Camdaki Kız

Camdaki Kız
Dizi Türü:Aşk
Yapımcı:Onur GÜVENATAM
Yönetmen:Nadim Güç
Senarist:Seda Altaylı Turgutlu
Oyuncular:Burcu Biricik ->
Feri Baycu Güler ->
Devrim Yakut ->
Kanal:Kanal D
Link:https://kanald.com.tr/camdaki-kiz/
Puan:
4.5 / 10 | Oy: 780 | Yorum: 342

Camdaki Kız Yorumları

<< en son yorumları göster

Camdaki Kız Yorum konusu gerçek olaydan alınmış bu dizi giderek çekilmez olmaya başladı. şöför hayri baş karekter oldu. önüne gelen herkese akıl akıl vermeye başladı.
yakında rafet beye baş danışman olacak.
dizinin sonu hayırlı olsun. final çok uzakta değil.

19-05-2022 22:23 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayri karakteri tip olarakta karekter olarakta hiç nalan’a yakışmamış dizinin tek yanlış oyuncusu hayri bence, belki yönetmen aykırı bir tip seçmeye çalışmış ama olmamamış olmamış olmamış!!!

16-05-2022 15:32 !! ++

Camdaki Kız Yorum ekmek yediği kapıya ihanet ediyor bu düzenbaz karaktersiz hayrı,birde delikanlı rolü vermişler ne biçim iş hayriye bak kıza bak sedat dururken

16-05-2022 15:31 !! ++

Camdaki Kız Yorum evli bay veya bayanların başkalarıyla birliktelikleri kabul edilemez, her iki kesiminde öncelikle resmen boşanması gerekir, hele bir de çocuk sahibi iseler? !!! herkes sorumluluklarını bilmeli. sedat da, nalan da evli iken başkalarıyla birlikte olmaları kabul edilemez. hele evli olduğunu saklayan 3 çocuklu hayri ve baba parasıyla her türlü ahlaksızlığı sergileyen 2 çocuklu cana daha da kötü !!! rafet'in pera'nın annesi ile durumu, cavit eniştenin gülcihan hanıma yaklaşımı çok daha düşündürücü
ebeveynlere, çocuklarınıza sevgi, saygı aşılayın dersi verilmeye çalışılırken şu sergilenen konu çok daha kötü durumlara sebep olabilir !!! bu filmleri herkesin, her kesimin seyrettiğini bilelim. lütfen bu filmi bir gözden geçirin, bundan sonra olacakları da düşünün.
insanlar üzerinde nasıl etkiler doğurur.

13-05-2022 10:37 !! ++

Camdaki Kız Yorum türk dizilerinin seneryo yazarları size sesleniyorum.
lütfen yarattığınız karakterlere uygun davranışlar yazın. örneğin nalan'ın liseli kız davranışları, şöförüne olan ilgisi giderek saçma bir hal almaya başladı. holding patronu şöförü ile tavla oynayıp akıl alıyor vs.vs. siz anladınız artık. türk halkına kötü örnek olacak senaryolardan vazgeçin artık.

12-05-2022 23:20 !! ++

Camdaki Kız Yorum gercentende. sedat cana ile karisini aldatir iken ses cikmiyordu kimsenden. simdi sedat iyi. sadece toy deniyor. yaziklar olsun böyle düsüncelere. yaziklar olsun böyle düsünen erkek yetistiren annelere.

08-05-2022 23:51 !! ++

Camdaki Kız Yorum böylesi aptalca bir dizi tv de reyting yapar belki, lakin nasıl çok satan roman olmuş pes. izlerken kriz geçirip kapattım. ne hayri arkadaş, tüm karaktersizliği yapıp, delikanlı geçiniyor. sokakta cerrahpaşalının akibetine uğrarsa şaşırmam.

08-05-2022 02:38 !! ++

Camdaki Kız Yorum evli bir erkek karısını bir başka kadınla birlikte olup aldatması normal ama kadın başka bir erkeğe ilgi duyarsa o kadın linç edilmeli. ülkemizde kadın cinayetlerinin arttmasınımve cezasız kalmasının nedeni yukarıdaki iki yorumdaki düşüncelerin toplumda yaygınlaşmasından kaynaklanmaktadır.eğer yorumcu bir kadın ise çok daha yazık bu topluma.

04-05-2022 09:22 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayri sinsi, gizli bir kabadayı, ancak o eski rüküş arabesk türk filmlerine yakışır, benzetmişler. dizide halikatten seviye yok. hayri rafet beye kendini şirin, iyi kalbli dürüst ve zavalli gösteriyor, ona peşkeş çekiyor. madem o kadar mert, hangi cüreytle evli bir kadına, nalan'a göz koyuyor. feride bu konuda çok hakli. cana ve hayri karakterleri diziden çıkmalılar. gerçekten dizi çok itici hale geldi. insanların zekasına hakaret veya şaka gibi .
feridemi kazansın, hayrimi ? bence her ne kadar feride ruh hastasi olsa bile, yine de feride kazansın ! hayri gitsin yahu !! hiç gerekmeyen bir karater.! birde kıro, köyde karısı beklerken,... o nalana göz koymuş. yani senaryo böyle bir şeye nasil izin veriyor. bizim gibi akilli, zeki, ve böyle konularda hassas olan bir halka ??
hayri git !!

29-04-2022 22:38 !! ++

Camdaki Kız Yorum vallahi bu nalan manyagi annesinde daha pskopat geliyor bize , arsizin hayalleri rüyalari hayri efendi gizli gizli gezmeler bulusmalar sonrada millete beni sucluyorsunuz diye sitem etmeler ve gercekten bu ruhsuz nalanin mimikleri tam bir ruh hastasi...aslinda varya evet defolup gitsin sedatta canayla evlensin sonra bizler nalanin süründügünü ve cana sedat aski izleyelim ...nalan hanim vir fecim derdine düssünde bir görelim gene ruhsuz hayalet gibi ortalarda dolancakmi vallahi nalani izlerken korku filimdeki rusuzlari izler gibiyiz gercekten

29-04-2022 04:36 !! ++

Camdaki Kız Yorum şimde hayretle izliyorum diziyi. boyle bir rezil dizi gormedim. bizi dizi yapımcılar resmen aptal yerene koydular. ihanet olan şeyin aşk diye yutturmaya çalışıyorlar. hayri diyen adam pislikinin teki. nalan da. biz sedata kızıyordu. hayri ve nalan bin basar rsedata çünkü o bare melek gibi gören eye çalışmıyor. şok şok şok

28-04-2022 23:27 !! ++

Camdaki Kız Yorum final olsun bu dizi çok saçma ve berbat aman nalan defolup gitsin kuma olarak karekter siz hayri daha evli oldugunu bile söylemiyor işte zengin kadın sıkı terbiye görmüş nalan tertemiz yuvasını ailesini hiç bir neden yokken şöförün neyine etkilenmiş hiçbirşey anlamadık çünki ona şiddet uygulayan yok aile kızı gibi seviyor sedat ta çok iyi sadece toy biraz gayret edip sedati kendine çekebilirdi işte insana rahatlık batıyor gözü dışarda olmasın. gerçekten miydemiz bulandı feride hanıma hiç kızmıyoruz nalan ise kendi kendine yapmış hiç üzülmedik ellerine saglık feride hanım ama ne yazzıkı nalanın yaptıklarına dayanamayıp kendini yok ediyor. bu dizi final olsun. hiçbir örneği olmayan rezillikten başka birşeyi yok.kusura bakmayın bizim görüşümüz böyle herkes fikrini söylemekte serbestir tek kelime ile rezillik.

24-04-2022 10:50 !! ++

Camdaki Kız Yorum bence herkes feride hanima boşuna kızıyor kadın acayıp örf adetine düskün kötümü yapıyor kızını kocasıyla görmek çocuk sahibi olması onlara torun vermesi gibi mutlu terbiyeli namuslu olmasını istiyor aslında nalan sedat ile mutlu olsa feride hiç karismaz. aslında söyle bir bakilsa önce pembe gördüğünüz hersey bambaşka olup kapkaranlik dünyanın içinde olunur. bence feride çok iyi yapıyor dikkat edin nalana yine kar etmiyor kocasına yaklaşsa ondan sevdiği tatlıyı istese hemen alır sedat sevgi ilgi istiyor kocası elini değiyor söför hayriyi düşünüyor resmen ihanet ediyor hayride hayri olsa demek zenginlik yetmiyor saten bu dizi gerçek hayattan alınmış göya böyle zenginlikmi oluyormus böyle tahsil görmüş böyle sıkı bir terbiye görmüş nalan çok tuhaf gercekten çünkü kocası kocasının ailesi hepsi üstüne titriyorlar ve memnun deyil gözü dışarda çok çirkin hayri o kadar ileri gittik yatak odasının kapısının altından tatlıyı yemesini bile yazıp tatlıyı koyabiliyor sedat ne güzel dedı bence sen rezil ve terbiyesiz bir nalan ve hayri feride hanım saten kaldıramıycak ve gerçekten nalanın yüzünden kadın intihar edecek.nalanda hayrisine koşacak istegin ide oydu nalanın.eee o güzel yuvayı bir hiç ugruna yıkan nalan kuma gidecek çok utanç verici bir durum yazık. insallah daha fazla bu diziyi uzatmaz sezon final olur gerçekten berbat bir dizi.

22-04-2022 15:32 !! ++

Camdaki Kız Yorum diziyi çok severek izliyorum ama feride hanim nalana çok karışıyor en basindan beri buna sinir oluyorum.feride hanim bu kadar çok karismamasi lazım nalanda biraz annesine karsi tavrını koymali.

22-04-2022 12:37 !! ++

Camdaki Kız Yorum şu. nur süreri gördüğüm zaman filmi kapatıyorum ne kadar itici bir kadın bu filmi de senaryoyu yazan kadın da sanki iyi birşey yapmış gibi ortalıksalar bu kalitesiz şeylerle milleti oyalıyorlar ayıptır be

21-04-2022 22:31 !! ++

Camdaki Kız Yorum dizi eski türk filmlerine benzemeye başladı. nalan ile şöförü arasında liseli aşıklar ilişkisi can sıkmaya başladı. üniversite bitirmiş bir vali kızının(torunu) bu kadar cahilce davranış içinde olması son derece
saçma ve abartılı. seyircinin sabrını daha fazla zorlamayın.

21-04-2022 22:22 !! ++

Camdaki Kız Yorum yani bir tutturdunuz cana ile sedat diye başka konusu yok sanki kitabın. yazıklar olsun, rezil ettiniz diziyi. kitabıyla alakası kalmadı. seyredilecek gibi değil.

21-04-2022 21:52 !! ++

Camdaki Kız Yorum memleketinde 3 çocuğu ve hanımı bulunan hayri etrafına neden evli olduğundan bahsetmez ve çalıştığı evin gelinine karşı tutumu. bu kabul ediliyorsa pes doğrusu.
evli çocuklu birisi çalıştığı yerin gelinine tutumu kabul ediliyorsa ciddi bir sorun travma var demektir
yorum köşesine ilk yazıldığı tarihte ve de uzunca bir süre konulmayan yorumun, birkaç yorum konulduktan sonra lütfedilip konulması ilginç !! koymasanız da olur, hatta lütfen kaldırın.

