Erkenci Kuş

Erkenci Kuş
Dizi Türü:Aşk
Yapımcı:Gold Film, Farut Turgut
Yönetmen:Çağrı Bayrak
Senarist:Ayşe Kutlu Üner
Oyuncular:Demet Özdemir -> Sanem Aydın
Can Yaman -> Can Divit
Öznur Serçeler -> Leyla Aydın
Kanal:Star TV
Link:https://startv.com.tr/dizi/erk
Puan:
5.2 / 10 | Oy: 1734 | Yorum: 662
Erkenci Kuş Rating
10-11-201816.38
03-11-201816.04
27-10-201816.93
20-10-201815.75
Oy Dağılımı
Düzenle: AnketYarışmaTest
En İyi Diziler Tüm Diziler
Takip Listeme Ekle

Oy Ver

5.2
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Sıkıcı

Yorum Yaz

Erkenci Kuş Oyuncuları

Demet Özdemir (Sanem Aydın), Can Yaman (Can Divit), Öznur Serçeler (Leyla Aydın), Özlem Tokaslan (Mevkibe Aydın)

Erkenci Kuş Özeti

Başrollerinde Demet Özdemir, Can Yaman ve Öznur Serçeler’in yer aldığı Erkenci Kuş Star TV ekranlarında izleyenler ile buluşuyor. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı dizinin senaryosunu Ayşe Kutlu Üner yazıyor.

Erkenci Kuş Yorumları

<< önceki 509 yorumu göster
Erkenci Kuş Yorum 13.14 şimdiki gençlerin teknoloji çocuğu,dizilere gerek yok hepsinin elinde telefon,her bir halttan haberleri var.
16.46 bu kadar stres yapmayın,tabiki gerçek değil kurgu izliyoruz,biraz hoş vakit geçirmek amaç üstelik zorunlulukta yok izlemeniz için

21-11-2018 01:22 !! ++

Erkenci Kuş Yorum diziyi her yastan kişi izliyor olumlu örnekler olmalı sarhoş olunması ve onun hoş bir şeymiş gibi eglenceymis gibi gösterilmesi özendirilmesi yanlış örnek oluyor bundan eğlence diye bahsedilmeside doğru değil nice genç ve aile bu nedenle heba oluyor aileler hayatlar dağılıyor.

21-11-2018 10:45 !! ++

Erkenci Kuş Yorum ah diziler örnek olaydı, einstein dizisi koyardık izleyen het genç einstein olurdu, ne güzel olurdu. ya da eflatun dizisi koyardık, izleyen her genç eflatun olurdu, ne güzel olurdu. böylece etraf bilimadamı, filozof dolar taşırdı. maalesef böyle olmuyor. dizilerin gençler üstünde hayatlarını etkileyecek güçleri yok. ancak eğitim ailede başlar. aile bir çocuğu daha bebeklikten güzel eğitirse o çocuk hicbir diziden olumsuz etkilenmez. ama iyi eğitmezse o zaman o çocuk her diziden, filmden, internetten, arkadaş çevresinden, hatta gazetelerden bile, yani biryerlerden illaki bir kötü etki alır bulur.

22-11-2018 01:35 !! ++

Erkenci Kuş Yorum kanalları gezereken kazara bu diziye rastlasam hemen değiştiriyorum kanalı zira hiç tahammül edemiyorum özellikle sanem karakterinin tavırlarına çok çok kötü nasıl izlenir bu saçmalıklar silsilesi dizinin tek dayanağı ambalajının güzel olması ama içi çok kötü...

22-11-2018 02:23 !! ++

Erkenci Kuş Yorum maalesef dizilerden gençler etkileniyor.etraf kurtlar vadisi tiplerinin kopyaları ile dolu.keşke einstein veya eflatun dizisi olsaydı farklı yerlerde olurduk.dallas dizisinden buralara geldik.bu dizi eğlencelik bir dizi.oyunculara yüklenmek yanlış seyirci beklediği oyunculuğu göremiyorsa bu birazda yönetmenin kapasitesi ile ilgili yeterli görüyor demekki bence ,oyuncular doğru seçilmiş senarist ve yönetmen işi biraz daha ciddiye almalı ekranda doğru dürüst eğlenceli bir yapım olmaması dizinin seyredilmesini sağlıyor.bu kadar kısa sürede dizilerin yetişmesi çok zor muhakkak ama seyirci olarak beklenen ,mantıksız sahnelerin,gereksiz uzatmaların,tekrarların ,olmaması kılık kıyafetin tiplere uygun ,güzel olması
ben bu dizide deren tipini de beğeniyorum .kıyafetleri zevkli ona çok yakışıyor saçı makyajı güzel oyuncunun kendi tarzı zannediyorum ..kostümcüler biraz reklam dünyasındaki insanlara baksınlar nasıl giyiniyorlar diye,zira sanem le canın kıyafetleri oturmuyor hayret ediyorum diğerlerinde o kadar büyük sorun yok.bu diziyi sadece 15/16 yaş gurubu izlemiyor .senarist oyuncuların da yaşlarına göre saçmalamadan yazarsa dizi daha seyredilebilir hale gelir genellikle saçmalıyor

23-11-2018 06:41 !! ++

Erkenci Kuş Yorum uydularda ve diğer dijital tv kanallarında 500 e yakın kanal var, bu programları size hiç kimse zorla seyrettirmiyor

ayas • 23-11-2018 16:43 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sayın 22-11/ 01:35 değerli yorumunuza tamamiyle katılıyorum, değerlendirmeniz için çok teşekkür ederim. çocuklar gençler toplumun geleceği, iyi bir öğrenin ve eğitim alamayan çocuklara ilaveten kötü duygu ve düşünceler aşılayan filmler de ne yazık ki olumsuz etkiler yapmaktadır. bu nedenle film yapımcı, yönetmen ve oyuncuların bu konuları göz ardı etmemeleri gerekir. filmlerde kötülükler gösterilirken olması gerekenler, sevgi, saygı, paylaşım, yardımlaşma, vicdani duygular empoze edilmelidir.

23-11-2018 21:18 !! ++

Erkenci Kuş Yorum beğenmiyen izlemesin onu eleştir bunu eleştir sonunda hiçbir dizi kalmıycak

24-11-2018 14:13 !! ++

Erkenci Kuş Yorum lütfen dizilerde bazı sahneleri dozunu aşmadan yazın oynayın
filmlerde dizilerde evli olmayan kişiler evli çiftlerin bile yapmadığı kurları birbirlerine rol diye haram olduğunun farkında olmadan yapıyor. haram ilişkiler çoğaldı bunlara sebep olunuyor. sürekli burun buruna olunması normal değil. ana oğul baba kız birbirinden utanmadan başka kanala geçmeden izlemek istiyoruz. 

24-11-2018 16:19 !! ++

Erkenci Kuş Yorum can artık saneme güven sevgili hallarenizle renk katın c.tesi akşamlarımıza:)

25-11-2018 00:17 !! ++

Erkenci Kuş Yorum emre aylin fabri ece daha başka kötü karakterler yokmu doldurun diziye bizde başka dizilere geçelim

25-11-2018 00:23 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sadece giyim değil, başarılı bir oyuncu değil, oyunu sergilerken doğal değil, jestler, mimikler, hareketler tabiilikten çok uzak, ayrıca, konuşma, aksan bakımından da iyi değil. alacağı daha fazla eğitimle başarılı olabileceği mümkün olabilir. oyuncuyu ilk kez no 309 da kısa bir süre izledik, ancak o film başından birkaç bölümden sonra bırakmıştık, şimdi de aynı durum.

25-11-2018 00:40 !! ++

Erkenci Kuş Yorum 21 bölüm arada bozulmalar olsa da güzel mesajlarla bitti. kötülük çok fazla oldu. 22. bölümle beraber senaryo sanem emre'yle anlaşma yapmadan can'ın yanında yer alarak can'la arasını bozmadan devam etsin lütfen. emre'nin yaptıklarını can kendisi görsün ya da sanem sayesinde görsün. sanem'in her seferinde arada kalması ve can'ı terk etmesi çok tekrar oldu. 22. bölümün devamı öyle olursa dizinin tüm keyfi kaçar. sevimli kıskançlıklar böyle devam ederse çok iyi. aşk illaki kazansın. emre'nin kötülüğünü ilk gören leyla görsün ve can'a söyleyen leyla olsun. lütfen romantik komediliğini öldürmeyin.
ben 51 yaşındayım. erkenci kuş gibi romantik komedi dizilerini değerlerimizi tekrar gündeme getirdiği için çok seviyorum. gençlere çok doğru ve yerinde mesajlar verdiği için seviyorum. 20.bölümde sanem can'a aile değerleri üzerine çok güzel şeyler söyledi. bunun üzerine 21.bölümde emre'nin yaptıkları olmadı. 22. bölüm ve devamı böyle gelmesin. aşk, sevgi, ahlak gibi değerlerimizi kaybetmemek için yazılan bu senaryoların hayata katkısı çok fazla. 21.bölümde kötüler ve kötülük çok fazlaydı. sanem ve can artık ayrılmadan yollarına devam etsinler. sanem emre'yle anlaşma yaparsa ve hem işi hem can'ı terk ederse dizinin bütün anlamı ve önemi gider. 22.bölüm ön izleme iyi gibi duruyor, böyle devam etmeli. değerlerimize sahip çıkmaya çok ihtiyacımız var. sanem kaş yapayım derken göz çıkarmasın. leyla kullanıldığını anlasın. muzaffer ve osman iyi yüreklerini kaybetmeden daha aktif olsunlar. romantik komediyse öyle olsun. sevgiyle kalın.

25-11-2018 16:35 !! ++

Erkenci Kuş Yorum can ve sanem aşkı olan üstü yansıtıyorlar istek ve arzu teprik ederim iki oyuncuyu çok başarlı bu konuda
dizi komedi yorumları anlamıyorum bence çok başarlı bi dizi reyting saten anlatıyor
boş yazıyorsunuz...
can ve sanem in uyumu olan üstü...

25-11-2018 18:49 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sanem rolündeki oyuncu başarılı değil. bu nasıl görülmüyor?

25-11-2018 20:57 !! ++

Erkenci Kuş Yorum niye bu kadar taktınız demet e gayet iyi oynuyor üstelik yazılan ne ise onu oynuyor.seyrettiğimiz kadarıyla iyi bir oyuncu,fikriniz varsa yazın rahatsız oluyorsanız seyretmeyin .oyuncunun vücudundan,davetteki içki kadehinden,oyuncuların yakınlaşmasından ziyade diğer dizilerdeki silahlardan ,acımasızca adam öldürme sahnelerinden,kötü bakışlı mafya adamlardan çocuklar daha çok etkileniyor burada aşk var aşkta güzel bir şey .

26-11-2018 21:45 !! ++

Erkenci Kuş Yorum ben ciddi anlamda bu kadar zaman öldürücü ve sacma biseye az rastladım. uyanın ya. bu dizinin amacı ne allah aşkına.o yasli oyuncular da nasil boyle sacma biseyde rol aliyorlar hayret. tüm mesele yalan, dolan, cinsellik. allah bu boş geçirilen vaktinizin hesabını soracak.karar sizin ben söylemem gerekeni soyledim.

27-11-2018 09:19 !! ++

Erkenci Kuş Yorum 09:19 sen git kadınların dayak yediği ağlayıp zirladigi dizileri izle. ki bence kesin öyle yapıyorsunuz. bırak azıcık gülelim eğlenelim hoş vakit geçirelim allah aşkına.

27-11-2018 23:23 !! ++

Erkenci Kuş Yorum diziyi seveni anlarım. biraz sevip biraz eleştireni anlarım. ama bu dizinin tamamıyla eleştirenleri de var. gelip buraya yazan. bir şey tümüyle kötüyse neden izlenir ki? şahsen beğenmediğim şeyi hiç izlemem.gelip buraya yorum da yazmam. çünkü birseye insan yorum yazıyorsa birseyi eleştiriyorsa esasında o şeye değer veriyordur. aksi halde hiç umursamaz. demekki erkenci kuşun bir açıkça çok seveni var bir de tersi gibi gözüküp diziye değer verenleri...

27-11-2018 23:38 !! ++

Erkenci Kuş Yorum son bölümde fabri nin o kadar aşağılanması saçmaydı.can eğitili bir patron olması lazım, sokaktaki adamdan farkı yoktu.kültürü bir anda yok oldu bu da yakışmadı.senarişt can ın zengin,eğitimli özel bir adam olduğunu unutuyor.
diğer oyuncuları da öne çıkaracak roller yazılsın arkada iyi bir kadro var.can ile sanemin aşkını anladık, diğerlerinden daha matrak konular çıkacaktır.bu diziyi seyrediyoruz ama daha çok şey bekliyoruz olabilir çünki öyle bir potansiyel varken yok edilecek diye korkuyoruz

29-11-2018 01:35 !! ++

Erkenci Kuş Yorum biz diziyi bırakalı çok oldu. başını izlediğim için zaman zaman yorumlara bakıyoruz. değişen bir şey olmadığını görüyoruz.

30-11-2018 19:04 !! ++

Erkenci Kuş Yorum şu an dizi yayınlanıyor ve biz aylin emre entrikası riyakârlık nedeniyle başka kanala geçtik entrika entrika midemiz kaldırmıyor artık yeter

01-12-2018 21:41 !! ++

Erkenci Kuş Yorum insan en çok sevdiğinin canını yakarmış sözü çok doğru.buraya sürekli nefret dolu yorumlarla diziyi kötüleyenler,en çok merak edip izleyenler.
çok rahatsız olan başka kanal izlesin.zorlayan yok,kimsede ahkam kesmesin boşuna. sevil

02-12-2018 18:10 !! ++

Erkenci Kuş Yorum pencereye sıkışma sahnesinde sanem ve canın diyalogları mimikleri harikaydı.kahkaha attım izlerken. güzel oyuncular. yetenekli.keşke ceyceyin daha çok sahnesi olsa. mesela evini falan görsek. ceycey de çok matrak..zebercet öyle. sanemin arkadaşı osmanın kardeşi öyle. hepsi çok keyifli oyunculuklar. biraz da hayatlarına yer verilse. ne matrak hikayeler çıkar dizide. dizide matraklık dozu artsa entrika dozu düşse güzel olmaz mı? dizide matrak hikayeler için çok uygun karakterler var.

