikle fatih i ve pelini

26-11-2015 18:43 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ortada birbiriyle iyi anlaşan bir ekip var ve sadece sorunlu iki kişi varsa sorunun kimde olduğu çok açık. ama yapımcının yaptığını da hiç etik bulmadim. ama bir yandan da canı yanan can yakar o da var

27-11-2015 01:23 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ona bakarsak cani bizim onumuzde yanan seray can yakmadi. uzuldugunu gosterdi, ama can yakmadi
aylardir girmedigim sayfada hala aylar once diziden ayrilmis birisi konusuluyormus. arkadaslar, hata hic bir zaman bir tarafli olmaz. iki tarafin da kendine gore dogrulari, kendine gore savunmalari var. buna bizim ailede gordugumuz terbiye, dini terbiyemiz ve daha baska faktorler sebep olur. seray hatasiz, gokhan hatasiz, selen hatasiz, banu akdeniz hatasiz diyemeyiz. ama hepsinin kendine gore nedenleri var. mesela seray dedi ki “yakinlasma sahnelerini yapamadim, o yuzden de gittim” . ahlak acisindan bakarsan kiz tabi ki dogru yapmis, herkes opussun falan filan diye isteklerini gonderiyorlardi. iyi oyuncu olmak icin illa sevmedigin erkekle yakinlasmak mi lazim. anlasmada yakinlasma sahneleri olmayacagini da onceden belirtmis kiz. yapamadigi icin gitmis, gitsin, yolu acik olsun de, dizideki katkisi icin tesekkurunu de olsun bitsin. ama bu dizi sektoru acisindan bakarsak eger sen oyuncuysan ne yap et ama senaryoda ne varsa onu oynamak zorundasin. bu acidan yapimci da hakli. sektor boyle, burada kimin gucu var, etkisi var, herkes onun yaninda durur. ahlak falan aramayin bu sektorden. son sette yasananlari okudum, cok guldum acikcasi. bence banu hanim bu kadar dusmez, sonucta saygili birisi, fanlar bir seyleri dogru anlamamis galiba. seray manikurculukten iyi bir oyuncu olduysa, bu onun yetenegi demek. egitim falan almadi diyenlere seray sadri alisk merkezinden egitim almis. bilene gunumuzdeki bir cok iyi oyuncu bu merkezin mezunu. arkadaslar, kapatin gercekten bu konuyu. bizi ilgilendiren seyler degil bunlar. hatta bizim bilmememiz gerekti. siz ne gunumuzdeki her dizinin setinde kavgalar olmuyor mu diye dusunuyorsunuz. siz isinizde herkesle mi iyi anlasiyorsunuz? boyle seyler oluyor, olacak ta. cunku biz bir insaniz, kusursuz degiliz. onemli olan biz kavgamizi musterilerimizin onunde yasamiyoruz.

kercan82 • 27-11-2015 08:11 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum kercan 82 ama burda sadece yapımcının hataları konuşuluyor. tanımadığınız insanları amma sa savunuyoruz. ne gerek var iki tarafın da hatalarını görmek düşer biz seyirciye. ben ekranda gördüğüm için gökhan ve seray çiftinin doğru ve yanlışlarını muhattap alırım. yapımcınin hataları falan beni ilgilendirmez. böyle güzel bir dizinin sıkı takipçisi olarak bu dizinin bitmesinde seray ve gökhan çifti büyük etken. ne yaşadıklarını bilemeyiz ama ben bir seyirci olarak yapımcıdan ziyade oyuncuların ne yaptıklarıyla ilgilenirim. işte istemez oyuncuların biraz özel hayatlarında dikkatli olmaları gerekir bunu seyirciye etkisi yadsınamaz. son olarak bu dizi bittiği için çok üzgünüm