21-04-2022 18:03 !! ++

Camdaki Kız Yorum nalan resmen kocasını aldatiyor aslan gibi kocası var istese sedati avucuna alır sedat nalan yaklaşıyor sedati suçluyor kız arkadaşıda resmen hayriye gitmesi icin fisekliyor ne biçim arkadaş insan eclisin der yani nalanda saten bence karekter siz yoksa söförüne bakarmi hayri saten rezilin teki ekmegini yediği insanlara böyle yapılırmi vallahı kim ne derse farketmez bakanın annesi çok iyi yapıyor saten onun ölümü ilede nalan hayriye gidecek bu kadar terbiyeden hicbirsey ögrenememis. mustafa nalana hiçde üzülmedim sadece gerçekten gerçek hayataki kimse bunları kendi hayatını anlatarak birkaç şeyler değiştirilerek oynaniyorsa benden o hanima hiç güzel ve karaktersizce gördüğünüz terbiyeye hiç yakışık almiycak tercih etmişsiniz ve sizin yüzünüzden anne nizin yani anneanne nizin ölümüne tüpe düz sebeb olmuşsunuz kadın caiz kaldıramadi senin yüz karası hallerini ben öbür yorumcular gibi kurtulduk demiyorum yazık ve ne kadar namusa önem verdiğini taktir ettim çünki ne yaptıysa nalanin terbiyeli olması için yaptı kocasına süslensın gıyınsin kusansin istedi bumu sizlerin kurtulduk diye yazdığınız yorum yaptığınız arkadaşlar. çok iyi yaptı ama nalan zirvadan çıktı gitti gör bakalım nalan hayrin önceleri iyi olcak ama oda sonradan sana ihanet edecek görecez.

18-04-2022 22:48 !! ++

Camdaki Kız Yorum bitse de kurtulsak şu rezillikten inşallah son sezondur saçma sapan berbat dizi

18-04-2022 07:06 !! ++

Camdaki Kız Yorum filmde yanlis yalan çok . hani sedat canayla yurt disina kaçiyorken bir kurus parasi kalmadigindan fikrini degistirmisti , simdida milyarlik arabalari cikti , peki onlari satib kaça bilirdi.
pezevekka 100 binlerce dolar vererek bilge almakda abartili . hemde çok sey abartili , boyle abartilar yapmasanizda inaniriz allah askinaa yaavvv ,,😂😂

17-04-2022 13:40 !! ++

Camdaki Kız Yorum bu dizi giderek arabesk ve piskopata bağladı. başlar da zevk ile izlerken şimdilerde abuklaşan konular nedeniyle izleyesim yok artık. milletin içi zaten daralmış durumda, diziyi bu baygınlıktan kurtarmazsanız fazla sürmez final final yaparsınız.
utanmasanız bir bölümü nalan'ın pencerenin önünde sabahlayıp sonra ayağa kalkma sahnesi ile tamamlayacaksınız. ey seneryo yazarı hiç yabancı dizi seyretmiyormusun. türk halkı ile dalga geçmeyi bırakın da bu diziyi bu hantallıktan kurtarın.

15-04-2022 22:30 !! ++

Camdaki Kız Yorum nalan çok saf aşırı saf hala idrak edemedi o evde ve dışarda nerede olursa olsun anne dediği kadın onu görüyor duyuyor izliyor ve meşrebine uygun gardını alıyor...
daha doğrusu saldırıya geçiyor...

15-04-2022 01:30 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayriye yoğunlaşin gerçekten izletiyor
hayri+nalan+ müslüm
dizi kendine geldi
10 numara 5 yıldız...

15-04-2022 00:08 !! ++

Camdaki Kız Yorum dizideki oyuncular hepsi başarılı.ancak hayri bey ve feride hanım dizinin gerçek kahramanları.hayri beyi bu diziye yönetmen veya yapımcı kim tercih ettiyse cok tebrik ederim.olaganustu duygu yaşatıyor.rolune sanatçı cok guzel yakışmış.hayri bey gibi insanların olabileceği umut oluyor.feride hanım nefes aldırmıyor izlerken kalbimiz adeta duruyor.onu hep dizilerde görmek isteriz
hayri bey rolünü yaşatan sanatçı iyi ki varsınız
genç kuşak içinde muhteşem sanatçı
tebrikler

14-04-2022 23:58 !! ++

Camdaki Kız Yorum yukarıdaki hayri hakkimdaki olumsuz yorum yapanlar hangi küçük kesim belli unutmayın halkın büyük kesmi biziz ve hayriye sonsuz destek veriyoruz o olmasa dizi yalan olur he birde tabi müslüm gürses...saygilat

14-04-2022 23:42 !! ++

Camdaki Kız Yorum 3 çocuklu evli hayri, evin ve de patronun gelinine aşık oldu, ne iyi değil mi? dünyanın hangi toplumunda bu kadar böyle durumlar var? !!! bir bireyin tabiatıyla insani duyguları var, ancak aynı birey bir toplum içerisinde yaşıyor, koca dünyada veya ıssız bir adada tek başına değil, tabiatıyla toplumun kurallarına, değerlerine herkes uymak durumunda, aksi takdirde toplumun birçok bireyi hayri gibi, cana gibi sedat gibi olursa o toplum ne olur? !!! kaos!!! kargaşa! dejenere! mesela cana, ne iyi değil mi? 2 çocuk annesi, nerede sorumlulukları? nasıl bir anne? nasıl çocuk yetiştiriyor? cana, kendi babası ahlaksızlık sergiliyor, ona tepkili, peki kendisi ne yapıyor? 2 çocuk annesi cana!! hele sedat!! ve de cana !! maddi varlık var, ayrıca ahlaki değerlere bak !! cana baba parası ile geçinen, sorumsuz, her istediğini yaptığını zanneden, netice de ruhen hasta !! bu ismi sayılanların hepsi rehen hastalar değil mi? anne, baba hataları değil mi? bunlar küçük yaşlarda sevgiden uzak büyüdüler, baskı altında kaldılar, bu nedenle de büyüyünce kendilerine hakim olamıyorlar, hayatları böyle!! biraz doğru, ama tamamen değil, neden? tabii baskıcı ailelerin çocuklarında problemler olabilir, ancak bu kadar uç noktada değil, nitekim bu bireylerin anne baba baskısı olmuş, ancak bireyin okuduğu, öğrenim eğitim aldığı okullar, sedat, nalan üniversite öğrenimi görmüşler, sınıflara okul bahçelerine her daim anne baba gelmez, ayrıca akıl var, iz'an var, insanlar büyüdükçe dış dünya ile ilişkiler arttıkça evdeki ebeveyn hatalarını görüp akıllıca davranabilir, bu kadar abartmayalım !!! ayrıca şu sedat'ın aldığı otomobillere ne demeli? babasının hatası değil mi? ah ne babaymış? tabii rafet beyin tutum ve davranışları tasvip edilmez, ancak babası çocukluğundan beri baskıcı tutum izledi diye milyarlar değerince çok sayıda otomobil alıyıor, ne imiş? otomobil koleksiyonu, çalıştı, alın teri döktü, otomobil koleksiyonu yaptı, değil mi?!! hep baba baskısı, değil mi? dış çevresi fazlasıyla olan, yüksek okul mezunu sedat'ın ne suçu var?
çalıştı, satın aldı !!! aslında değil mi? her çocuğa böyle baskı uygulanıncaya kadar bir pskologa götürülse bütün bunlar olmayacaktı değil mi? mesela, 3 çocuk babası hayri bile, keşke çocukken ne yaşadıysa bir doktora gitseydi de şu anda evin evli gelinine patronun gelinine bu şekilde davranmasaydı? keza cana? !!! bu arada feride de 3 çocuklu evli hayri isimli kişiyi neden rafet beye söylemez? nitekim, kişilği gelişmemiş, kendini korumaktan aciz, hayri ile arasına mesafe koymayı bilemeyen evli nalan'ı annesinin hala koruması, buna izin verilmesi, koskoca toplumlarda kaç kişinin yaşamı böyle? !!! tabii ki bir aile içerisinde çocuk yetiştirmek önemli, sevgi, saygıyla yetiştirilmiş çocuklar şanslı, ancak insan hayatında ölüm, kayıp, ayrılık gibi olaylarla tanışan insanlar, talihsizlikler yaşamış olabilir, ciddi maddi sıkıntılar yaşamış, ancak nice insanlar bu olaylara rağmen hayata bağlı, mücadeleci, şahsiyetli hatta toplum içerisinde yer etmiş bireyler de olabilir, bu filmdekiler çok uç noktada. bu filmleri herkesin, her kesimin, her yaş grubunun merakla seyrettiğini bilelim, özellikle cana ve hayri örneği, bu örnekler, bu kesimler üzerinde nasıl etkiler uyandırır? bir düşünelim, tabii ki gönül ister ki problemli, ruhsal bozukluk olan bireyler ruh doktorlarına gitsinler, aileler çocuklarını sevgi içerisinde büyütsün, şiddet göstermesin, aşağılamasın, ancak bu örnekler topluma daha güzel örneklerle de empoze edilebilir, olumlu, sevgi dolu davranışların insan hayatını olumlu etkilediği, sevgi saygı davranışlarını içeren filmlerle de gösterilebilir, diğer taraftan bizim toplumun değerleri, aile anlayışı gerçekten iyi, tabii olumsuz unsurla olabilir, toplumun çoğunluğu olumlu duygular içerisinde, bu kabil uç noktada olanlar lütfen bu şekilde gösterilmesin !!! herkes izliyor!!! toplumda her aklı başında, insani duyguları olan bireyler, kadına, çocuğa şiddet olaylarına karşı unutmayalım.

14-04-2022 23:28 !! ++

Camdaki Kız Yorum nalan in annesi biktirdi

14-04-2022 22:04 !! ++

Camdaki Kız Yorum sedat in çok değerli arabaları var.annelerinin servet değerinde giyemediği kıyafetleri ayakkabılari çantaları var.muzonun ve ablasının kenarda hicbirseyleri yok.para bulmak için annesinin çantalarını satıyo.niye haksız dağılım olmuş.bu kadar büyük paralari babalarından nasıl kacirmislar

14-04-2022 20:31 !! ++

Camdaki Kız Yorum dizideki oyuncuların konuşmalarını anlayamıyoruz bunun sebebi de dizi müziğinin çok yüksek tonda olması yönetmenin bunu göz ardı etmemesi gerekir
üstelik aynı sorun yargı dizisinde de var üzik sesi çok fazla konuşmacıların sesleri yeterli olmuyor arka fonu insan biraz kısar bunları dikkate alın lütfen

10-04-2022 23:39 !! ++

Camdaki Kız Yorum bu dizi berbat bir sekile girdi coooktan izlemiyoruz

08-04-2022 18:02 !! ++

Camdaki Kız Yorum artık bu dizi izlenmez. iyice bozuldu. oyuncuların emeklerine yazık.