03-12-2018 04:20 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bu sayfa izleyici yorum sayfası her turlu yoruma açık olunmalı kimse kimseyi seyredip seyretmeme konusunda yonlendirmemeli yorumlar olumlu da olumsuz da olsa dizinin kalitesinin artmasina vesile olur olumsuz yorum yapiliyor diye kimse kimseyi men etmemeli.

03-12-2018 04:34 !! ++

Erkenci Kuş Yorum masal tadında bayılıyorum
motor kullanmasını öğretme sahnesi modern tuluat tadındaydı çok başarılılar. son bölümde can'ın makas alması çıkan magazin haberlerine mi göndermeydi senaristin tam da değiştiği dönemde çıkan haberler kurgunun bir parçası mı?
düşündürdüğü çok zeki çok yetenekli çok profesyonel bir yapım.
çocukluğumda dinlediğim masalların tadını yaşatıyor izlerken...
cem öğet'in müziklerinin temasının uygun sahnelere uyarlaması da ayrıca masalsı anlatımı güçlendiriyor.

03-12-2018 11:20 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bu dizi gayet iyi götürüyor
22 haftadir güldürüyor

hayatta hiç dizi seyretmeyen esimle birlikte izliyoruz gülüyoruz
cumartesi aksami için ideal

oyuncular da karakterlerine zamanla da iyi oturdular
degismeyen tek sey bastan beri bu dizi burada çok elestiriliyor bastan beri de ratingleri harika gidiyor demek ki elestirenlerle seyredenler ayni degil ve elestirenler de çogunluk degil

03-12-2018 20:15 !! ++

Erkenci Kuş Yorum erkenci kuşlar günaydın:) 22.bölümle başlamak istiyorum. güliz , ceycey ve deren çok iyi. ceyceyin ayhanla olan kareleri bazen abartılı oluyor. mahallede mevkibe ile aysun arasında olanlar gibi. mizah abartılı olunca izlenme düzeyi düşüyor. sanemin spor salonunda ve ceydanın yanındaki kıskançlık hareketleri de öyle. canla sahneleri çok iyiydi ve bence öyle devam etmeli. kötülük kraliçesi aylin'in yaptıkları 22.bölümde olduğu gibi elinde patlamaya devam etmeli. emreyle aylinin kötülük ortağı olduğu sanem dışında biri tarafından yakalanmalı örneğin deren olabilir, leyla olabilir, can olabilir. 23.bölümün ön izlemesi ve 1. fragmanı da keyifli duruyor. kiralık aşk gibi olmasın. sanem annesine aylin ve emreden önce söylemeli. uzadıkça tadı kaçar hale gelmesin. aylin ve emrenin kötü planları ellerinde patlasın. mahalle kavgaları daha sevimli olsun lütfen. erkekleri ev işi konusunda bu kadar yerden yere vurmasın. güzel mesajlar veren bir dizi değerlerimize sahip çıkan bir dizi. özellikle sanemin davranışlarının abartılmadığı kareler tam romantik komedi tadında böyle devam ederse şahane.sevgilerimle.

04-12-2018 05:41 !! ++

Erkenci Kuş Yorum baslarda cok guzel baslayan diziyi berbat ettiler kime hitap ediyor acaba bu kadar zırvayı oynayan oyuncuya da acıdım yazik

04-12-2018 08:13 !! ++

Erkenci Kuş Yorum dizi aile çoluk çocuk anne baba kayınbaba kayınvalide yani ailelerce izleniyor biz birbirimizden utanmadan öpüşme sahneleri olmadan devam etmeli konu bol entrika olmasın aile bağları iyi arkadasliklar yeni reklam konuları vb devam edebilir.

04-12-2018 13:10 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sürekli sürekli olumsuzluk içinde,sırf kötülemek amaçlı yapılan yorumlara elbette başka kanal izle denir.emeğe saygı lütfen,elbette eleştiri yapılır ama oyunculara hakarete kadar geliyor iş,ayıp yahu..

04-12-2018 18:37 !! ++

Erkenci Kuş Yorum yorumları siliyorsunuz bende bu diziyi seyretmekten vazgeçtim zaten ana okulu seviyelerinde vasat uyduruk bir dizi bu

04-12-2018 21:17 !! ++

Erkenci Kuş Yorum dizide aylin emre fabri entrikası uzamadan başka konulara geçilirse izleyici de sıkılmaz sürekli aynı konu bıktırıyor ajans reklam ajansı ve çok karakterler var onların hayatları ve birazda esprili olursa sayfadaki yorumculari okuyoruz hepside kendi düşüncelerini yazıyor kimse kimseyi rencide etmeden ne güzel!

05-12-2018 11:29 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bu dizide cey cey karekteri çok renkli ve keyifle izleniyor.aylin i komik duruma düşürecek rol yazmak lazım sürekli entrika sıkıcı diğer dizilerde bu fazlası ile var burada gerekli değil.diğer oyuncularda çok iyi roller onların yaşamına da kaydırılırsa daha iyi olur tekrarlamaz son bölümde sanemin başarılı olması canın ona destek vermesi güzel ama sanemin görsel hafızasının normalin üzerinde olması unutuluyor o kadar ezberlemeye çalışması saçmaydı zaten unutmaması gerekirdi bu özelliğini öne çıkarmak gerekiyor farklı bir özellik bu,buradan insanı şaşırtan ne senaryolar çıkar.daha çok komedi bekliyoruz

05-12-2018 21:52 !! ++

Erkenci Kuş Yorum 21.52 katılıyorum. aylin'i komik duruma düşürecek sahneler yazılmalı. hem zaten nerdeyse her dizide sürekli başarılı olan kötü karakterler var. hatta senaryolar sanki kötülerin davranışlarıyla ilerliyor. erkenci kuş dizisinde kötülerin komik duruma düştüğü sahneler olsun.iyiler zekalarıyla kötüleri komik duruma düşürsün. dizide her anlamda daha çok komedi bekliyoruz.

07-12-2018 00:52 !! ++

Erkenci Kuş Yorum erkenci kuş gitgide sapıttı aile izliyor neden öpme sahneleri var bu diziyi istemiyoruz

09-12-2018 15:37 !! ++

Erkenci Kuş Yorum tebrikler üç dalda ödül aldınız sizlerden ricamız dizide surekli alkol şarap vb icki olumsuzlugunu vermeseniz yanlis örnek oluyor

09-12-2018 23:46 !! ++

Erkenci Kuş Yorum ikilimizi tebrik ediyorum,ödül töreninde de birlikteler,kaçmıyorlar birbirlerinden,çok samimimer,özel hayatları yönetmiyor onları.daha çok başarılara imza atarlar birlikte👏👏

10-12-2018 00:34 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sanemin sevgilisi sayesinde yükseldiğini görüyoruz oysa daha sağlam bir neden den dolayı şirket dışında işi veren firmanın takdirinin sonucunda yükselmesi doğru olurdu yıllarca o şirkete emek vermiş olan deren i atlayarak ilerlemesi hoş olmadı gençlere örnek davranışlar olmalı diziyi seyrediyoruz ama ne güzel bir dizi diyemiyoruz mahalleyi de katalım sıcaklık olsun demişler ama bir kopukluk var her şey den biraz var ama yüzeysel. bir ekmek teknesi ,perihan abla tadında olamıyor oyuncular iyi seçilmiş ama konu çıkmıyor,can ile sanem in ilişkisi de tuhaf sanem ailesine sürekli yalan söylüyor iyi yetişmiş insanlar böyle olmamalı ,can ı seviyor, öpüşüyor ama ilişkiden kaçıyor öpüşmek ayıp değil güzel bir şey ama ondan başka bir şey yok sanki güzel ve özel bir anda olması normal böyle çok isterik görünüyor.leyla rolüne çok iyi oturmuş osman da öyle orada daha çok konu var aslınsa seyrediyoruz ama daha iyi olabilir beklentisi içerisindeyiz
son bölümde can ın kıyafeti şeyh şamil oynayacak gibiydi farklılık yaratalım derken folklorik olmuş boynunda ucuz ucuz hiç bir özellik taşımayan zincirler olmamış kalitesiz görünüyor kostümcü giydiremiyor

10-12-2018 03:26 !! ++

Erkenci Kuş Yorum erkenci kuş ailesi merhaba, 23.bölümde abartılı sahneler vardı muzaffer sahneleri, melahat sahneleri mevkibenin aysunla olan sahneleri, mahallede dedikodu dışında bir şey olmaz gibi sahneler sanemin mutfakdaki sahneleri benim 8 yaşındaki yeğenim o durumda değil komik değil çok kötüydü iş saatinde kaçamak yapmaları uzun saatler çalışmadan vakit geçirmeleri çok yanlış mesajlar verdi sanemin birlikteliklerini annesine açıklamaması çok uzadı 24.bölüm ön izlemesi iyi duruyor olsa da 1.fragmanında sanem ve can ilişkisine can sahip çıkıyor sanemin yürekli karekteri nerede kaldı aylinin kötülüklerine biri mesela emre mesela can mesela sanem mesela leyla mesela deren mesela güliz dur demeli romantik komedi tadı bozulunca olmuyor değerlerimize sahip çıkan bu tarz dizilerin çok önemli görevleri var önemli bir rica sanemin hareketleri bi olgun aklı başında olurken komik sahneleri sulu olmasın lütfen aylinin kötülükleri her seferinde elinde patlayarak devam etsin lütfen emre sonunda doğru yolu bulsun lütfen canla sanem gümbür gümbür gelsin lütfen dünyayı güzellik kurtaracak sevmekle başlayacak her şey sevgilerimle

51 yaş • 10-12-2018 12:34 !! ++

Erkenci Kuş Yorum yegane romantik komedi dizimiz. seni pamuklara sarıp saklıyorum. ve uzun soluklu olman için dua ediyorum. başarılar
bu arada senaryo ekibini de kutluyorum. romantik komedi yazdıklarını unutmuyorlar. işte bu romantik komedi seven izleyici için bulunmaz nimet.
oldu olacak deren i ceycey i leyla yı ayhan ı aylin i canlandıran oyuncuları da tebrik ediyorum. basroller zaten şahane. daha doğrusu tüm oyuncular efso.

10-12-2018 20:37 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sevgili erkenci kuş oyuncuları lütfen demet hanım kızmayın ama oyuncu gerektiğinde gülmeli, ağlamalı, sevinmeli, hüzünlü olmalı, bazen şımarık hareketler yapılacağı gibi, dik de durulmalı ama burada siz ağkayamıyorsunuz tabiki rol icabı yoksa hep gülün bazen can bey ağlama sanem dediğinde sizde gözyaşı yok yalancı gözyaşı yapılıyor olmalı bunlar acizane önerilerim çünkü ben bu diziyi zevkle seyrediyorum ama aklımızla oynamayalım lütfen

10-12-2018 21:04 !! ++

Erkenci Kuş Yorum cok guzel dizi. sanemle can cok seker. zebercek super, konusma tarzi super yonetmene cok tebrikler.
romantizm ve opusmeler daha cok olsun. ayiplayanlar bakmasin, kavga li dizilere baksinler.
love love

11-12-2018 01:35 !! ++

Erkenci Kuş Yorum teprik ederim demet ve can i romandık komedi ödülü sonuna kadar hak ettiler hat da en uyumlu ekran çift ödül olsa onu da hak ederler...
demet te dram yakışmıyor ama komedi bide aşk olunca olan üstü ikili oldular can a her karekter yakışır çok başarılı bi oyuncu ama bu ikili nin arasın daki ekran aşkını yansıtmalar ve uyum çok başarlı oldu ...
lütfen hep beraber dizi çekin çok uyumlu çift siniz ...
keşke gerçek hayat da da beraber olsa bu ikili aşkları yoksa...
kelebek ödülde malesef demet in dekoltesi çok berbat duruyordu kusuruma bakmasın kiyafet cok guzel ama o dekolte olmamış bunun dışında herzamanki tatlı şeker güzel kadın 😍
can a geçmiş olsun
dizi yi beğenmeyenler kusura bakmayın kötü karakter de gerekiyor her diziye önemli olan yansıtma ve beceri kötüyü oynayamiyorsa eleştirin oyuncuları
ama burda kötü yu oynadıkları için oyuncu eleştirmek çok saçma ben oyunculuğa bakarım kötüyü yansıtmak da basit değil iyi olanı herkez oynar kötü karekterler çok önemli her dizi de ve çok başarlı bu dizi deki oyuncular tüm katro yu teprik ederim
hepsine başarılar dilerim...
💕💕💕
ben demet ve cani bu dizi de çok çok beğendim
senarist in emeğine yüreğine sağlık teşekkür ederiz
bize böyle güzel bir diziyi ekrana getirdiği için
herkezin emeğine sağlık teşekkür

11-12-2018 03:08 !! ++

Erkenci Kuş Yorum şu can yamana kadın gibi bir kadın partner ne zaman vereceksiniz ya. partnerlerinin saçmalığı yüzünden izleyemiyorum 😫😫

candan • 11-12-2018 16:40 !! ++

Erkenci Kuş Yorum diziyi izliyoruz fakat sürekli burun buruna sarmaş dolaş olmaları gerekmez bizler ailece çoluk çocuk başka kanala geçmeden izlemek istiyoruz ve kimse kimseye baska kanala geçmesini onermemeli dizi ler genele hitap eder. neden ödül aldı izleyiciler izlediği için ve izleyiciye vefa olmalı özel! film izlemek isteyenler özel izleyebilirler diziler genele hitap eder her kesim dusunulerek saygı çerçevesinde devam edilmeli

11-12-2018 23:13 !! ++

Erkenci Kuş Yorum ben belgeselde aslanların av sahnesini görünce kanal değiştiriyorum. çünkü şiddet sevmiyorum. ama aslanın ceylanı avlamasının yasaklanmasını beklemiyorum. çünkü bu bir tabiat gerçeğidir. keza romantik komedide öpüşme olması da hayatın gerçeğidir. sevmeyenin izlememesi gayet saygıyla karşılanır.

