Kırmızı Oda

Kırmızı Oda
Dizi Türü:Dram
Yapımcı:
Yönetmen:
Senarist:
Oyuncular:Binnur Kaya -> Doktor Hanım
Tülin Özen ->
Burak Sevinç -> Doktor Piraye
Kanal:TV8
Link:https://tv8.com.tr/kirmizi-oda
Puan:
5.1 / 10 | Oy: 725 | Yorum: 203

Kırmızı Oda Yorumları

<< en son yorumları göster

Kırmızı Oda Yorum çok duygusal, güzel ve elimizdeki'nin kıymetlerini anlatan gösteren mükemmel ötesi bir dizi insan sevdiklerine şimdi değer vermeli başka zaman kıymeti olmaz çünkü?

11-12-2020 23:46 !! ++

Kırmızı Oda Yorum dizi konu olarak çok ağır boğucu insan izleyemiyor dram çok fazla oluyor o nedenle izlemiyoruz.

09-12-2020 13:39 !! ++

Kırmızı Oda Yorum selvinin oğlunun hikayesi çok saçma oldu. kazık kadar zengin çocuğunun araba ile çıkması çok garip birşey gibi anlatılmış . arkadaşının doğumgününe gitmesi ne kadar abartılmış. sanki kazanın suçlusu da kocası çünkü araba ile gitmesine izin veriyor. o yaşta o imkanlara sahip hangi çocuğun arabası yok .

06-12-2020 15:55 !! ++

Kırmızı Oda Yorum nediyebilirimki süper yapimcilarin hepsine tesekür ederim

05-12-2020 05:20 !! ++

Kırmızı Oda Yorum şu an diziyi izliyorum
şimdiye kadar dizi çok güzel di fakat bu boncuk işi hiç olmadı
ürkütücü 👻
korkutucu

04-12-2020 23:44 !! ++

Kırmızı Oda Yorum yönetmen arkadaşa nacizade önerim alya resmen başrol oyuncusu gibiydi ufaktanda olsa devam ettirirseniz bence mükemmel ilerler

04-12-2020 21:36 !! ++

Kırmızı Oda Yorum siz harikasınız
toplumun böyle dizilere ihtiyacı var
yol gösterici, yanlışlardan ders alıp doğruları öngörebilmek için tek kelimeyle harika bi dizi
ilk defa kalite kokan bi dizi izliyorum
oyuncular da çok profesyonel
çok çok çok güzel
artık kalite hakettiği yeri buluyor
tebrikler ... teşekkürler...

04-12-2020 20:18 !! ++

Kırmızı Oda Yorum saçma sapan mantık hataları var. selvi birer sene arayla çocuk doğuruyor. küçük kız liseyi bitirince evlendi diyor. ama bakıyoruz kızların odası bebek odası oluyor.

02-12-2020 12:24 !! ++

Kırmızı Oda Yorum masumlar apartmanıni toptan kırmızı odada tedavi etseler iki dizi içinde bizim içinde iyi olur

01-12-2020 18:45 !! ++

Kırmızı Oda Yorum binnur kaya ve melisa sözen müthiş oyunculuk 👏🏼👏🏼👏🏼 tebrikler... yıllar olmuştu bir film ya da dizide ağlamayalı. yalnızca doktor piraye karakteri çok ruhsuz geliyor bana ki normalde çok beğenirdim tülin özenin oyunculuğunu. diğer sahnelerde tamam ama hasta-doktor sahnelerinde çok yapmacık. doğru düzgün bir repliği yok ve sürekli aynı şeyleri söylüyor bu da itici oluyor üzgünüm🙄 onun dışında inanılmaz bir senaryo ve muhteşem oyunculuklar👏🏼👏🏼👏🏼