07-04-2022 23:38 !! ++

Camdaki Kız Yorum dizi arabeske bağladı. ayrıca koskoca holding patronu rafet koroğlu gibi birisinin
çocuklarının maşallahları var. al birini ver birine
nalan'a gelince kariyeri yerlerde sürünüyor.
dizi giderek antipatik olmaya başladı. yapımcıların
dikkatine diyorum.

07-04-2022 23:35 !! ++

Camdaki Kız Yorum bu dizideki karakterler kadar sapık kişilikler izlemedim bu güne kadar. nasıl bir senaryo bu böyle
dizi her geçen gün daha berbatlaşıyor. dizi yapımcıları burada yazılan yorumları okumuyor mu?
böyle giderse türk halkını dizilerden nefret ettireceksiniz. biraz kendinize gelin. türk halkı
ile alay etmeyi bırakın artık.

07-04-2022 22:28 !! ++

Camdaki Kız Yorum bu dizi nin finali hayri karakteri nedeniyle olacak

07-04-2022 21:23 !! ++

Camdaki Kız Yorum gercek hayattan uyarlanand iziler hep o hikayden devam etmiyor hikayeyi cok degistiriyorlar. ayni bire bir gitmesi sart degil hiykayeyi biraz degistirebilirler

04-04-2022 17:38 !! ++

Camdaki Kız Yorum böyle salak bir senaryo görmedim. evli bir kadının evliliğine bu kadar annesinin müdahalesine izin vermesi kadar salakça bir senaryo olamaz. en yakın zamanda finalini yapında kanalı meşgul etmeyin.

03-04-2022 15:53 !! ++

Camdaki Kız Yorum evin çalışanına aşık olmak da neyin nesi yada ekmek yediğşn kabı kirletmekde ne oluyor dizi nereye gidiyor nalanın hayriye gülmesi hele beni benden aldı bukadar basit olmasın hayat.tüm bunlardan izlemeyi bıraktım .

01-04-2022 14:47 !! ++

Camdaki Kız Yorum camdaki kız, gerçekten gercek hayatta nalan böyle yaşamışsa acayip saçma bu kadar sıkı bir terbiye içinde büyüyen bir kız evliyken kocasına daha yakın olacagına şöförle resmen flört ediyor sarılıyor çok acayip nasılda çenesi açılıyor hayrinim yanında aslında sedat çok iyi fakat toy nalan onu kendine çekebilir çok güzel bir yuvası olabilir fakat kendi kendine kocasını mecbur bırakıyor başkasına gitmesine tamamen yaşadığı kendi suçu. sen zengin çok güzel terbiye görmüş bir kadın olarak çok ayıp şöförlerünle gezmen pisklet binmem bunları sedatlada yapabilirsin sedat yapar nalan istedikten sonra ama nalanın gözü kaymış hayride rezil evin ekmegini yiyor öyle patrona yapılırmı çok igrenç işte insanlar böyle rezil nalanda aynı mustahak anne boşuna bu kadar sıkı büyümesinin yalanda konuşuyor nalan herşeyde konuşuyor insanlar hakettiklerini yaşar güzelim yuvasını bozacak git hayrine bakalım sonun ne olacak kafasız nalan.
insan utanır ya aile üstüne titriyor sedat nalandan sevgi bekliyor işte çok sıkı bir terbiye alanın sonu budur rezil hayri evli çocuları köydeler hiç bahsetmiyor salak nalanda kuma gitcek al sana insanlara rahatlık batıyor. bu hikayenin romanını okudum hiç nalana üzülmüyorum tamamen kendi suçu kendisi yuvasını bozuyor kendisi kocasını uzaklaştırıyor hakettigini yaşıycak nalan.

01-04-2022 12:37 !! ++

Camdaki Kız Yorum yorum yaparken bilinçli yorumlar yapılsn
gerçek hayat hikayesinden uyarlandığını unutmayın. nalan ve hayri ilişkisini beğenmeyen izlemesin o zaman. bu ikilinin ilişkisi olmak zorunda yoksa hikayeden uzaklaşmış olur. sorun dizinin gereksiz sahnelerle uzatılması. 3. sezona uzatmaya gidiliyor ama unutulmamalı ki uzadıkça sıkmaya başlar. böyle devam ederse yayın günü karşısına başka kaliteli bir dizi çıkarsa kaybeder. daha hayrinin eşinden bile bir iz yok. yorum yaparken gerçek hayat hikayesinden uyarlandığını unutmayalım
biraz daha akıcı olabilir. gereksiz sahnelerle zaman doldurulmaya çalışılıyor
dizi de kalite yaratılmak isteniyorsa yargı dizisi örnek alınmalı. camdaki kızı izlerken yeşilçam filmi izliyormuş gibi hissediyorum
burada da iş yönetmene ve yapıma düşüyor
türkiye de maalesef şu var: dizi tutuldu hadi uzatalım
nalan ile hayri aşkını eleştiren yakıştırmalar toplum değerlerinden bahsedenler: hayri insan değil mi. şoför olunca değersiz mi oluyor. şoföre aşık olan nalan suçlu demek. bu yorumları yapanlara sormak isterim. dizi yi hangi kafayla izliyorsunuz. burada eleştirilecek kişi sedat. demek ki sedanın yaptıkları bu kişilere normal geliyor. buradaki ana konu şu: nalan sevgi ye aç. bu sevgiyi kimde buluyorsa ona aşık oluyor. gülmemek elde değil. toplum değerlerinden bahsedip nalan ı suçlayanlar sedat karakteri onlara normal geliyor demek ki
son sözüm nalan muzo yakıştırması yapanlara: demek bir kadının şoförüne aşık olması normal değil ama kayınbiraderine aşık olması normal. siz nasıl bir toplumda yaşıyorsunuz acaba

01-04-2022 11:59 !! ++

Camdaki Kız Yorum soför evli birde evin gelinine ask oluyor ya ayip hic baska birsey bulamadimz
muzo ile nalan olsun
izlemeyi ailecek coktan biraktik
örf ve aile kurallarimiza hic saygi kalmamis
bir ilerleme bulamiyosaniz final yapin

31-03-2022 23:50 !! ++

Camdaki Kız Yorum kadro güzel, oyuncular kaliteli ama senaryo çok başarılı değil. çelişkiler ile dolu. bütün türk dizilerinde olduğu gibi karakterlerin davranışları çok abartılı. normal hayatta bu kadar çelişkili davranışlar olmaz. doğal olması gerekir. senaristler hiç yabancı dizi seyretmiyor mu?

31-03-2022 23:34 !! ++

Camdaki Kız Yorum nalani soföre yakistirmayin hic olmadi
nalanda yüz verip durmasin
en güzel muzo yakisiyor nalana. neden nalanla muzoyu bir ikili olmuyor senaristler glrmüyonuzmu böyle yönetin diziyi

31-03-2022 21:59 !! ++

Camdaki Kız Yorum dizi yi şoför karakteri nedeniyle izlemiyoruz
evin hanımına aşık olmak ne demek
bunu birde masum aşk diye sunulması
izlemiyoruz

rtük 'ten de inceleme rica ediyoruz

masum aşk diye diye
evli barklı insanları
birbirlerine yaza yaza

aile yapısı bitiyor

toplum çöküyor bunun vebali kime...

31-03-2022 20:15 !! ++

Camdaki Kız Yorum evet bende muzo yu nalana cok yakistiriyorum. neden senaristler bu ikiliyi birlestirmiyor ikisi cok iyi anlasiyor ve ayni kafadan.

31-03-2022 04:27 !! ++

Camdaki Kız Yorum bu diziyi sadece ve sadece cihangir ceyhan için bakıyorum yani hayri karakteri bence biraz zayıf kalıyor biraz aksiyon yuklenirse daha iyi olur

25-03-2022 22:38 !! ++

Camdaki Kız Yorum kim ne derse desin. ben bu dizi bakmaktan çok keyif alıyorum. insanların çeşitli karakterler, ilginç sırlar ve komik sahneler. oyuncular de çok iyi oynuyorlar. sadece bir şey merak ediyorum: senaryoda neden nalan muzo ile birlikte olmuyor? ikiste birbirine yakın karakterler, birbirine iyi anlaşıyorlar bence iyi bir çift olabilirler. öyle devam etsin dizi, eğlenceli akşamlar için teşekkür ediyorum!
son bölüm televizionda kaçırdım, internet te baktım. feride ve rafetbey çok güzel oynuyorlar, dialoglar iyi. vay beh keyifli!

25-03-2022 17:01 !! ++

Camdaki Kız Yorum gittikce saçma olmaya başladı dizi ve kızına bukadar saf olama . ilk başlarda iyi başlamıştı ama son zamanlar dizi uzadıkça saçma olmaya başladı

24-03-2022 23:19 !! ++

Camdaki Kız Yorum nalan sasirdi kendini soföre verdi hic olcak kabullencek gibi degil. nalan hanim kendine gel

23-03-2022 18:17 !! ++

Camdaki Kız Yorum valla artık nalan'a da uyuz olmaya başladım.kendini ona nasıl yakıştırabiliyorsa, tipsiz hayri'ye basbayağı pas vermeye başladı. hayri'ye yerini bilmediği ve patronunun eşine göz diktiği için zaten uyuz oluyorum, hatta bu duruma herkes uyuz oluyor ama nalan'ın da ona farklı davranmaya başlaması, en özel oyuncağı safinaz'ını ona hediye vermesi falan, artık bu durumu iyice çığrından çıkardı. bu ne ya, nalan'ı bula bula bu külhanbeyi tipli hayri'ye mi layık gördünüz. annesine bu güne kadar hiç karşı gelmeyen nalan hanım, konu hayri olunca nasıl dik kafalı oluverdi. gerçekten konu iyice saçmalamaya başladı, çekilmez bir hal aldı.
hiçbir davranışına onay vermediğim feride hanıma, hayri hakkındaki çıkışlarına ilk defa onay verir oldum. tamam nalan'ın feride hanımın hasta ruhu yüzünden ona yaşattığı eziyetler ne kadar yanlışsa, nalan'ın da kendine hiç denk olmayan şöförüne yakınlık hissetmesi, ondan teselli bulmaya çalışması o kadar yanlış. buna bir son verilmeli.