12-12-2018 01:46 !! ++

Erkenci Kuş Yorum doğa doğanın gercekleri her canlının yaşam şekli ve yaşamın gereği farklı evreleri ve insan insanın yaratılış gayesi ulvi ! insanın
hayatı istekleri değişken bu  karakterlere göre değişkenlikler gösterir kimi bunu gözler önünde yaşanan erotizme kaçan tarzdan hoşlanır kimi edebe uygun gözlerden uzak mahreminde toplum ahlakına uygun yaşar tercih şekilleride farklı gözler önünde yada mahreminde bu da farklı bakış açısı tercihler karakterler ve hayatlar.

12-12-2018 10:11 !! ++

Erkenci Kuş Yorum tam da istediğim gibi bir romantik komedi. adı üstünde romantik komedi. ben bayılıyorum valla bu diziye. senaristlerde beni üzmüyor birbirlerine kızsalarda küsselerde uzatmadan bizi fazla üzmeden hemen tatlıya bağlıyorlar. herşey on numara beş yıldız.

13-12-2018 22:47 !! ++

Erkenci Kuş Yorum ne diyeyim ben yorumlarını sevmiyorum aşklarını yaşama biçimini sevmiyorum sürekli burun buruna olmalarını sevmiyorum ekranın hemen hemen tek romantik komedisi olmasına rağmen taltif edilmesini sevmiyorum vs vs.

15-12-2018 17:23 !! ++

Erkenci Kuş Yorum allah aşkına saçmalamayın... kötü örnek...biraz kendinizi toparlayın...hele leyla...inanmıyorum...çok sevimsiz...

15-12-2018 23:14 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sevgili erkenci kuş ailesi inşallah bu yorumları dikkate alıyorsunuzdur 24.bölüm biter bitmez yazıyorum genel olarak güzeldi iyiydi sanemle can tarafında aşk kazandı gözüküyor can saneme ve sevdasına çok sahip çıkıyor sanem de ajanstan ayrılayım diyerek çok güzel sahip çıktı saneme bu tür duruşlar daha çok yakışıyor evde çalıştıkları sahneler romantik komedi açısından çok şıktı ceyceyin derenin gülizin sahneleri çok iyiydi mahalle dedikodusu mevkibenin tepkileri abartılıydı merakla beklenen 25.bölüm ön izlemesinde umarım can sevdasına bu kadar sahip çıkarken vazgeçmez çünkü çok saçma olur bu saatten sonra ayrılmaları ben dahil herkese yok artık dedirtir sanem yeterince üzüldü telafi olacak şeyler olsun lütfen sanemin hareketleri abukluktan böylece kurtulur inşallah ve kurtulsun lütfen fragmanları bekliyorum bekliyoruz iyilik kazansın lütfen aylinin kötülükleri elinde patlasın artık lütfen emre cana itiraf edebilir mesela yine bi rica yorumları kayda alın lütfen sevgiler :)

51 yaş • 16-12-2018 01:22 !! ++

Erkenci Kuş Yorum lütfen artık güzel dizileri güzel bi şekilde bitirin yabancı yönetmenlere hayranım bune şimdi bikere canın evin içinde gözlükle dolaşması artı bu emrenin bukadar korkaklıgı lütfen bi diziyide adam gibi bitirin dizi ve filmde dünya sonuncusu olduk aferim

16-12-2018 01:34 !! ++

Erkenci Kuş Yorum arkadaşlar, yanlış düşünüyorsam affınıza sığınırım. lâkin neden yorumlarda yorumculara veya dizi ekibine kırıcı olabilecek kelimeler olsun ki. olmasa daha güzel olmaz mı? her insan farklı mizaclarda yaratılmıştır. misal, bir insan mavi rengi sever, oteki sevmez. seven sevsin sevmeyen sevmesin mavi rengi. yani diyeceğim o ki bir diziyi begenmeyen de izlemez. zevkler farklı farklıdır. dizi izlemek de bir mecburiyet değil neticede. mühim olan kalp kırmamak.ayrıca dizide emre karakterinin içindeki iyilik açığa çıkabilecek gibi. eğer çıkarsa bence bu dizi bir örnek dizi. kötü kalpli bir insanın kardesi can gibi iyi kalpli bir insana dönüşmesini göstermiş olacak. ne güzel...

17-12-2018 00:41 !! ++

Erkenci Kuş Yorum 14.27 doğru söylüyorsun.yakın takipteler sırf kıskançlıktan kötü yorum yapıyorlar,bayılıyorlar oysa.silah zoruyla mı seyrediyorlar,belgesel izlesinler.

18-12-2018 11:14 !! ++

Erkenci Kuş Yorum her türlü fikre açık ve hazımlı olmak lazım hakaret içermedikçe yorumlarımda asla kötü dil kullanmam sadece düşündüğümü yazarım kaldıki bu diziyi bırakalı çok oldu hoşlanmadığım için yorumlarımı da arada rastladığım fragmanlara bakarken bende bıraktğı etkiye dayanarak yazıyordum ve asla benim gibi düşünmeyenlere agresif davranmayı düşünmemeyi saklı tutarak...

19-12-2018 02:02 !! ++

Erkenci Kuş Yorum yorumlar, diziye daha iyi olması için yapılıyor arada oyuncularla kişisel problemi olanlarda yazıyor bu belli oluyor zaten. bütün yorumculara agresif bir şekilde dangalak demek, hazımsız lık ve terbiyesizliktir.eleştiri sanatın her dalında yapılır olmalıdır da .biz bu diziyi izliyoruz ve daha iyi olması için yazıyoruz.oyuncular iyi seçilmiş karekter ler rollerine iyi oturmuş ama roller eşit dağıtılırsa daha iyi oyunlar çıkar daha çok konu gelişir tekrar olmaz bu diziyi her yaş gurubu seyrediyor. kötuler olmalı bu hayatın gerçeği ama çizgi filmlerdeki gibi yenilerek komik duruma düşürülmeli iyilik, güzellik kazanmalı

19-12-2018 14:18 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bence sanem ile can ayrılmasın leyla hayatı iyi yaşasın emre ile aylin ayrılsın
leyla rolden çıkmasın aylin fakirleşsin ama emre ayline yardım etmesin
aylin iyi biri olsun emre leyla ile birlikte olsun

19-12-2018 17:39 !! ++

Erkenci Kuş Yorum erkenci kuş un yayın günü değiştirilip, salı yapılacakmış. lütfen yapılmasın. okul çağında seyreden çok minik izleyicisi var (8 yaşındaki kızım ve okul arkadaşları) onların izlemeye devam edebilmesi için ctesi yayınlanması lazım. eğer dizi salı gününe alınırsa bu minik izleyicilerini kaybedecek ve minikler üzülecek. bu nedenle bu dizinin yayın gününün değiştirilmemesini ve ctesi yayınlanmaya devam etmesini istiyoruz.

20-12-2018 13:55 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sayın 19-12/ 02:02 görüşlerinize katılmaktayız, teşekkür ederiz. bu meyanda herkes bu görüş köşesinde; yorum, kanaat, takdir ve eleştirilerini hakarete vardırmadan ifade etme hakkına sahiptir, nitekim gerek teşekkür etmek, gerekse filmlerin daha başarılı, seyirci üzerinde olumlu etkiler bırakması amacına matuftur. diğer taraftan fikir beyan ederken "hakaret etmek" ceza kanunu muvacehesinde bilişim suçlarına girer, bu nedenle karşılıklı fikir alış verişi çerçevesinde görüşler beyan edilirken hakaret edilmemesi dilenir.

20-12-2018 22:09 !! ++

Erkenci Kuş Yorum çok saçma bir dizi hep fakir zengin ilişkisi hep aynı kız dizisi bitiyor yine başka saçma konuda aynı kız bıktık tekrarlardan

21-12-2018 23:50 !! ++

Erkenci Kuş Yorum son bölüm , gerçekçi ve sürükleyiciydi tebrikler, leyla , ve ailesi can divit in sağlamlığı,gerçek hayattan sahneler eleştirmeden seyretmemizi sağladı.konular diğer oyunculara da kayınca dizi zenginleşiyor

23-12-2018 01:32 !! ++

Erkenci Kuş Yorum son bölüm derenin işyerinde kimse beni sevmiyor mu dediği hali, ceyceyin işyerinde evinde olan sahneleri gibi diğer oyuncuların ruh hallerine, hayatlarına yönelik sahneler olması güzel olmuş. daha da artmasını dilerim. emre'nin kendi iç hesaplaşmaları da yeni bir konu olabilir belki. çünkü vaktiyle çok kötülük etti abisine. şimdi pişmanlıklarını görebiliriz. yalnız mizah dozu düşmesin lütfen. bu diziyi birçok insan haftanın stresini gidermek için izliyor. komedi yönü olmazsa dizi eski tadında kalmaz.
bir de sanem'in işindeki başarılarını ve zekasını görmek çok güzel. devamını dileriz. zeki güçlü kadınların olduğu diziler izlemek güzel. yoksa fakir kız zengin oğlan klişesi olurdu.

24-12-2018 01:15 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sevgili erkenci kuş ailesi, günaydın. 25.bölüm çok iyiydi. muzaffer sahneleri ve mahalle dedikoduları abartılıydı. nihat'ın tepkisi abartılıydı. yalan söylememek, aileden özeli saklamamak adına verilen mesajlar çok doğru ve yerindeydi. 26. bölüm fragmanında sanem kokusunu can için fabriye veriyor. bunu can'a sanem söylemeli. can bu sevdaya bu kadar sahip çıkarken sanem kör davranmamalı. sanem fabri'nin ne kadar sahtekar olduğunu iş yemeğinde duydu biliyor. fabri'ye başka koku verebilir ya da vermeyebilir. önerim sanem yine habersiz iş yapmasın. kısır döngü olmasın. ön izlemede iyi şeyler oluyor gibi. herkesin başrol olduğu diziler çok keyifli. emre bir şeyler yapmalı. fabri'yi şirkete tekrar emre bela etti. güzel duygulara çok ihtiyaç var. mahalle duygusu değeri böyle verilmemeli. kötülük değil iyilik kazanmalı. olacaklar yaşanacaklar sanem ve can ayrılmadan olsun lütfen böyle sevdalara ihtiyaç var. sevgilerimle:)
25.bölümde ay taşının görünen yüzü kırıldı gizli olan yüzü sağlam can evde görünen yüzü onarırken gizli olan yüzü elinde değildi.

51 yaş • 24-12-2018 06:19 !! ++

Erkenci Kuş Yorum 01:32 yanlis yerde yorum yapmissiniz. burada bu diziyi sadece reklam aralarinda 1-2 dakika icin takilan, diziyi coooktan birakmis olanlar, kesinlikle coluk cocuk, baba, anne, dede nine ve bilumum sulale bireyleri ile seyretmeyenler yorum yaziyor. boyli iyi yorumla cok ama cok ayip etmissiniz. :-)

24-12-2018 22:54 !! ++

Erkenci Kuş Yorum cok eglenceli ve romantik dizi. bazi insanlar ne yasamasimi ne de seyretmesini bilir. 22.54 de yazan kisi cok komik.🤓

25-12-2018 01:36 !! ++

Erkenci Kuş Yorum 1:36 sen hayati yaşamissin bizlere anlatiyon dizi yaz dizi si olarak kalmaliydi dizi güzel hakkini yiyemem yazan derya

29-12-2018 21:26 !! ++

Erkenci Kuş Yorum ilk defa keyifsiz izledim.zaten sanem ile can arasında birileri vardı yet-
mezmiş gibi kokusunu fabri’ye verdi.araları hep bozulmak zorunda mı?emre,akıllı bir iş adamı iken aylin gibi birinden çekiniyor,korkuyor ve
onun saçma tehditlerine boyun eğiyor.aylin şirkete ortak oluyor.bence konu dağılıyor ve karışık bir hal almaya başladı.annenin o mahallede ne işi var?nerden icap etti?biraz yorumlara kulak verin,okuyun.

30-12-2018 01:01 !! ++

Erkenci Kuş Yorum erkenci kuş ailesi 26 bölüm bitti. bir dizide gerek yönetmen gerek senarist değişince yeni gelen bölümler önce sarsaklaşıyor sonra düzeliyor. özgün hikaye meriç acemi çok sağlam bunda sorun yok. oyuncular çok sağlam bunda da sorun yok. sorun rayting kaygısı ve biz seyircilerin anlatamadıkları. 25.bölümde can ve sanemin şahane sahneleri varken, sanem can'ın bu aşka dürüstlüğe bu kadar önem verdiğini bilirken yalanla karşılaştığında her şeyi nasıl bitirdiğini bilirken fabri'nin nasıl ilkesiz ve ahlaksız bir iş adamı olduğunu bilirken senaryo niye emre üzerinden yürümüyor, neden çocukça ilerliyor. sanem can'la emre'nin arasını düzeltti. emre yaptıklarına pişman. ilk defa çok pişman. sanem'le paylaşabilir, can'la paylaşabilir. sanem'in sözleşmeyi imzalaması, ceycey bile olmazı söylemesine rağmen bu kadar çocukça davranması diziyi dibe vurur. fabri ve aylin'in yaptıkları ayaklarına dolanmalı, hikaye çok rahat böyle devam edebilir. can'ın annesiyle ilgili sahneler şahaneydi. 27.bölüm ön izlemesi ve fragmanı gelmedi. aklıma seyirci yorumları önerileri belki işe yarar düşüncesiyle hemen yazayım dedim. olumlu bizi ayağa kaldıran sahneler oldukça dizinin raytingi de tavan yapacaktır. inanın bana. bugüne kadar hep böyle olmuştur. hayata katkısı olan işler yapmak bunu sağlar. sevgilerimle:)

51 yaş • 30-12-2018 11:22 !! ++

Erkenci Kuş Yorum ben diziyle gülüp ağlıyorum sanki ben oynuyormusum gibi geliyor hiç bitmesin dizi biterse coook üzülürüm harika dizi senelerce sursun canimmm dizim vala her işi bırakıp izliyorum reklamda bile kanal degistirmem emeğinize sağlık basarilar

31-12-2018 01:49 !! ++

Erkenci Kuş Yorum 2018 in en tatlı ve en uyumlu ekran çifti demet ve can teprik ederim ...
umarım bundan sonra bu ikiliyi hep beraber görürüz ekranda...
ha tv 8 de bu akşam o ses türkiye de çıkacaklar eğlence li olur 😍

31-12-2018 06:15 !! ++

Erkenci Kuş Yorum keşke gerçektede sevgili olsaydınız çünkü çok yakışıyorsunuz

01-01-2019 22:35 !! ++

Erkenci Kuş Yorum 26 bölümden sonra verebileceğim tek not en az olandı tabi bir kaç bölüm daha şans vereceğim sonra aynı giderse bırakacağım kötü bir bölümdü kokuyu vermek akla zarar bir bölüm kurtardın oki bölüm kurtardın sonra no309 da bu senarist bitirmişti bildiğim kadarıyla bildiği tek şey kötüler kazanır her bölüm entrika sıkmesti onuda bırakmak zorunda kalmistik aynı son olmasın lütfen

04-01-2019 15:15 !! ++

Erkenci Kuş Yorum diziler zaten hep birbirine benzer .bence bu dizi harika eğlence ,komedi ,romantizm herşey var.oyuncular harika sanem süper .umarim hep böyle devam eder.