30-11-2020 01:59 !! ++

Kırmızı Oda Yorum alya gitmesin onun hayattı çok duygusal ve heycan veririci😔😭

29-11-2020 21:49 !! ++

Kırmızı Oda Yorum bu dizide kendimi gördüm.çocukluğumun, geçmişimin,kısacası tüm hayatımın her bir anı gözümün önünden bu diziyle birlikte geçiyor.her bir bölümde , her kişinin hayatından bir şeyler öğreniyor hayatımın muhasebesini yapıyorum.bazen kendimi öyle kaptırıyorum ki yeri geliyor gülüyorum,yeri geliyor ağlıyorum.aslında dizinin konuları nasılda günümüz insanın bamteline vurgu yapıyor.maalesef son yıllarda bütün kanallardaki ahlaki çöküntü , aile kurumunu bitiren konular,çocuğumuzla izlenemiyecek şekildeki ahlaksız sahneler toplumumuzu vurdumduymaz yapmıştı.bu dizinin çekiminde emeği geçen tüm herkese teşekkür ediyorum.ayrıca keşke ülkemizdeki tüm pskolog ve pskiyatristler bu dizideki doktorlar kadar samimi,içten,hastasının dediyle dertlenen,anladığını hastasına hissettiren doktorlar olsalar.maalesef çok pskiyatrist ve pskolog gezmiş biri olarak ülkemizde böyle doktorlar yok denecek kadar az.dizinin uzun yıllar devam etmesini temenni eder , tüm dizi oyuncularına ve çalışanlarına hayatlarında hep başarılar dilerim.

28-11-2020 14:31 !! ++

Kırmızı Oda Yorum alya gitmemeli lütfen ..devam etsin ben cok üzgünüm suan cok sevdik biz o karakteri

28-11-2020 00:35 !! ++

Kırmızı Oda Yorum alya ayrılırsa çok üzülürüm

27-11-2020 21:00 !! ++

Kırmızı Oda Yorum o asağılık adam 15 yaşındaki kızını dedesi yaşındaki sadist bir adama malını satar gibi verdi. böyle aşağılık yaratıklar hücreye kapatılıp aç susuz bırakılmalı. ah o kıza nasıl içim yandı . kocası olacak manyak allah senin belanı versin. onu döven ellerin kırılsın insallah

24-11-2020 21:00 !! ++

Kırmızı Oda Yorum binnur kayanın makyajı çok kötü yapılıyor.

21-11-2020 16:57 !! ++

Kırmızı Oda Yorum sadece binnur kayaya bağladılar ...öbür oyuncularında görmek istiyoruz ...doktor pirayenin en az binnur kadar başarılı olacağını biliyoruz...

18-11-2020 14:11 !! ++

Kırmızı Oda Yorum bence gerçek hayatlardanda alıntılar yapılabilir anne babası ayrı olup cevrede güçlü bir sürü insan varken kendi ayakları üstünde doğruyu yanlışı tek başına öğrenenler varken anne babası ayrı die karanlık zihniyetli düşüncesiz olan kişiler bu tarz insanları problemli görüyorlar dışlıyorlar

16-11-2020 23:33 !! ++

Kırmızı Oda Yorum kırmızı odaya gitmek de zenginlere ozelmis

15-11-2020 12:21 !! ++

Kırmızı Oda Yorum çok saçma ve gerçeklerden uzak bir dizi. dünyanın hiç bir yerinde böyle bir pskiyatrist yok. onlar hastalarına yorum yapmazlar. duygularını belli etmezler. hastalarına duygusal bağ kurmaylar.
hayatında bir kere pskiatriste gittim. eşimin beni aldattığını anlattım. bana boşver, aldatirsa aldatsin, sen kuaföre git , alışveriş hep umursama , dedi. nasilsa gecenin bir yarısı da olsa eve dönüyormuş dedi. sakin pskiatristlere gitmeyin. dizideki gibi değiller asla. hepsi para delisi ler. insanı umursamiyorlar bile.

14-11-2020 00:39 !! ++

Kırmızı Oda Yorum son dönemde izlediğim en kaliteli topluma insanlara söyleyecek sözü olan, günümüz insanının ihtiyacını fark edip çözümleri olan bir yapım.
emeği geçenlerin yüreğine sağlık.

13-11-2020 21:49 !! ++

Kırmızı Oda Yorum hayranlikla izledigim dizi cumayi iple cekiyorum bu kadar güzel nlatilir bayildik devami hep gelsin.