20-03-2022 17:58 !! ++

Camdaki Kız Yorum ya kimse kusura bakmasin serdar böyle uyuz bir kiza iyi bile tahamnül ediyor . konusmam yemem icmem hareket etmem incilerim dökülür aman üstüme gelmeyin aglarim hassasim aman bana dokunma pskolojim bozuk bu nedir ya bu nalani izlerken biz izleyicilerin bile ruhu daraliyorsa serdar ne yapsin vallahi serdar yerden göge hakli getirdiler cansiz manken gibi annesi tarafinda ruh hastasi olmus bir kizi evlendirdiler cocugu sonrada bu pskolojisi bozuk kizi aldatti diye cezalandiriyorlar pes gercekten pes...kiz evin diger erkeklerinin yaninda hatta söförle bile bül bül kesilirken kocasini kücümseyen ruhu bozuk bir kiz ama neymis bizler anlayisi nedir ne olrsa olsun evlendin bir kere pskopat bile olsa cekecen anlayisindan esinlenerek yazilmis bir dizi bizce bu dizide zulüm ceken serdar...baba tarafindan evlat deyilde köle olarak muamnele gören serdara birde nalan gibi eziyeti eklerseniz sonucta budur...ayyy baydiniz su ruhsuz nalana bi hareket verin artik . hatta cocuklarina zülümü mübah sayan rafetinde aklni basini getirin yada deyistirin birseyler yapin yoksa dizi bitmistir demek

19-03-2022 22:13 !! ++

Camdaki Kız Yorum cok tuhaf bir diziye dönüstü nalan kendinden gecmis müslüm baba dinlerken konu yok dizi tikandi soför bunaltti. dizi diziden cikti aslinda dizi bitmis durum nasil uzatiriz diye cabalaniyor final yapin bosuna cabalamayin ozaman hep kötüye gidiyor

16-03-2022 13:01 !! ++

Camdaki Kız Yorum ne bu yaa, diziyi iyice arabekse bağladılar. nalan'a kendinden geçercesine müslüm dinletiyorlar. hiç nalan'la serhat birbirine denk mi ya, külhanbeyi tipli serhat'ı, dünyalar güzeli nalan'a nasıl yakıştırıyorsunuz, olacak iş mi !!! bu saçmalıktan dolayı diziden soğudum, iyice saçmaladınız çünkü.
pardon yaa ònceki yorumumda hayri yazacağıma serhat yazmışım. hayri'nin nalan'a olan ilgisinden o kadar rahatsız oluyorum ki, adamım adını bile duymak istemiyorum. kendini nalan'a nasıl yakıştırabiliyorsa ...
yazılan yorumları okuyunca anladım ki, benim gibi herkes hayri den rahatsız. o kadar doğru tespitler var ki, sedat nalan'ı aldattığı için kötü adam ama patronunun hamile karısına kötü gözle bakan hayri, dürüstlük, iyilik sembolü olarak gösteriliyor. bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu..

14-03-2022 21:06 !! ++

Camdaki Kız Yorum nalanla soförü nasil yakistiriyonuz. soförün nalana ask olmasi cok sacma birde üstelik soför evli ve dört cocuk babasi. birakin bu soför askini soför izlemekden baydi bunaldik soförun nalana askini izlemekden soförü gösterip durmayin böyle devam ederse diziye bakmayi tamtam birakcaz senarist ler canani sedaddan uzak tutun canan da yettiii soför de yettiii

13-03-2022 15:02 !! ++

Camdaki Kız Yorum diziye zaman geçirtecek gereksiz ve abartılı saçma sahneler sık konulmaya başlandı. bırakmam yakındır.

10-03-2022 23:08 !! ++

Camdaki Kız Yorum bence nalan la hayri hiç yakışmıyor yakışmadığı gibi dsha başından beri patronunun hamile karısına göz koysn bir aşk hiksyesi olsmaz birde hayriyi çok dürüst deliksnlı gibi gösteriyorlr dürüstlük bunun neresinde sen patronunun hamile karısına göz koy üstelik evde seni bekleyen ksrın ve 4 çocuğun olsun nereden bskarsan çarpık ilişki nalanda güya okumuş kocasına zehirli dular içiriyor burcu biricik olmasa hiç seyredilecek ysnı yok

10-03-2022 20:12 !! ++

Camdaki Kız Yorum selamlar.. diziyi ilk bölümünden beridir çok severek izliyorum.. camdaki kızın kitabını da okumayı çok isterdim.. aslında gülselen budayıcıoğlunun tüm kitablarını okumak isterdim.. dizi şu son bölümlerinde iyice heyecanlı olmaya başladı sanki başka evrene geçiş yaptı gibi.. saf dediğimiz nalan sonunda gözünü açtı, gerçekleri görmeye başladı.. şimdiye kadar aptal yerine konulmuş.. ama bundan sonra herkesten intikamını alacak artık nalan eski nalan değil.. nalanın bu hallerini görmeyi seyirci o kadar çok bekledi ki.. sıkılıp bırakanlar bile oldu diziyi çünkü nalanın gözü çok geç açıldı.. ikinci sezonda dizimize cihangir ceyhanda katıldı ve çok yakıştı hayri karakterine.. nalanla aralarındaki şey beni çok heyecanlandırıyor.. keşke kitapdaki kimi olmasa.. değişiklik yapmasalar.. hayri de nalanı üzmese, herkez gibi :((

Nergiscan🦋 • 10-03-2022 05:42 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayrı karakteri gibi karakterlerin dizilerde olmasını istemiyoruz
evin hanımına aşık olmak ne demek
evin namusuna göz dikmek  ne demek
çok çirkin bir durum
iğrenç bir şey
bu karakterin  diziden çıkması lazım

biz bu ve bunun gibi
gayri meşru ilişkiler içeren diziler istemiyoruz bu tip diziler olumsuz örnekler olmakta aile yapısını dinamitlemekte

ve biz bu dizi bunun gibi dizileri istemiyoruz

rtuk u bu konuda incelemeye davet ediyoruz

05-03-2022 19:53 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayrı karakteri dizinin kalitesini bozuyor
evin hanımına namusuna göz dikmek çok çirkin bir durum iğrenç bir şey
bu adamın diziden çıkması lazım
biz bu ve bunun gibi gayri meşru ilişkiler içeren diziler
rtuk bu konuda incelemeye davet ediyoruz

05-03-2022 15:32 !! ++

Camdaki Kız Yorum dizideki hayri rolünün hadsizliği çok sinir bozucu dizi yi izlemekten vazgeçeceğim..

03-03-2022 23:18 !! ++

Camdaki Kız Yorum bana kalırsa nalan cocuk doğurup bir iş korup çağdaş bir kadın olup herkese super bir ornek olsun.

28-02-2022 21:02 !! ++

Camdaki Kız Yorum değişiklik yapsalar olacaktı..

Nergiscan🦋 • 28-02-2022 20:30 !! ++

Camdaki Kız Yorum selamlar.. diziyi ilk bölümünden beridir çok severek izliyorum.. camdaki kızın kitabını da okumayı çok isterdim.. aslında gülselen budayıcıoğlunun tüm kitablarını okumak isterdim.. dizi şu son bölümlerinde iyice heyecanlı olmaya başladı sanki başka evrene geçiş yaptı gibi.. saf dediğimiz nalan sonunda gözünü açtı, gerçekleri görmeye başladı.. şimdiye kadar aptal yerine konulmuş.. ama bundan sonra herkesten intikamını alacak artık nalan eski nalan değil.. nalanın bu hallerini görmeyi seyirci o kadar çok bekledi ki.. sıkılıp bırakanlar bile oldu diziyi çünkü nalanın gözü çok geç açıldı.. ikinci sezonda dizimize cihangir ceyhanda katıldı ve çok yakıştı hayri karakterine.. nalanla aralarındaki şey beni çok heyecanlandırıyor.. keşke kitapdaki kimi olmasa.. değişiklik yapmasalar.. hayri de nalanı üzmese, herkez gibi :((

28-02-2022 20:29 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayrı nin diziden çıkması lazım

dizi arabeske bağladı

izleyici cana ve hayriden bıktı bıktı bıktı

26-02-2022 17:31 !! ++

Camdaki Kız Yorum dizi güzel ancak son bölümler iyice arabesk oldu.hayri karakteri hiç uygun olmamış başkabir şey bir oyuncu seçilmeliydi.

25-02-2022 23:19 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayrı ve arabesk bu dizinin tadını kaçırmış
nalan hayriyle olmasın
hiç mi hiç olmuyorlar ayrı dünya insanları
sedat yola gelsin çocukları olsun birlikte buyutsunler

25-02-2022 17:33 !! ++

Camdaki Kız Yorum herşey iyi güzel severek izliyoruz ama müzikleri yüzünden konuşmaları duyamıyoruz.kısınnn

24-02-2022 23:51 !! ++

Camdaki Kız Yorum erkek esini aldatiyor o kötü biri anladik amaanlamadigim söför evli ve hamile bir kadina ask oluyor o güzel gözserilmeye dürüst biri olarak gösterilmneye calisiyor ve ekmegini yedigi evin namusunda gözü arada nefark var esini aldatan ewrkekle bunun anlamadim insalah anlayan vardir

24-02-2022 23:24 !! ++

Camdaki Kız Yorum bu geceden sonra artık bu diziyi asla izlemem.

24-02-2022 23:22 !! ++

Camdaki Kız Yorum en gözde dizi camdaki kiz final yaparsa çok üzülürüz oyuncular çok başarılı 3 4sezon devam etmeli yalnız hayri nalana yaklaşmasın sinir oluyoruz oyunculari tebrik ederim

24-02-2022 23:19 !! ++

Camdaki Kız Yorum nalan’ın büyücü canavar annesinden bıktık artık .. ne güzel örnek oluyorsunuz kalbi zaten kötü olan insanlara.. gerçekten bu mudur yani . büyücü , canavar bir anne , salak uçkursuz bir koca ... final yapın ... gerçekten saçmalamalara bıkmadınız , ama biz izlemeye bıktık ...

24-02-2022 23:09 !! ++

Camdaki Kız Yorum camdaki kız, en güzel dizi oyuncuları harika çok seyircisi var 3 4 dönem oynaması lazım senarst tebrik ederim

24-02-2022 22:52 !! ++

Camdaki Kız Yorum bu dizi romanından o kadar uzaklaştı ki artık izlenecek tarafı kalmadı. oysa ki romanına göre konu çok daha geliştirilebilir. nalan şöförüne aşık oluyor, o lüks hayatı bırakıp yoksulluğu seçiyor, bu arada annesi ölmüş oluyor, hayri bey’in karısını ve çocuklarını öğreniyor, onları kabul ediyor, hayri vurulup ölüyor...falan falan...takıldılar bir sedat cana aldatmasına vıdı vıdı yapıyorlar. artık izlenmez...

24-02-2022 22:27 !! ++

Camdaki Kız Yorum söför biktirdi canan da biktik sedatdan biktik nalandan biktik nalanin annesinden de biktik bu diziden tamamen biktik izlemiyoruz

23-02-2022 16:48 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayri diziyi baydi/ bozdu. hayride baska bir sey göstermiyonuz final yapin
canan da bir türlü sedati birakmadi tersine sedat da canani birakmadi sedat da nalana hic saygi/ deger vermiyor yazik oldu nalana. nalan artik herseye boyun egmesin biraz kendini göstersin
bu dizi ailecek izleniyor ne kadar kötü olaylalar/ örnekler.

20-02-2022 19:38 !! ++

Camdaki Kız Yorum genç, çocuk ve de eşine şiddet uygulayan veya benzerleri gibi birçok insanı göz ardı ederek bunu bir film edasıyla izleyip yorumlara alaycı eda katanlar da düşündürücü !!!