06-01-2019 18:26 !! ++

Erkenci Kuş Yorum son bölüm çok kötüydü iyi ki ara verildi senarist belki bu süreçte toparlar .no 309 da ki hatalar tekrarlanıyor.bu koku hikayesi can ın kesin tavrı ile bitmişti sanem in bunu hiçe sayarak kimseye söylemeden vermesi ve bunu gizlemesi doğru değil di ve de saçmaydı avukat sız doğru dürüst okumadan imzalaması olmayacak bir şeydi en azın dan ablasından yardım isteyebilirdi veya konu başka yöne kaydırılarak emre üzerinden yürüyebilirdi emre annesinde n yardım isteyip abisini çıkarabilirdi.anne ise tuhaf bir şekilde ortaya çıktı o mahallede köyden indim şehir e haliyle dolaşması garipti .eski moda rüküş starlar gibi o hal neydi öyle,oğlunu hapisten çıkararak ortaya çıkması daha mantıklıydı ülkede senarist kalmamış gibi en kötüleri iş başında insan üzülüyor tv nu açtığımızda seyredecek bir şey bulamıyoruz eğlenceli ,oyuncuların hepsi iyi uyumlu diye bakıyoruz ama hayal kırıklığı yaşıyoruz iyi giderken bakıyoruz tepe takla oluyor yazık o oyunculara ,emeklere ve bize, bu dizide senarist kurbanı olacak gibi .

07-01-2019 00:16 !! ++

Erkenci Kuş Yorum lütfen dizi gününü ya eskisi gibi cumartesiye alın yada saatini 20.00 ye çekin .kızım çok seviyor fakat sabah okul olduğu için erken yatmak zorunda. çok üzülüyor. emin olun çoğu genç kız bu sebepten artık izleyemeyecek. lütfennn
erken saate alın nolurrr

08-01-2019 22:02 !! ++

Erkenci Kuş Yorum yeni bölümde senarist ,sanemi yaptığı aptallıktan kurtarır diye bekliyoruz umarız farklı bir koku formülü vermiştir,ve bunu can ile paylaşır diye bekliyoruz saklamasının manası yok iyi bir davranış biçimi değil .dalevere yapmadan dizi daha çok izlenir .zekasını ,becerilerini,aldığı aile terbiyesini göstermesini bekliyoruz .cey cey in renkli dünyası, yaratıcılığı,çılgınlığı komik davranış biçimleri.deren li sahneler ,mahallede ki kütüphane sahneleri eğlenceli olabilir.anne role uygun muş gibi görünmedi bir tuhaflık var.bu dizide leyla karekteri de çok başarılı oyunculara diyecek bir şey yok dizi devam etsin istiyoruz .no 309 da başrol oyuncuları birbirlerine pek uygun değildi çok güçlü oyuncuların sayesinde uzun süre devam etti hatta daha da gidebilirdi senarist tıkandı kaldı.burada durum farklı can ile sanem çok uyumlu ve sevimliler fakat konuda tutarsızlık var düzelir diye bekliyoruz belki bu ara verme işe yarar

09-01-2019 23:56 !! ++

Erkenci Kuş Yorum 27.bölüm fragmanı geldi çok güzel senarist sanemi aptallıktan kurtarır ve başka bir koku formülü vermiştir yorumuna çok fazla katılıyorum ve inşallah sanem ve can ayrılmadan olan bölümler bizi bekliyordur diyorum. 3 haftalık bir aradan sonra aralarında başka konulardan çıkacak tartışmalara evet derken tamamen ayrılmalarının dizinin sonu olur diye düşünülmesini ve bölüm senaryolarının ona göre yazılmasını öneriyorum. sevgilerimle :)
27.bölümde bu şahane evlenme teklifinin cevabı aptalca bir hayırla sonlanırsa diziye yazık olur. lütfen seyirci yorumlarını dikkate alın. bütün bölümleri tekrar izleyin. emre'nin hataları yumuşak geçişlerle ortaya çıkabilir. aylin'in kötülükleri ortaya çıkabilir. lütfen sanem daha fazla aptal olmasın. koku bambaşka bir koku olsun bu konu artık gündeme gelmeden başka yollardan kapansın. emre'nin çoktan kapanan bir konuyu yaptığı planlarla tekrar ortaya çıkardığı ortaya çıksın sanem can'la konuşsun can'a her şeyi anlatsın başka koku verdim desin ne derse desin ama sonucu ayrılık olmasın evlenme teklifi cevabı evet olsun can'ın annesinden dolayı ne bileyim daha başka şeylerden dolayı ayrılmadan tartışmalar olsun kısaca dizinin devamı için ne olursa olsun can ve sanem ayrılmadan olsun. sevgiler:)

19-01-2019 18:38 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sayın dizi yazarı yönetmen, yapımcılar, şirket sahipleri,
sinema filmleri, diziler ve bu tür yapımlar, topluma bir mesaj ve eğitici bir ders verir sanatçılar toplumun aynasıdır toplumda yaşanan şeyleri yansıtırlar kısaca toplumu, insanları doğru yönde etkilemeleri gerekir diyorum;
ancak can karakterindeki kişinin giysisi, özellikle taktığı takıların kimler tarafından takıldığı, ülkemizin hangi bölgesinde takıldığı ve ya dünyanın neresinde kullanıldığını yazar mısınız, bu takıları sergilemenizde maksatınız nedir. tepkiliyiz ve diziyi izlemiyoruz.

19-01-2019 20:51 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sanem çok farklı koku vermiştir can ve sanem mutlu olsun evlensin ayrılmasınlar

19-01-2019 22:22 !! ++

Erkenci Kuş Yorum hiç bir öğrenim görmeden çeşitli bitki ve sıvıları birbirine kat parfüm koku elde et, oh ne kolay !!! doğuştan kabiliyet, ne yetenek, herkese nasip olmaz böyle bir yetenek, böylece de yüksek kazanç elde et, hatta iflas etmekte olan bir şirketi iflastan kurtar, ne sanem'miş be!! ne yetenek, kimya, farmakoloji bilimleri ne yapacak? yetenekli olmak bu işler için yeterli mi? yapmayın rica ederiz. ayrıca, no 309'un sonunu bile izlemeden yarım bırakmıştık, sanem karakteri sergileyen oyuncuyu burada da başarılı bulmadık, hareketler, yüz ifadeleri, jestler, mimikler çok donuk, başarı gerçekten yok, hiç bunlar görülmüyor mu? en azından bu tarz senaryolu filmlerde başarılı olmadığı çok açık.

26-01-2019 09:19 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sanem berbat. bakkal kiz nasıl oluyorda herşeyi yapabiliyor ilginc

26-01-2019 15:30 !! ++

Erkenci Kuş Yorum çok uzatıyorlar mevzuları. hep bir yanlış anlamalar iyi niyetle birşeyler gizlemeler. falan filan.can sanem çokkk sıktı. ceycey ve anne babası için ara sıra izliyorum. bugün kanallarda başka dizi olmadığı için de izliyor olabilirim

26-01-2019 23:26 !! ++

Erkenci Kuş Yorum başlarında ve ilerleyen zamanda iyiydi sonradan sanemin aptallıkları sıkmaya başladı ve sanem deki tepki ve mimik sıfır senaryo da sürekli nakarat aptallık açıklama yapmama tam yapacagı zamanda emre ile leyla birleşir engel olmaya çalışır tam konuşmamız lazım dediginde can yaman onu susturur başka konu açar tekrar tekrar tekrar...

26-01-2019 23:57 !! ++

Erkenci Kuş Yorum anne dizisi neden yok erkenci kuşu istemiyoruz onu başka bir saate koyun

27-01-2019 15:45 !! ++

Erkenci Kuş Yorum yeni bölüm çok zayıf geldi inandırıcılığı pek yoktu,sanemin aklını ve pratik zekasını gösterecek roller beklerken aptalca davranışlarını gördük.artık bu parfüm bilgisini nereden aldığını da merak ediyoruz doğrusu.belki kimya fakültesini bitirdi,daha önce çocukluğunda kimyager halasının labaratuarında onunla birlikte çalıştı vs gibi bu işler havanda çiçek veya ot dövmekle olmuyor,ayrıca o kadar uzman bunu çözemiyor çok saçma böyle olunca çocuk müsameresine dönüyor oyuncular iyiler ama yetmiyor saçmalıkların düzelmesi lazım bu dizinin senaryosu başlangıçta daha iyiydi aylin in annenin o şirkette ne işi var o ortamda iş mi yapılır komedi de çıkmaz ortada yalı kazığı gibi dolaşıyorlar hele o müzik sahnesi olacak şey değildi ne kadar uydurma bir yerden alıp montaj yapmışlar hiç olmamış o kadar aradan sonra iyi bir şey çıkar diye bekledik sanemin aşırı kıskançlıkları ve bunu olmayacak şekilde ortaya koyması tam bir salaklık oysa akıllı çalışkan yetenekli dim dik ayakta durabilen tuttuğunu koparan ,terbiyeli bir kimlik olması gerekir .öyle bir adam böyle bir kıza aşık olmaz başlangıçta bu kız yazar çizerdi ne oldu? senarist in baştaki bölümlerden haberi yok bu kız başarılarıyla herkesi etkilemeli ki sınıf farkını kapatsın
leyla rolününe çok uygun giyimi kuşamı terbiyesi duruşu harika,demet iyi bir oyuncu ama yazılan rolde ve giyim kuşamda iş yok yazık öyle güzel birisi çuval giyse yakışır kendi özel yaşamından kıyafet giyse daha iyi olur hiç olmazsa yakışanı giymiş olur eski moda dar etek ceket altına o turkuaz botları ölse giymez herhalde konu yok bari göz zevkimizi bozmayın o parfüm konusunu saklayacak gizli hareket edecek bir durum yok açıklaması lazım kendi firmasına çok daha iyi bir parfüm yapar madem böyle becerisi var ayrıca daha iyi bir reklam sloganı bulur veya aynı parfüm formülünü daha ucuz alanda ( sabun, deodorant şampuan vs )halkın kullanacağı,ucuz piyasaya sürerek fabri yi zarar ettirir gibi atıyoruz tabi,
sanemin annesini de elinde dolmayla reklam şirketinde değil mahallede kütüphanede kadınları toplayarak örnek olacak şekilde görmek istiyoruz o kadınlar arasından neler çıkar o mahalleye bir tabela koysun herkes gelip şikayetini yazsın ne komik şikayetler çıkar eskiden böyleydi şimdi bazı yerlerde de var çiçekli elbisesi ile saçını taramadan temizlikçiler gitmez iş yerine ,kızlarını kimse utandırmaz saçma hareketler ayrıca komik değil
sevecen de değil olsa güleceğiz

28-01-2019 02:00 !! ++

Erkenci Kuş Yorum senaryoda sanem karakterinde bir çelişki var sanki. o yüzden yukarıda çoğu yoruma katılıyorum. söyle ki; dizinin en başından sanem'in olağanüstü bir görsel hafızaya sahip olduğunu biliyoruz. bir gördüğünü gözüyle fotoğraf çekip unutmayan bir beyin... sonraki bölümlerde sanem'in reklamcılıkta da çok yaratıcı olduğunu gördük. ayrıca parfüm yaratabiliyor. o halde sanem zeki, renkli bir karakter olmalı. ama maalesef kıza senaryoda bazen öyle cümleler ettiriyorlarki hiç zekası yok gibi!!! bu da çelişki! sanem karakterinin iyiniyetli birisi olması, onun zekice cümleler kurmasına engel değil. biz dizi izleyicileri olarak artık zeki ve iyi insanlar görmek istiyoruz. sanem'den çok zekice davranışlar bekliyoruz dizide... mizah ve romantizm boyutuna gelince; zeki bir kadınla çok daha ilgi çekici konular yazılabilir. aptal aşık ne komik ne de romantik... zaten şu; iyi insanlar aptal olur klişesi bir bitsin tüm dizilerde... nasıl ki gerçek hayatta da zeki ve iyi nice insan var; dizilerde de olsun ve kötüleri nasıl yendiklerini görelim.

29-01-2019 01:26 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sevgili erkenci kuş ailesinden ricamdır 29.01.2019 01.26 da yorum yazan seyircinin yazdıklarının tümüne katılıyorum. sanem ağbisinin arkadaşına aşık olan bir ergen gibi değil akıllı zeki yaratıcı dobra can'ın 8.bölümde dediği gibi kaybetmek istemedikleri kampanyalara yaratıcılığı ve zekasıyla şahane fikirler katan birisi olarak devam etmesi. 20.bölümde emre hastanedeyken can'la konuşan zeki ve kocaman yürekli sanem'in geri gelmesi. kokunun formülü fabri'nin tehditleri sanem'in pişmanlıkları bitmeyen senfoniye döndü. bu işte emre'nin ve aylin'in payı ortaya çıksın. fabri'nin çeki niye iade ettiği ortaya çıksın. en önemli ricam ne olursa olsun sanem ve can ayrılmadan olsun. sevgilerimle:)

29-01-2019 15:22 !! ++

Erkenci Kuş Yorum niye sasiriyorsunuz ki - `ask aptallastirir` tezini isliyorlar :-)

30-01-2019 12:55 !! ++

Erkenci Kuş Yorum off ya dön başa sar başa yine aylin yine aylin..tüm kadro aynı mimikler aynı davranışlar..sadece can la sanem ne olacak diye izlenen dizide diğer rollerde hiçbir cszibe yok..eee..ne olacak bugün tüm entrikalar tekrarlanacak mı. ne akla hizmet aylin tek başına bırakılıyor ofiste..ne aptalca bir senaryo..pess..güzelim diziden geriye bi şey kalmadı..