12-11-2020 14:01 !! ++

Kırmızı Oda Yorum pskolog seçimi yanlış

10-11-2020 12:28 !! ++

Kırmızı Oda Yorum billur kaya yerine tilbe saran oynamalıydı

09-11-2020 12:12 !! ++

Kırmızı Oda Yorum bu dizi bence de muhteşem.
bir nedeni pskolojik sorunları olan insanların bir çoğu pskolog ve pskiyatriste gitmekle kendilerinin çevresinde etiketleneceğini düşünüyor. doktora gitmeye razı olduğunda da kendisinin bu etiketi kabul etmiş olacağını düşünüyor. oysa yaşadığımız ortamda aile baskısı, çevre baskısı, işyeri baskısı, çocuklarımızdan yansıyan sorunlar... bunların tamamı ya da bir kısmı içimizde gitgide büyüyen bir sorunlar yumağına dönüşüyor. bu yumak davranışlarımızı,düşüncelerimizi, tepkilerimizi, zevklerimiz, umut ve hayallerimizi etkiliyor. işin en kötüsüde yaşadıklarımızdan neden ve nasıl etkilendiğimizi, gerçek duygularımızı kimselere anlatamıyoruz, haykıramıyoruz hıçkıramıyoruz. bu durumda ağlamayı ve sevinmeyide unutmuyor muyuz. bu dizide içimizde birikmiş ve kimselere haykıramadığımız sorunlar yumağının pskolog karşısında tek tek nasıl çözüldüğünü ve yumak tamamen açıldığında da kaybettiğimizi sandığımız gerçek kişiliğimize döndüğümüzü
görüyoruz.
diziyi beğendiğim bir tarafıda bir çok ruh bilimci tarafından eleştirilen pskoloğun duygularını yüzüne ve sözlerine yansıtması.
bu güne kadar çocukluğumuzda izlediğimiz filmlerde dahi ruhsal sorunları yaşayanların tedavi edildiği hastanelere akıl hastanesi, tımarhane denildiğini, ve tedavi sırasında insanların üzerine birkaç görevli tarafından deli gömleğinin giydirildirilerek yatağa bağlandığını, iyileştirmek adına elektrikle şok verildiğini izledik yıllarca.
bu izlediklerimiz, dinlediklerimiz deliran haller dışında bir pskiyatrist ya da pskoloğa gitmemizi frenledi herhalde.
elbette günümüz türkiyesinde herşey çok değişti. insanlara bakış, pskolojik sorunlara yaklaşımlar çok değişti. ama sıradan insanlar gözünde hekimlerimiz ve diğer yardımcı çalışanlarımız hala duygusuz sadece alacağı vizit ücretini düşünüyorlar.
biz seyirciler de muayene ve tedavi eden doktor ve ekipmanlarının bizleri dinlerken üzülmediklerini ve gözyaşı dökmediklerini biliyoruz. ama binnur kaya' yı izlerken doktorlarımızın renk vermediği yüzlerinin arkasında acılarımızı bir insan olarak yaşadığını ve etkilendiğini hissettik. binnur kaya' nın bize hissettirdikleri ile de doktorlarımızın; en az bizler kadar insani değerlere sahip olduğunu, kimselere açamadığımız yüreğimizin yakın dostları olduğunu gözledik.
bence bu dizideki hasta ve doktor karakterleri topluma çok güzel mesajlar verdi ve vermeye devam ediyor

08-11-2020 13:37 !! ++

Kırmızı Oda Yorum istanbullu gelin dizisi insanları resmen kandırmış oradaki süreyya'yla buradaki süreyya çok farklı ipekle fikret için gizli başroller diyorlardı doğru istanbullu gelinde ipek bile o kadar kötü diğildi

08-11-2020 09:52 !! ++

Kırmızı Oda Yorum tilbe saran
en iyi oyunucu

07-11-2020 08:58 !! ++

Kırmızı Oda Yorum tilbe saranı tek geçiyor en iyi pskolog canlandırma ödülü olsa tilbe sarana verirler
tilbe saranı tek geçerim tilbe saranı gerçek pskolog sananlar bile olmuş tilbe saran olan üstü bir oyuncu

06-11-2020 12:24 !! ++

Kırmızı Oda Yorum billur kayayı beğenenler birde istanbullu gelini izleyip tilbe saranı izlesinler

05-11-2020 22:45 !! ++

Kırmızı Oda Yorum bayiliyorum bu kirmizi odaya harika binnu kaya saten tek kelimeyle harika bir sanatcimiz cokta güzel rolünü yapiyor cok güzel tebrikler.