18-02-2022 15:52 !! ++

Camdaki Kız Yorum şöför bütün diziyi bozdu seyredilmez artık

18-02-2022 08:40 !! ++

Camdaki Kız Yorum evin küçük zengin oğlunun bütün yaptığı kötü hareketlerin, kişiliksiz, zayıf tutumunun sebebi, çocukluğunda yaşadıkları, babası değil mi? kim bilir? cana çocukkken neler yaşadı ki şuanda ki yaşamı, iki çocuğuna rağmen evli çapkın küçük oğulla yaşadıkları ortaya çıktı, feride'nin ruh hastası olmasının sebepleri ortada, suçsuz günahsız nalan'ın çocukluğundan itibaren çektikleri, işkenceler, şuan ki korkak, öz güvensiz, kendi kendine karar alamaması, şahsiyetsizlik ortaya koymasına sebep olmuş, kim bilir? hayri çocukken neler yaşadı ki, çalıştığı işyerinin sahibinin gelinine çok çirkin yaklaşımlarda bulundu? çocuklukta yaşanan birçok olumsuz olay, insan hayatının ileri ki yıllarında o insan da ruhsal sıkıntı yaşamasına sebep olabilir, ancak insanların hayatında ebeveynlerinin dışında, çevresel faktörler de etken, kötü olaylara tanık olmuş nice insan ileri ki hayatında, bu dizi filmlerde ki gibi olmayabilir, güçlü karakter ortaya koyup işinde aşında, sosyal hayata adapte olup yaşantısını sürdürebilir, bu filmlerde ki yaşananlar uç noktada yaşamların neticesi, ruh sağlığı bozuk ailelerin çocuklarında bunlar olabildiği gibi, dış çevreden etkileşimle ayakta kalıp mücadele edenler de olabilir, bu nedenle buradan ebeveynlere ders mahiyetinde bu olaylar dile getirilirken toplum sağlığına da dikkat etmek gerektiği düşünülmektedir, bu meyanda bu filmleri her yaş grubunun, herkesin seyredebildiğini bilelim, bunların bu kesimler üzerinde ne şekilde etki yapabileceğini de bilelim. lütfen sevgi, saygı hoşgörü, paylaşım, yardımlaşma, eğitim ve öğrenimi teşvik edici filmlere verilmesini rica ediyoruz, bu bahsedilen unsurlar uyutma değil, tam tersi bireylere güzel, olumlu duygu, düşünce ve davranışlar empoze eder, bilhassa çocuk ve gençler için. ebeveynlere bir şeyleri hatırlatmanın yolu mutlaka bu kötü örnekler olmamalı, bunlar sevgiyle, saygı unsurlarıyla da anlatılabilir.
not:17/02- 20:41' görüşlerin devamıdır.

18-02-2022 02:20 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayriden biktik. nalan da ne öyle sedat da baydi cocuk ruhlu sedat. konu bulamadikca iyice sacmaladi dogrusi dizi bayiyor
hayri sahneleri baydi yeter artik hayrinin nalana hayranligida baydi biz birakiyoruz izlemeyi dizi tamamen baydi.
canan da cani oldu dur durak bilmiyor hic baska birsey göstermeye niyetli degilsiniz senaristler
birde herkese cok hayriyi gösteriyonuz. neden acaba
nalanda kendini göstersin cananada sedatada haddini bildirsin. ne bu nalan iyice salak. gibi gösterdiniz. canani görmekten bunaldik.
bütün dizi baydi baydi baydi. tmm kaldirin
🙈

18-02-2022 00:15 !! ++

Camdaki Kız Yorum güzel başlayan dizide şöför bey başrole mi geçti hep o işleniyor biz burcu biricik’i seyretmek istiyoruz dizi eski heyecanını kaybetmeye başladı
bu dizi ‘şöför hayrinin dizisine döndü arabeskin ne işi olur bir dizide
izlenmezzz
dizi bozuldu hayrinin dizisi oldu

17-02-2022 23:19 !! ++

Camdaki Kız Yorum bu dizi herkesin izlediğini düşünün ve lütfen kaldırın. evli çocuk sahibi çalışan evin gelinine kur yapıp ileride daha kötü olaylara sebep olacak. evin ahlaksız küçük oğlunun hali nedir? cana denilen üç çocuk annesinin evli küçük oğlanla hali. ruh hastası feridenin halleri daha bir dolu rezillik !!! kadınların değersizleştirilmesi aşağılanması ne güzel örnekler değil mi? aile kavramı onur gurur nerede? kötü örnekler. herkes herkes izliyor. kadına şiddetin yaşanmasını bunlar mı önleyecek?? !! "beğenmeyen izlemesin" demek ne kolay değil mi? ama herkes her yaş grubunun izlediği durumlar. herkes külahını önüne koysun bir düşünsün !!! ne faydalı dizi değil mi? topluma ne güzel duygu ve davranışlar veriyor !!! yazık !!!
ha pardon cananın 2 çocuğu vardı. öğrenim eğitim teşvik edici sevgi saygı örnekleri gösteren faydalı unsurlar filmler dururken bu dizi nedir böyle?

17-02-2022 20:41 !! ++

Camdaki Kız Yorum lütfen cok guzel dizi, baymayin (taksici hayri cok arabesk) guzel zamaninda bitirin diziyi, tadi damaginda kalsin. bir seyi uzatmak ne kadar konusulursa o kadar sacmalar gibi.

sebahat Yurdusen • 15-02-2022 21:37 !! ++

Camdaki Kız Yorum nalan’ın canavar annesi ( pardon anneannesi) baydı artık . bu kadının ayrıca sürekli büyü yapması da topluma kötü örnek oluyor .. ayrıca nalan’ın da bu mıy mıy halleri , bu kadar pasif olması gerçekten sıktı artık .

12-02-2022 14:28 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayri baydi bu hayrinin bölümleride baydi
bu cananda baydi sedat da baydi

11-02-2022 09:54 !! ++

Camdaki Kız Yorum dizi güzelde bu hayri yi niye bu kadar abartılı veriyorsunuz baydı hayri

11-02-2022 00:09 !! ++

Camdaki Kız Yorum ne kadar agir bir dizi uzun uzun bakismalar bir cevap verene kadar dizi yariya geliyor feride hanimin baskilarida bitmedi bir konuyu aydinlatana kadar 7-8 bölüm bitiyor
hayri askida bitmedi bir türlü. hayride bunaltdi
sedat da canan dan bir türlü kurtulmak bile istemiyor
bu kadar agir hic ilerlemeyen dizi. dizi bitene kadar üc mekan görmüyoruz. bir yerde yarim saat cekim yapiliyor veya zorla konusuyorlar bakisa bakisa iki mekan cevresinde dizi bitiyor.
berbat bir dizi

10-02-2022 23:22 !! ++

Camdaki Kız Yorum kardeşim yönetmen e sesleniyorum
. bu hayrı olacak adam nalan hanıma sarkintikik yapıyor. utanma haya yokmu sizde. müslüman bir ülkede filim izleniyor.

10-02-2022 22:13 !! ++

Camdaki Kız Yorum yaaa bu nalanın anası her şeye çokkk karışıyo ne olur biraz haddini bilecek şekilde azda olsa değiştirseniz çokk sinir bir kadın

10-02-2022 22:11 !! ++

Camdaki Kız Yorum allahım şu yola düşen ağaç kaldırılsa..hayri bizi tüketti.dayanacak gücümüz kalmadı.

murat nacaroğl • 10-02-2022 22:08 !! ++

Camdaki Kız Yorum son bölüm musk sesinden dizi arka plana atildi önemi yok dediler herhalde dizi yok gibi görünse
yukardaki yoruma katiliyorum o konagin girisi tertemiz olur ne o rezillik
bir güler yüz yok ev devamli mahtem evi gibi
hicbir bölüm oluruna gitmiyor. sürekli dram sürekli hersey ters gidiyor. hicmi birkac bölüm olumlu gecmez. ama senarist ler kötüye giden diziden zevk aliyor.
ama olumlu güzel gecse daha cok reyting alirlar bu kadar düsünmüyorlar. veya umurlarinda degil. zaten ara ara 5 dakka bakiyoz

10-02-2022 03:39 !! ++

Camdaki Kız Yorum koskoca konak girişi rezillik hiç yakışmıyor diziye bislik içinde içim kararıyor ne ya senaryo çok ağır oyuncular sürekli gergin hiç gülen yok sıkıntı

07-02-2022 21:07 !! ++

Camdaki Kız Yorum bu akşam müzik sesinden camdaki kızı izliyemedik

03-02-2022 21:58 !! ++

Camdaki Kız Yorum konu güzel, kadro gayet iyi ancak oyuncuların repliklerini söylerken uzun uzun düşünmeleri sinir bozucu ve de ağır çekimler çok fazla. bu diziyi yapanlar hiç yabancı dizi seyretmiyor mu

03-02-2022 21:24 !! ++

Camdaki Kız Yorum şu hayriyi diziden çıkartın allah in aşkına

03-02-2022 21:18 !! ++

Camdaki Kız Yorum galiba artık izlemiyicez bu diziyi artık bu feride hanım ın baskıcı tutumundan sıkıldı k

03-02-2022 21:05 !! ++

Camdaki Kız Yorum ben bir iş güvenliği uzmaniyim.son bölümde iş güvenliği ile ilgili bir konuya değinmiş olmaniz beni çok mutlu etti.is güvenliğinin ne kadar önemli olduğu ve isverenlerin bu konuda hassas davranmaları gerektiği ile ilgili farkındalık yarattiniz.sagolun🙏

31-01-2022 01:11 !! ++

Camdaki Kız Yorum diziyi beğenerek izliyoruz. ancak yapımcı yönetmen ve seslendirme sorumlularına bir eleştirim var. fon müzikleri birçok sahnede o kadar baskın ki baş ağrıtıyor, ayrıca diyaloglar anlaşılmıyor. fon müzikleri gürültü halini almış. amatörce müzik ile uğraşan birisi olarak söylüyorum. heyecanı artırmak adına yapıldığını sanıyorum. ne adına yapılırsa yapılsın. yanliş.

28-01-2022 22:36 !! ++

Camdaki Kız Yorum musk sesinden diziden sogudum.

28-01-2022 00:08 !! ++

Camdaki Kız Yorum lütfen müziği kısarmısınız seshiç anlaşılmıyor

27-01-2022 22:59 !! ++

Camdaki Kız Yorum film gerçekten güzel, oyuncular gayet başarılı. ancak film esnasındaki müzikler çok yüksek seste. konuşulanları anlayamıyoruz.

27-01-2022 21:34 !! ++

Camdaki Kız Yorum tamam dizi güzel ya kardeşim bütün sahnelerde ki müzik nedir müzik sesinden hiç bı şey anlaşılmıyor

20-01-2022 21:08 !! ++

Camdaki Kız Yorum dizinin müziği sürekli yüksek verildiği için konuşmaları duyamıyoruz, sesi açtıkçada kafamız şişiyor. buna bir son verilsin, dizi müziği yüksek verilince daha mı ilgi çekecek sanılıyor. saçmalık!

17-01-2022 00:33 !! ++

Camdaki Kız Yorum sadece yalvarıyorum su dizilerde bu kadar muzik bagirtimayin valla kulaklarımiz patliyor bu ne muzik yaaa diziyi birakicam gürültüden sadece sizin diziler degil teşkilat var trt 1 de oda ayni... vs sanki opera salanundayiz yaa

14-01-2022 00:11 !! ++

Camdaki Kız Yorum yukarıda yazılan yorumlara katılıyorum.müzik sesi konuşmaların anlaşılamamasına neden oluyor.bu yüzden diziyi seyretmekten vazgeçtik.mahkum dizisini seyrediyoruz.