02-02-2019 21:51 !! ++

Erkenci Kuş Yorum ben artık. final yapmasını istiyorum bence 29'uncu final yapsın. gerçekten çok iyi sapıttı

02-02-2019 22:04 !! ++

Erkenci Kuş Yorum lütfen artık ayrılıklar değil evlilik düğün dernek mutluluk
evli mutlu çocuklu bölümler izlemek istiyoruz kötülere köstek istiyoruz lütfen 🙏🙏🙏🙏

02-02-2019 23:52 !! ++

Erkenci Kuş Yorum can bence bu diziden ayrıl..başlangıçta herkesin gıpta ederek izlediği can gitti yerine son derece basiretsiz ajansını beceriksizliği ile yıkıma taşıyan bir patron geldi..yakında tüm seyirci seni izlemek istemeyecek çünkü bu rol üzerine yapışıp kalacak..oysa bizler seni tuttuğunu koparan yılmayan ezikmeyen can olarak sevdik..ama ya şimdi..hayal kırıklığı..aslında kendini seyredince sen de öyle hissediyor olmalısın..artık baskın başarılı canı oynamalısın..seyirci de bunu istiyor..özledik o hallerini..

03-02-2019 00:20 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bu dizi de bölümlerde bı son olmalı ,her yeni bölüm yeni başlangıç hikaye ve hikayenin sonu ile komedi bitsin.fabri ve annesi artı diğer kötü karakter her bölümde hüsran yaşamalı

03-02-2019 00:23 !! ++

Erkenci Kuş Yorum biz artık can ve sanem arasında gizlilik oyunlarından yorulduk sürekli bir şeyler saklanması yalanlar yalanlar başka konumu yok ajansta bir çok çalışan var reklam ajansı burdan çok hikaye çıkar ve birlikte daha hikayelerle devam eder artık sanemin gizlisi kalmasın emrede aylinin ve fabrinin gerçek yüzünü ortaya çıkarsın ve bu basit entrikanın sürekli tekrarından kurtulalım yoksa izleyici temcit pilavı gibi sürekli aynı senaryoyu izlemez. yap boz yap boz tutarlı bir hikaye olsunki izleyicide yakınmasın dizini gununu beklesin.

03-02-2019 00:40 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bu dizi artık özelliğini yitirdi ,anne hiç olmadı ,oyuncu da oyun da ortada yok.can annesi ile görüşüyor diye avukat arkadaşını silmişti şimdi anne salınarak şirkette evde dolaşıyor tuhaf
oysa başında müziği ile renkleri ile ne kadar iyi vakit geçirtiyordu, şu hale bak konu hiç gelişemeden başa döndü saçma tekrarlar başladı senarist diziyi bitirmeye karar verdi galiba bu bölüm de hayal kırıklığı yaşattı gittikçe batıyor ve kurtarılamaz hale geliyor çocuk oyuncağına döndü yazık
senaryonun başını bile okumamış , her şey çok aptalca kafa yormadan,zahmetsiz ce işlenmiş bizim için bitti artık

03-02-2019 00:47 !! ++

Erkenci Kuş Yorum basta tutmuş bir şey sürekli tekrarlanirsa tutmaz. orbegin kötü kalpli aylın olayları. aylın canın kardeşiyle birlikte kotulukte, aylın fabriyle kötülükte, aylın canın annesiyle kötülükte...bu dizinin adı erkenci kus değil mi? mesela dizinin adı aylın ve kötülükleri değil! ...yani diyeceğim odur ki eldeki malzeme super. bir kere bunlar reklamcı yaratıcı ruhlu insanlar. senaryoda bu mizaclardan binlerce hikaye üretilir. çünkü gerçek hayatta da yaratıcı ruhlu insanların hayatları renklidir...o halde inatla ve ısrarla yeşilçam klasklerinden kalmış gibi illa aylın fabri canın annesi gibi salt kötülük dolu kalbi olan insan inadı niyedir? çok güzel bir diziyi aynı tipteki kötü karakterlerle monotonluga sokmayın lütfen... mizahlı romantik uçuk kaçık bir dizi bu dizi... öyle sevdik biz bu diziyi...bozmayın lütfen...

07-02-2019 18:44 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sureklı kıskançlık aynı kötulukler tekrar sıktı dızıyı 25 bolume kadar tekrar ızlıyorum cok guzeldı artık komedı ve aşk konulu dızıyı reklam ajansından bır suru konu cıkartabılırler can ve sanem ajansta mucadele etse olmazmı yok seneryoyu yazan bılmıyo heralde aynı konu yu işleyıp duruyor ikisını evlendırın beraber kossalar sorunlara basarılara bızde izlesek beraberlıgın ne kadar guzel oldugunu mahalle kulturunu izlesek doslukları dedıkoları bırlıktelıklerı sorunları mahallenın yazsalar olmaz yazarımız bunu da bılmıyor her halde anca komedı dıye sacma sapan hareketlere sokuyor ınsanları ben yenı donuşlerını izlıyecegım bakalım nasıl olacakyanı ikincı şansı verıyorum olmuyorsa bıtırsınler dızıyı boyle uyumlu partnerler her zaman olmuyor seyırcı beyenıyorsa ona gore yazın yoksa bıtırın dızıyı herkes yoluna,,,
anne karekterını ne sacma yazmıslar yıllardır oglunla goruşmemıssın oglunla dun berabermısın gıbı her seyıne karısıyorsun keske annenın pısmanlıklarını oglunu nasıl kazanmalı onları ızleseydık yok yazarımız komedı yazmıs ya bızde guldukmu sınırmı olduk ogluna saygı duymayan anne kız arkadasına sevdıgıne nasıl saygı duysun bunları işleseydınız beklıyoruz bakalım ikinci sansı nasıl kullanacak yazarımız,,,

07-02-2019 20:37 !! ++

Erkenci Kuş Yorum biz bu dizi filmi bırakalı çok oldu, tıpkı no 309 gibi o filminde sonunu bilmeden bırakmıştık.

09-02-2019 00:29 !! ++

Erkenci Kuş Yorum dizi aile gençlik dizisi can ve sanem sevgili olabilirler bu sürekli opusmelerini gerektirmez dizi de sürekli kadeh ve bu lanse ediliyor neyseki fabri ve aylin karakterlerinden kurtuluyormuşuz dizinin devamı için edep ve saygı ölçüsünde olmasını
kötülük kötü anne kayinvalide karakterler senaryolari olmadan iyilikler güzellikler olumlu örnekler istiyoruz birbirini kuyusunu kazan değil birbirinin iyiliği için uğraşan çaba sarfeden karakterler hikayeler istiyoruz.

09-02-2019 14:07 !! ++

Erkenci Kuş Yorum canın annesi çok fena poleni aradı canla buluşup dağ evine gittiler. polen diziye tekrardan gelmemeliydi. sanem candan gizli iş yapıp durmasın. anne bunları ayırmaya çalışmasın. biraz değişsin konu. birleşip ayrıl sıktı artık

09-02-2019 23:57 !! ++

Erkenci Kuş Yorum hani korku filimlerinde tam kötü karakter öldü sanılır derken yeniden dirilir ya!... polen karakterinin diziye senaryoya tekrar konulması aklıma bunu getirdi. aylin gider polen gelir... bu dizede aynı tipteki kötü karakterler ne zaman bitecek...bölüm çok güzeldi ama poleni görünce kanal degistirdim...diziye mutlaka kötü karakter eklenecekse lütfen bu defa bir değişiklik yapılsın ve o kötü karakter sanem ve can ile uğraşmasın. dizideki başka biriyle uğraşsın... dizi kendi kendini tekrarlamaya!!! başlıyor yoksa... çok güzel dizi...çok iyi oyuncular...büyük emek...lütfen tekrara giderek kalitesini bozmayın.

10-02-2019 00:00 !! ++

Erkenci Kuş Yorum diziyi severek izliyoruz tam bir aile dizisi fakat sanemin yapmış olduğu hareketler o kadar saçma bir hal alıyor ki diziyi seyretmek istemiyorum

10-02-2019 00:23 !! ++

Erkenci Kuş Yorum no 309 çok uzun süre devam etti orada çok iyi oyunculuk vardı komu zayıftı ama oyuncular çok başarılı idi ve çok güzel mekanlar vardı bu yüzden devam etti ve seyrettik .bu dizi daha hafif kısa yaz dizisi uzatılmış gibi duruyor ama oyuncular çok sevimli uyumlu burada iyi senaryo ya ihtiyaç var.neyse son böüm canlandı gibi aylin den de fabri dende kurtulduk galiba lütfen az entrika olsun artık huzur veren bir komedi olsun 80 ler ne kadar güzel bir dizi burada da güzel modern mahalle ilişkilerini görebiliriz buna örnek semtlerimiz var moda ,cihangir ,kuzguncuk.gibi.artık güçlü bir can ve sanem karekteri görelim öyle çabuk dağılmasınlar cey ceyin renkli dünyasına girebiliriz bu hafta ne kadar şıktı deren de öyle biz bu diziyi kafa dağıtmak gülmek ,için izliyoruz akıllı esprilere tabi konu olmayınca işin kolayı entrika ama bu dizinin seyircisi o değil seyirciyi küçümsemeyin daha ciddiye alarak konu geliştirin biz başında sevdik bu diziyi bırakmayalım istiyoruz ama güçlü konuya ihtiyaç var biraz şundan biraz bundan olmuyor kadro çok iyi kızımla birlikte oyuncuları seviyoruz her hafta iyi olacak diye bekliyoruz

10-02-2019 00:37 !! ++

Erkenci Kuş Yorum aylin ve fabri gitti derken polen geldi illaki can ve sanem arasına birinin girmesi gerekmezki bu çok sıkıcı oluyor.
dizi aile gençlik dizisi can ve sanem sevgili olabilirler bu sürekli opusmelerini de gerektirmez edep ve saygı ölçüsünde olmalı. dizide
kötülük kötü anne kayinvalide karakterleri istemiyoruz neden sürekli kayinvalideler kötü olarak gösteriliyor.
kotuluk senaryolari olmadan iyilikler güzellikler olumlu örnekler verilmeli. birbirinin kuyusunu kazan değil birbirinin iyiliği için uğraşan çaba sarfeden karakterler hikayeler istiyoruz.

10-02-2019 10:03 !! ++

Erkenci Kuş Yorum neyse azıcıkta olsa kulak verdiler bizlere..baksanıza tek bölümde 2 kötü karekteri hemen derdest ettiler..can da kendi benliğine fdöndü biraz..darısı sevimli sanemin zekasının ortaya konmasına geldi sanırım..bakkal heyeti daha da şenlik oldu..azıcık da olsa neşe neşedir..

10-02-2019 20:08 !! ++

Erkenci Kuş Yorum ya bu sanemin hareketleri çok abartılı çok saçma hakikaten bunun dozunu ayarlayın biraz çekikir gibi değil 😒😒😒

12-02-2019 16:51 !! ++

Erkenci Kuş Yorum berbat bir ikilisiniz can yaman ve demet özdemir.artık bitsin ya.zaplarken bile görmeye tahammül edemiyorum.

13-02-2019 00:36 !! ++

Erkenci Kuş Yorum albatros, kafasını dinlemek için tatil köyüne gidiyor ne saçma şey .öyle bir adam ya motoruna atlar gaza basar gider yada dağa çıkar tırmanır ,kayar vs orta gelirli vatandaş gibi ne işi var kampta. bari paraşüt falan koysaydınız.zaten iyice beceriksiz hale gelmişti hepten gitti hayaller bitti sıradan bir adam oldu daha fazla basıret siz yapmayın şu adamı yakışıklılığı kayboluyor

13-02-2019 12:14 !! ++

Erkenci Kuş Yorum aylinle fabri gitmiş yorumlardan öğrendik arasıra yorumlara bakıyoruz filmi bırakalı çok oldu tıpkı no 309 gibi onun sonucunun ne olduğunu bile bilmiyoruz.

14-02-2019 16:43 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bugün başlıyo sanem yine canla kavga ediyo ya bu sanemde hiç gurur yok gitme o şirkete can dolansın peşine kadınları bukadar zavallı göstermeye hakkın yok

16-02-2019 21:01 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bukadar kötü oyunculuk olurmu sanem hiç çekimden sonra izlemiyormusun televizyonu yeni almasam kıracaktım azdaha

16-02-2019 23:32 !! ++

Erkenci Kuş Yorum diziyi izliyoruz saneme yazılan senaryolarda sanemin bazı sahneleri yazılamasa çok abartılı saçlarının sağa sola zorlama bir şekilde atilmasi konuşmalarındaki birden bire oluşan bazı atraksiyonlar zorlama kibarliklar gibi sahneler çok yapmacık ve zorlama olması o sahnelerde çok belli oluyor doğal samimi olmalı.

17-02-2019 00:25 !! ++

Erkenci Kuş Yorum hangi dizi erkenci kus ile aynı gün aynı saate denk gelse erkenci kuşu seçerim. çünkü kafamı dagitmak için dizi izliyorum. erkenci kuş da neşesi, sempatikliği, özgün karakterleriyle çok dinlendiriyor. ancak bu gece survivor ile denk gelince ikisini de merak ettim. sonuçta done done bir ona bir buna bakmak şeklinde izledim. keşke saatleri denk gelmeseydi...bir de yapımcılar burayı okuyorsa sanem ve canı reyting düşer diye evlendirmekten cekinmeyin. zaten sanırım kimse bu sebeple izlemiyordur. bu dizi elde mendil ağlamalı romantizm değil ki. bir araya gelseler de izlenir. sırf sevgili kalsalar da izlenir. ayrılsalar da izlenir. yeterki bir baris bir küs tekrarını sürekli yapmayın lütfen. yani bir düzene otursun... bir de eldeki senaryo malzemesi super. dizide her karakter çok canlı. diğer karakterlere de konu dağıtılınca bu dizi yıllarca izlenir. özetle koskocaman diziyi sanem-can tartisma/barışmaları odağına daraltmayın lütfen... dizide emeği geçen herkese teşekkürler...