27-11-2015 23:19 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum 27-11-2015 22:19 arkadas, benim bir-iki ay onceki yorumlarima bakarsan ben ne kadar serayin yaninda olsam da yapimciya hak vermeye calistim. ama son set olaylarindan sonra kusura bakmayin ben yapimciyi hakli bulamam. dedigim gibi evet seray bu disi sektoru acisindan hata yapti, orada senaryoda ne varsa oyuncu onu yerine getirmeli. sevisme varsa sevismeli, opusme varsa opusmeli. hele de bizim turk dizi sektorunde onemli bunlar. tabi kocamin ailesi oyle bir dizi degil, aile dizisiydi. ama burada da seyirci eski miraydan yakinlasmayi bekledi. hatta birileri twitterde oyle sahneler yapamiyorsa yerine baska bir oyuncu gelsin dediler, bu tweetleri de banu akdeniz rt-leyerek kendisinin de oyle dusundugunu belirtti. o gun de seray gitmis. yani yapamiyorsa gitsin, bize ne, bu bir dizi ki, ama olaylari seray buyutmedi, yapimci ve etrafindakiler buyuttu. tamam o zaman sinirliydi tesekkur yapmak yerine hakaretlerle ugurlamayi tecih ettiler. belki de yukarida birisi yazdigi gibi cani yandi ve o da serayin canini yakmak istedi diyelim ve subat ayindan itibaren yer alan tum olaylari unutalim, yapimciya da hak verelim. ama son setteki olaylar ne oyle, hala bir yanim oradaki fanlar abartmis diye dusunmek istiyor. neyse, kapatalim konuyu...benim icin serayin ahlakli kalabilmesi onemlidir bundan sonra, sadece ben de uzuluyorum, kizin harcadiklari icin. kiz gitmis, belki hataliymis, ama onu karalam ta neymis. bilmem serayi karaladilar, ama benim gozumun onunde kendileri karalandilar. yapimciyi biz on plana cikarmadik, kendisi cikti, kendisi dizinin merkezine oturdu, bu yuzden de seyirci elestiriyor. siz baska bir yapimcidan boyle bir sey gordunuz mu? neyse. k-a-p-a-t-a-l-i-m. size de guzel haber banu akdeniz yeni bir kore uyarlamasi yapacakmis my girl diyen diziden. artik kocamin ailesini ozleyenler o diziyi seyreder insallah.

kercan82 • 28-11-2015 12:07 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum yapımcı bu ilişkiyi ortaya çıkarmasa biz nerden bilecektik ki. diğer oyunculara bakın sevgilileri ile ne kadar özgürler en başından beri her türlü paylaşımı yapıyorlar. ama seray ve gökhan öyle miydi. yapımcı o ilk serayın gittiğinde açık etmese kimse bitmeyecekti. çünkü ikisi de set ortamı hakkında en ufak bir laf etmedi. seti bize yansıtan onlar değil. evet oyuncu ön planda olmalı ama bu dizinin sorunu da buydu zaten oyunculardan bile daha çok görünen ve daha çok konuşan bir yapımcı ve hatta senarist grubu. diğer başarılı işlere bakın hiç birinde böyle bir tablo göremezsiniz doğru değil çünkü. saniyede bir paylaşılan biz çok samimiyiz amanda çok tatlıyız resimleri de işe yaramadı işte. çünkü samimiyet dediğin her resimdeki aynı gülümsemeyle yaşatılmaz, samimiyet seyirciye gösterdiğin, (sevmiyorsan bile) birlikte çalıştığın insanlara gösterdiğin saygıdır. selen, seray ve gökhan hiç konuşmayarak (olumsuz karşı tarafı ve seyirciyi rencide edici şekilde konuşmayarak) en güzelini yaptılar. bende buna bakarım işte. bir izleyici olarak benim beklentim budur. yolları açık olsun ve kesinlikle bu konu kapansın

28-11-2015 12:10 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ya bize ne ya ne halleri varsa görsünler. biz burda onları konuşuyoruz onlar kendi işlerine bakıyor. ama bir seyirci olarak iki tarafında yaptığı saygısızlıği unutmayacağım. kimse de unutmamali.