01-01-2022 09:31 !! ++

Camdaki Kız Yorum severek,ilgiyle izliyoruz,fakat müziğinin niye bukadar yüksek sesli olduğunu anlayamiyoruz.yani sözleri,lafları duymayalim diye mi.hele bu haftaki bölümde(30/22/2021)daha da abarttiniz.lutfen fon müziğinin sesini azaltiniz.

31-12-2021 00:06 !! ++

Camdaki Kız Yorum dizideki müzik sesini bir kessenizde konuşmaları anlayabilsek

30-12-2021 23:17 !! ++

Camdaki Kız Yorum diziyi seyrederken, müzik diye koyulan sesler kulak tırmalıyor. yüksek sesler insanların konuşmalarının önüne geçiyor. bu sesleri lütfen bir kez daha gözden geçirmek gerekir.

30-12-2021 23:07 !! ++

Camdaki Kız Yorum diziyi yeni giren hayri ve melisa karakteri ile iyice kaliteden düşürdünüz.dizi iyice varoslastı

30-12-2021 22:02 !! ++

Camdaki Kız Yorum dizi çok güzel ama meliha meselesinin uzaması diziyi berbat bir hala soktu çok ama çok saçma bu durum yüzlerce kişi şu meliha meselesinin bitmesini istiyor yoksa dizi dibe vuracak kimse seyretmeyecek meliha meselesi bitmeli kesin olarak

25-12-2021 22:34 !! ++

Camdaki Kız Yorum şu anne figürüne boyun eğme isyan bekliyorum yeterrr çık korkularından çık

24-12-2021 20:24 !! ++

Camdaki Kız Yorum bu dizi herkesin seyrettiğini görmüyor musunuz? her kesimden her yaşta insanlar !!! nasıl devam ediyor. herkes külahını önüne koyup düşünsün !!! ne güzel örnekler değil mi? topluma ne veriyor ?? zarar !!!

24-12-2021 14:51 !! ++

Camdaki Kız Yorum annenin davranislari baydı beni kızin pasifligide izlemiyom artik

23-12-2021 21:57 !! ++

Camdaki Kız Yorum derhal camdaki kız dizisi kaldırılmalı sacma sapan bir dizi

16-12-2021 22:20 !! ++

Camdaki Kız Yorum çok güzel bir dizi fakat çok çok yavaş ilerliyor, bekliyoruz bir şey olacak diye bir şey olduğu yok, nalan’ın annesi çok itici, inanamıyorum bu hangi zamanda olduysa böyle bir kız çocuğu mevcut olmaz bu kadar iyimser, bu derece anandan korkuyor ve sayıyor, kadın ruh hastası, nalan akıllı, güzel bir kadın yine de deli annesinin sözünden çıkmıyor, kadın ruh hastası, herkesi, herşeyi kontrol etmeye çalışıyor, etrafındakiler de izin veriyorlar, eğer bir dizi hakiki hayattan onaylanmış olmasa beni rahatsız etmeyecek ama hakika hayattan onaylanmış olduğu için beni baktığım zaman başından beri halan’ın annesinin tavırları, konuşmaları her şeyi rahatsız ediyor (yanlış anlaşılmasın oyuncu güzel oynuyor rolünü), hakiki hayatta böyle bir insan olmadı ve etrafındakiler bu bu kişiye izin veriyorlar onları kontrol etmesi için, koskocaman kadın olmuş evlenmiş daha hale annesinden korkuyor, bu hiç normal değil, hepimiz annelerimizi çok severiz, sayarız, ama korku çok değişik bir şey, bu diziye bakarken içim parça parça oluyor, nalan’ın annesi dizi başladığımdan beri beni tedirgin ediyor, öyle anne olmasın daha iyi, nalan çok kötü bir çoçukluk geçirmiş, evlenmiş daha hale her şeyine karışıyor. nalan’ın şansından kocası da başka türlü bir deli, kocası kendisini sevmiyor, kocasının kardeşi ve şoför’ü ona aşık.
kendi evinde mutlu değildi kocasının evinde de mutlu değil bir de annesi bir rahat vermiyor, her an rahatsız ediyor nalan da salak gibi annesinin sözünden dışarıya çıkmıyor, sanki 10 yaşında bir çocuk.
bir de herkes hayri’ye kart ediyor, yakışıyor takışmıyor diye, hayri rolünü çok güzel oynuyor, hakiki hayatta nalan şöförünü sevmiş, hayri evli ve 3 çocuklu sonunda hayri, karısı ve nalan bir arada yaşamışlar hepsi birlikte.
hayır muzo ile birleşmeyecek , şöfürü hayri ile birleşecekler.

12-12-2021 05:45 !! ++

Camdaki Kız Yorum rica ediyorum arkadaki sesi kısın konuştuklarını duymuyoruz

09-12-2021 22:24 !! ++

Camdaki Kız Yorum bu dizide hata var selen bende leventin babasına baba demiyorum dedi levent babasının diğil ablasının evine gitti

05-12-2021 19:52 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayri karakteri çok saçma olmuş, hiçbir para babası şoförüyle o kadar yüz göz olmaz (hayatını kurtarsa bile), nalan ve hayri ne alaka? nasıl yakıştırdınız birbirlerine? notredamın kamburu ve esmeralda gibi birşey olmuş.

04-12-2021 12:26 !! ++

Camdaki Kız Yorum camdaki kiz oyunculari cok basarili ve zevkle izliyorum. konusu cok enteresan fakat ayni zamanda hayatin kendisi. dizinin hayraniyim ve butun karakterler cok yakisiyor rolerine. hayriyi oynayan usta oyuncuya neden bukadar yukleniliyor anlamadim. adam hem yakisiyor role hemde hakini veriyor rolun. sunuda yazmadan gecemiyecegim, diziyi seyretikce dahada kanatim gucleniyor. dizinin senaryosu hem degerli yazarin romanindan esinlenmis hemde prenses /leydi diananin hayatina benzetilmis. bukadar benzetmeseniz dahada gercekci olurdu. nalan /diana, sedat /charles, cana /camila...

29-11-2021 21:05 !! ++

Camdaki Kız Yorum bu dizi çok saçma ebebeyinlerin izinvelgesi olmadan diğer ebebeyin çıkaramaz cananın alpin izni olmadan çocukları yurt dışına çıkarması saçma eşlerden birinin izinvelgesi olmadan çocuklar yurtdışına çıkaramaz bu dizi bu konuda hata yaptı

27-11-2021 19:53 !! ++

Camdaki Kız Yorum kitaptada hayri yakışıklı olarak anlatılmıyor zaten ve hayri rölünü oynayan yakışıklı

26-11-2021 01:04 !! ++

Camdaki Kız Yorum allah rızası için şu dizede bakışmalara bi ara verin artık ya cidden hint dizilerinden farkınız kalmadı o ona bakıyor öbürü diğerine bakıyor hayret yetti be valla sıkıldık... lütfen bunu önemseyin dizi çok iyi bakışmalar yoruyor bıkkınlık verdi...

25-11-2021 23:49 !! ++

Camdaki Kız Yorum diziyi seyrederken, hayri(şöför) kareteri diziye girince şok oldum
nasıl bir oyuncu seçimi ya!! tc de hiç yakışıklı oyuncu kalmadı galiba

23-11-2021 00:33 !! ++

Camdaki Kız Yorum nalan ve muzo birbirine çok uygunlar birbirlerine merhem oluyorlar

22-11-2021 14:00 !! ++

Camdaki Kız Yorum istanbullu gelin gibi buda kitaptan farklı ilerlesin mutsuz bir nalan olmasın

21-11-2021 09:47 !! ++

Camdaki Kız Yorum kitaba göre olmasın hayride sedatta nalana laik diğiller nalana daha iyi birisini hakediyor billurun muzo hakkında söylediklerine çok üzüldüm keşke muzo yokken konuşsalardı

21-11-2021 00:20 !! ++

Camdaki Kız Yorum farklı bir dizi

16-11-2021 00:06 !! ++

Camdaki Kız Yorum dizinin müziği okadar yüksek ki kıssak konuşmaları duyamıyoruz resmen gürültü hiçmi dikkat etmiyorsunuz.
birde hayri karakteri bu diziye hiç yakışmamış. resmen diziden soğuttunuz izkemek istemiyoruz.

11-11-2021 23:35 !! ++

Camdaki Kız Yorum haýriýi hiç sevmedim diziýe ýakişmamiş. hayri diziye oynamaya başladiğindan beri diziye izlemek istemiyorum. keşke başka birisi olsaydi
hiç oýnaýamamiş rölünu haýri

06-11-2021 19:29 !! ++

Camdaki Kız Yorum beğenmeyenler izlemesin kimseye zorla izletmiyorlar

03-11-2021 01:06 !! ++

Camdaki Kız Yorum insanın pskolojisini bozar ya deli eder

02-11-2021 06:59 !! ++

Camdaki Kız Yorum güzel farklı bir dizi

29-10-2021 20:32 !! ++

Camdaki Kız Yorum bu dizinin sonlanması iyi olur. bunları herkes izliyor unutmayalım

29-10-2021 16:29 !! ++

Camdaki Kız Yorum allah aşkına hiç hayri bu diziye olmuş mu ben bayılarak izlediğim bu diziyi şimdi hayri yüzünden izleyesim gelmiyor lütfen hayri’yi değiştirin ve daha olgun bir adam koyun diziye kalitesi artsın ilk bölümler gibi lütfen değiştirin hayri yi lütfen bu diziyi çok severek izliyorum ama hayri bu dizide oynadiği sürece çok izleyeni kaybedeceksiniz.

28-10-2021 21:03 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayri'de sapık çıktı iyi mi?
çok rezil dizi🤮

24-10-2021 23:22 !! ++

Camdaki Kız Yorum dans etmek kötü birşey diğil amerikan milli marşı filan yok

23-10-2021 18:56 !! ++

Camdaki Kız Yorum dünkü 16. bölümde rafet beyle gülcihan hanım 35. yıl danslarını neden amerikan milli marşına yaptılar? kimse dikkat etmedi mi?

22-10-2021 22:19 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayri,rafet beyin hayatını kurtardığı için işi aldı.giyimi ve davranışı ve tipi daha düzgün biri olabilirdi.
35inci evlilik yıldönümünü amerikan milli marşı eşliğinde dans ederek kutladılar.
ne alaka?

22-10-2021 06:44 !! ++

Camdaki Kız Yorum oyuncular beğendiğimiz başarılı oyuncular. ancak konu facia; dizi film içinde hiç birbirine uyan eş yok mu? !! selen- emir, sedat- cana, gülcihan- enişte, nalan-hayri, ayrıca nalan'ın doğum biçimi, nasıl iş bu? pskolojik içerikli "masumlar apartmanı", "kırmızı oda" yı seyrediyoruz, ancak bu dizi konu itibariyle ne anlatmak istiyor? olaylarda sebep sonuç ilişkisi !!! hiç olumlu bir olay yok mu?? topluma ne veriyor?? bu filmleri herkesin, çocuk, genç herkesin izlediğini bilelim !! beğenmeyen seyretmesin değil mi?? herkes külahını önüne koysun bir düşünsün.