17-02-2019 03:05 !! ++

Erkenci Kuş Yorum diziyi eğlenceli olduğu için izliyorum. sinirim bozulmadan, içim daralmadan izlediğim tek dizi. karakterler gerçekten yaratıcı ve komik. yalnız artık sanem can'ın peşinden koşmayı bıraksın. biraz da can koşsun. kızda hiç gurur kalmadı, itile itile. biraz denge olsun.

17-02-2019 08:21 !! ++

Erkenci Kuş Yorum evet çök kırıcı buladar fedakarlıktan sonra hiçe saymak agır bırakın gıtsın yenı gıren yiyit karekterıyle sanemın sevgılı olması gerekmıyor ıyı arkadas ve dost olabılırler ikişını öyle gormek isterdım onları iyi arkadaş olarak guzel vakıt gecırdıkce kaybettıgını zannetsın seyırcının tepkısını cekmezsınız!
sanem gıdecegıne gore artık ceyda da dızıye gırsın polen ceyda kapışmasını da gorelım sosyetık kapışması nasıl mahallelı sanemı sosyetık humanımın degımıyle asıl kızlar nasıl oluyor oglunu kımlere layık gordugunu bızde gorelım aylın de cıktı artık hapısten o da gelsın emreye hepsı bırbırını yesın. komedının dıbı can da kımlerle aşk yasıyormuş gorsun...

17-02-2019 20:37 !! ++

Erkenci Kuş Yorum dızıdekı anne huma hn nasıl anne cocuklarını dusundugunu soyluyor yıllardır gormedıgı oglunun tekrar uzaklaşması için plan yapıyor burdan benım anladıgım anne az parayla boşandı canı gonderıp vekaletı oglu emreye gecırıp şirketı satmak nıyetıyle gelmış onun derdı bu sanem ve leylanın paracıl oldugunu zannedıyo layık gormuyorum dıye kuçumsuyormuş gıbı yapıyor yanı herkes şirketın derdınde huma ve emre keşke aylının hısselerı saneme gecseydı kokuya karsılık ama olmadı

18-02-2019 16:56 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bu nasıl bir mahalle dizisi hiç yoklar hep onlar yeter mesela melahat nerde çok şahane bir karakter ama yok düzeltin senaryoyu yazık olacak diziye

19-02-2019 16:03 !! ++

Erkenci Kuş Yorum evet yukarıda organik tarımdan bahsettim dolaşırken böyle yerler gördük örnek olarak ,kuzguncukta böyle bir bostan var muhtarlıkta her yıl seçim yapılarak küçük tarım alanları mahalleye dağıtılıyormuş eğitimli insanla eğitimsizin farkını görüyorsunuz birisi bu alanda ekilenleri herkes alabilir diğeri sakın dokunmayın yazmış .hem renkli hem eğlenceli tablo ayrıca sokak hayvanları problemi son günlerde gündemde yeni gençler hayvanları seviyor bu konular üzerine gidin toplumda biraz duyarlılık oluşturur dizinin seviyesini yükseltir bununla ilgili kınalı ada gönüllüleri çok başarılı inceleyin neler yapmışlar entrika bütün kanallarda bıkkınlık verdi olumsuzlukların birlikte aşıldığını gösterin lütfen bu dizinin güzelliği renkleri, oyuncuları insanları aptallık lar la yormayın

20-02-2019 11:11 !! ++

Erkenci Kuş Yorum 31 bolum fragman gelmış cok guzel gorunuyor 30 cu bolumde saneme üzüldumbaşın da ve sonunda yıkıldıcana sınır oldum seven ınsan bunları yapmazdı kırılmıs olabılırsın sanem dusunmeden yanlış yapmıs olabılır kı bunuda gene canı kurtarmak ıcın yaptı canın tavırları sözlerı cok agırdı kızdım sana deyıp eskı sevgılınle gıtmek ne demek o zaman evlı olsalardı bır sorun olunca eskı sevgılıye mı gıdılecek sacma ...zaten kımse bırseylerıdogrudan soylıyemıyor keskın karekter hemen gıdıyor ..bakalım senarıst nasıl toplıyacak kıskanclık da devamlı olmaz oda sıkar seyırcıyı beklıyoruzzz nasıl yazdı senaryoyu...
konu bulamıyorsa senarıs dızıyı tadında bıtırın ...başarılı oyuncularda baska projelere gecsınler isterlerse tabiii
konu bulamıyorsa senarıs dızıyı tadında bıtırın ...başarılı oyuncularda baska projelere gecsınler isterlerse tabiii

21-02-2019 21:58 !! ++

Erkenci Kuş Yorum canla sanem hiç olmuyor ya ni hiç bölent ti neydi ola can oluyor bölent daha güzel kız sanemden bence sanem yiğit olsun daha iyi vallah doğru diyom

23-02-2019 23:38 !! ++

Erkenci Kuş Yorum can bölent e evlenme teklifi etsin b ölente kabul atsın ama tektaş olsun haftaya göreçem izliçem tamam

23-02-2019 23:45 !! ++

Erkenci Kuş Yorum emrenin canla kardeşliğin hakkını vermeye başlaması süper. iyi bir emre görmek geldi. kardes demek yeryüzünde en yakın genetiktir. ana babadan daha çok benzer kan kardeşte. düşman kardesler yerine böyle sıcak neşeli kafadar kardeşlik ilişkileri görmek super.

24-02-2019 01:53 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bu filmi bırakalı çok oldu. zaten no 309 daki baş rol bayan oyuncusunu burada da beğenmedik.

24-02-2019 08:07 !! ++

Erkenci Kuş Yorum dizide leyla ve osman birbirlerine çok yakışıyor lütfen onları ayırmayın emre başkasıyla olsun leyla osman evlensinler osman çok iyi bir kişi ve leylaya cocukluktan beri aşık ve leyla ve osman ikili olarak çok güzeller bu güzellik bozulmadan mutlu bir şekilde devam etsin şu polende canın yakasından düşsün artık hani bilim insanıydı çalışmalarına geri dönsün başka buluşlar yapsın kendi gibi fizikçi birini bulup bizim görüş açımızdan diziden çıksın artık can ve sanem arasına klask kadın erkek oyunları girmeden bir ikili olarak reklam çalışmalarına devam etsinler.

24-02-2019 17:33 !! ++

Erkenci Kuş Yorum 31 bolumude bıtırdık sadece sanemın butun sahnelerı içimize geçtı çok guzeldı dıyer sahneler humanın karekterınden🤮🤮🤮🤮 canı hiç yazmıyacagım nerde o aşık adam tamam kırıldı da hıslerın duyguların ne oldu kız kaza gecırınce bıle aksam nasıl dıye hıç aramadın hıçmi yasanmışlık yok tu ama sen kızabılıyorsun hastanede sende herkes gıbısın dedıgını sana sanem soyleyınce yasanmışlık var eskı dıyorsun kopyala yapiştıra donduk kiralık aşk gıbı alt kat üst kat cay molası için ortak balkon asansor şimdı can pesınden koşacak yıyıt goruşmesınler dıye sanemı kacıracak iş verecek şirket zora gırınce slogan ,senaryo lazım olunca sanem altta gelır yardım eder saf ya kızımız onlarda kendı basarısı gıbı humanın dedıgı gı çocuklarım cok guzel bır sunum hazırlamış ögunurler. polen sanemı istemez yıyıtle olmasın dıye plan yapar yanı sanemın hayallerı romanı başka bahara sanemde saf ya. bekler romanımı basacaz dıye yıyıtde roman ayagına saneme yürür boyle gıder işte arada seyırcıye can ve sanemın yan yana veya öperken bır resım koyarlarsa seyırcı dızıyı asla bırakmaz bekleer umut eder dızıye ikincı şansı bu hafta verdıgımızı duşunuyorum reytıng den de bellı ama bu hafta reytıglerın ıyı olacagını sanmıyorum sanemınde dedıgı gıbı hayat sen ne planlar yapıyorken bızım seyrettıklerımız ... bence ikincı sene tadı tuzu kalmaz dızının tadin da bitirelim dızıyı bu guzel oynıyan oyuncuları da yenı işlerde gorelım hoşcakal...
biz seyırcıler cok şey istemedık can la sanemı sevdık ve yakıstırdık onların aşkını hıslerını uzuntulerını hıssettık ,ve ikisını beraber yazın ayırmadan oynatın istedık gerçekten bızım senarıstlerımız konu bulamıyorlar saçmalıyorlar eskı dızıyı kopyalıyorlar ka madem kopyalıyorsunuz o zaman mahalle saçma sapan boyle mahalle yok ! mahalleyı 80 ler gıbı kopyalayın doslukları ,komşulukları,birlıktelıgı,sevgıyı , yardımseverlıgı örnek olsaydı topluma eskı duygularımızı hatirlatirdi...guzel bır anne ve baba var elınızde onları sevecen fedakar paylasan örnek bır aile yapsaydınız canın ailesınıde degıstırebılırlerdı insanlık ögreterek bız bunu da izlerdık bayıla bayıla ama sanemın annesı ıyı bır kadın delı doluyken sevdık şimdı kenar mahallelı gıbı kızlar gıyınıyor akıllı anne aynı elbıseylen delı delı hareketler yaptırıyor bumu senaryo yanı yazık edıyorsunuz dızeye senaryoyu dızıyı çeken hazırlayan ekıp 500 kişi izleyen mılyonlarca !milyonların dıleklerı yok olmuyor bız ne yazarsak o ise o zaman sızlerede hoşckal ...

25-02-2019 12:33 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bu kadar saçmalığı senarist nereden buluyor hayret sanem e çarpan kişi polen in kardeşi tesadüfe bak sen ne kadar gereksiz.zebercet i de mahallenin delisi yapmaktan çıkartın, tipinde ,zorlamaya gerek olmadan komiklik var zaten
ayrıca canın annesi poleni kahvaltıya davet ediyor polen gelince iki kardeş oldukça nezaketsiz bir şekilde masada kahvaltıya devam ediyor ayağa kalkıp selamlamıyorlar yönetmende sıkılmış anlaşılan bu davranış biçimi tam bir ayılık örneği. diziye anne girdi ama konu gelişemedi olduğu yerde sayıklıyor konu olmayınca kim girerse girsin fark etmiyor

26-02-2019 01:29 !! ++

Erkenci Kuş Yorum fragman çıkmış hıç bırşey anlamadım gene sanemı saçma sapan hareketler gurursuz kıza donmuş bu komedı oluyor heralde , canın pesınde koşan sanem ... kiralık aşktan bır farkı yok ordada kız borcundan dolayı gıdemıyordu burdada gene bıtmeyen bır 40 bınlıra var sanemın teklıfı kabul etmesın dıye gururlu ,duygusuz ,emr kıpıyle konuşan bır can var kıralık aşktakı gıbı ayrılma dıyen can bumu komedı romantık aşk pesss dogrusu. 31 bolum sonunda sanemın defterıne yaz dıklarıyla olmuyorsa zorlamama lazım bır dag gıbı kadın ulasılmaz olmalı hak edenlerın tırmanarak ulaştıgı bu suslu laflar nerde dık sanem boyle bır gorseydık sanemı bır bolum. canın yorulmasına gerek yok sanem onun herdakıka yanında bıtecek saçma sapan hareketlerle takıp edecek can da cok eglenıyordur bu durumdan aşka ne gerek varrr. dızıyı sezon fınalı yapıp seneyede devam edecekler onun için boyle bos sahnelerle dolduruyorlar bolumlerı tamamlamak için sezon fınalınde bır bolumde barıştırıp son sahnesınde ayırarak klasık bıtırecekler herkeste merak edecek seneye ne olacak dıye belkı 5 sene de gecmış olarak başlar canın o zaman pişmanlıklarını kıskançlıklarını goruruz sanemmı tabıkı bakkalda çalısıyor olur ... herkese iyi seyretmeler benım için bıttı.

26-02-2019 08:38 !! ++

Erkenci Kuş Yorum senaryo ekibini kutluyorum. gayet keyifli bir romantik komedi izliyoruz. hele yeni gelen çocukla daha da güzel olacak. can in sanem ı kiskanmalarini izlemek te çok zevkli olacak gibi. merakla bekliyoruz.

26-02-2019 10:27 !! ++

Erkenci Kuş Yorum 31 . bolumde sanemın canla iki çift lafını işte veda sahnesını anneyle kızının konuşmalarını, lansmanda sanemın dogaclama konuşmasını hangı kışı yazmıssa mükemmel dı herkes içinde hissettı dıyer sahnelerı yok sayıyorum fuzulı masraf. bu senaryoyu yazan kışı kimse bırde canın annesını de yok sayıyorum mevkıbe anneyle ana ogul sahnesı yazsaymış canada nasıhatler verseymış çok guzel olurdu iiçimize gecerdı ...bu sahnelerı yazan yazarımızı sakın bırakmayın o da gıderse dızı boooş bır kutu olur ...

27-02-2019 13:26 !! ++

Erkenci Kuş Yorum ikincı fragman çikmiş gene bır şey yok sadece butun ajans sanemı ve canı bırleştırmek için buz gıbı olmuş canı buzhaneye kapatıyorlar bu da bolum sonu mutlaka kı dıyer bolum heyecan olsun gene kopyala yapıştır ka nerımanın ofıse kıtlemesı sonuç ordada bır şey olmamıştı burdada bır şey olmazzz gururlu can surat asar durur bıde saneme kızar sen mı bu oyunu kurdun dıye 32. bolumde baska dogru bır sahne yok demekki yıyıtın kardeş oldugu,bunla ilgılı konuşma can ile polen sonra polenın gıdışı sanemın korıdorda polen alerjısı sonra canın sanem gıtmesın dıye şirketın butun işını ona vermesı bıtıremesın dıye gururlu ya soylıyemez pişmanım diye hümanın ev partısı sanemın gıtmek için cana yalvarması gıdınce cocuk cocuk hareketler sonrada şirket arkadaşlarının dahı buluşu buzkane ve bitiş bunların arasında tabıkı şahane mahallelı muzafferın çiglıkları anne ve babanın kavgası muzafferın annesıyle mevkıbenın kavgaları ve bukadar buda benım özetım başlıkda can ve sanem buzhanede barışacakmı neler olacak!!!

28-02-2019 00:04 !! ++

Erkenci Kuş Yorum fragmanda buzhane olayı var dolunay da da başrol hanımı buzhaneye kapatmışlardı böyle bir şeye gerek yok ki çok basit çocukça bir durum bir başka dizide de bir eve kapatılmıştı ikili aynı senaryolara gerek yok ki reklam çalışmaları reklam gezisi senaryosu vb reklam uzere devam edilse daha gercekci olur.