28-11-2015 20:07 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum 22.19 da yazan bendim. ercan bey zaten bu konuda hemfikiriz. ben bu diziye 20 bölümden sonra başladım. ve gerçekten bağımlısı oldum. özellikle de seray hanımın oyunculuğu nedense beni etkiledi. aslında famir çiftinin hikayesi biraz klask olmasına rağmen senaristin başarısı ve iki oyuncu arkadaşın muhteşem uyumu sayesinde çok sevildiler. hem de her yaş grubu tarafından. seray hanima saygı duyuyorum yakınlaşma sahnelerini yapamamış. ben olsam ben de yapamazdim. tanımadığım bir erkeğe bırakın yaklasmayi, elini bile tutamam. bu yüzden de mesleğimi ona göre seçtim. eğer seray hanım bu mesleği secmisse bu mesleğin önüne getireceklerine de razi olmalı. bunu kocamın ailesi 'nin nasıl bir dizi olduğunu bildiğim için söylüyorum. yani bu dizi de aşırı yakınlaşma zaten olmaz. ki kendi adıma söyleyeyim bu diziyi de bu çifti de bu yüzden sevdim. ben onların halinden gayet memnundum. kalkıp birkaç ergenlik çağındaki çocukların isteği üzerine bunlar yaşandiysa diyecek bir şey yok. halk onların birbirlerine dokunmadan aşkı yaşamalarını sevdi. ama gerçekten banu hanım bunları yaptıysa kendini küçük düşürmüş. yakışmamis onun gibi bir yapımcıya. sonuçta onun yaptığı işleri sadece çocuklar takip etmiyor. bunu bilip ona göre hareket etmeli. keşke seray da banu hanım'a birbirlerinden özür dilese. özellikle de banu hanım.

30-11-2015 13:41 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum rabi dizi bu sene izlenmez dizi nin bütün oyunculari değişmişti artik heycan verici bir şey yoktu özellikle miray diziden çiktiğinda beri yerine giren de yapamiyordu

02-12-2015 16:53 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum yeni dizide ahmet kayakesen ve buse arslan çift olursa asla izlemem

13-12-2015 23:21 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum yeni dizide ahmet kayakesen de varmış. iyi olmadı benim için. ben famiri seviyordum. daha yeni kocamın ailesinde onu fatih olarak tanıdık. miray i seviyordu. şimdi hemen bu diziye geçmesi bence iyi olmadı. bu şekilde yüzü çabuk eskir

17-12-2015 14:33 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum ay allahim bu dizi gibi hic mantiksiz biten bir dizi gormedim. bugune kadar bir cok dizi yayindan kaldirildi, ama hikayeler bir sekilde tamamlandi. daha once hikaye yazilirken hic mi dusunmediniz senizin nicin yaptigini? ne o neden yaptigimi bilmedim. ya da ben anlamadim mi? 1 yildir neyin ugruna dizi seyrettik biz. riza bakirin ne zaman iyi birine dondugunu anlamadim. ikinci sezonu yogun isler yuzunden simdi bitirdim de koca bir husrana ugradim.

31-01-2016 22:16 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum yeni sezon başlasın ya da tekrarlarını bitirmeyin biraz daha geç başlasın geç bitmesini istiyorum... m gazi..,

26-02-2016 12:30 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum banu hanımın yeni dizisinde buse arslan başrolde. ahmeti yani fatihi partner yapmamislar.ama basroldekilerde uyum yok. yani güzelim dizi kocamın ailesini olmayacak nedenlerle kavgalarla harcadilar.ee şimdi ki dizinin de tutacağı yok.

nihalce • 09-04-2016 07:05 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum neden final yaptin sen cook sevilen bir diziydi yeniden baslasi lutfen

23-08-2016 10:42 !! ++

Kocamın Ailesi Yorum dizinin yapımsıcı kendi egosunu tatmin etmek için kimin patron olduğunu göstermek için karakterleri bir bir diziden atmıştır.izlecileri zerre kada düşünmeyen ve saygı duymayan bu yapımcılar he zaman kaybetmeye ve her işi eline yüzüne bulaştırmaya mahkumdur.sanat asla yapımcıların egolarını kanatlayacağı bir platform olamaz.insanlıktan nasibip almamışlar sanat yapmasın arkadaşım.tefecilik yapın o zaman

hasan • 04-09-2016 16:24 !! ++

Yorum Yaz


:: Anket ::
:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2024 YazarOkur Dizi.