İkisini de Sevdim

İkisini de Sevdim
Dizi Türü:Aşk
Yapımcı:Türker İnanoğlu
Yönetmen:Cem Tabak
Senarist:Özlem Atasoy, Muharrem Buhara
Oyuncular:Amine Gülşe ->
Burak Serdar Şanal ->
Oktay Gürsoy ->
Kanal:ATV
Link:atv.com.tr/webtv/ikisini-de-se
Puan:
5.9 / 10 | Oy: 26 | Yorum: 1

Oy Ver

5.9
Berbat Sıkıcı Ehh işte Güzel Harika
Ehh işte

Yorum Yaz

İkisini de Sevdim Oyuncuları

Amine Gülşe, Burak Serdar Şanal, Oktay Gürsoy, Mehmet Mehmetov, Hande Kaptan, Erhan Yazıcıoğlu, Ayşegül İşsever, Dilek Güven, Ecem Çalık, Murat Göksu, Berrin Arısoy, Galip Erdal, Volkan Ünal, Zafer Altun

İkisini de Sevdim Özeti

ATV’nin yeni dizisi olan İkisini de Sevdim izleyenlere klasik bir aşk üçgeni sunuyor. Suna ve Hasan evlenmeye hazırlanan iki gençtir. Fakat fakir olmak Hasan için her zaman bir sorun olmuştur. Diğer taraftan aile şirketini yöneterek zengin bir hayat süren Ferhan da kirli işler ile uğraşır. Ferhan ile Hasan’ın yolları bir kez kesişir ve herkesin hayatı bir kerede değişir.

İkisini de Sevdim Yorumları

İkisini de Sevdim Yorum hayırlı uğurlu olsun. ama artık dizinin türüne aşk yazmanız beni kesmiyor. çünkü aşkı sadece üzüntü ayrılık ve damdan ibaret olduğunu düşünen senaristler yazıyorlar sanırım genelde. bu dizininde konusuna bakınca şüpheye düşüyorum. acılar sıkıntılar içinde bir aşk izletecekler diye. bakıp göreceğiz. zaten dram ağırlıklı ise anında bırakırım. aylardır başlayan dizilerin neredeyse tamamı dram. bıktık. içimiz şişti.

22-04-2017 09:43 !! ++

Yorum Yaz

:: Günlük Diziler ::
:: Kanallar ::
:: Dizi Rehberi ::
:: En Son Yorumlar ::

reklam veriletişim • © 2017 YazarOkur Dizi.