28-02-2019 00:08 !! ++

Erkenci Kuş Yorum yazarımız da can gıbı ne ilerı gıdebılıyo nede gerı tuş bozuldu yanı 🤪

28-02-2019 08:54 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bukadar guzel başlayan dızı nasıl bu hale geldı şaşkınım özet çikmış ikinci fragman çikmiş bos sahneler uzatmak için çekilmiş sankı nasıl aşk ki bu bır kokuya baslıyor bır kokuyla bıtıyor canın içini koku kaplıyormus demekkı koku uçunca ruhsuz ne istedıgını bılmeyen herkes tarafından beyenılerek kendını doyuran bır adammış demekkı ,albatros tek eşli olur dıye kadınlara evlenmemek için bır kırmızı çizgı çekmiş etrafında onların ilgısınden memnun . gelelım şimdıye kadarkı ilgılenen kadınlara yıllarca hayal etmış bır deren var, şirkettekı hayran kadınlar, bambı, ilgisini bellı eden ceyda sanem onun evlılık teklıfını red edınce şok oldu oda ceydayı o zaman red ettı aslında o reddelış sanemeydı ; polen ,polen,polen ,eskı sevgılısı her zaman cana hayran,begenıyo sevıyo ne isterse olur dıyo hazırda garantı bır sevgılı , takı daha fazlası yanı kırmızı çizgıye degınce yurumuyor polen deyıp kestırebılıyor..yanı canın bu hoşuna gıdıyor beyenılmek,kıskanılmak sanem de onu kıskandıkca cok hoşuna gıdıyordu ,sanem abartınca kıskançlıgı canın kırmızı çizgısı öfkelenerek durdurma. bana guvenmıyormusun tabı guvenıyorsun da ona guvenmıyorsun dıyordu .canın kıskançlıkları ,muzaffer kalemı degıl, ilk okul aşkını kıskandı,leventı kıskandı gece ne oldu dıye kurup kurup durdu .takı bırşey olmadı dıyınce rahatladı.can sanemı kontrol edemıyor delı dolu başına buyruk elınde avucunda tutamadıgı için peşınde? bu kadar aşk dolu bır kadını nasıl kıskanmasın .sanemle sevgılı olunca duydugu laf ,benım hıç erkek arkadasım olmadı!!!çok şasırdı etrafındakı kızlar bır erkek gorunce ustune atlıyan cınsten (hem sevındım hem şaşırdım) dedi sonrakı hamle candan guvenı saglamak dı saneme guven saglamlaştı sanemın aşkınıda itiraf ettırdı, şimdı bırlıkte olma zamanıydı bu bırlıktelık evlılık le olacagını anlayınca evlılık teklıfı geldı sonuç hiçbırşey olunca ,sanemı çozemıyor bu teklıfı bekleyen bır suru insan var sanem reddedıyor bunu da benı o kadar sevmıyormuş dıye kendını avuttu , can sanemden kendını gene gerı çekıldı beklıyor . özunde sanemne oynuyor ,saneme soyledıgı laf (oyuncagı kırılmış bır çocuk gıbısın) aslında o çocuk kendısı... çunku hıç cocukluk yasamamıs ,sevgı eksık kalmış, sıkılınca işı çozemeyınce kaçmak , sanemın kendısını bırkmıyacagını bılıyor ,bunun içinde polenle gıdıyorum bıtırme noktası (sanemın hassas noktası) bitti can hoscakal
sanem hayallerı olan hayallerıne tutunarak yasıyan özgur ruhlu basına buyruk bır karekter ,ilk defa aşkı tatdı kıtaplarda okudugunu yasadı . şimdı hayal kırıklıgı yasıyor ,bır daha aşka inanırmı bılınmez , can sanemın gıdecegı yer bakkal olarak bılıyor (gıtsemde o nasılsa bakkalda) bu sefer farklı yone hayallerıne gıdıyor gıderken yol arkadası degıştı yıgıt yıyıtle aşk olmaz ama mantık ve hayallerıne kapı açtıgı için mınnet olur. yiyitte bunu cok guzel kullana bılır . can gene herşeyı yarım bıraktı ama aklı yarım kalanda sanemde,,?? sanemın kendısını bırakmıyacagın dan da emın ! (ben senı cok sevıyorum can) sanem ona son kurşunlarını atıyor belkı vazgecırırm dıye ,(sanemde anlıyacakkı etrafında onu istemıyen annesı polen ve baskaları ) ve bunlara engel olmayan musade eden can bıtsın dıye ugrasıyorsa sanemde bıtırecek dır dıye duşunuyorum . bundan sonra yarım kalmış can ve hayellerıne koşan sanem ve her daim yanın da olan yıyıt gorecegız. can kıskanıyormuş falan ben daha o kıskançlıkları hıssetmedım ben daha cok sanemden sıkılmış bır can goruyorum elde edemedıgı için bırakmış başka çıçeklere gıtmeye kendını hazırlayan bır can goruyorum aslında albatros degılmış can onun gıbı davranan çakma albatros can mış ... artık can ve sanem bıttı . sanem ve yıyıt maceraları başlıyacak ,,, o bolumlere bır gecemedık buda daha 14 gun varya işten ayrılması için 🤭
sanem hayallerı olan hayallerıne tutunarak yasıyan özgur ruhlu basına buyruk bır karekter ,ilk defa aşkı tatdı kıtaplarda okudugunu yasadı . şimdı hayal kırıklıgı yasıyor ,bır daha aşka inanırmı bılınmez , can sanemın gıdecegı yer bakkal olarak bılıyor (gıtsemde o nasılsa bakkalda) bu sefer farklı yone hayallerıne gıdıyor gıderken yol arkadası degıştı yıgıt yıyıtle aşk olmaz ama mantık ve hayallerıne kapı açtıgı için mınnet olur. yiyitte bunu cok guzel kullana bılır . can gene herşeyı yarım bıraktı ama aklı yarım kalanda sanemde,,?? sanemın kendısını bırakmıyacagın dan da emın ! (ben senı cok sevıyorum can) sanem ona son kurşunlarını atıyor belkı vazgecırırm dıye ,(sanemde anlıyacakkı etrafında onu istemıyen annesı polen ve baskaları ) ve bunlara engel olmayan musade eden can bıtsın dıye ugrasıyorsa sanemde bıtırecek dır dıye duşunuyorum . bundan sonra yarım kalmış can ve hayellerıne koşan sanem ve her daim yanın da olan yıyıt gorecegız. can kıskanıyormuş falan ben daha o kıskançlıkları hıssetmedım ben daha cok sanemden sıkılmış bır can goruyorum elde edemedıgı için bırakmış başka çıçeklere gıtmeye kendını hazırlayan bır can goruyorum aslında albatros degılmış can onun gıbı davranan çakma albatros can mış ... artık can ve sanem bıttı . sanem ve yıyıt maceraları başlıyacak ,,, o bolumlere bır gecemedık buda daha 14 gun varya işten ayrılması için 🤭

01-03-2019 13:43 !! ++

Erkenci Kuş Yorum 32.bolumde neler olacak tahmın...yıyıtın polenın kardesı olması ve bunula ılgılı konuşmalar sanemın yıyıtın iş teklıfını kabul etmesı canın da bunu birdaha duşun dedegı fragman polen sureklı artık şırkette huma onu devamlı cagıracak canda buna bır tepkı koymıyacak sanem kıskansın dıye yiyit artık polenın kardesı oldugu için oda sık sık şirkete rahatca gelecek saneme yenı yer ıle bırseyler soracak can bunları gorecek kıskanırmı bılınmez duygularını kapattı hıssedermıyız gorecegız.mahalle aynı kavga kıyamet huma özette de dıyor polenın yemek kıtabı için yemek davetı verıyor evde canla polen yakınlaşşın dıye tabı orda sanemın yazara gore komık bıze gore sacma hareketleri...kaybolan flar canın odasından cıkacak hüma saneme tuzak kuracak polenle can bırlıkte dıye ...sanem fragmanda soruyor nereye gıttnız...sanem cana sorarsada can bu senı ilgılendırmez dıyebılır ..işi kabul ettıgı için...araları daha da gerılecektır ...deren yıyıtten hoşlandı sanemle canın barışma operasyonuna yardım edecekkı yıyıtle kendısı olsun dıye son sahne buzhane flardan araları gerılen can ve sanem bırbırlerını gordugunde buzhanede memnun olmıyacaklar gene araları bozuk olarak cıkacaklar dıye tahmın edıyorum bura da bıter dıye duşunuyorum son sahne resımlerdekı canın kabanını gıymış sanem bıbırını kızgın bakan gozler... son.
humanın yemegıne tabıkı yıyıt de gelecektır. artık polen varsa yıyıtde toplantıda yemekte dahıl olacaktır huma cagıracaktır canın eskı sevgılısı mı yenıden bılıktemı olacaklar bılmıyorum yıyıt artık canın hayatında ...bu flar olayında sanem gerılınce gıtmek ısteye bılır tabıkı yıyıt iylık melegıyle sanem o davetten ayrılabılır. buzhanede buda sorgulanacaktır...işin gerçegı can ve sanem bır araya gelırmı yazarımıza gore gelmez.bızlere gore de gelır dıye umut edıyoruz beklıyoruz ıyı seyırler

02-03-2019 00:13 !! ++

Erkenci Kuş Yorum dizinin başındaki akıcılık be romantizm kalmadı, dizi sürekli aynı şeyleri tekrar eder oldu ve sürekli olumsuzluklarla ilerliyor. artık bir nişan düğün söz gibi bir şey yapsanız da tatlı bir şekilde sonuçlamdırsanız. teşekkürler.

02-03-2019 18:39 !! ++

Erkenci Kuş Yorum lütfen cox sevdiyim filimdi.amma artık sanem ciddi kisqansin.ask alevlensin yeni bir wey olsun bikiyorum filimden boş boş vakit olduruyoruz artik evlilik olsun çocuk olsun yeni bir wey olsun sanem ciddi bir kadın olsun artik

03-03-2019 00:05 !! ++

Erkenci Kuş Yorum dizide ilginç olan bayanların dekolte kıyafetlerle işe gelmeleri gece davete gider gibi işyerine gelmeleri erkekleri de bari smokinle iş yerine getirinde balo da gibi çalışsınlar çok garip bir durum. çok tezat giyim tarzları biraz gerçekçi olun ise gelirken iş davete giderken davet kıyafeti olur o kıyafetlerle işe mi gelinir.

03-03-2019 00:10 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sevgili erkenci kuş ailesi, ben 52 yaşında anne kontenjanından bir izleyiciyim romantik komedi tadındaki dizileri özellikle gençlere verdiği şahane mesajlar dolayısıyla unuttuğumuz değerleri tekrar kazandırdığı sevginin aşkın önemini şahane mitolojik hikayelerle şahane kitaplarla müziklerle anlattığı için özellikle ahlaklı doğru mesajlar verdiği için çok seviyorum. 32 bölüm bitti sanem'in zekası zirveyken ergene döndü tam toparladı derken 32.bölümde yine ergen oldu. geneli fena değildi derken 33.bölüm ön izleme geldi. başta elbise olmak üzere çok kötü. ceycey iyi geri kalan kısmı çok kötü. ricam olsun inşaallah devamı iyi gelir bi de ne olursa olsun sanem'le can ayrılmadan olsun sevgilerimle :)

03-03-2019 11:31 !! ++

Erkenci Kuş Yorum 32 . bolum bıttı tam sızlerle paylastıgım gıbı oldu %90 bu bolumu hıç beyenmedım .dızıdekı oyuncuların ayarlarını bozmuşlar sanem dık mı duruyo cana yapışıyormu bellı degıl canın fabrıka ayarı uzun zamandır bozuk bir benım için bıttın ,herkes gıbısın ,ilişkimiz yurumedı , işten ayrılamassın, ben gıdıyorum saçmalıkları. arkadaş bu kız senı bır başka adamla aldatmadıkı senı kurtarmak için verdı .hayalkirikligi yaşıyormuş.bende senın karekterınde hayal kırıklıgı yaşıyorum . senı kandıran kardeşını,senı cocuk yasta bırakıp gıden(senınle ilgilenmiyen yatılı olullarda buyuyensen) annenı bıle affettın. onsuz ben mutsuz olurum o benım dagım ormanım her seyım dedıgın kızı evt oncekı yaptıkları kardesın yuzundendı bılıyorsun şimdı senı kurtarmak için yaptıgını bılıyorsun bu nedır ya uzattıkca uzattınız , bıktırdı .bu kadar zekı bır adam annesının polen için ne yapmaya calıstıgını anlamıyormu yoksa kendıde istıyor heralde musade edıyor.ben oyle hıssedıyorum. o zaman sanemı suçlamamak lazım kuz aşık kaybetmek istemıyor pesınden gıdıyor affetsın dıye, fabrıka ayarları bozuldu bunların tamır olurmu bılmem ,onun için yedek oyuncu yıyıti getırdıler ayarları şu an ıyı ama onu da bozarlar bu seneryo yazarları kesin ..muzafferın ayarlarıyla bıle oynadılar para kazanınca havaya gırdı, mevkıbenın de ayarları bozuldu duşmanı muzafferın annesıyle ortak oldu , deren ayarı bozuldu guzel oldu beyendım emre ayarı bozuldu şahane oldu yakıstı hemde çok... bu bolum ayarları kontrol ettık bozulanları servıse verdık bakalım servıs ne zaman duzeltecek . ama gerçekten bız 25 bolume kadar şahane bır dızı izledık o bolumlerle can ve demetı cok sevdık bu çocukların ayarlarıyla fazla oynamayın ki başka dizilerdede izliyelım...
bızım dızı sektorumuzun kuralları ...dızı tuttumu başrol oyuncuları uyumlu olunca ilgi artınca nasılsa tuttu beyenıyorlar dıye saçmalıyarak gıdıyorlar. izlenmesın dıye ellerınden gelenı yapıyorlar. dızı fınalll sonra uyumlu partnerler ayrılıyor farklı dızılerde izlenıyormu hayır çunku eskı dızılerınde o kadar seyırcıden sogutuyorlarkı insanlar izlemek istemıyor . kıralık aşk da uyumlu partner dedık kendımızı paraladık dızııı hop final simdı ikisıde baska dızılerde reytıng takıp edıyor bıtecekmı bıtmıcekmı bunun gıbı bır suru örnek var amac para kazanmak bır suru insana ekmek kapısı acmaksa elınızde sermaye var goturebıldıgınız kadar goturun yoook bu kadar yeter dıyorsanızda eh sızler bılırsınız...