22-10-2021 01:13 !! ++

Camdaki Kız Yorum senaryo hiç iyi kurgulanmamış , hayri karekteri geldi orta yerde kaldı saçma hayrinin ailesi nerde ne zaman çıkacak oyunculara yazık dizi final yapmalı

21-10-2021 23:49 !! ++

Camdaki Kız Yorum bir hayri ekskdi bu ne kadar yersiz karaktersiz evli nalana sahip cikiyor
senaristleri degisdirin iyice sacmaladi güzel bir yerlere getirsinler diziyi

17-10-2021 04:31 !! ++

Camdaki Kız Yorum yapılan değerlendirme hoşunuza gitmemiş ki kaldırmışsınız, aslında bu dizi filmin tamamen kaldırılması en doğrusu, çok kötü örnekler mevcut.

16-10-2021 11:11 !! ++

Camdaki Kız Yorum dürüst bilinen hayri evli kadına aşık olan hadsizin ,komplekslinin biri nalan'i korumak onamı kaldı,hic sevmedim.

15-10-2021 19:01 !! ++

Camdaki Kız Yorum nalan gibi mimar olmuş bir insan nasıl kuma olur senaryo değişsin nalanla hayri olmasın

15-10-2021 14:11 !! ++

Camdaki Kız Yorum camdaki kızdaki yeni giren şoför ne alaka filmin güzelliğini bozuyor bence

15-10-2021 13:11 !! ++

Camdaki Kız Yorum filmin konusunu abartılı bulmakla birlikte, şu kısa hayatta masum bir çocuğun başına gelen talihsiz olaylar, ileri ki yaşantısında ki diğer talihsizlikler çok hazin; nalan'ın doğum biçimi, gerçek annesi ve ölümü, anne konumundaki anneannenin ruh hastası olması, nalan'a kız çocuğu kimliği ile yaptığı zulüm bu meyanda, nalan'ın aşırı baskı ve işkence sonucu sosyal hayattan uzak, karşı cinsi tehlikeli, zarar verici kimlik olarak görmesi, tabiatıyla evlilik hayatında da mutsuz olup ancak çevreyi mutlu etmek için rol yapması, nitekim eş seçiminde dahi nasıl davranacağını bilmemesi, her olayı tabu şeklinde hissetmesi, çocukluktan itibaren çok sıkı korse giydirilerek koruma altında tutulması, görülüyor ki ileri ki hayatında sonradan çok yanlış ilişkilere yöneleceği, büyük hatalar yapacağı ve bütün hayatının alt üst olacağının göstergeleri. diğer taraftan çocukluğundan itibaren yine ya çok baskı altında veya aşırı serbest bırakılmış evli, çocuklu cana isimli bayanın ahlaksızlıkları, iki farklı bayan figürü gibi görülse de çocukluk yıllarından itibaren kötü olaylar, davranışlarla karşı karşıya kaldıkları yada cana'nın belki de disiplinsiz, sınırsız serbest bırakılma sonucu sergilediği ahlaksızlıklar görülmektedir. ayrıca bürokrat olarak görev yapmış nalan'ın dedesinin akıl hastası anneanneyi ciddi olarak tedavi ettirmediği hatası sonucu talihsiz nalan'ın çektiği çile çok düşündürücü, bir ruh doktoruna gidip tedavi olmamak, bunu sırf çevreye ruh hastası durumunu gizlemek için de yapmış olması muhtemel, ancak şu düşünülmez, feride örneğinde, hem kendi hayatını, hem de çevresinin hayatını nasıl kararttığını bilmemek, işkence, zulüm ve sonuçları !! bunun yanısıra iş çevrelerinde büyük isim yapmış beyin evde ki tutum ve davranışları da düşündürücü; bu meyanda sedat'ın da yanlış yetiştirildiği, ahlaken düşük cana ile durumu normal bir ruh sağlığına sahip olmadığını göstermekte. filmde ki aile figürlerinde hep aşırı tutum ve davranışların neticeleri çocuklarda nelere sebep olduğunu gösteren bir film. bu filmlerde yanlış davranışlar gösterilmekle birlikte olması gerekenler, normal insanların davranış biçimleri, ahlak unsurlarının sınırları, sevgi, saygı, paylaşım gibi olumlu unsurlarında sergilenmesini bekliyoruz, ki bunların olumlu tezahürlerinin de gösterilmesini, örneğin olumlu aile yaşantısı olan ailelerin çocuklarının sosyal hayatlarının son derece sağlıklı, mutlu, huzurlu olabileceğinin filmde aile dostu bireylerle de gösterilebilir ki topluma olumlu mesajlar verilsin, aksi takdirde bütün bu olumsuz örnekler ve davranışlar ders verici görülse dahi toplum sağlığında olumsuz etkiler de uyandırabilir, bu nedenle olması gerekenler, normal, olumlu aile figürleri de bu filme ilave edilebilir. bu arada hayri karakteri de ayrı bir travmatik durum; sosyal yapı ve durum tamamen farklı evli nalan'a yaklaşımı, kabul edilemez, evli bir bayana yaklaşım, korumacı tutum sergilemesi, buna sebebiyet verilmesi, ilerleyen zamanda ne gibi facialara yol açacağını gösteriyor, bu konu da tako'nun hayri'yi uyarması son derece yerinde, hayri şirket içerisinde görev yapan, geçimini temin eden çalışan, hele bir de evin gelini konumunda ki evli bayana yaklaşımı kabul edilemez. film başlı başına olumsuzluklarla dolu, lütfen olması gereken örnek davranış ve unsurlar da sergilenmeli. bu arada tüm oyuncuların rolllerini başarı ile sürdürdükleri görülmektedir.

15-10-2021 01:43 !! ++

Camdaki Kız Yorum jenerik müziği berbat resmen sesini kıstım sonuna kadar niye konusmadijlarinda bu kadar kötü muzikler koyuyorsunuz iyice sacma olmaya başladi

14-10-2021 23:43 !! ++

Camdaki Kız Yorum bitirseler artık.. dobra , dürüst şoför karakteri yaratmak isterken hadsiz, arsız ,bir karakter yaratmışlar ve işin tuhafı başarılı olduklarını düşünüyorlar. nalan karakteri de çok sıkıcı.. abartılı şekilde uzatılan ,ağdalı anne / kız sahneleri de çok sıkıcı , gerçek hayat hikayesinin üstüne ticari kazanç kaygısı ile senaryo sahibi yığdırmış yetmemiş yönetmende yığdırmış..oyuncular da allah ne verdiyse üstüne koymuş. artık seyirci olarak ne kusur ettiysek..ceza bize kesilmiş..

14-10-2021 23:42 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayri olmamalıydı nalan kumamı olucak çok kötü

13-10-2021 15:16 !! ++

Camdaki Kız Yorum ona bakarsanız selen diye biride yoktu sedatlar üç erkek kardeşti

09-10-2021 03:59 !! ++

Camdaki Kız Yorum bence fırsatçı halleri ve bu karaktere uygun mimikleriyle çok yakışmış hayri rolüne,ama sedat’ın annesine o hipi tarzı kısa ama bi tarafı uzun saç hiç yakışmamış yani o babalarının tarzı değil ki bu kadın…hani evin erkeği tarafından pırsıp kalan kadın böyle olmaz keşke başka biri olsaymış…
mehdinin kaynanası vardı ya onun gibi bi kadın olmalıydı bence..

09-10-2021 03:23 !! ++

Camdaki Kız Yorum bencede hayrı hiç yakışmamış diziyi bozuyor daha yakışıklı olabilirdi

08-10-2021 23:47 !! ++

Camdaki Kız Yorum bu gece bölüm igrencti hiç kacirmadan seyretmistim hiç heyecan yoktu bu bölümde yarıda kanal değiştirdim.seyretmem bi daha nefret ettim diziden sinir oldum hatta

08-10-2021 01:35 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayri nalan olur mu ya hayri arabesk eski türkfilmi mi çeviriyoruz
üstelik hayri çok basit biraz daha ciddi akıllı bir nalan’a yakışıcak karakter verseydiniz muzo gibi mesela fakir kız zengin oğlandaysa bıktık muzo hayrinin yerinde ama fakir degil duygusal mantıklı aşık olmalıydı

07-10-2021 22:47 !! ++

Camdaki Kız Yorum nalan babası ressam

05-10-2021 23:50 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayri nalanın babası

03-10-2021 00:13 !! ++

Camdaki Kız Yorum kitapta selen diye birisi yoktu sedatlar üç erkek kardeşti

02-10-2021 20:02 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayri çok tabii rol yapıyor ve benide güldürüyor bu kadarmı
ı tabii
oynanır ya helal valla .

02-10-2021 14:32 !! ++

Camdaki Kız Yorum oyuncular iyide hayri karakterini yakıştıramadım, senaryo fazla uç noktalarda hırgür sadece izleyenleri agresiflestiren cinsinden...zaten hayatımız zor mutlu olacak şeyler yapın nolur 🙏

Başak • 01-10-2021 23:13 !! ++

Camdaki Kız Yorum oyuncular iyide hayri karakterini yakıştıramadım, senaryo fazla uç noktalarda hırgür sadece izleyenleri agresiflestiren cinsinden...zaten hayatımız zor mutlu olacak şeyler yapın nolur 🙏

01-10-2021 23:01 !! ++

Camdaki Kız Yorum bencede nalanla hayri olmaz ama olmuş işte

01-10-2021 22:57 !! ++

Camdaki Kız Yorum gönül dagi izliycegiz
bu kadar edepsiz bir dizi olamaz
nalani ezmeyin dedikce daha cok ezdiniz
canani ön plana cikarmayin dedikce daha cok ön plana cikardiniz
yazik burcu biricik e yazik ettiniz dizide
bu kadar ahlaksiz birsey olamaz yazik odasini izleyen canan.
bu canan dediginiz canavar nasil yatak odasini izler ve böyle bir senaryo yazarsiniz hic mi örf ve adetlerimize saygi kalmadi

01-10-2021 00:35 !! ++

Camdaki Kız Yorum nalan nasıl yakıştırırsanız hayriye. bu kadar okumuş kibar kuma olarak gidecek. butüun kadınlar adına yakıştıramadım. hayri cok itici birisi.
kitaba göre senaryo yazarsınısa izleyeci kaybedersiniz. biz cağdaş kadınlar. hiç beğenmedim kitabı. hiç. bir güzel örnek yok. yazık nalana.

30-09-2021 22:36 !! ++

Camdaki Kız Yorum camda ki kız son zamanlarda ki, pskolojik dram dizilerinden birisi. aşırıya kaçılmış, pskolojisi bozuk insanların davranış bozukluğunu abartılmış anlatımlar.. ancak, camdaki kız dizisinin senaristine bu ülkede iyi huylu kayınvaldelerin de, iyi niyetli görümcelerinde olduğunu gösterdiği için teşekkür etmek istedim..bazı önyargıları silmeye belki yararı olur..

can • 30-09-2021 21:48 !! ++

Camdaki Kız Yorum dizi nalanin sucu ne diye koyalim. cok dogru.yazmis bir önceki yazan yorumcu nalanin saclarini yine o güzelim sarisina döndürün. nalani ezmeyi birakin.