05-11-2020 14:40 !! ++

Kırmızı Oda Yorum bu dizi final yapsın ayıptır ya insanların özel hayatı deşifre oldu

05-11-2020 09:47 !! ++

Kırmızı Oda Yorum tilbe saran rolünün hakkı'nı veriyordu billur kaya zayıf kaldı bu rol için
istanbullu gelin dizisini tekrar izleyin ala yaz alya aynı kişi olduğunu anlarsınız
tilbe saranla billur kayayı izleyin hangisi daha iyi rol yapıyor anlarsınız
istanbullu gelinde ala yaz annesi öldüğü zaman annesinin pskoloğuna gidiyordu burdada melihanın kızı melek
alyayla meleği istanbullu gelinde biraz değiştirmişler galba
yada o bölüm için sentez yapmışlar
dizide biraz değiştirmişler çünkü kitapta alanın yada dizideki adıyla alyanın erkek arkadaşı pskoloğa gitmesini söylüyordu öyle anlatıyordu ala

04-11-2020 22:08 !! ++

Kırmızı Oda Yorum bayiliyorum bu diziye heyecanla bekliyorum ayla nasil olcak melegin kizi geldi bakalim nasil olcak fakat binnur kaya tam hakkini veriyor rolünün bu kadar olur o mimikler konusma tarzi sakinligi hanimligi tam doktor hanim cok güzel tebrikler:

04-11-2020 15:43 !! ++

Kırmızı Oda Yorum istanbullu gelindeki garip beyin hikayesi daha farklıydı

03-11-2020 17:18 !! ++

Kırmızı Oda Yorum iyi seçim olmamış gelişi güzel dizi yapmışlar oyuncular titizlikle incelenip kim hangi role oyun diğil iyice oyunculara izlenip araştırıp analiz edip öyle karar vermeleri lazım bu gelişi güzel bir dizi olmuş iyice analiz edip araştırsalardı billur kaya diğil tilbe sarana pskolog rolünü oynatırlardı

03-11-2020 08:15 !! ++

Kırmızı Oda Yorum alya diye birisi gerçekten varmı acaba

02-11-2020 17:45 !! ++

Kırmızı Oda Yorum istanbullu gelinle alyanın ilgisi yok galba çünkü ülkü üst sarpkan istanbullu gelin benim dedi istanbullu gelinin kızı benim demedi üstelik ülkü üst sarpkan yaşıyor süreyya öldü diyorlar ve bursa'daki herkez sarpkan ailesini bildiklerini iddia eder yorumlar yaptılar bu durumda alya istanbullu gelinle bağlantısı olamaz alya tek çocuk ülkü üst sarpkan üç kardeş ülkü üst sarpkanın kardeşi dört erkek kardeş alyanın babası üç kardeş ve kitaptaki alanın adı soyadını yazınca birşey çıkmıyor ama ülkü üst sarpkan yazınca çıkıyor dön hayata dizisi istanbullu gelin aynı diğil galba
ülkü üst sarpkanın eşi dört kardeş dizide dört kardeşlerdi dön hayatada üç kardeşlermiş gibi gösteriyorlar alya diye birisi yok ama ülkü üst sarpkan var oda istanbullu gelinin kızı diğil istanbullu gelinin kendisi olduğunu idda ediyor
ülkü üst sarpkan avukat diğil hukuk fakültesinide bitirmedi

01-11-2020 11:59 !! ++

Kırmızı Oda Yorum reklamların çok olması dizinin çok izlendiğini gösteriyor

31-10-2020 15:47 !! ++

Kırmızı Oda Yorum çok reklamiert koyuyor insanin bakariz gelmiyor🤭

30-10-2020 23:34 !! ++

Kırmızı Oda Yorum ya lütfen pskoloğo tilbe saran oynasın

30-10-2020 15:41 !! ++

Kırmızı Oda Yorum bayildim bu diziye tek kelime ile harika

28-10-2020 17:45 !! ++

Kırmızı Oda Yorum tilbe saranı pskolog rolünde tek geçerim gülseren budacıoğlu ya kendisi oynamalıydı kendisini yada tilbe saran gülseren budacıoğlunu oynamalıydı billur kaya yanlış seçim