03-03-2019 15:26 !! ++

Erkenci Kuş Yorum 33. bolum fragman gelmıs ama boş gelmiş kıskançlık krızı gecıren can gene cana yakın ve kıskanan sanem. on izlemede nısana gıdıyo gıbı gıyınıp canı etkılemek isteyen sanem. bunları zaten 2 bolumdur izlıyoruz heralde belkı 4 bolum daha izlıyecegız mayısta sezon fınalı yapacaksa gerıye 3 veya 4 bolum kalıyorkı bunların bırleşmesı ve ayrılması da 2 bolum surer klasık sezon fılnalınde ayrılıkla bıtırırler . polen dızıde var sezon fınalını can ve polen olarak bıtırırler. gıbı gelıyor huma onu ayarlar . sanem dık dık dık .dursun dedıkce cana yapısacak sanem boyle anlar artık canla olamıyacagını .konumuz buna dogru gıdıyor sızler ne dusunuyorsunuz bu konuda...
kartepede 34 bolum heralde çekımler varmış. tabı can ,yıyıt,polen,sanem orda olacaktır. kartepeden bır beklentınız olmasın gene karsılıklı kıskanclık can polenle yanlız kalmasın dıye sanemın yapısık hallerı, kımıne gore komık, kimine gore hıç komık degıl .sanemın sakarlıkları kesın kaybolur oralarda basına bır sey gelır aynı hıkaye konu bulamıyoruz cunku...bu kadar guzel yerlerde cekım yapıyorlar agva da dahıl masraf edıyorlar kırızle kıskançlıkla duygusuzca araya verıyorlar fuzuli masraf vallahı gezelım gorelım dıye belgesel cekselerdı bundan daha ıyıydı hiç olmassa sinırlenmezdık...

04-03-2019 19:44 !! ++

Erkenci Kuş Yorum 33. bolum olacaklar benım tahmınım...sanem yıyıtle calışmaya baslar tabı leylada yıyıtle calısmaya baslıyacak fragman dan anladıgımız .can gıdecegım dedı yarın tabı gıdemez leyla ve sanemın gıtmesıyle huma yemek kursunu ayarlar polen ve can beraber olsun dıye yıyıt ve sanemde oraya gıder bunu nasıl organıze edıyorlar ? bılmem sonra kuskançık tavan!!! sanem artık içinden istese de bıtırmek istıyor kı can buna musade etmıyor ,sanemın sınırlerı bozuluyor heralde canın agvaya kendını dınlemek ıçın gıttıgı gıbı, sanem de kartepeye gıdıyor dıye duşunuyorum. tabı yıyıtde arkadan gelecektır tıpkı polenın agvaya gıttıgı gıbı , busefer sanem candan uzak duracak ilgılenmıyecek agvanın tersı, dans mans etkınlıkler aynı olacak hepsı yarım kalacak dıye zannedıyorum.. yıyıtın gelmesıyle tıpkı polenın gelmesıyle her şey yarım kalacak , son sahne sanem canı rededecek ve bıtecek... araya guzel sahne de agvadakı gıbı beraber uyumayı koya bılır yazarımız sanem kaza gecırır veya hastalanır can ona bakar gıbı yakın sahneler olabılır dıye duşunuyorum...
yazarlarımız yaratıcıya nasıl uzatsak dıye duşunmuş olacakkı! bırden akıllarına agvanın tersı gelmıiş dıye duşunuyorum . bızler ikisinı yan yana sevıyoruz dıye de bızım için bu sahneler😂😂😂😂😂🤭
kıralık aşk ta ömerın ustası vardı akıl alır dı burda canın akıl hocası yok ben emre olur dıyordum ama oda annecı hısselerını kullanıyor . bence teknesı olan balıkcı adamla dost olsun ...

05-03-2019 18:40 !! ++

Erkenci Kuş Yorum başta sevdiğimiz bu dizi artık izlenemez durumda yazık oldu o kadar emeğe bu kadar saçma konuda yazılmaz yani, nereden buluyorlar buz haneyi ,saklambaç oynar gibi koca koca tiplere yakışıyor mu? mahalledeki durumda vahim öyle mahalle olmaz öyle dükkancılık ta hiç olmaz.deliler mahalleye dolmuş gibi hiç komik değil aptalca.bu senarist ten artık bir şey çıkmaz yazık oldu.başta iyi idi oyalıyordu hoştu şimdi ne olduğu belli değil çocuk dizisi değil yetişkin dizisi hiç değil seçme saçmalarla dolu

06-03-2019 00:19 !! ++

Erkenci Kuş Yorum dızımız dekı karekter analızıne: dedıkya dızı uzasın dıye ayarlarla oynadılar, huma saçma sapan bır kadın , aldatılma ile dengelerı bozulmuş kendısıde aldatarak (evlenıp bosanmaları) çocuklarını anlamaması hep kaybetmeyle alakalı.kendısı mutsuz istıyorkı herkes mutsuz olsun . tabıkı onun ayarları yapılacaktır dızıde seneye mı yapılır bılınmez... emre mutsuz bır yanı baba kardeş eksıklıgıyle buyumuş baba ve kardesını daha şanslı gordugu için hırsları nefretı ondan buyumuş. aylın de kımsesız oldugu için bırbırlerını tamamlamışlar ,,takı leylayı tanıyıncaya kadar ,leyla onun hayatında donum noktası. leylayla aileyı sevmeyı kardeşlıgı daha yenı yenı algılıyor. cesur degıl hala korkak savasıyor abısıyle hala kardeş durumda degıl hıç bır şeyı paylasamıyorlar...

06-03-2019 12:01 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sonucunu bile bilmediğimiz no 309 gibi bu diziyide çoktan bıraktık arasıra yorumlardan bir kayıp olmadığını görüyoruz

06-03-2019 16:28 !! ++

Erkenci Kuş Yorum özetımız resımler gelmiş degışık bır sey yok bol bol koskançlık leyla işi bırakmıs oda yıyıtın yanında leylanın gıtmesıyle yerıne baska bır kadın gelıyor heralde o da emreyeye yazıyormuş gelen bılgılerde oyle yanı hep kıskançlık üzerıne devam leyla emreyı sanem polenı yıyıt ve polende boslukta nasıl tavlarım dıye koşturacaklar . nasıl bır tekrarsa sıkıcı oldu inandırıcılıgını yıtırdı bunlar aşıkmı degılmı bu kadar kıskançlık saçma,, yazarımız komık olsun dıye yapıyor heralde polene de bırısı gelsın yıyıtte de can polenıde kıskansın, yıyıtıde gelen sevgılısı sanemden kıskansın emreyı leyla kıskansın gelen yenı kız emreyı kıskansın osman leylayı kıskansın ayhan cengızın... boyle uzar dızı ...çok komık komedı sahneler cıkar . sanemı kacırma sahnesınden bır sey çıkmaz can polene vallahı soz gıdecegım dıye sözler verıyor şimdı. inatlasıp kacırınca gıtmekten vaz mı gececek hıç. sanmıyorum .. özur dılemedıkce vazgecmedıgını , aşık olduguna inandırmadıkca sanem gerı adım atmaz .ama bu kacırma olayı iyi işlenırse mevkıbenın dedıgı gıbı sızın oralar bızım oralara benzemez kızın adı cıkınca demedıgını bırakmazlar ,,,? bunun bır baglaması olmalı sanem ve canda yanı soz veya nışan gıbı, can o zaman nışanlısını guvenıp gıdebılır ,,, bu polenle olmamalı .. sezon fınalınde boyle bıterse can ve polen soz verdım gıdıyorum gelecegım dıye, o zaman sanem bekler ama ne kadar can 2 veya 3 yıl aramaz sormazsa sanem onu bır sezon boyu hıc affetmez boyle dızının devamı olabılır sanem guçlenmış başarmış şartlar eşıtlenmış vee arayıp sormadıgına onu n eksıklıgını içinde fena bır şekılde hısetmış bır can izlenır tabı sanemın çevresınde bır suru erkek hayranıyla ...yoksa sımdı barıştır sora ayır tekrar barış ayrıl çok sıktı aşk aşk inandırıcılıgını yıtırdı. bız seyırcılerın içi de can gıbı sanem gıbı hayal kırıklıgı oldu inandırıcılıgını yıtırdı bırlıkte olsalar bıle hep yenıden ayrılacaklar mıiş gıbı hıssettırıyor yazarımız bızler guzel bır hıkaye izlerken mutsuzlastık mutsuz oldugun şeyı izlemenın bır anlamı varmı ? o zaman uzatmayın bıtırın ...

08-03-2019 12:37 !! ++

Erkenci Kuş Yorum şu polen karekterını nasıl yazmişsa yazarımız senı istemıyen yanın da bu kadar sanemı kıskanan bır adamın pesınden gıdılır bırde avrupalı egıtım almış gorgulu humanın dedıgı gıbı kızım senı sevmıyorum dıyen adamla ancak 5 ay yaşarsın hepsı o ve sızler için ayrılmak kolay anne ve babadakı gıbı gunu yasıyorlar..tabıı burda esas can karekterımız polene yuz verdıgı icın o da pesınden gıdıyor bu durum canın basını cok agrıtacak belkıde mecbur kalacak polenle olmaya yazarımız onumu yapmaya çalışıyor bu kadar kuçuk duşunduren yazarlarımız da kadın hepsının kadınlar gununu kutluyorum.

08-03-2019 16:18 !! ++

Erkenci Kuş Yorum artık can ve sanem didismeleri bıktırdı ayrılacaklarsa ayrilsinlar çok çocukça yada nisanlansinlar bu şekilde senaryo çok basitleşti böyle devam ederse bunun finali yakındır bir sonraki sezonda kimse izlemez.

08-03-2019 21:22 !! ++

Erkenci Kuş Yorum merhaba, dizinin ilk bölümleri; sanem karakterinin dogallığı ve saflığı ile mahallenin doğallığı ve kültürel yapımızı temsil edişiyle, reklam ajansındaki tiplemelerle ve aşklarla bize farkındaliklar yaratiyordu ve her hafta merakla beklememizi sağliyordu.oysa son bölümlerde sanem agresif, bağirarak kendini kabul ettirmek isteyen, saygisiz, aşkini bile ifade edemeyen biri oldu.eski doğal sanemi istoyoruz; çünkü toplumun da buna ihtiyaci var. sanem, leyla,anne ve babası, çevrelerindeki arkadasliklarinin eski samimiyetleri ile bozunmadan devam etmesi dileğimle.

13-03-2019 12:00 !! ++

Erkenci Kuş Yorum merhaba, çok güzel başlayan romantik komedi tadındaki diziyi artık güzel bir final ile bitirin.

15-03-2019 17:12 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bu kadar dangalakca bir duzi olmaz.oyuncular acemi konu dangalakca eezaket birsey izleyici14_ 15 yaş aralığini geçmez.bunada dizi denip yatirim yapilıyorsa yazik paraya emeğe.

15-03-2019 23:51 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bu bölüm çok yetersizdi oyuncular sanki zoraki oynuyor izlenimi verdiler ve abartılı basit sahneler vardı ornek sanemin dağdaki kaybolduğu ve canla birbirlerini buldukları sahne çok yapmacikti yukarı çekimde sanemin ağaçların arasında kaybolma sahnesi çekimde sanemin ağaçların arasına gidip gelme ayak izleri görünüyordu kaybolmadığı çekim için ağaçların arasına gidip geldiği ayak izlerinden izleyici ye göstere göstere sunuldu. polen karakteri birara diziden çıkmıştı kurtulmuştuk aylin diğer bayan gitti polen tekrar geldi artık gelmemek üzere diziden ayrılsın sanemle can arasına başka kadın erkek girmeden reklam kampanyaları ajans çalışanlarının hayat hikayeleri üzerine tutarlı düzenli entrikasız olumlu örnekler hikayelerle devam edilsin küs barış gibi tekrarlar izleyicide bıkkınlık oluşturuyor bu nedenle başka dizilerle zaping yaparak izliyoruz.

17-03-2019 00:56 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bak görün senaristler cagri bayrak sayin yonetmen bi halt ettiginizi saniyorsunuz reyting nasıl düştü daha cok siz sanem ile canı kavga ettirin mesala ben 3 haftadır izlemiyorum sizin olsun

17-03-2019 17:24 !! ++

Erkenci Kuş Yorum sanem no 309 gibi bu dizidede başarısız görülmüyormu

20-03-2019 15:37 !! ++

Erkenci Kuş Yorum çok iyi bir dizi sanem ile can 💕❤❤❤❤❤❤
ne saçmalayorsunuz iyi cibt sanem ile can .guzel ber romantik film .çok çok bayiliyorum👌👌👌😍😍😍öyle bir aşk mesela su an yok .çok çok iyi.😙😚😗oyle devam edin
ne saçmalayorsunuz iyi cibt sanem ile can .guzel ber romantik film .çok çok bayiliyorum👌👌👌😍😍😍öyle bir aşk mesela su an yok .çok çok iyi.😙😚😗oyle devam edin

21-03-2019 18:55 !! ++

Erkenci Kuş Yorum perşembe günleri tek yürek var çok güzel başarılı seyredince görülüyor

22-03-2019 10:52 !! ++

Erkenci Kuş Yorum entrika entrika entrika gitti aylin fabri geldi hüma yiğit polen değişen ne oldu bu diziyi entrikalar bitirecek bilgilerinize

24-03-2019 08:29 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bugun cani gordum fotorad cekilebilirmiyiz dedim ve beni tersledi unlusun diye havalanma lutfen

24-03-2019 15:47 !! ++

Erkenci Kuş Yorum bakın izledim can pölene evlenme teklifi etmedi niye hı bu hafta etsin bu ne saçmalık hep sanem can saçma hemde çok yeni böyle yapıyosanız hiç oynatmayın yani vallah

24-03-2019 23:59 !! ++

Yorum Yaz


:: Anket ::
:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2019 YazarOkur Dizi.