29-09-2021 23:38 !! ++

Camdaki Kız Yorum kanal d dışındaki diğer tüm kanallar bu dizi başladığında nal toplayacaklarını düşündü ve krize girdiler. tüm oyuncular burcu biricik'i kıskandı, bizin neyimiz eksk? dediler. o ne şahane bir gelindi! bu kadar dizide evlilik düğün sahnesi oldu, bu kadar görkemli bir gelinlik, bu kadar güzel bir gelin olmadı! o ne şahane bir gelindi! herkes burcu biricik gibi sarışın olmaya kalktı. ama sonuç??? dün akşam baktık da burcu saçlarını koyuya boyatmış, bu kimin şahane fikriyse??? o burcu gitmiş, yerine sıradan bir burcu gelmiş! neden?? siz kafayı mı yediniz?? ille de doktor hanımın dizisinde ne varsa hepsini harfien geçirmeniz gerekmiyor! biraz d ya senaryoyu! nasılsa isterseniz değiştirmiyor musunuz? neden bu kıroluk da ısar ediyorsunuz anlayamadık! kat hizmetleri görevlisi hayri de kim ya? nalan bu kadar düşmüş mü yani? kısacası harika başlayan bir diziyi katletmek için ne mümkünse yaptınız. hayal kırıklığı, intihar etmek! bu gidişle cana, nalan'ın yanında daha kaliteli kalacak korkarım??!! çünkü o hiç değilse koroğlu ailesinden birisiyle çıkıyor! kısacası diziyi bitirmek istiyorsanız, bu kadar uğraşmanıza gerek yok! çok kolay.

24-09-2021 15:47 !! ++

Camdaki Kız Yorum muzo du cikartmayin diziden
en güzel kalpli adami burcu biricikte super oyuncu kalbi pamuk prenses gibi bayiliyorum bu burcu biriceke 🙈 sanki lady diana burcu biricik olarak gelmis
muzo yu diziden cikartirsaniz oturun kendiniz izleyin sayin senaristler

23-09-2021 22:30 !! ++

Camdaki Kız Yorum hayri rolünde daha başka biri olabilirdi. ayrıca eğer nalan gibi bir kadının hayatına gerçekten böyle biri girdiyse, biraz kalitesizlik olmuş! açıkçası biz böyle bir şey beklemiyorduk ve biraz basit bulduk olayı! basit bir kadının yaşamı olmuş bu! bu bir, ikincisi dizi böyle nalan'ın normale dönmekte direnmesiyle geçecekse sıkılmaya başladık artık! tabii onca işkenceden sonra birden normale dönmesi beklenemez ama bu kadarı da artık sıktı! biraz abartı var galiba??!! sırf reyting için! annesi olacak o akıl hastası kadın eseriyle ne kadar övünse azdır! bir de kanal d dizinin arasına 40 tane reklam koyuyor, çok fazla ara veriyor, yani insan gayri ihtiyari görmemişin oğlu olmuş tutmuş...koparmış! diye düşündürüyor! iyi ki bir dizileri var! ez cümle asabımız bozulmaya başladı bu dizide artık, açıkçası bütün bu hatalar sonucunda harika başlayan bir dizinin içine ancak böyle edilebilir diye düşünmeden edemiyoruz, resmen hayal kırıklığı yaşıyoruz! artık bu doktor hanımın dizilerinden de bıktık! tv kanalları işgal altında ve artık bıktık! haberiniz ola.

23-09-2021 21:08 !! ++

Camdaki Kız Yorum burda değiştirmişler hayri kat görevlisi diğil nalanın şöförüydü ve elektirikçiydi

18-09-2021 23:55 !! ++

Camdaki Kız Yorum dizi güzel iyiki değerli sanatçılar var da başrol erkek oyuncunun hiç rol yapamadığı fazla göze batmıyor fakat böyle iddialı bir dizide üstelik burcu biricik gibi iyi bir oyuncunun partneri oyunculuk bilmeyen biri olmamalıydı bir de muzo karakteri çıkmamalı

18-09-2021 19:25 !! ++

Camdaki Kız Yorum kırık hayatlar sayfası ne zaman açılıcak

15-09-2021 17:40 !! ++

Camdaki Kız Yorum bu ne biçim evlilik, balayına gitmeden alış verişe gidiyor gelin, damat bir alem, gelin başka bir alem. sedat sapık, canan aşağılık bir kadın.
bütün karakterlerde bir tuhaflık var zaten, hakiki hayattan alınmış demek ki onlar da böyle idiler.

15-09-2021 06:05 !! ++

Camdaki Kız Yorum biz bu diziyi sadece muzo karakteri için izliyorduk .. siz şimdi bu karakteri diziden çıkartıyorsunuz .. o zaman oturun kendiniz izleyin . çünkü diğer karakterler farklı sapıklardan oluşuyorlar ..

13-09-2021 00:47 !! ++

Camdaki Kız Yorum yaaa diğer dizilerde birbirinin yüzüne uzun uzun bakmalarından gına gelmişti bu dizide bari böylee sahneler yaşatmayın yeni bölümleri geliyor uzunn uzunnn birbirlerinin suratlarına bakma sahneleri yap mayın

09-09-2021 22:02 !! ++


Toplam Cevap: 1 ↓↓↓
Camdaki Kız Yorum camdaki kız güzel bir dizi olabilirdi.lakin bu diziyi berbat eden hatalar var hint dizilerine benzer şekilde baygın baygın uzun uzun bakışmalar, bitmek bilmeyen uzun uzun ve uyumsuz olan arka plan müzikleri resmen hem kulaklarımız hemde gözlerimiz ıstırap çekiyor.hala hint kültüründe dizi çekmekten kurtulun artık.

28-10-2021 23:39 !!

Camdaki Kız Yorum cihangir ceyhan hayri olarak katılıcakmış

05-09-2021 06:47 !! ++

Camdaki Kız Yorum bence bu dizi gerçek olmaz gerçek hayatta böyle birşey olabilirmi insanın aklı almıyor inanamıyorum

04-09-2021 13:57 !! ++

Camdaki Kız Yorum benim hayatımı anlatıyor sanki bir korse fazla birde eşimin sapıkça duyguları yok gerisi taş tamam ayni

06-07-2021 09:40 !! ++

Camdaki Kız Yorum çok güzel bir filim bayıldım.💋💋💋💋💋

14-06-2021 14:52 !! ++

Camdaki Kız Yorum çok güzel filim muhteşem bayıldım.
çok güzel filim bayıldım
harika.😀😀😃😃
güzel bölümlerini bekliyorum.❤️♥️😃😀

08-06-2021 20:49 !! ++

Camdaki Kız Yorum bu harika bir dizi. bu konu hiçbir türk dizisinde geçmemiştir. yönetmeni ve tüm ekibi tebrik ederim. böylesine önemli bir konuyu gündeme getirmek için gösterdikleri cesaret takdire şayan. bu sorunlar günümüz toplumunda çok yaygın, ancak birçok yönetmen senaryolarında bunlara değinmekten korkuyor. umarım bu kadar güzel ve çekici devam eder ve umarım diğer diziler gibi olmaz. çünkü diğer dizilerde, büyük aşkların yerini önemsiz aşklar ve geçici arzular alırlar ve bu aşka hakarettir. bu dizi şu ana kadar ilerledi ve bir romandan uyarlandığı için izleyici için oldukça çekici. umarım yönetmen hasta insanların sevgiyle iyileştirilebileceğini ve ayrıca diziyi çeşitli ve ekstra kişilerin ve çoklu aşkların girişinden koruyabildiğini, böylece izleyicinin daha güzel aşkları, daha güzel tedavileri, oluşumlarını görebilmesi için gösterebileceğini umuyorum. gerçek ve sonsuz aşk, nalan ve sedat arasını görün. tüm gruba tekrar tebrikler. iyi şanslar.

08-06-2021 06:57 !! ++

Camdaki Kız Yorum ben bu diziyi cooox beyenmedim guzel diyil berbat bir dizi

31-05-2021 14:24 !! ++

Camdaki Kız Yorum evet bencede seyre degmez

27-05-2021 21:00 !! ++

Camdaki Kız Yorum sacma. yine bir kadinin yazdigi senaryodan ancak bukadar uyumsuz, bukadar ucuk bir senaryo cikar. seyir edenlere sabir dilerim

24-05-2021 23:11 !! ++

Camdaki Kız Yorum berbat çok kötü iğreeençç

24-05-2021 02:13 !! ++

Camdaki Kız Yorum berbat saçma sapan bir dizi daha pskopat diziler mantar gibi çoğaldı asla izlemiyoruz aklımızı kaybetmedik şükür.

23-05-2021 02:30 !! ++

Camdaki Kız Yorum çok başarılılar ama csnlandırdıkları karakterler çok uç karakterler insan izlerken ah be kızım sende öyle bir ana varken böyle zayıf davranmak hiç olur mu dedirtiyor ama sonuçkarını izlerken onun ızdırabını gördükçe izleyici etkileniyor diyorum ya çok başarılılar tebrikler...

21-05-2021 03:07 !! ++

Camdaki Kız Yorum iğrenç dizi final yapsın inşallah

18-05-2021 03:21 !! ++

Camdaki Kız Yorum kurgu katmasalar iyiydi

16-05-2021 16:39 !! ++

Camdaki Kız Yorum muhteşem bir dizi ilgi ve sevgiyle yeni bölümlerini bekliyoruz.. oyunculara..set ekibine.. senaristine çoookk teşekkürler

15-05-2021 20:30 !! ++

Camdaki Kız Yorum niye değiştirdiler kurgu kız kardeşe ne gerek var

09-05-2021 11:21 !! ++

Camdaki Kız Yorum izleyemem diye düşünüyordum bu diziyi. kırmızı oda, masumlar apartmanı gibi bir şey diye düşünmüştüm. ama acayip bir şekilde kopamıyorum diziden... burcu biricik etkisi midir nedir bilemiyorum...

09-05-2021 02:33 !! ++

Camdaki Kız Yorum kitapta serhatın kız kardeşi yokmuş üç erkek kardeşlermiş nalanıda serhatın babası bulmuş

07-05-2021 09:57 !! ++

Camdaki Kız Yorum çok ustaca işlenen yönetilen dingin telaşsız hormonsuz bir dizi tabi çok dda çarpıcı etkileyici ama asla bu özelliğini ön planda tutmuyor bir şekilde hazmettiriyor kısaca başarılı bir dizi burcu biricik zaten çok iyi bir sanatçı bir numara maşallah ve diğer karakterler de çok iyi oturmuş ekip olarak da çok başarılılar ne diyeyim tebrikler...

07-05-2021 05:01 !! ++

Camdaki Kız Yorum berbat bir dizi🤮

06-05-2021 23:47 !! ++

reklam veriletişim • © 2023 YazarOkur Dizi.