26-10-2020 10:50 !! ++

Kırmızı Oda Yorum tilbe saran olmalıydı billur kaya diğil

25-10-2020 14:06 !! ++

Kırmızı Oda Yorum böyle yapımları ekranda görünce çok mutlu oluyorum diziyi tek kelimeyle özetlemem gerekirse muhteşem bence kanal 8in en kaliteli yapımı hatta tüm kanalların çünkü bişey izlerken veya okurken ne kazandiğımiz önemli. orda yaşananları veya yorumları izledikçe sanki kendi ruhumda olan ama farkedemediğim yaralarımı iyileştirmeye çalışıyorum ve empati özelliğimi geliştirdiğini farkediyorum emeğinize sağlık harikasınız

25-10-2020 11:08 !! ++

Kırmızı Oda Yorum billur kayaya pskolog rolü yakışmadı komedi dizilerine daha uygun tilbe saran pskoloğu canlandırsın istanbul gelindeki rolüyle tilbe saran gönül'lerde taht kurdu

23-10-2020 04:35 !! ++

Kırmızı Oda Yorum 19.10.2020 14.38 yoruma yürekten katılıyorum.diziyi seyrettiğim zaman hemen istanbullu gelin’de pskoloğ rolünü canlandıran tilbe saran’ı hatırladım.aynen yukarıda yorumdaki gibi tilbe saran bu rolü çok daha güzel bir oyunculuk yeteneğiyle seyirciye aktaracaktı.binnur kaya bu rol için biraz zayıf kalmış.yüz mimikleri her sahnede aynı.dizi sahnesine göre yüz mimikleri değişmiyor.bunun nedeni de tahminime göre binnur kaya’nın şimdiye kadar üstlendiği rollerin komedi türünde olmasından kaynaklanıyor.

22-10-2020 08:51 !! ++

Kırmızı Oda Yorum ayıp ya başkalarının hayat hikayelerini deşifre ediyorlar insanların mahremiyetide kalmadı bütün pskologlar gülseren budacıoğlu gibi insanların hayatlarını kitap dizi yapıyorsa kimse pskoloğa gitmesin bu danışanlar hepsi birlik olup gülseren budacıoğluna telif hakları davası açsınlar gizlilik politikasına aykırı davranılıyor burda

21-10-2020 16:59 !! ++

Kırmızı Oda Yorum kitapta ala istanbullu gelinde yaz kırmızı odada alya birde birisi süreyyanın kızının gerçek isminin deniz olduğunu söylüyor hangisi doğru acaba

20-10-2020 08:29 !! ++

Kırmızı Oda Yorum istanbullu gelin dizisindeki gibi burdada pskoloğu tilbe saran oynamalıydı tilbe saran pskolog rolünü daha iyi oynuyor
seçim çok kötü billur kaya diğil tilbe saran olmalıydı pskolog tilbe saran gerçek bir pskolog gibi istanbullu gelini izliyenlere etkisi altına alıp o hisse o duyguya çok güzel yansıtıyor gerçekten pskoloğa gitmesi gerekenleri gitmesi gerekenleri ikna eder gibi tilbe saran daha çok akıcı konuşuyor insanlar tilbe saranı gerçek pskolog bile zannetmişti tilbe saran o duyguyu daha iyi veriyor billur kaya aynı duyguyu izleyicilere yansıtamıyor burdada tilbe saran oynamalıydı

19-10-2020 14:38 !! ++

Kırmızı Oda Yorum bu dizi insanlara cok güzel mesajlar veriyor! ve ayri zamanda bizim türklerin cogu "piskologa giden delidir" düsünüyor. ve bu dizi umarim bizim türk milletin düsüncesini degistirir. cünkü piskologa gitmek gayet normal bisey. bu zamana kadar izledigim en kaliteli dizi

17-10-2020 19:09 !! ++

Kırmızı Oda Yorum istanbullu gelinde yaz kitapta ala burda kitaptakinin aynı olmasına rağmen kızın adı neden ala diğilde dizide neden alya anlamadım

11-10-2020 07:05 !! ++

Kırmızı Oda Yorum alya süreyya'yla faruğun kızı istanbullu gelinin orjinal hikayesi

08-10-2020 16:42 !! ++

Kırmızı Oda Yorum böyle bir saçma dizi olamaz toplum ahlakını bozuyor resmen insanların pskolojisi yeterince bozuk bide bu diziyi izliyorlar açın sırf para kazansın diye böyle saçmalıklarını millete sergiliyor

07-10-2020 22:07 !! ++

reklam veriletişim • © 2024 YazarOkur Dizi.